Setari Cookie-uri

ajutatima va rog cu un sfat

am 30 ani el 20 gandeste matur si niciodata nu ma lasat la greu.am trecut prin multe in relatia noastra dar am depasit problemele...nu am pretuit la inceput ce facea pt mine si cat plangea ...ma implora sa facem sex....eram rea,i spuneam vb urate.l-am scos afara din casa si regret acum....intr-o zi am simtit ca il pierd..ne-am certat si o decis cu lacrimi in ochi ca e gata nu mai rezista atata indiferenta din partea mea...am simtit ca ceva se rupe in mine simteam ca inebunesc am plans singura nopti la rand...am facut eu primul pas sa ne impacam mi-am recunoscut greselile si am promis ca ma schimb..el o fost de acord dar simt ca acum cand i-am aratat ca il iubesc prea mult sa racit fata de mine...acum iese afara cu prietenii zilnic cateva ore inainte nu simtea nevoia asta,nu mai este atent cu mine....in aceelasi timp are perioade in care este dragastos si il simt ca inainte...va rog datimi un sfat cum sa procedez sa fie ca inainte?va multumesc
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 19:50
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46am 30 ani el 20 gandeste matur si niciodata nu ma lasat la greu.am trecut prin multe in relatia noastra dar am depasit problemele...nu am pretuit la inceput ce facea pt mine si cat plangea ...ma implora sa facem sex....eram rea,i spuneam vb urate.l-am scos afara din casa si regret acum....intr-o zi am simtit ca il pierd..ne-am certat si o decis cu lacrimi in ochi ca e gata nu mai rezista atata indiferenta din partea mea...am simtit ca ceva se rupe in mine simteam ca inebunesc am plans singura nopti la rand...am facut eu primul pas sa ne impacam mi-am recunoscut greselile si am promis ca ma schimb..el o fost de acord dar simt ca acum cand i-am aratat ca il iubesc prea mult sa racit fata de mine...acum iese afara cu prietenii zilnic cateva ore inainte nu simtea nevoia asta,nu mai este atent cu mine....in aceelasi timp are perioade in care este dragastos si il simt ca inainte...va rog datimi un sfat cum sa procedez sa fie ca inainte?va multumesc


mie mereu mi s-au parut suspecti baieti care au relatii la 20 de ani

la 20 de ani, o relatie de durata inseamna sa stai impreuna o luna, si unde totul e FUN
battleofwits
Postat pe 7 Iunie 2011 19:57
,,ma implora sa facem sex"


Da tu cine te credeai, Maica Filofteia?

Ce inima ai in tine femeie
Valy90
Postat pe 7 Iunie 2011 20:00
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46ma implora sa facem sex....

Asa gandeste el matur si nu te lasa la greu? Asta inseamna ca imploratul dupa sex ii arata imaturitatea (specifica varstei, de altfel).

Cred ca a vrut si el sa fie cu o femeie mai in varsta ca el sa invete cateva trucuri, daca intelegi ce vreau sa spun...
kudika_pudika
Postat pe 7 Iunie 2011 20:07
De la: kudika_pudika, la data 2011-06-07 20:07:00
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46ma implora sa facem sex....

Asa gandeste el matur si nu te lasa la greu? Asta inseamna ca imploratul dupa sex ii arata imaturitatea (specifica varstei, de altfel).

