Setari Cookie-uri

buna...listening too my story ..

salut.sunt mihaela..am 16 ani.. mda..o sa va ganditi cam ce caut eu pe aici..dar totusi.. n`as fi crezut ca voi intra aici..am citit destul de multe pagini la despartiri de aici, si imi place f mult ca voi dati sfaturi pozitive.... si as vrea sa va spun pe scurt povestea mea si ce am patit eu de curand..chiar aseara..
totul a inceput pe 6 iunie 2008.l`am intalnit la banchetul meu de a 8-a. cu timpul am inceput sa vorbim,ne intelegeam super.. bun.. 2 luni a mers asa..apoi realizam ca nu prea imi mai place de el..si am zis sa nu mai vorbesc cu el,sau de cate ori intra pe mine ii raspundeam asa din plictiseala.. si aratam asta.. apoi.. intr`o zi l`am revazut pe neasteptate.. si mi`am dat seama ca sentimentele mele ptr el nu s`au pierdut.. si am inceput sa vb cu el..el era f suparat..cum inainte vorbeam asa cu el, si acum vorbesc iar cu el ca inainte..si astea..i`am zis sa ne intalnim, a zis ca nu vrea..totusi eu i`am zis ca vreau i`am zis si ora si unde..nu credeam vreodata ca se va intampla.. i`am zis ca totusi o sa`l astept chiar daca nu apare..si uite..a venit..asta s`a int pe 20 septembrie.si tot atunci am fost si impreuna cu el... in noiembrie am avut prima cearta.. desi..a fost o cearta asa din nimic.dupa o saptamana ne`am impacat.. i`am zis sa ne intalnim..cu greu a acceptat,si cand m`a vazutprimul lucru care a facut a fost sa ma sarute..cum ziceam ne`am impacat.. a venit si decembrie..el lucreaza..are 20 de ani..si lucreaza la un supermarket ..si era perioada cu sarbatorile..mai ales incepand din 15 incepeam sa ne vedem rar.. si pe 20 era ziua mea..dar totusi ne`am intalnit.. nu ne`am mai vazut pana pwe 26 decembrie..el lucra schimbul ..si era si obositor.in fine.. ne`am vazut..si a fost minunat in seara aia..am fost cu el intr`un apartament la prietenii lui.. ma rog..a fost frumos.. a fost ultima seara cand ne`am vazut..si cand mai eram deja impreuna.. si pe 31 am vorbit la telefon,nu ne`am putut intalni in seara de revelion..asta e ...si atunci am vb ultima oara cu el..si cand eram impreuna..apoi an urmat ianuarie.. nu mai vorbea deloc cu mine,mi`a dat si ignor p mess...ma rog..apoi s`a int o faza..prietenii lui m`au sunat si si`au batut joc la telefon pe la ora 6 dimineata o ora intreaga.. s`au dat drept el ,desi am stiut sigur ca nu e el.. apoi in ziua respectiva am vazut ca m`a primit din nou in lista de messenger,si`a cerut scuze ca m`au sunat aia..bla bla.. pe la sfarsitul lui ianuarie,inceputul lui februarie a inceput sa intre pe mine sa vorbim.. am vorbit si lucruri serioase sa zic asa..mi`a zis ca ii este dor de mine..si zic eu "ciudat?".. ..si el "de ce ti se pare ciudat?" ..poi.. nu`mi vorbeste deloc si apoi sa zica ca ii este dor de mine.. mda..apoi am avut si niste discutii serioase..si stiu ca pe 16 februarie m`am certat eu cu el,eram f nervoasa..l`am intrebat chiar la inceput in februarie daca va vrea sa ne intalnim si a zis ca da,doar ca nu stie cand.Apoi pe 16 cand l`am intrebat daca vrea sa ne intalnim a zis ca nu stie.. ca s`a schimbat..acum e alta persoana...au trecut zilele ..am vorbit..si am avut si alte discutii serioase..si l`am intrebat de ce ne`am despartit..l`am intrebat daca din cauza altei fete..a zis nu..daca din cauza mea..a zis nu ..si mi`a zis din cauza vremii,si ca acum lucreaza mai mult.. faza e ca noi mereu ne intalneam afara,nu i`am zis niciodata sa vina la mine,ptr ca imi era prea rusine..desi asta nu mi se pare un motiv...am avut acum vreo 3 saptamani alta discutie serioasa sa zic asa.. si mi`a zis exact cu cuvintele lui "Ai fost unica..si mi`ai placut..in fn" .. se vedea ca nu`i placea sa vb despre asta..mereu zicea in fn..sau orice sa alunge subiectul... intr`o vreme imi trimitea poze cu el ... sau mi`a zis ca nu`i place ca eu nu am trecut peste...si