Setari Cookie-uri

eu sunt scorpion el e gemeni ce ziceti?iese foc?

sunt de ceva timp cu un geaman si nu stiu ...se spune ca nu ne intelegem ce ziceti?sunt foarte complicati gemenii eu nu pot sa-i inteleg... sau poate sunt eu cea dificila? voi ce spuneti?
andrada4u
Postat pe 29 Martie 2009 00:34
De la: andrada4u, la data 2009-03-29 00:34:52sunt de ceva timp cu un geaman si nu stiu ...se spune ca nu ne intelegem ce ziceti?sunt foarte complicati gemenii eu nu pot sa-i inteleg... sau poate sunt eu cea dificila? voi ce spuneti?



SweetHappyButterfly
Postat pe 29 Martie 2009 00:37
mie baietii gemeni nu mi s-au parut deloc dificili, din contra...deranjant de simpli .fetele, in schimb, cu 2 fetze...asta din ce am intalnit eu. mai depinde si de cand esti tu cu respectivul si cat de stransa a fost relatia voastra pana acum, cat de mult v-ati vazut, etc... dar daca esti o scorpyutza desteapta, trebuie sa-i dai tu de cap
pisoiul_zburlit
Postat pe 1 Aprilie 2009 17:28
eu sunt gemeni..si el scorpion...si....este bine...si iese si foc....dar este bine...
oricum eu sunt mai zapacita...el mai calm...asa ca..am noroc...
si cine zice ca suntem cu 2 fete se inseala...eu cel putin nu sunt asa
coffeeta
Postat pe 1 Aprilie 2009 18:52
eiii, coffeeta draga, nu mi-o lua in nume de rau, nu am generalizat. am spus k doar cele cateva fete pe care le-am cunoscut eu erau asa, atat. si oricum, sunt o gramada de persoane duplicitare si din alte zodii, asa ca sa nu crezi k am ceva cu zodia gemenilor. Dar totusi, hai k prea transformam topicul asta intr-unul despre zodii si nu suntem la Horoscop.
pisoiul_zburlit
Postat pe 1 Aprilie 2009 19:58
De la: aishaara, la data 2009-04-01 19:58:35eiii, coffeeta draga, nu mi-o lua in nume de rau, nu am generalizat. am spus k doar cele cateva fete pe care le-am cunoscut eu erau asa, atat. si oricum, sunt o gramada de persoane duplicitare si din alte zodii, asa ca sa nu crezi k am ceva cu zodia gemenilor. Dar totusi, hai k prea transformam topicul asta intr-unul despre zodii si nu suntem la Horoscop.


pai si eu ti-am zis despre gemeni-scorpion
si nu ma simt lezata in nici un fel
coffeeta
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:26
Ce pot sa spun draga mea...nativele dintr-o zodie sunt foarte diferite la temperament fata de nativii aceleasi zodii.
Eu nu pot decat sa iti spun ca eu sunt gemeni si prietenul meu (cu care sunt de 3 ani jumate) este scorpion.Nu pot sa spun ca il ineteleg..e o fire inchisa,introvertita si greu socializeaza cu cineva daca nu cunoaste.Dar daca apuca sa cunoasca e super ok,o fire amuzanta si i ghicesc gandurile numai din priviri.
La capitolul sex suntem extrem de compatibili,mereu incercam ceva nou sa nu cumva sa ne plictisim .Exista o atractie in general intre gemeni si scorpioni datorita faptului ca ambele zodii gandesc deschis fara prejudecati.
aandaa
Postat pe 25 August 2009 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce mintim? 93 De la: battleofwits 14 Ianuarie 2011 17:29
ce sa fac k el? ajutatzi-ma!!! 50 De la: fluturas_ 21 Decembrie 2009 00:09
Relatii mai intime intre vecini exista ? 33 De la: andreea_n_x 25 Martie 2010 11:23
Vreau mai mult breton! 29 De la: stem_29 4 Iulie 2010 20:25
cosuri pe frunte 276 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:41