Cred ca a vrut si el sa fie cu o femeie mai in varsta ca el sa invete cateva trucuri, daca intelegi ce vreau sa spun...


nu cred ca intelege!
pickard
Postat pe 7 Iunie 2011 20:09
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46am 30 ani el 20


de unde l-ai luat sa-l cresti? de la gradinita?
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:10
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46am 30 ani el 20 gandeste matur si niciodata nu ma lasat la greu.am trecut prin multe in relatia noastra dar am depasit problemele...nu am pretuit la inceput ce facea pt mine si cat plangea ...ma implora sa facem sex....eram rea,i spuneam vb urate.l-am scos afara din casa si regret acum....intr-o zi am simtit ca il pierd..ne-am certat si o decis cu lacrimi in ochi ca e gata nu mai rezista atata indiferenta din partea mea...am simtit ca ceva se rupe in mine simteam ca inebunesc am plans singura nopti la rand...am facut eu primul pas sa ne impacam mi-am recunoscut greselile si am promis ca ma schimb..el o fost de acord dar simt ca acum cand i-am aratat ca il iubesc prea mult sa racit fata de mine...acum iese afara cu prietenii zilnic cateva ore inainte nu simtea nevoia asta,nu mai este atent cu mine....in aceelasi timp are perioade in care este dragastos si il simt ca inainte...va rog datimi un sfat cum sa procedez sa fie ca inainte?va multumesc

Hai mai fii serioasa una de 30 de ani nu se uita la un tip de 20 decat ca la o jucarie(stiu prea bine acest lucru) .... nu esti afectata decat ca nu se mai "tavaleste" la picioarele tale,orgoliul deh....nu-l iubesti CLAR
The_Exile
Postat pe 7 Iunie 2011 20:15
nu inteleg de ce judecati fara a cunoaste omul....cautam doar un sfat nimic mai mult poate cine a trait o astfel de experienta imi va putea da un sfat...va multumesc oricum
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:22
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:22:00nu inteleg de ce judecati fara a cunoaste omul....cautam doar un sfat nimic mai mult poate cine a trait o astfel de experienta imi va putea da un sfat...va multumesc oricum


nu te enerva, un pic de neincredere exista, la atatea topice aiurea deschise.

deci, cati ani avea cand l-ai cunoscut?
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:23
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:22:00nu inteleg de ce judecati fara a cunoaste omul....cautam doar un sfat nimic mai mult poate cine a trait o astfel de experienta imi va putea da un sfat...va multumesc oricum

sfatul meu e sa -ti gasesti un barbat de varsta vta sau mai in etate astia tineri sunt foarte prosti
pickard
Postat pe 7 Iunie 2011 20:24
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:22:00nu inteleg de ce judecati fara a cunoaste omul....cautam doar un sfat nimic mai mult poate cine a trait o astfel de experienta imi va putea da un sfat...va multumesc oricum


Esti rea, sac. Asta nu poti nega ca si tu ai scris.
Valy90
Postat pe 7 Iunie 2011 20:25
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:22:00nu inteleg de ce judecati fara a cunoaste omul....cautam doar un sfat nimic mai mult poate cine a trait o astfel de experienta imi va putea da un sfat...va multumesc oricum
Sfat .... e randul tau sa-i dovedesti dragostea ta..daca te iubeste(si daca e adv ceea ce ai zis mai de vreme cu imploratul,etc te iubeste) pana la urma ii trece supararea....uita-te ca este inca cu tine desii i-ai atacat orgoliul....va fi din nou al tau ca inaintedar sa nu ti-o iei din nou in cap....asta cred eu
The_Exile
Postat pe 7 Iunie 2011 20:27
anul trecut
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:27
mersi de sfat
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:28
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:27:32anul trecut


apai ce cred io, ca l-ai vazut asa tinerel, frumusel si ti-a trecut prin capsor ca-i rost de bataie di joc.
asa ca l-ai luat frumusel di manuta, l-ai trecut pragu' in brate si ai profitat la maxim iubirea lui pentru tine.
se numeste egoim. pur.
n-a fost vorba de iubire absolut deloc. nici acum nu-i vorba de iubire.
pur si simplu simti cum iti fuge jucaria din mana!
barem nu-l mai chinui mau rau si lasa-l sa plece!
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:32
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:32:18
pur si simplu simti cum iti fuge jucaria din mana!