l`am intrebat de ce..a zis ca nu`i place...acum nu stiu..ultima data cand am vb cu el a fost sambata.. si l`am intrebat cum o duce altfel..a zis "la fel"..si eu m`am gandit ca bine.. ptr ca el asa zicea ca face...si i`am spus "inseamna ca bine".. dar el "daca tu asa vrei sa crezi"...si i`am explikat ca el a zis u;ltima oara ca face bine..si spune "n`am mai vorbit demult"... mi`a mai spus si desi stiam asta ca asta a fost cea mai lunga relatie a lui..cel mult dura inainte 2 saptamani maxim.. mda..stiam asta.... ieri trebuia sa ma intalnesc cu o prietena sa`mi dea ceva..si nu stiam unde sta,ca n`am fost niciodata la ea..cand mi`a zis ca sta peste drum de el,am incremenit..desi am zis..oricum nu am cum sa`l vad...si am mers sa ma int cu ea pe la ora 8 si ceva...si am vazut o gasca de baieti..si am sunat sai zic ca nu ma apropriu de blocul ei ca sunt o gramada de baieti..si a zis "stiu..e si el acolo "..phh.. si m`am oprit..mai departare.. si l`am vazut si eu..el nu m`a vazut ,desi apoi m`a vazut..si s`a tras mai incolo sa ma poata vedea mai bine,ptr ca era o masina si nu putea vedea..inainte sa apara lia,prietena mea..toti baietii si`au intors capetele dupa mine..sa ma vada..si cei care erau cu spatele..ce moment nasol.. apoi a venit liana..am povestit..am zis sa stam pe bara,oricum nu ne poate vedea,ptr ca este masina..si dupa vreo 2 minute masina pleaca... ce ghinion..el ma putea observa f bine..si eu pe el.. apoi povesteam cu liana,si el sa se dea asa mai in spectacol,,mai erau niste fete..si o lua asa de brat pe una..si apoi normal se uita la mine sa vada daca l`am vazut . daca credea ca nu`l vedeam mai facea odata.. si se uita iar la mine..sincer gestul asta m`a dat gata..pur si simplu incepeam sa rad..apoi.. gasca a plecat..si fata aceea pe care "o lua de brat" a plecat in fata..si el a ramas pe moment in spate rau de tot de gasca..si se uita la mn..m`am temut ca va veni catre mine,ptr ca se uita la mn..dar nu aveam eu norocul asta..asa ca apoi a grabit pasul sa`i ajunga pe cei din urma...si asta m`a facut si mai mult sa rad..ptr ca acum 1 min o tinea de brat pe fata,apoi fata pleca si ramanea singur...nush ce sa cred..dc a facut acest gest? daca a spus ca nu`i place sa ma vada ca sufar sau nu stiu.. desi..speranta nu aveam..dar incercam sa fac orice sa ma inteleg bine cu el,sa vorbesc cu el..desi nu prea aveam ce sa vorbesc cu el p messenger ..dupa toata faza asta.. nici nu mai intru deloc pe el sa vorbesc.. nu cred ca are rost.desi ma doare..multi ati suferit,poate altii si mai rau ca mine.. dar mai ales prima luna a fost cea mai dureroasa..si totusi..comportamentul lui de aseara nush.. tot rad de ce a facut..si park nu mai simt acel puternic sentiment..sau poate simt..dr nu vreau sa recunosc.el a fost prima mea iubire.. mda.. nu stiu..ce as putea sa fac ? .. ce sfaturi imi dati? am citit multe sfaturi..dar e f greu sa le pui in practica..ptr ca ranile nu`s vindecate.. el dc se comporta asa? mai ales aseara? dc vroia sa ma faca geloasa?... oricum nu cred ca ia reusit deloc ca radeam ,si rad si acum la ce a facut .si de cand vorbim,nu mi`a zis niciodata sa`l las in pace ca nu ma mai place.. mereu cand ii aratam cv..ptr c i`am aratat cv super tare..si el mereu pune "..." ..nu avem prieteni comuni,careva ca sa vedem ce zice fiecare despre celalalt..doar liana..si ea il cunoaste..dar totusi..nu se inteleg bine....ce ma enerveaza ca totul se leaga de el acum..sunt in cls a 9-a..la acelasi liceu care a fost el..sunt chiar in fosta lui clasa.. noroc ca nu mai stau in banca lui..totul imi aminteste de el la scoala..fostul lui diriginte e super de treaba..si stie ca m`am desp de el.. el a fost unul dintre cei mai buni prieteni al profesorului..si acum nu prea mai tin legatura...
multumesc ca mi`at ascultat povestea.
astept sfaturile voastre...

