Setari Cookie-uri

Visezi? Inseamna ca stiu unde poti afla raspunsul!!!!!!!

Buna, dragelor si dragilor! Bine v-am regasit! Timpul a trecut si a mai luat viata un loc special pentru voi, primul forum despre vise din arelalul online www.forum.oniromantie.ro, asa ca va asteptam alaturi de noi, sa deslusim impreuna ceea ce visam noaptea.
O zi frumoasa in continuare!
P.S. Aici experti in vise vor interpreta ceea ce voi visati din trei planuri paralele: parapsihologic, psihoastrologic si psihologic. Asa ca va invitam alaturi de noi!!!!!!!!!!!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 09:37
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 09:37:36Buna, dragelor si dragilor! Bine v-am regasit! Timpul a trecut si a mai luat viata un loc special pentru voi, primul forum despre vise din arelalul online www.forum.oniromantie.ro, asa ca va asteptam alaturi de noi, sa deslusim impreuna ceea ce visam noaptea.
O zi frumoasa in continuare!
P.S. Aici experti in vise vor interpreta ceea ce voi visati din trei planuri paralele: parapsihologic, psihoastrologic si psihologic. Asa ca va invitam alaturi de noi!!!!!!!!!!!


Si evident, asta e un mesaj pentru cei cu IQ sub pash'pa!
Oricum, cum de lipsa de neajutorati mintal nu a fost niciodata, inca de la inceputurile lumii; te felicit si iti doresc o afacere infloritoare... Intodeauna am admirat tupeul si nonshalanta sharlatanilor.
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:00
Buna,Dor a! Nu inteleg contextul mesajului tau in acest topic, insa ca nu cumva sa "saracesc" un IQ, vreau sa-ti rapund ca nu e niciun fel de afacere a sarlatanilor, probabil nu ai intrat macar ptr. ati satisface curiozitatea sa vezi despre ce este vorba, si a cui a fost ideea, asa ca ar fi bine inainte sa tragi o concluzie si sa-i mai influentezi si pe altii cu ea, te-as ruga sa o gandesti mai intai si dupa o analiza amanuntita sa vezi rolul si rostul acesteia aici. O zi buna, si daca nu ai si o noapte buna, si intre timp visezi ceva te asteptam acolo, si sa stii ca nu eliberam chitanta, e din partea casei, chiar GRATIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 10:17
auch !
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:19
eu am visat aseara ca aveam un muc pe nas. ce inseamna asta???
nu zic la caterinca...deci....raspunsul???
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 10:20
Oh, dar bine-nteles!
Sunteti mai multi, si toti din tagma Maicii Tereza! Va preocupa binele celor din jur si v-ati pierdut somnul gandindu-va ca sta lumea cu visele neinterpretate... Ceee ce e - evident - o maare problema!

Cat despre rest, unu - in nici un caz nu am sa-ti fac trafic pe site-ul tau de "ghicit" "psihoastrologic" (
pfoaaa, asta da gaselnita! suna asa, impresionant - pentru tonti, evident! - PSIHO-ASTROLOGIC!!! Oaaa! ) si doi - stai linistit, ma indoiesc ca target-audience-ul tau m-ar asculta pe mine... Asta e caracteristica prostului: sa nu asculte de logica/bun-simt.
Deci, piatza va e asigurata! Ah, scuze! Am uitat, faceti munca voluntara, de dragul omenirii....
Acu' ma intreb de ce nu ajutati orfanii, daca tot sunteti asa, niste buni samariteni...
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:24
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:24:49Oh, dar bine-nteles!
Sunteti mai multi, si toti din tagma Maicii Tereza! Va preocupa binele celor din jur si v-ati pierdut somnul gandindu-va ca sta lumea cu visele neinterpretate... Ceee ce e - evident - o maare problema!

Cat despre rest, unu - in nici un caz nu am sa-ti fac trafic pe site-ul tau de "ghicit" "psihoastrologic" (
pfoaaa, asta da gaselnita! ) si doi - stai linistit, ma indoiesc ca target-audience-ul tau m-ar asculta pe mine... Asta e caracteristica prostului: sa nu asculte de logica/bun-simt.
Deci, piatza va e asigurata! Ah, scuze! Am uitat, faceti munca voluntara, de dragul omenirii....
Acu' ma intreb de ce nu ajutati orfanii, daca tot sunteti asa, niste buni samariteni...


Te-a cuprins si pe tine Dor_a, asa-i ??? O simtzi nu ???
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:26
Norocel,
Gata, ma cumintzesc... intre timp mai ziceti-i omului ce ati visat aseara...
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:34
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 10:20:01eu am visat aseara ca aveam un muc pe nas. ce inseamna asta???
nu zic la caterinca...deci....raspunsul???


Crisa,
(acu', daca prinde faza, ar trebui sa mai lase vreo doua zile sa treaca si sa-ti scrie ca a citit el psiho-astrologico-antologico ca numele tau trebuie sa fie Cristina! )
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:37
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:34:48Norocel,
Gata, ma cumintzesc... intre timp mai ziceti-i omului ce ati visat aseara...