are trenulet electric
miss_darine
Postat pe 7 Iunie 2011 20:37
la varsta asta nu cred ca mai am nevoie de jucarii...nimeni nu imi da varsta care o am arat de 25 iar el la 20 ani mia dovedit prin fapte nu sex ca poate sa tina o femeie...mi-a fost apropae la greu ma refeream ca mama mea e bolnava de cancer iar el ma sustinut constient ca mama mea nu e de acord cu relatia noastra...precizez ca il iubesc si mi-am dat seama de lucrul acesta mi-a dovedit de multe ori ca ma iubeste si nu mi-a pasat acum sa intors roata as vrea sa fie bine
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:38
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:38:10la varsta asta nu cred ca mai am nevoie de jucarii...nimeni nu imi da varsta care o am arat de 25 iar el la 20 ani mia dovedit prin fapte nu sex ca poate sa tina o femeie...mi-a fost apropae la greu ma refeream ca mama mea e bolnava de cancer iar el ma sustinut constient ca mama mea nu e de acord cu relatia noastra...precizez ca il iubesc si mi-am dat seama de lucrul acesta mi-a dovedit de multe ori ca ma iubeste si nu mi-a pasat acum sa intors roata as vrea sa fie bine


tu stii sa citesti doar in rime??
el te iubeste ca un prost .
tu nu-l iubesti!!
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:39
De la: miss_darine, la data 2011-06-07 20:37:44
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:32:18
pur si simplu simti cum iti fuge jucaria din mana!

are trenulet electric


ii baga baterii si face tumbe!!
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:40
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:39:55
tu stii sa citesti doar in rime??
el te iubeste ca un prost .
tu nu-l iubesti!!

tu n-auzi bre ca dragostea se dovedeste...dovadaaaaaaaaa, unde'i dovadaaaaaaaaaaaa
miss_darine
Postat pe 7 Iunie 2011 20:42
De la: cherry30, la data 2011-06-07 19:50:46am 30 ani el 20 gandeste matur si niciodata nu ma lasat la greu.am trecut prin multe in relatia noastra dar am depasit problemele...nu am pretuit la inceput ce facea pt mine si cat plangea ...ma implora sa facem sex....eram rea,i spuneam vb urate.l-am scos afara din casa si regret acum....intr-o zi am simtit ca il pierd..ne-am certat si o decis cu lacrimi in ochi ca e gata nu mai rezista atata indiferenta din partea mea...am simtit ca ceva se rupe in mine simteam ca inebunesc am plans singura nopti la rand...am facut eu primul pas sa ne impacam mi-am recunoscut greselile si am promis ca ma schimb..el o fost de acord dar simt ca acum cand i-am aratat ca il iubesc prea mult sa racit fata de mine...acum iese afara cu prietenii zilnic cateva ore inainte nu simtea nevoia asta,nu mai este atent cu mine....in aceelasi timp are perioade in care este dragastos si il simt ca inainte...va rog datimi un sfat cum sa procedez sa fie ca inainte?va multumesc
ajutati-ma
gabrielle_new
Postat pe 7 Iunie 2011 20:42
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:39:55
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:38:10la varsta asta nu cred ca mai am nevoie de jucarii...nimeni nu imi da varsta care o am arat de 25 iar el la 20 ani mia dovedit prin fapte nu sex ca poate sa tina o femeie...mi-a fost apropae la greu ma refeream ca mama mea e bolnava de cancer iar el ma sustinut constient ca mama mea nu e de acord cu relatia noastra...precizez ca il iubesc si mi-am dat seama de lucrul acesta mi-a dovedit de multe ori ca ma iubeste si nu mi-a pasat acum sa intors roata as vrea sa fie bine


tu stii sa citesti doar in rime??
el te iubeste ca un prost .
tu nu-l iubesti!!
mai geo....ea crede ca-l iubeste(sau poate o face) ...am aflat candva pe propia piele ca unele femei sunt incapabile de iubire.....Pote nu-i cazul ei....
The_Exile
Postat pe 7 Iunie 2011 20:42
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:38:10nimeni nu imi da varsta care o am arat de 25

te-a intrebat cineva?