Postat pe 23 Martie 2009 19:59
un rezumat nu se poate ...???
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 20:01
pe langa rezumat eu as vrea sa te rog ca daca tot folosesti engleza in locul limbii romane, macar s-o folosesti corect
mersi
kitty_krieger
Postat pe 23 Martie 2009 20:10
cine are rabdare sa o asculte ...
Pupilici la pisicutza razboinica !!:*:*:*:
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 20:18
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 20:18:38cine are rabdare sa o asculte ...
Pupilici la pisicutza razboinica !!:*:*:*:

pupilici, pupilici
kitty_krieger
Postat pe 23 Martie 2009 20:21
Mai copila....lasa-l ca e neserios.Vezi-ti tu de scoala,nu de baieti

Pupilici fetelor
andreea1976
Postat pe 23 Martie 2009 20:25
De la: andreea1976, la data 2009-03-23 20:25:57Mai copila....lasa-l ca e neserios.Vezi-ti tu de scoala,nu de baieti

Pupilici fetelor


Zi-mi ca nu ai citit enciclopedia aia ....te rog....

Pupilici si la tine !!!
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 20:27
Mai fato ce sa-ti zic?! fii si tu mai indiferenta in partea lui...pentru ca sigur se joaca cu sentimentele tale! Eu tot nu pot sa zic ca nu sunt sentimentala, dar sa stii...daca am putut eu fi rece fata de o relatie care a durat in viata mea 8 ani...si s-a topit de curind... atunci sunt sigura ca si tu poti fi puternica atit cit sa-i arati ca nu se merita osteneala ta....pentru un nesimtit ca el! Sigur o face pentru a-si dovedi suprematia lui de asa zis-ul "barbat, dar iti zic eu printre milioanele de barbati e sigur si al tau care te merita asa o dulce si sentimentala precum esti! Deci intr-un final iti zic fii tare si rezista tentatiilor lui de 2 bani! Fa-o tu pe smechera in sfirsit si arata-i ca e un nimeni fara de tine! (Cit despre coerenta gindurilor care le-ai expus, ...da...cam baga de seama..ca cu greu se intelege sensul!) O seara buna!!!
kudika003868
Postat pe 23 Martie 2009 20:41
m-am plictisitttttttttttttt....soryyyyyy....nu am avut rabdare sa citesc.....
insa .....mergi la scoala ....urmeaza-ti calea......ca si el ca si multe altele sunt lucruri trecatoare ...in viata ta.
ninushk
Postat pe 23 Martie 2009 20:52


si ma fu te o leneeeeee
uff da ce`i aici luceafaru`??
e mult prea mult
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 20:58
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 20:27:04
De la: andreea1976, la data 2009-03-23 20:25:57Mai copila....lasa-l ca e neserios.Vezi-ti tu de scoala,nu de baieti

Pupilici fetelor


Zi-mi ca nu ai citit enciclopedia aia ....te rog....

Pupilici si la tine !!!


Ba da,am citit-o
Da cu asta s-a dus toata bruma de rabdare ce o mai aveam
andreea1976
Postat pe 23 Martie 2009 21:02
pe mine m`o depasit total
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 21:04
servus la toata lumea
kudika001643
Postat pe 23 Martie 2009 21:06
oooooo my god!!!! cred ca am nevoie de o compresa acum,dupa ce am citit toata prostia asta.

