Setari Cookie-uri

inselata si cu banii luati ca sa zic asa

Am fost virgina pana apropae la 21 de ani.Nu pot sa zic ca asa am vrut neaparat dar inca nu intalnisem nici un baiat pe care as-l iubesc si sincera sa fiu nici nu am avut vreo relatie mai lunga de 1 luna si jumatate pana cand l-am intalnit pe El.La inceputul relatiei totul a fost f frumos.Ai mei nu-l prea voiau pentru ca nu-l vedeau potrivit ptr mine.Cu toate astea nu le-am dat importanta alor mei.Tin sa precizez ca sta la 3 blocuri de mine si cu toate astea nu ne cunoscusem pana atunci.In primele 6 luni totul decurgea mai mult decat normal.Imi parea tot prea frumos ca sa fie adevarat.Dupa 7 luni de relatie am facut si pasul de a ma culca cu el si tins a mentionez ca nu m-a obligat si nici nu m-a fortat nimeni.Am facut o ptr ca pur si simplu ajunsesem sa-l iubesc chiar daca eram de doar 7 luni cu el.Asta am simtit si asta am facut.Dupa inca cateva luni de relatie , mai aveam putin si implineam un an s-a intamplat .....nenorocirea ca sa zic asa.Intr-o duminica stiam ca el doarme si m-am dus la viitoarea mea soacra (in vara aceasta ne propussem sa facem nunta ) si nu aveam de gand sa stau ptr ca el dormea.La mine in vizita era veisoara mea care ma tot ruga sa ma duc cu ea intr0un hipermarket si i-am zis ca intr-o jumatate de ora ma dcu cu ea si ca nu stau mult la iubitul meu.Am ajuns la el , am intrat in casa , m-am asezat pe canapea in sufragerie am aprins o tigara (cred ca mi-a luat maxim 6 min ) cand am vazut ca pe usa de la intrare apare fosta prietena a iubitului meu , pe care o stiam doar din vedere.Va inchipuiti ca am simtit ca imi cade cerul in capppppppppppppp.Numai aveam cuvinte .Socrela mea stia despre ce e vb si cauta sa ma convinga sa nu plec ,pt k eu sunt viitoarea ei nora si ca cealalta e doar o tarfa.Aceasta fata ca sa i zic asa si sa nu fiu nesimtita chiar e tarfa.Tot cartierul o arata cu degetu' !!!!!!!!!!!!!!dar se pare k pe al meu nu prea l-a interesat.In fine .Cand i-m cerut ui explicatii a zis ca exact ceea ce vad exact aia e.Am plecat de la el cu gandul sa nu ma mai impac cu el niciodata.am uitat sa va spun ca de fiecare data cand avea nevoie de bani eu eram finantatoare ca sa zic asa , facem curat , spalam calcam si eram cea mai buna fata si cuminte pe deasupra.La ce folos ca am stat atata timp fara sa ma culc cu nimeni cand el nu a stiut sa aprecieze ?????????/M am simtit folosita.....El din acea zi timp de 3 luni nu a mai dat nici un semn de viata nici macar pe mess nici mesaj nimic nimic, chiar isi skimbase si nr de telefon......Dupa 3 luni ne-am inatlnit in casa la o matusa de-a lui care ma placea f mult pe mine si cu care ma intelegeam f bn.Stiu ca poate veti zice k sunt fffffffffffffff proastaaaaaaaaaa dar din iubirea ce i-o purtam am decis sa -l iert.Am zis ca e primul barbat din viata mea si ca merita sa mai incerc odata .Deci ne-am impkt .......nu a durat mult decat ink 2 luni si jumatate.Si?????????/ce credeti?m am convins singura de faptul k nu merita a 2 a sansa si nici pe mine nu ma merita ptr k am fost prea buna cu el si prea fraiera iar el a facut ce a vrut din mine....A 2 a oara a facut la fel.Cand facem curat in dormitorul nostru am gasit o pereke de sosete de fete , roz care el a zis ca sunt ale cumnatei lui......bineinteles k nu am crzut....
oana26i
Postat pe 12 Martie 2009 13:24
Saraca de tine...mai bine ca ai descoperit la timp...poate mai tarziu era si mai rau...Gandeste-te ca el are de pierdut si mergi mai departe...Lasa-l sa fie fericit cu cine vrea el iar tu cauta-ti jumatatea...si sunt sigura ca o vei gasi...Fii fericita!!!
camelusha83
Postat pe 12 Martie 2009 13:35
De la: camelusha83, la data 2009-03-12 13:35:12Saraca de tine...mai bine ca ai descoperit la timp...poate mai tarziu era si mai rau...Gandeste-te ca el are de pierdut si mergi mai departe...Lasa-l sa fie fericit cu cine vrea el iar tu cauta-ti jumatatea...si sunt sigura ca o vei gasi...Fii fericita!!!


