Setari Cookie-uri

Ce sa aleg...ajutati-ma va rog!!!

De 2 luni am cunoscut un baiat(Dani) dupa o relatie de 3 ani cu altul(Alex)...am trecut repede peste despartire cu ajutorul lui Dani. Dani este un baiat foarte cunoscut in oras la noi si sa zicem ca i-a placut viata. este super ok, lucreaza, petrece dar nu lipseste de la lucru indiferent de ora la care ajunge acasa. de cand ne cunoastem ne-am atasat tare mult unul de celalat si eu sunt foarte fericita cu el. problema insa este tatal meu ca nu este de acord cu aceasta relatie...el crede ca Dani vrea un singur lucru de la mine si dupa aceea sa ma lase....nu este asa ca de cand iesim nici nu mi-a dat nici un semn ca ar vrea asa cevaa.. este foarte sensibil si dragutz cu mine, nu-mi vine sa crde ca m-am indragostit asa....noi ne vedem pe ascuns deocamdata din cauza situatiei cu tatal meu...si prietnii lui ma intreaba ce i-am facut de nu mai este ca inainte, adica nu mai iese cu ei in cluburi ca baietii...si altele. ce sa facem sa fim fericiti impreuna si ca tatal meu sa fie de acord cu relatia asta. tata nici nu-l cunoaste pe dani decat din vorbele altora, nici nu stie cum arata, nu a avut ocazia sa vorbeasca cu el sa vada ce fel de om e. ce sa fac va rog din suflet ajutati-ma!!!
sweety_ana
Postat pe 13 Martie 2009 20:27
sa il aduci sal cunoasca taicatu s sa-i spui ca tu esti fericita cu el si ca asta conteaza
sirena22
Postat pe 13 Martie 2009 20:40
daca tu esti fericita cu el lasa`l pe tatal tau sa zica ce vrea..
la urma urmei n`ai sa ramai cu taica`tu....

totusi sunt curioasa cat de mult l`ai iubit pe Alex de l`ai uitat asa de repede in doar 2 luni
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 23:43
incearca sa il pui pe dani intr-o luminca favorabila in ochiii tatalui tau
Cerei tatalui tau o sansa sa il cunoasca pe dani inninte s ail judece
bestiutza_relouded
Postat pe 13 Martie 2009 23:51
eu vreau sa-l cunoasca tatal meu pe Dani dar nu stiu cum ca nici nu vrea sa auda de el. cu Alex nu pot sa zic ca l-am iubit doar am tinut la el, si au fost momente neplacute intre noi la care doar ma gandesc si nu vreau sa mai aud de el. s-a intamplat nu doar o data sa dea in mine lucru care m-a facut sa ma distantez mult de el si pana la urma mi-am facut curaj si i-am spus ca vreau sa punem capat relatiei. in schimb dani de la inceput a fost foarte atent si grijuliu cu mine...
sweety_ana
Postat pe 14 Martie 2009 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casnicie esuata-o iubire imposibila 15 De la: quantex 7 Iulie 2009 20:32
Cred ca este o iubire imposibila intre mine si el,am nevoie de sfaturi dar fara mistouri va rog 20 De la: missy91 20 Martie 2011 22:17
Am nevoie de un sfat! 11 De la: rrrrrrrrrrrrrrrrr 6 Iunie 2016 10:37
Barbatilor le place atat de mult sa fie libertini?? 28 De la: Eleenna 13 Martie 2009 18:30
Eu leu iar el pesti 1 De la: denygirl21 31 Iulie 2010 11:15