ok, te rog nu te supara pe mine, dar sfatul meu este sa te ocupi de tine insati, in sensul de a deveni o persoana normala ptr varsta ta. spun asta ptr ca, dupa felul in care te exprimi, nu pari a avea mai mult de 8-9 ani. pana si baietelul meu de 4 ani e mai coerent in exprimare. si ptr a te cizela putin trebuie sa iti schimbi cercul de prieteni.....insa inainte de asta trebuie sa citesti cate ceva, caci niste oameni (adolescenti,in cazul tau) cat de cat mai cizelati nu te vor accepta in randul lor asa cum esti acum. si...pune mai mult pret pe tine insati! stiu,ai sa spui ca il iubesti,etc... nu am sa-ti spun ca o sa-ti treaca, desi asa va fi, iti spun doar ca, ptr a ajunge sa urci pe "o scara" in viata trebuie ca,in primul rand,sa te respecti pe tine insati...si din modul in care te exprimi nu reiese ca ai face asta.
nu te va respecta nimeni niciodata daca tu insati nu arati despect fata de propria persoana!
toate cele bune!
Anissia27
Postat pe 23 Martie 2009 21:10
pupici la toata lumea
kudika001643
Postat pe 23 Martie 2009 21:10
De la: kudika001643, la data 2009-03-23 21:06:52servus la toata lumea


kudika001643 cu ce ocazie inchizi tu mereu topic`urile :-w
poate noi vrem sa mai vorbim aici..
ai vreo` problema??
mereu dai off topic si nu inteleg de ce....
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 21:11
De la: Anissia27, la data 2009-03-23 21:10:18oooooo my god!!!! cred ca am nevoie de o compresa acum,dupa ce am citit toata prostia asta.

ok, te rog nu te supara pe mine, dar sfatul meu este sa te ocupi de tine insati, in sensul de a deveni o persoana normala ptr varsta ta. spun asta ptr ca, dupa felul in care te exprimi, nu pari a avea mai mult de 8-9 ani. pana si baietelul meu de 4 ani e mai coerent in exprimare. si ptr a te cizela putin trebuie sa iti schimbi cercul de prieteni.....insa inainte de asta trebuie sa citesti cate ceva, caci niste oameni (adolescenti,in cazul tau) cat de cat mai cizelati nu te vor accepta in randul lor asa cum esti acum. si...pune mai mult pret pe tine insati! stiu,ai sa spui ca il iubesti,etc... nu am sa-ti spun ca o sa-ti treaca, desi asa va fi, iti spun doar ca, ptr a ajunge sa urci pe "o scara" in viata trebuie ca,in primul rand,sa te respecti pe tine insati...si din modul in care te exprimi nu reiese ca ai face asta.
nu te va respecta nimeni niciodata daca tu insati nu arati despect fata de propria persoana!
toate cele bune!
Anissia27
Postat pe 23 Martie 2009 21:14
De la: Anissia27, la data 2009-03-23 21:10:18oooooo my god!!!! cred ca am nevoie de o compresa acum,dupa ce am citit toata prostia asta.

ok, te rog nu te supara pe mine, dar sfatul meu este sa te ocupi de tine insati, in sensul de a deveni o persoana normala ptr varsta ta. spun asta ptr ca, dupa felul in care te exprimi, nu pari a avea mai mult de 8-9 ani. pana si baietelul meu de 4 ani e mai coerent in exprimare. si ptr a te cizela putin trebuie sa iti schimbi cercul de prieteni.....insa inainte de asta trebuie sa citesti cate ceva, caci niste oameni (adolescenti,in cazul tau) cat de cat mai cizelati nu te vor accepta in randul lor asa cum esti acum. si...pune mai mult pret pe tine insati! stiu,ai sa spui ca il iubesti,etc... nu am sa-ti spun ca o sa-ti treaca, desi asa va fi, iti spun doar ca, ptr a ajunge sa urci pe "o scara" in viata trebuie ca,in primul rand,sa te respecti pe tine insati...si din modul in care te exprimi nu reiese ca ai face asta.
nu te va respecta nimeni niciodata daca tu insati nu arati despect fata de propria persoana!
toate cele bune!
Anissia27
Postat pe 23 Martie 2009 21:14
scuuuzeeeeee, nu stiu ce mama naibii am facut de am postat de atatea ori!
Anissia27
Postat pe 23 Martie 2009 21:18
Eu propun aruncarea Terrei in aer (mai corect, in vid/cosmos/spatiu).
UnYang
Postat pe 23 Martie 2009 21:19
.

Postat pe 23 Martie 2009 21:24
De la: ella060608, la data 2009-03-23 21:24:27.