Ce ti-e si cu pioshenia asta a mea...e molipsitoare


__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:38
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:37:00
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 10:20:01eu am visat aseara ca aveam un muc pe nas. ce inseamna asta???
nu zic la caterinca...deci....raspunsul???


Crisa,
(acu', daca prinde faza, ar trebui sa mai lase vreo doua zile sa treaca si sa-ti scrie ca a citit el psiho-astrologico-antologico ca numele tau trebuie sa fie Cristina! )


te pup....inca mai astep.
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 10:49
Buna tuturor! Cred ca cel mai bine ar fi sa postati pe forum si sa vi se explice visele! Nu este nimic aiurea in ceea ce se face acolo, si daca nu va intereseaza, nu intrati, nu sunteti obligati. Nu cred ca exista doar 3 oameni pe forumul asta, asa ca ma adresez celorlalti. Si in caz ca nu ati auzit de psihoastologi, ar fi bine sa cercetati inainte de a pune la indoiala existenta acestei persoane. Doar curiozitatea intelectului ne indruma sa invatam, insa daca nu vrea nimeni nicio problema. M-am considerat o prietena a acestui forum, si am dat de veste, insa daca nu am facut bine scuze si toate bune!!!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 10:55
Nu las sa treaca deloc timpul, si o sa raspund chiar acum, ideea este ca din punct de vedere psihologic, probabil ai uitat sa-ti stergi nasul inainte de a adormi, si ai avut un vis indus, acum aflati ce inseamna pe forum daca sunteti curioase! toate bune!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 10:57
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 10:57:49Nu las sa treaca deloc timpul, si o sa raspund chiar acum, ideea este ca din punct de vedere psihologic, probabil ai uitat sa-ti stergi nasul inainte de a adormi, si ai avut un vis indus, acum aflati ce inseamna pe forum daca sunteti curioase! toate bune!


Bine ai venit printre noi ...dar mai putina ''miere'' te rugam .ca ni se apleaca nu de alta ...
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 11:00
Daca ar fi fost sincer chiar il luam ca pe un gand bun, insa cred ca mai bine ti-as recomanda o lamaie ca sa ai o zi buna!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 11:04
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 10:57:49Nu las sa treaca deloc timpul, si o sa raspund chiar acum, ideea este ca din punct de vedere psihologic, probabil ai uitat sa-ti stergi nasul inainte de a adormi, si ai avut un vis indus, acum aflati ce inseamna pe forum daca sunteti curioase! toate bune!


noop...gresit.
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 11:20
Atunci te las pe tine sa faci pe "experta" din ceea ce crezi!!!!!!!!!!Toate bune!
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 11:49
Uneori celor care se simt frustrati le e teama sa nu ramana asa, si atunci actioneaza ca atare, asa ca ar fi bine sa va transpuneti intr-o alta lume si sa mai si visati daca Universul nu va permite sa faceti asta.
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 11:51
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 11:04:38Daca ar fi fost sincer chiar il luam ca pe un gand bun, insa cred ca mai bine ti-as recomanda o lamaie ca sa ai o zi buna!



Deci unde era bunul simt si gandurile bune unul dupa altul??? ...scuteste-ne ca ne-am convins si de tine
Lasa tu lamaia si mai vede-ti de treburile tale ca esti pe langa tot ce zici tu acolo si nu o sa ma sinchisesc sa-ti demonstrez cat esti de profesionista !
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 11:53
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 10:57:49Nu las sa treaca deloc timpul, si o sa raspund chiar acum, ideea este ca din punct de vedere psihologic, probabil ai uitat sa-ti stergi nasul inainte de a adormi, si ai avut un vis indus, acum aflati ce inseamna pe forum daca sunteti curioase! toate bune!


Mai pisicoloaga lu' mama... Ce note ai avut tu la scoala aia de psihologie la comprehensiune? Te-au trecut? Sau tocmai d-aia ai ajuns sa ghicesti in vise?
Hai sa iti explic mai simplutz asa... EXISTENTA psiho-astrologo-aberantilor tai n-o pune NIMENI la indoiala. Ci ceea ce FAC ei
De la cine ati invatat asta cu astrologia si ghicitu'n vise? de la descendentii directi ai lu' Merlin Ca de psihologie, m-am lamurit!
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 11:55
servus dora
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 11:56
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 11:55:27
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 10:57:49Nu las sa treaca deloc timpul, si o sa raspund chiar acum, ideea este ca din punct de vedere psihologic, probabil ai uitat sa-ti stergi nasul inainte de a adormi, si ai avut un vis indus, acum aflati ce inseamna pe forum daca sunteti curioase! toate bune!


Mai pisicoloaga lu' mama... Ce note ai avut tu la scoala aia de psihologie la comprehensiune? Te-au trecut? Sau tocmai d-aia ai ajuns sa ghicesti in vise?
Hai sa iti explic mai simplutz asa... EXISTENTA psiho-astrologo-aberantilor tai n-o pune NIMENI la indoiala. Ci ceea ce FAC ei
De la cine ati invatat asta cu astrologia si ghicitu'n vise? de la descendentii directi ai lu' Merlin Ca de psihologie, m-am lamurit!