Pe bune ca nu va inteleg...va lingeti ranile si scheunati atat de fals incat imi vine greata .Voi nu aveti cu ce sa va ocupati timpul decat postand asemenea subiecte de telenovela ieftina?Mi se pare stupid,sincer Maturizati-va!!!
rammstein
Postat pe 12 Martie 2009 13:37
pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....
insa clar ca barbatzii nu pot fi usa de biserica....asa ca nu-l mai plange,da-l incolo ,priveste inainte ca lumea e plina de barbatzi.
matracucu
Postat pe 12 Martie 2009 13:39
un papagal care nu merita 2 bani...bine k ai descoperit ce fel de persoana e...viata merge inainte capu sus
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 13:39
tot raul spre bine...
da`l draq.. ce baieti nu mai sunt??
Diavolyta_
Postat pe 12 Martie 2009 13:43
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 13:39:01pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....
insa clar ca barbatzii nu pot fi usa de biserica....asa ca nu-l mai plange,da-l incolo ,priveste inainte ca lumea e plina de barbatzi.
focsa05
Postat pe 12 Martie 2009 13:44
De la: rammstein, la data 2009-03-12 13:37:47
De la: camelusha83, la data 2009-03-12 13:35:12Saraca de tine...mai bine ca ai descoperit la timp...poate mai tarziu era si mai rau...Gandeste-te ca el are de pierdut si mergi mai departe...Lasa-l sa fie fericit cu cine vrea el iar tu cauta-ti jumatatea...si sunt sigura ca o vei gasi...Fii fericita!!!


Pe bune ca nu va inteleg...va lingeti ranile si scheunati atat de fals incat imi vine greata .Voi nu aveti cu ce sa va ocupati timpul decat postand asemenea subiecte de telenovela ieftina?Mi se pare stupid,sincer Maturizati-va!!!


cata maturitate ai,de ti-a trebuit sa postez pe acest topic..........
si te rog vomita in alta parte................
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 13:46
imi pare rau k ai patit asa,dar de obicei baietii knd se vad cu sacii in carutza de iau de proasta!de proasta am fost luata si eu,am fost cu un tip 1 an jumate,am facut o prima data dupa 6 luni,pentru k asa am vrut eu!pentru ca simteam ca l iubesc,e bine ca la u a fost la 21 de ani,la me s a intanplat la 17.Ei bine dupa ce am facut o a doua zi eram cu o prietena n oras si m am intalnit cu EL care era de mana cu alta tipa.Am crezut ca i omor pe amandoi.dupa 6 luni in care totul era perfect!!!!!ei bine m a prostit ptr ca evident la varsta aia daca iubesti esti in stare sa mergi pana la capatul pamantului,l am iertat si pana la 1 an jumate el m a mai inselat eu iar l am iertat si uite asa era sa imi pun capat zileleor din cauza lui!Aqm ma simt efectiv murdara ptr ca s a intamplat ce s a intamplat si mi e scarba!!dar am noroc ca am reusit sa trec peste!!!!totusi sunt 5 ani de atunci dar inca imi e greu.foarte greu pentru k am facut pasul cel mai important pentru o fata cu un jegos care si a batut joc!!!!am noroc k akm am pe cineva langa mine care mi a alaturi si ma simt foarte bine cu el!!!asa makr mai uit,dar knd imi aduc aminte....e rau...mi e greatza de mine cum am putut fi atat de proasta.
sabi87
Postat pe 12 Martie 2009 13:49
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:46:55
De la: rammstein, la data 2009-03-12 13:37:47
De la: camelusha83, la data 2009-03-12 13:35:12Saraca de tine...mai bine ca ai descoperit la timp...poate mai tarziu era si mai rau...Gandeste-te ca el are de pierdut si mergi mai departe...Lasa-l sa fie fericit cu cine vrea el iar tu cauta-ti jumatatea...si sunt sigura ca o vei gasi...Fii fericita!!!