...si de la capat.
Sa fii sigura de asta!
UnYang
Postat pe 23 Martie 2009 21:46
ei...ce sa zic... am 20 de ani. nu cu mult mai mare ca tine, dar la 16 ani nu imi statea capu la baieti. la 16 ani inca mai era dragostea aia platonica, boema... fara atingeri si faze.poate acum ma crezi una conservatoare, ai citit macar toate povestile de pe aici?ca a ta e cam cea mai mica problema din toate. asta e varsta nu ai ce sa faci, adolescenta. ti se pare ca.....dar de fapt nu e..... la fel cum vine, asa trece... stai calma
pune mana pe un eliade, pe un rebreanu, pe ceva. ai grija de scoala, te distrezi mult mai bine in liceu decat cu asta. nu vezi ca iti da cu jet? nu il interesezi? tocmai pentru ca esti prea mica. si la varsta de 20 de ani, baietilor nu le plac fetele mici de varsta.
exprimandu-ma in limbajul pokemonilor din ziua de azi "sa mor daca am inteles ceva din tot ce ai scris acolo...! de ce nu am inteles????? e simplu...NU STII SA TE EXPRIMI." tie nu iti trebuiesc baieti. iti trebuiesc alti prieteni, alte grupuri de oameni, si scoala... ca lasa mama.. viata ca in liceu nu gasesti nici macar in facultate. fa tot ce tre sa faci, dar toate la timpu lor. nu acum... acum ti-am zis. mai o "nunta in cer" mai un "ion" ba o "mara" poate chiar si "povestea tarfelor mele triste" . invata, dezvolta-te,, vezi cum e si in alta parte decat pe mess, forum, pe "bara de langa masina, care masina a plecat, si el m-a vazut si cand m-a vazut s-a facut ca nu ma vede, si era tare naspa aicishea"...
mai pe scurt. : baga-ti mintile in cap, comporta-te conform varstei, mai iesi la un shotron ceva afara...
sollen
Postat pe 24 Martie 2009 11:08
Doamne daca nu mi`e groaza cateodata cand ma gandesc ce`o sa fie mai incolo peste cativa ani cand o sa ma eu o fata de 16 ani... Daca fetele din ziua de azi de la varsta de 16 ani le trebuie baieti de pe acum (nu ma refer la toate) chiar ma gandesc cum o sa fie atunci? Sau mai sunt alea care fac copii de la 14 ani, atunci cum o sa fie? o sa faca de la de la 11 ani (nu ca n`ar fi si acum...) ?
cred ca au innebunit de tot fetele din ziua de azi... se tem de pe acum ca o sa ramane virgine toata viata sau ce??
nu le mai inteleg deloc.. eu la 16 ani imi era rushine sa ma sarut cu un baiat.. dap`ai sa ma gandesc la altceva.....
Diavolyta_
Postat pe 24 Martie 2009 11:21
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 20:27:04
De la: andreea1976, la data 2009-03-23 20:25:57Mai copila....lasa-l ca e neserios.Vezi-ti tu de scoala,nu de baieti

Pupilici fetelor


Zi-mi ca nu ai citit enciclopedia aia ....te rog....

Pupilici si la tine !!!


Aoleuu! Bai, in scoli nu se mai invata punctuatia? Inceputul de propozitie? De paragraf? Am citit pana pe la jumate dupa care mi-am zis ca nu am facut nimic rau sa ma pedepsesc in halu' asta.
Si daca scoti toate 20 decembrie, 31 (tot) decembrie, nu'sh cat ianuarie, februarie, martie... (slava Domnului ca ne povesteste doar ce s-a'ntamplat din septembrie, ca altfel aveau nevoie astia de la kudika de server special doar pentru povestea fetii! ) ... Care e faza, pana la urma?
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 12:36
De la: sollen, la data 2009-03-24 11:08:48ei...ce sa zic... am 20 de ani. nu cu mult mai mare ca tine, dar la 16 ani nu imi statea capu la baieti. la 16 ani inca mai era dragostea aia platonica, boema... fara atingeri si faze.poate acum ma crezi una conservatoare, ai citit macar toate povestile de pe aici?ca a ta e cam cea mai mica problema din toate. asta e varsta nu ai ce sa faci, adolescenta. ti se pare ca.....dar de fapt nu e..... la fel cum vine, asa trece... stai calma
pune mana pe un eliade, pe un rebreanu, pe ceva. ai grija de scoala, te distrezi mult mai bine in liceu decat cu asta. nu vezi ca iti da cu jet? nu il interesezi? tocmai pentru ca esti prea mica. si la varsta de 20 de ani, baietilor nu le plac fetele mici de varsta.
exprimandu-ma in limbajul pokemonilor din ziua de azi "sa mor daca am inteles ceva din tot ce ai scris acolo...! de ce nu am inteles????? e simplu...NU STII SA TE EXPRIMI." tie nu iti trebuiesc baieti. iti trebuiesc alti prieteni, alte grupuri de oameni, si scoala... ca lasa mama.. viata ca in liceu nu gasesti nici macar in facultate. fa tot ce tre sa faci, dar toate la timpu lor. nu acum... acum ti-am zis. mai o "nunta in cer" mai un "ion" ba o "mara" poate chiar si "povestea tarfelor mele triste" . invata, dezvolta-te,, vezi cum e si in alta parte decat pe mess, forum, pe "bara de langa masina, care masina a plecat, si el m-a vazut si cand m-a vazut s-a facut ca nu ma vede, si era tare naspa aicishea"...
mai pe scurt. : baga-ti mintile in cap, comporta-te conform varstei, mai iesi la un shotron ceva afara...