Las- o Dor_a ca sufera de ea ...are probleme cu caru' si cauta alinare in vise ...patetic intr-adevar ...se gandeste si ea ca poate poate o ia si pe ea cineva in serios ....pierdere de vreme fatuca asta ...si cand ma gandesc ca suparai fetele din cauza ei ...maniaco -depresiva de ea cu visele ei cu tot ... ....
dor_a
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 11:59
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 11:51:34Uneori celor care se simt frustrati le e teama sa nu ramana asa, si atunci actioneaza ca atare, asa ca ar fi bine sa va transpuneti intr-o alta lume si sa mai si visati daca Universul nu va permite sa faceti asta.


Aaa! Evident! Nu exista faptura cu o inteligentza sub-mediocra in Romania de la inceputul secolului 21 sa nu explice tot ce ii sta impotriva prin "aia e niste frustrati"
Haidi sa-ti zic ceva: daca tu ai ceva in clin sau in maneca cu psihologia, aia o fi din cauza ca ai citit vreun pliant
Ce nu inteleg e de ce faci greseli psihologice asa de evidente incat sunt publicate pana si in pliante/brosuri....
De exemplu, prima lege in principiile persuasiunii e: Liking: "People are more easily influenced by those they like" (nu ti-o traduc, te las pe tine sa ghicesti ) Principiul number one!
Nu ma astept sa stii tu ce-i asta!
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 12:02
De la: just_laura, la data 2009-03-25 11:56:15servus dora


Laura! ce faci puiutz? Pe unde-ti stilclesc ochishorii de te vad abia pe la amiaz'?
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 12:03
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 12:03:47
De la: just_laura, la data 2009-03-25 11:56:15servus dora


Laura! ce faci puiutz? Pe unde-ti stilclesc ochishorii de te vad abia pe la amiaz'?


foarte multe treburi
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 12:05
Si ti-ai mai schimbat si nick-ul...
Si mie mi-e rrau de tot...
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 12:09
Imi pare rau sa constat ceea ce se intampla in "bisericuta" voastra, o sa ma retrag eu inaintea din discutie pentru ca mai tont ca sa nu jignesc pe nimeni, e cel care sa pune cu el decat cel care este. Asa ca faceti de balacareala ca sa va demonstrez ca stiu si eu termeni bombastici insa tocmai pentru ca stiu cum sa intrerpretez oamenii nu ma bag in astfel de dicsutii cu voi . Hai sa fiti iubite ca se vede ca nu sunteti si de asta umblati creanga pe unde nimeriti.
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 12:10
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 12:10:01Imi pare rau sa constat ceea ce se intampla in "bisericuta" voastra, o sa ma retrag eu inaintea din discutie pentru ca mai tont ca sa nu jignesc pe nimeni, e cel care sa pune cu el decat cel care este. Asa ca faceti de balacareala ca sa va demonstrez ca stiu si eu termeni bombastici insa tocmai pentru ca stiu cum sa intrerpretez oamenii nu ma bag in astfel de dicsutii cu voi . Hai sa fiti iubite ca se vede ca nu sunteti si de asta umblati creanga pe unde nimeriti.


heeeey,cum zici tu ca umblu creanga cand eu frec menta???
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 12:12
Si ultimul gand pe care vi-l mai adresez e ca nu eu sunt psiholastrologul,ci o mare doamna care isi merita experienta si termenul, asa ca mai bine v-ati retrage cuvintele daca tot ati fost educate asa frumos.
psihoyzzy
Postat pe 25 Martie 2009 12:12
De la: psihoyzzy, la data 2009-03-25 09:37:36Buna, dragelor si dragilor! Bine v-am regasit! Timpul a trecut si a mai luat viata un loc special pentru voi, primul forum despre vise din arelalul online www.forum.oniromantie.ro, asa ca va asteptam alaturi de noi, sa deslusim impreuna ceea ce visam noaptea.
O zi frumoasa in continuare!
P.S. Aici experti in vise vor interpreta ceea ce voi visati din trei planuri paralele: parapsihologic, psihoastrologic si psihologic. Asa ca va invitam alaturi de noi!!!!!!!!!!!



eta ce am visat io:ca se facea ,ca luna imi vorbea
si io o atingeam,si fierbinte devenii
ea o data se enerva
si rece ma facu
si pe luna era o stea
asa era visu
si steaua imi vorbea
dar nu o intelegeam ,nu luasem la mine ghidul
dar ii aprobam.....
si dintr-o data fleasca ma trezii
oare ce o insemna?
just_heaven
Postat pe 25 Martie 2009 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum vi se pare noua Kudika? 186 De la: G1ul1a 26 Septembrie 2010 11:40
Sarbatori fericite 93 De la: MissDarine 28 Decembrie 2011 21:47
un mare secret 18 De la: motroc_raluca 16 Mai 2009 08:51
Designul dormitorului 2 De la: super_barbat_xxx 28 Iunie 2009 14:07
manastirea ghighiu 1 De la: gea_healthy 16 August 2010 10:57