pe langa egoism, cred ca esti si putin bolnava dupa atentie (ceea ce explica cam tot mesajul tau initial, de fapt). S-a plictisit si el sau ti-o plateste cu aceeasi moneda.... si pana la urma, ce e atat de grav ca iese cu prietenii? te asteptai sa stati bot in bot pana la adanci batraneti? pai e nesanatos.
kudika_pudika
Postat pe 7 Iunie 2011 20:45
eu simt ca il iubesc o fi greu de crezut dar il iubesc si de cand ne-am impacat m-am schimbat cel putin incerc dar se pare ca degeaba incerc...........poate acum joaca rolul lui ca mi-a prins punctul slab,poate nu mai simte nimic,poate are pe cineva,poate ma pregateste pt despartire chiar nu stiu,sunt n variante
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:45
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:45:57eu simt ca il iubesc o fi greu de crezut dar il iubesc si de cand ne-am impacat m-am schimbat cel putin incerc dar se pare ca degeaba incerc...........poate acum joaca rolul lui ca mi-a prins punctul slab,poate nu mai simte nimic,poate are pe cineva,poate ma pregateste pt despartire chiar nu stiu,sunt n variante


ia incearca si varianta asta:
s-a desteptat gagiu!!
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:52
De la: miss_darine, la data 2011-06-07 20:42:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:39:55
tu stii sa citesti doar in rime??
el te iubeste ca un prost .
tu nu-l iubesti!!

tu n-auzi bre ca dragostea se dovedeste...dovadaaaaaaaaa, unde'i dovadaaaaaaaaaaaa


parca esti elena ceausescu
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:52
De la: Yharr, la data 2011-06-07 20:42:52
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:39:55
De la: cherry30, la data 2011-06-07 20:38:10la varsta asta nu cred ca mai am nevoie de jucarii...nimeni nu imi da varsta care o am arat de 25 iar el la 20 ani mia dovedit prin fapte nu sex ca poate sa tina o femeie...mi-a fost apropae la greu ma refeream ca mama mea e bolnava de cancer iar el ma sustinut constient ca mama mea nu e de acord cu relatia noastra...precizez ca il iubesc si mi-am dat seama de lucrul acesta mi-a dovedit de multe ori ca ma iubeste si nu mi-a pasat acum sa intors roata as vrea sa fie bine


tu stii sa citesti doar in rime??
el te iubeste ca un prost .
tu nu-l iubesti!!
mai geo....ea crede ca-l iubeste(sau poate o face) ...am aflat candva pe propia piele ca unele femei sunt incapabile de iubire.....Pote nu-i cazul ei....


tizule, incurcate-s mintile femeilor. si degaba incerci sa le descosi ca tot ramane ceva necunoscut. de prasila!
geo_refinantat
Postat pe 7 Iunie 2011 20:53
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-07 20:52:50

parca esti elena ceausescu

m-am polimerizat
miss_darine
Postat pe 7 Iunie 2011 20:55
daca am intrat trista pentru un sfat acum ma amuz de mesajele unora rautacioase: sa te fereasca dumnezeu de judecata oamenilor.....o vorba mare
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 20:58
voi chiar nu intelegeti am cerut un sfat nu jigniri,nu morala se pare ca am intrat pe un blog unde nu inteleg unii romaneste
cherry30
Postat pe 7 Iunie 2011 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste 12 De la: Barbie30_ 10 Noiembrie 2010 16:40
Fostul iubit...viitor amant??? 50 De la: tzvetociki 26 Ianuarie 2010 17:34
sex 21 De la: GODZILLA 14 Noiembrie 2011 21:34
CU MINE CUM RAMANE? 61 De la: GRIGORESCU___ 15 Februarie 2012 13:13
Cum credeti??? 7 De la: Flowers 13 Martie 2011 13:46