Setari Cookie-uri

am aflat ca este insurat si l-am parasit....

ne-am indragostit unul de celalalt din prima zi cand ne-am vazut dar nu am vrut sa fiu cu el . apoi m-a convins sa fim impreuna desi stiam ca e casatorit . am fost impreuna o luna jumate si era o nebunie ne iubeam mult si eram tot timpul impreuna cand putea . ziua imi trecea cumva , dar seara innebuneam de dorul lui si cand ma gandeam ca el este cu ea acasa. si nu am mai suportat gandul acesta si i-am zis ca vreau sa terminam toata povestea asta . el nu a vrut dar pana la urma s-a terminat si acum sunt singura si mor de dorul lui , craciunul acesta am stat doar in casa cu gandul la el. mi-e dor de el si nu pot sa mi-l scot din minte. sfatul meu e sa aveti mereu grija , oricui i se poate intampla asta si doare prea mult . o seara placuta
papusyka_getutza
Postat pe 27 Decembrie 2008 18:02
trebuia sa afli situatia exacta din casa lui,poate ea il neglijeaza prea mult...il faceai sa fie topit dupa tine,si in timp poate divorta....trebuie sa te gandesti si la tine
cam toti barbatii buni sunt luati.mai sunt femei care zic 'dar ce s-a terminat pamantul de barbati singuri'? eu zic ca da.eu zic sa vb cu el,sa iei legatura cu el.daca vrei vb pe pvt pt cateva sfaturi
kihm
Postat pe 27 Decembrie 2008 19:42
De la: kihm, la data 2008-12-27 19:42:49trebuia sa afli situatia exacta din casa lui,poate ea il neglijeaza prea mult...il faceai sa fie topit dupa tine,si in timp poate divorta....trebuie sa te gandesti si la tine
cam toti barbatii buni sunt luati.mai sunt femei care zic 'dar ce s-a terminat pamantul de barbati singuri'? eu zic ca da.eu zic sa vb cu el,sa iei legatura cu el.daca vrei vb pe pvt pt cateva sfaturi

am o cunostinta care este casatorit si nu este neglijat deloc!!! si tot isi insala nevasta...asa este el...mi-a zis ca nu se poate abtine...ca ii plac prea mult femeile si ca totusi isi iubeste nevasta si nu o sa o lase pentru nimeni...si amantele si le iubeste dar nu ca pe nevasta!!!
tu nu esti casatorita??? ti-ar placea sa iti ia altcineva barbatul??? eu cred ca a procedat foarte bine..chiar daca asta o doare si in timp o sa treaca si durerea...poate o sa ramana o cicatrice dar o sa se gaseasca si pt ea barbatul care sa o faca fericita si care o sa fie langa ea zi si noapte si la toate sarbatorile si macar nu o sa se intrebe in fiecare zi daca el a fost in stare sa divorteze de sotia lui pentru ea nu o sa divorteze si de ea pentru alta...de obicei barbatii care fac o data un lucru se obisnuiesc si il fac mereu ca de ex. iti da azi o palma...isi cere scuze...il ierti si a doua zi iti da un pumn...acelasi lucru este si cu inselatul...sunt barbati care nu se pot abtine...asta este stilul lor de a iubi!!!poate nu o fac intentionat...atat pot ei sa gandeasca si sa iubeasca!!!
vulturas
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:14
Uite din cauza unora ca KIHM se despart multa lume ca se gandeste doar lor sa le fie bn ,le consider cele mai josnice femei pe cele care despart o familie, uneori intr-o familie, la un moment dat nu mai este numai lapte si miere, ajungand din anumiti factori si la certuri, dar trece.....numai sa nu apara vreo femeie de speta a 2 cum este si cazul lui Kihm sa "intervina".Poate chiar reuseste sa faca exact ce a sfatuit-o pe papusika...insa nu se gandeste ca dupa o perioada fie ea si lunga se va gandi mereu ca mai bine era cu nevasta mea,si atunci chiar ca nu se mai poate face nimik in salvarea casniciei...Parerea mea este ca ai facut foarte bine papisyka si nu sa nu iti piara niciodata speranta ca intr-o buna zi o sa ai si tu un barbat care este bun, frumos,si care sa fie doar al tau....vb aia : ce e al tau e pus deoparte ....NU TREBUIE SA ITI CLADESTI FERICIREA PE SPATELE UNEI NEFERICIRI.....Intradevar se poate intampla oricui....dar trebuie sa gandim si cu creierasul nostru asa cum o fi mic sau mare, nu numai cu inima.
simona_marinela1987
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:36
SI eu sunt intr-o situatie asemanatoare cu ata,dar spre deosebire de tine nu pun problema ata de transant.Daca iti place tipul si daca te simti bine cu el in cel mai mic detaliu posibil...nu trebuie sa renunti sub nici o forma lael.Invata sa stii ca te bucuri de el indiferent ca e insurat si seara doarme acasa.Iubeste-l asa cum este si pentru ce perioada se poate(asta ramane la latitudinea ta).Tu esti cea care detine controlul relatiei.Tu esti cea care stabileste regulile,nu el.El e doar dator sa se supuna cerintelor tale,pt.ca il accepti cu acest "handicap".Bafta multa si succes maxim!!!Astep un raspuns de la tine neaparat
Mary_Anel
Postat pe 16 Ianuarie 2009 11:01
De la: papusyka_getutza, la data 2008-12-27 18:02:45ne-am indragostit unul de celalalt din prima zi cand ne-am vazut dar nu am vrut sa fiu cu el . apoi m-a convins sa fim impreuna desi stiam ca e casatorit . am fost impreuna o luna jumate si era o nebunie ne iubeam mult si eram tot timpul impreuna cand putea . ziua imi trecea cumva , dar seara innebuneam de dorul lui si cand ma gandeam ca el este cu ea acasa. si nu am mai suportat gandul acesta si i-am zis ca vreau sa terminam toata povestea asta . el nu a vrut dar pana la urma s-a terminat si acum sunt singura si mor de dorul lui , craciunul acesta am stat doar in casa cu gandul la el. mi-e dor de el si nu pot sa mi-l scot din minte. sfatul meu e sa aveti mereu grija , oricui i se poate intampla asta si doare prea mult . o seara placuta



