Setari Cookie-uri

cadoul perfect

buna fetelor! Am si eu nevoie de niste idei! e ziua iubitului meu in 27 martie si nu stiu ce sa-i iau :(

Suntem impreuna de foarte mult timp...nu mai am idei:) Nu vreau parfumuri sau camasi sa-mi sugerati...I-am tot luat...vreau altceva!

Va multumesc si o zi buna!
andra_ale
Postat pe 10 Martie 2009 09:00
De la: andra_ale, la data 2009-03-10 09:00:43buna fetelor! Am si eu nevoie de niste idei! e ziua iubitului meu in 27 martie si nu stiu ce sa-i iau :(

Suntem impreuna de foarte mult timp...nu mai am idei:) Nu vreau parfumuri sau camasi sa-mi sugerati...I-am tot luat...vreau altceva!

Va multumesc si o zi buna!

fai cadou: un show de streaptease este cel mai simplu pentru o fata ...,daca ii place vinul vechi, un set din ala de desfactor de sticle ,poate ceva pentru calculator .... poate ceva pentru masina .., vezi si tu ce ii place cel mai mult si i-ai ceva ce ar completa acel ceva sa care are legatura , sau poate iti aduci aminte daca ar fi zis de ceva ca i-ar place mult....
SweetDadyD
Postat pe 10 Martie 2009 09:29
Iubitul meu e nascut pe 28 martie si i-am facut cadou o vacanta...in Tailanda Dar, el este disperat dupa orice fel de gadgeturi...ipod, external hard drive, orice pt masina,adaptoare pt ipod, tot felul de chestii electronice. O idee super ar fi o rama foto digitala...asa va puteti pune toate pozele preferate si arata de vis! Este ca un monitor mic in care adaugi poze si se vad exact ca pe calculator. Plus ca exista optiunea de slide-show, si astfel se succed singurele... Bafta la shopping! sa ne anunti ce ai luat!
mrskattousa
Postat pe 10 Martie 2009 10:37
Multumesc de idei...cea cu camera digitala cred ca i-ar placea.....de unde pot sa iau asa ceva? La magazinele de calculatoare ar trebui sa gasesc, nu?

merci mult!
andra_ale
Postat pe 11 Martie 2009 12:07
Multumesc de idee...cred ca si un set de desfacator pt vinuri i-ar placea tare mult...In ce fel de magazine as gasi asa ceva?
andra_ale
Postat pe 11 Martie 2009 12:12
De la: andra_ale, la data 2009-03-11 12:07:45Multumesc de idei...cea cu camera digitala cred ca i-ar placea.....de unde pot sa iau asa ceva? La magazinele de calculatoare ar trebui sa gasesc, nu?

merci mult!


Eu am primit-o cadou la cumpararea unei camere foto...dar gasesti la Virgin Megastore, sau Carrefour. in orice magazin de elctronice.
mrskattousa
Postat pe 11 Martie 2009 16:25
Neatza!
Iti multumesc mult pt idee...intr-adevar am primit-o si eu cadou la achizitionarea unui aparat foto.
S-a bucurat foarte tare....si-a si ales pozele sa le puna si era tare incantat...Cate pot pune? Cum apar? Cum le aranjez sa se succeada? In fine...tot felul de intrebari pe care le-a descoperit singur. Daca a pus intrebari inseamna ca i-a placut si de asta vreau sa-ti multumesc pt sugestie.
O zi buna..si te mai contactez in mai...e ziua soacrei...acolo e mai dificil
andra_ale
Postat pe 30 Martie 2009 09:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ziceti de barbatii gemeni? 73 De la: tha_cold_butterfly 19 August 2013 17:20
VREAU SA UIT CAT MAI REPEDE DE FOSTA IUBITA 12 De la: kudika_29124 27 Iulie 2013 15:33
barbatii sunt niste porci :((( 58 De la: leo_ 4 August 2009 15:42
Sfaturi 6 De la: surubelnita 29 Iulie 2014 11:31
cine spune primul " te iubesc" 59 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:52