Setari Cookie-uri

cum sa raman cu el daca destinu nu vrea?

Traieste prezentul, viitorul ti-l faci singura........nu mai crede in toate prostiile:P
madalina321
Postat pe 22 Iulie 2009 16:23
De la: aleexa29_yahoo_com, la data 2009-03-27 19:45:53suntem impreuna de un an si ceva ne iubim mult si vreau sa ma casatoresk cu el bine nu akm peste cativa anii .el ma iubeste si ar face orce pt mine la fel si eu ...nu vedem viata unul fara altul .in fine .avea el o cunostiinta care cika vede viitoru k are un har k nu stiu ce ...bine intrdevr unele spuse de ea sau adeverit .greseala mea a fost sa ma duk la ea cu pr meu si ce ne-a zis femeia :k nu sunt eu soarta lui ... k sa nu faca un copil cu mine k plateste pensia alimentara k daca nu st eu soarta lui ne despartim ,a zis k o sa gaseaska una sal accepte asa cum e el .are o fire asa mai compolicata daca ne certam nu cedeaza nicinu si a zis aia ca suntem firi diferite k nu o sa ne intelgem ...si a zis ca eu o sa fiu de vina k o sal parasesk cand io fii lumea mai draga....intrdevar nu imi place firea lui dar nu as vrea sa ma despart de el pt k numai e nimeni ca el ma iubeste mult de tot..am decis sa ne schimbam amindoi sa numai ne certam din lucruri marunte pt ca nu vream sa se ajunga sa ne despartim .dar mie tare frika intr-un fel nu o cred paia dar nu stiu ce sa zik .cam ne-a stricat tot viitoru mai bine nu aflam.e o chestie ciudata nu pot sa explic dar de cateva zile numai pot pur si simplu .mie teama .voi ce ziceti ?stiu k nu trebiue sai dau crezare dar cand ma gadesk asa la ce sar putea sa se inample ma ia groaza. vreau sa ramn cu el toata viata ...dar te pui destinu asta uof


daca nu ai fost la cassey, nu ai rezolvat nimic
Rock_this
Postat pe 23 Iulie 2009 11:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre libertate , libertati sau despre adevaratele noastre nevoi 3 De la: Consy 19 Ianuarie 2010 22:01
cat de usor va este sa spuneti adio unei relatii?! 8 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:10
as avea nevoie de un sfat....ce sa fac?? 28 De la: witcher 9 Mai 2010 15:22
Va cer ajutor 3 De la: Ame_ly 19 Octombrie 2010 15:26
ne-am despartit, si totusi ? 31 De la: steffy91 12 Decembrie 2011 19:22