Setari Cookie-uri

si apropo de meetic inca o data

:sml-confused0006ce sa va spun inca o poveste ...intru sa veric posta pe meetic si vad ca cineva vrea sa chateze cu mine...insistent chiar si ce sa vezi in loc de povestit despre dragoste cica era o agenzie professional work asa ii spune...dar sa vedeti ca lucrurile nu sunt asa cum par...intra un italian pe nue giani cica era seful sa vb. cu mine...ca are nevoie de cineva pt.o agenzie de munca in italia ca plateste 1000 de euro si cu acte in regula plus cazare ca daca ma intereseaza... si zice lasa ca tefac sa vb cu anca laza din timisoara care lucreaza pt. mine de 4 luni....bun vb pe internet ...fata imi parea foarte binevoitoare...si culmea foarte prietenoasa ,,nu iti fie teama...asa eram si eu si nu credeam...bun eu am zis as vrea sa vad un pic prin fax un pic de documentatie a firmei.sigur maine iti trimitem totul e in regula ....bun zis si facut....a douazi vezi sa nu fax...si ei nici sa raspunda la numere...deci atentie la neatentie ...ca lupi sunt printre noi.va stept si pe voi cu alte patani de pe acest site o alte site de acest gen si va urez succes si cascati ochi .pupici informatia salveaza populatia.
xandra79
Postat pe 19 Martie 2009 19:37
Buna seara!!! Mi-as dori sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine....intra pe http://b3st.indo.su Te astept!!! imi doresc prieteni noi...fete si baeti
kudika_13428
Postat pe 1 August 2012 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cantecul care ti-a mancat lacrimile ! 216 De la: IrisDenisse 25 Iulie 2012 10:00
despre swing... 12 De la: oana84onutza 19 Februarie 2010 20:20
Tot despre inselat 35 De la: an_dra_da_k 22 Septembrie 2009 00:31
POATE CINEVA SA MA LAMUREASCA SI PE MINE DC UNELE FEMEI AU O MARE PLACERE IN A RANI BARBATII CARE NU AU NICI O VINA? 68 De la: nonelusa 27 Noiembrie 2009 08:18
Hei ! Am nevoie de un sfat .. va rog sa-mi scrieti . :D 20 De la: alegro6543 19 Octombrie 2011 19:37