Pe bune ca nu va inteleg...va lingeti ranile si scheunati atat de fals incat imi vine greata .Voi nu aveti cu ce sa va ocupati timpul decat postand asemenea subiecte de telenovela ieftina?Mi se pare stupid,sincer Maturizati-va!!!


cata maturitate ai,de ti-a trebuit sa postez pe acest topic..........
si te rog vomita in alta parte................


Stii....ma gandeam ca ar fi trebuit sa iti raspund ca unui om normal,dar....m-am uitat la vorbele tale de sub avatar,ti-am vazut pozele de pe album si ...ma abtin! Sa ai o viata frumoasa!!!
rammstein
Postat pe 12 Martie 2009 13:56
rammstein:Pe bune ca nu va inteleg...va lingeti ranile si scheunati atat de fals incat imi vine greata .Voi nu aveti cu ce sa va ocupati timpul decat postand asemenea subiecte de telenovela ieftina?Mi se pare stupid,sincer Maturizati-va!!!


auzi daca tu ai cu cine vorbi daca ai prieteni si prietene bravo tie,dar uite ca mai sunt unele persoane care nu au cu cine vorbi cu cine se sfatui si incearca aici k poate li se va da un ajutor.asa k daca nu ti plac genu asta de discutii cautati alt forum citeste in alta parte si lasa oamenii sa se descarce fara comentarii de genu vai ce greatza mi e!!!!!
sabi87
Postat pe 12 Martie 2009 13:58
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 13:39:01pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....

tu verbesti serios???
cristi_nne
Postat pe 12 Martie 2009 13:58
ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 13:59
..asta e , a trecut , mergi mai departe ...
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 13:59
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-12 13:58:33
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 13:39:01pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....

tu verbesti serios???


cum sa vb serios cand stiu ca totzi barbatzii sunt...asa cum sant?
am vrut sa par si eu ca sunt cat de cat neutra,dar pot de voi???
ca imediat m-atzi citit......nu mai pot nici sa rosesc de voi
matracucu
Postat pe 12 Martie 2009 14:01
ce bine ca mai exista si astfel de femei...cu pene pe spate....
silviu_m74
Postat pe 12 Martie 2009 14:03
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:59:08ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?


Daaaa....imi las toata viata in urma si vreau sa te cunosc!!!
rammstein
Postat pe 12 Martie 2009 14:04
De la: silviu_m74, la data 2009-03-12 14:03:04ce bine ca mai exista si astfel de femei...cu pene pe spate....


ah cocoselule,cat de bine la stii tu pe toate.......
matracucu
Postat pe 12 Martie 2009 14:05
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:04:11
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:59:08ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?


Daaaa....imi las toata viata in urma si vreau sa te cunosc!!!



cine vrea sa te cunoasca pu tza?
halouuuuuuuuuuuuuuuu................................have a nice day
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 14:06
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:06:10
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:04:11
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:59:08ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?


Daaaa....imi las toata viata in urma si vreau sa te cunosc!!!



cine vrea sa te cunoasca pu tza?
halouuuuuuuuuuuuuuuu................................have a nice day


Frustrata mica si neimplinita erotic...tine-ti catzeaua in lant ca te musca tot pe tine....mai baga-ti o manea si sufera in tacere....ca iti miroase gura !!!
rammstein
Postat pe 12 Martie 2009 14:28
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 14:01:25
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-12 13:58:33
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 13:39:01pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....

tu verbesti serios???


cum sa vb serios cand stiu ca totzi barbatzii sunt...asa cum sant?
am vrut sa par si eu ca sunt cat de cat neutra,dar pot de voi???
ca imediat m-atzi citit......nu mai pot nici sa rosesc de voi


cristi_nne
Postat pe 12 Martie 2009 14:31
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:28:25
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:06:10
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:04:11
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:59:08ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?


Daaaa....imi las toata viata in urma si vreau sa te cunosc!!!



cine vrea sa te cunoasca pu tza?
halouuuuuuuuuuuuuuuu................................have a nice day


Frustrata mica si neimplinita erotic...tine-ti catzeaua in lant ca te musca tot pe tine....mai baga-ti o manea si sufera in tacere....ca iti miroase gura !!!


mata cum miroase
sau mai bine de ce aume suferi,"animal domestic"?
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 14:31
ca sa vezi dl ramstein ,sau cum dracu te-o chema ..........la asta se referea si sintagma"animale domestice"....faci parte din aceasta categorie ,baiete,acum te rog du-te si spala-te de ca ca ,mirosul tau imi aduce aminte de porci

just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 14:33
si inca ,ceva nu te mai uita la profilul meu.....sa nu faci o la ba
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 14:36
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 14:05:09
De la: silviu_m74, la data 2009-03-12 14:03:04ce bine ca mai exista si astfel de femei...cu pene pe spate....