Uf! Uite ca totusi se mai invata punctuatia in scoli! si uite ca mai sunt si fete inteligente... Dar Sollen confirma teoria mea: cele care-si folosesc capul, au CU TOTUL alte interese la 16 ani, nu sa se tavaleasca prin fan...
Sollen, two thumbs up!

Si... fetico, asta de ai deschis topicul... Daca tot nu te mai incape romana si vrei sa scrii in engleza, hai sa te lamuresc si cu asta: ING ca terminatie, se foloseste la timpurile continue in engleza. Prezent continuu si trecut continuu... Si niciodata la imperativ.
Mai pe intelesul tau: Se zice "Listen to my story" ... Asa, pentru eventuala ta cultura generala...
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 12:43
Kudika....ce Dumnezeu faci cu comment-urile noastre ca apar si dispar ca prin farmec!!!!

Fata haiiiii !!!
N-am inteles nimic din povestea ta pentru ca TU nu stii sa "vorbeste" romaneste "care este" !!!!!
Baga-ti mintile alea adolescentine in cap si ocupa-te de scoala , asa cum fac toate fetele de varsta ta.Nimieni nu o sa te placa o inculta !
Pune mana pe o carte si cultiva-te, informeaza-te, studiaza...lasa caii verzi pe pereti albastri !Tu nu vezi ca ala isi bate joc de tine si ca e la fel de imatur ? Ce sa-i ceri la 20 de ani ?
Apai eu la varsta ta nu aveam altceva in cap decat SCOALA !!!! Si in special gramatica limbii romane .Nu te mai intreb cu ce te ocupi in timpul liber pentru ca e inutil. Vad ca la engleza ai spart-o esti VARZA!Asta ca sa folosesc limbajul vostru.

Fratilor!
Ce educatie primesc adolescentii din ziua de azi de la parinti ? Ca marea majoritate ori umbla teleleu toata ziua ori stau ore in sir in fata calculatrului pe messenger sau mai stiu eu pe ce joc online. Numai de scoala nu se ocupa.
Sau....primesc ei vreo educatie de acasa ?

Ma ingrozeste gandul asta...Doamne Fereste!!!!

Ally
Zahira83
Postat pe 24 Martie 2009 14:43
poti sa o faci audio?
as fi ascultat-o in drum spre casa..............
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 14:44
Dora si Sollen....chiar m-ati facut sa rad !!
Ati pus puntul acolo unde trebuia : adica pe incultura copkilei asteia !!!




Ally
Zahira83
Postat pe 24 Martie 2009 14:46
De la: just_heaven, la data 2009-03-24 14:44:50poti sa o faci audio?
as fi ascultat-o in drum spre casa..............


Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 14:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar absolut toti barbatii inseala?! 280 De la: Miss_Y 15 Martie 2014 02:03
O dilema in iubire... 5 De la: Shhh 30 Iunie 2010 10:01
si la mine un posibil divort 32 De la: ela_angel 30 Septembrie 2010 21:12
Exista solutii si pentru sufletul meu ? 17 De la: MySadSoul 16 Iunie 2009 22:34
fals tratat de iubire 28 De la: nocturnalia 10 Februarie 2009 10:44