Setari Cookie-uri

care este relatia intre femeia gemeni si barbatul rac?

sper sa aflu cat mai multe detalii

Postat pe 15 Martie 2009 11:52
sunt o gramada de horoscoape pe net...cu un singur clik afli tot ce vrei.nu stiu daca poti lua in considerare doar zodia, depinde de fiecare persoana in parte, de personalitate, caracter, etc in general, zodiacele spun ca nu prea se potrivesc.
mkdisk
Postat pe 6 Mai 2009 08:02
De la: marra_gagos, la data 2009-03-15 11:52:59sper sa aflu cat mai multe detalii

eu sunt gemeni si am mai multi prieteni raci
fugi cati poti!!!!!!!!
sunt ca pisica si cainele
missroselovetwilight
Postat pe 20 Mai 2009 22:47
Nici un horoscop nu poate impune o regula... Daca vrei sa te iei dupa zodiac, vezi si ce ascendent aveti... Gemenii sunt foarte diferiti ... Si, daca citesti si zodia racului vei observa ca si ei sunt diferiti...
Dar cel mai important lucru e sa va cunoasteti cat se poate de bine unul pe celalalt, sa comunicati....
Racii pot fi cei mai dulci barbati din lume... dar uneori par atat de reci...
Totul e sa-l cunosti si sa-l intelegi...
Tu esti geamana... inteligenta zodiacului (asa se spune)... ai capacitatea de a "citi" pe celalalt...
Iti doresc succes si .... rabdare ...

dana_storm
Postat pe 3 Iulie 2009 10:06
Ai mare dreptate draga mea in privinta gemenilor...am o colega de serviciu care e si ea tot geamana ca si mine....dar suntem caractere total opuse, nici pe departe nu suntem la fel.....si conteaza foarte mult ascendentul, dar ce e mai important intr-o realtie este COMUNICAREA ,daca ne luam dupa horoscoape ar trebui sa nu mai traim,nici unul nu ar fi potrivit pentru noi !....iar in privinta relatiei dintre un geaman si un rac aceeasi poveste,lipsa comunicarii nu duce la nimic bun.....uneori ai impresia ca sunt cei mai buni barbati si in secunda doi is sloi de gheata ! ...nici un om pe lumea asta nu este perfect draga mea ,asa ca incearca sa ai multa,multa rabdare ....asta ne caracterizeaza pe noi femeile !
kudika044235
Postat pe 6 Iulie 2009 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa o cuceresc pe colega mea 15 De la: DayC 6 Decembrie 2011 17:14
Eu taur, el-gemeni... ???!!! 25 De la: _Nina_ 9 Ianuarie 2011 18:53
eu scorpion ea fecioara 2 De la: kudika_948873 5 Ianuarie 2014 07:01
dely 5 De la: clara1997 10 Iulie 2009 10:17
Eu sunt femeie... el e barbat ..oare va merge ???? 37 De la: Sabrina_Nede 2 Decembrie 2009 11:30