ah cocoselule,cat de bine la stii tu pe toate.......
ei as...am invatat sa ma uit in jurul meu sa nu ma calce titiul....si mai vad si altceva cateodata
silviu_m74
Postat pe 12 Martie 2009 14:39
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:33:50ca sa vezi dl ramstein ,sau cum dracu te-o chema ..........la asta se referea si sintagma"animale domestice"....faci parte din aceasta categorie ,baiete,acum te rog du-te si spala-te de ca ca ,mirosul tau imi aduce aminte de porci




Pun pariu ca esti manelista....!!! Vezi ca azi e ziua ta!! ....sa traiesti de ziua ta!!!
Dar esti prea limitata sa intelegi....
rammstein
Postat pe 12 Martie 2009 14:40
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:31:15
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:28:25
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:06:10
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:04:11
De la: just_maria, la data 2009-03-12 13:59:08ai observat si ghilimele?
cum poate omu sa filozofeze niste vorbe....................
incearca sa comentezi metafora.............pt ca asta e scris sub avatar
o zi buna sa ai si tu!!!!!!!!!!!!
iar pozele ,ti-au inspirat ceva ?


Daaaa....imi las toata viata in urma si vreau sa te cunosc!!!



cine vrea sa te cunoasca pu tza?
halouuuuuuuuuuuuuuuu................................have a nice day


Frustrata mica si neimplinita erotic...tine-ti catzeaua in lant ca te musca tot pe tine....mai baga-ti o manea si sufera in tacere....ca iti miroase gura !!!


mata cum miroase
sau mai bine de ce aume suferi,"animal domestic"?
intarata-i drace,ca si mie-mi place...!!!!
silviu_m74
Postat pe 12 Martie 2009 14:41
De la: rammstein, la data 2009-03-12 14:40:41
De la: just_maria, la data 2009-03-12 14:33:50ca sa vezi dl ramstein ,sau cum dracu te-o chema ..........la asta se referea si sintagma"animale domestice"....faci parte din aceasta categorie ,baiete,acum te rog du-te si spala-te de ca ca ,mirosul tau imi aduce aminte de porci




Pun pariu ca esti manelista....!!! Vezi ca azi e ziua ta!! ....sa traiesti de ziua ta!!!
Dar esti prea limitata sa intelegi....

ce dobitoc....................imi pare rau sa te dezamagesc dar nu sunt
sunt o pers care nu agreaza "animalele domestice"ca tine
si inca ,ceva nu mai jigni pu tza mik
just_heaven
Postat pe 12 Martie 2009 14:42
cred ca sg care da dovada de imaturitate esti u.si daca nu iti convine ......nu citi ;)
oana26i
Postat pe 12 Martie 2009 23:35
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 13:39:01pai stai ma fata,poate rapandula a venit sa vada ce mai face sau cine stie cu ce treburi...atunci de prima data,nu potzi sa rupi o relatzie asa,pe loc,fara sa ii dai iubitului un gram de incredere.Poate ca intr-adevar nu a avut nici o vina,insa vazand totala ta lipsa de incredere,a preferat sa stea deoparte....
insa clar ca barbatzii nu pot fi usa de biserica....asa ca nu-l mai plange,da-l incolo ,priveste inainte ca lumea e plina de barbatzi.

nuuuu.eu l-am intrebat pe el ca ce inseamna asta si a zis "ce vezi aia inseamna " si a recunoscut ca de cateva luni mergea pe 2 fronturi.......nush ce sa zi poate o coincidenta sau n dar azi m-a sunat ,m-a terorizat cu telefoanele .....oare o fii simtit ca m-am gandit la el?
oana26i
Postat pe 12 Martie 2009 23:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa intretii o relatie? 28 De la: ramona_elisa 28 Octombrie 2010 20:52
S-a culcat cu alta :( vreau sa mor 422 De la: karlabruneta 12 Mai 2011 01:42
Te inseala partenerul? 63 De la: Cer_instelat 4 Septembrie 2011 10:29
Help ...un sfat:D!!!!!!!!!!!!rapid 54 De la: Camelia_08 2 Februarie 2012 09:43
casatorie esuata ? din cauza infidelitatii FEMEII ! 530 De la: maimai_no1 19 Octombrie 2011 17:18