eu cred ca e cea mai inteleapta decizie.... felicitari stiu ca iti este f greu dar mai bine suferi acum decat sa treaca anii cei mai frumosi pe langa tine si sa realizezi ca ai o varsta si nimic mai mult....(casa, copii, sot,... un om care sa te iubeasca doar pe tine)
sfatul tau e de apreciat ... mult noroc in viata
ariana25
Postat pe 16 Ianuarie 2009 11:27
De la: simona_marinela1987, la data 2009-01-16 09:36:26Uite din cauza unora ca KIHM se despart multa lume ca se gandeste doar lor sa le fie bn ,le consider cele mai josnice femei pe cele care despart o familie, uneori intr-o familie, la un moment dat nu mai este numai lapte si miere, ajungand din anumiti factori si la certuri, dar trece.....numai sa nu apara vreo femeie de speta a 2 cum este si cazul lui Kihm sa "intervina".Poate chiar reuseste sa faca exact ce a sfatuit-o pe papusika...insa nu se gandeste ca dupa o perioada fie ea si lunga se va gandi mereu ca mai bine era cu nevasta mea,si atunci chiar ca nu se mai poate face nimik in salvarea casniciei...Parerea mea este ca ai facut foarte bine papisyka si nu sa nu iti piara niciodata speranta ca intr-o buna zi o sa ai si tu un barbat care este bun, frumos,si care sa fie doar al tau....vb aia : ce e al tau e pus deoparte ....NU TREBUIE SA ITI CLADESTI FERICIREA PE SPATELE UNEI NEFERICIRI.....Intradevar se poate intampla oricui....dar trebuie sa gandim si cu creierasul nostru asa cum o fi mic sau mare, nu numai cu inima.

de ce aruncati cu pietre in femeie?da ala de ce si-a luat amanta daca stia ca e casatorit?
mkdisk
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:47
De ce judecati? Pana nu sunteti in situatia ei si nu simtit ce simte ea nu aveti cum sa va dati seama daca e bine sau daca e rau. Oricum binele si raul sunt 2 notiuni relative, in sensul ca ce e bine pt tine nu e bine si pt altii.

Eu, sincera sa fiu, decat sa am un sot care sa ma insele, desi ma iubeste, mai bine nu il mai am.

O viata aveti, oameni buni, si pe aia vreti sa o traiti cu regrete, compromisuri si judecandu-i pe cei din jurul vostru?

Cu ce drept? Cu ce sunteti voi mai buni decat ceilalti?

Nu tin nimanui partea si nici nu acuz pe cineva, pur si simplu sunt de parere ca fiecare are dreptul sa isi traiasca viata asa cum doreste, cu visele, sperantele si sentimentele sale.
Marina_Simona
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:59
si eu am vorbit cu un barbat insurat 2 ani jumatate si am fost despartiti cam de 3 ori (nu mai mult de o luna ca se intorcea la mine si-mi spunea ca vrea sa fie cu mine)... mereu imi spunea ca nu mai are treaba cu sotia lui, ca vrea sa fie cu mine, ca o sa fie bine intre noi, sa-l mai astept pana isi termina divortul (acesta fiind in aprilie).. cu sotia lui are un copil de 6 ani.. am crezut in el pentru ca l-am iubit si am crezut ca ma iubeste.. s-a jurat si pe viata copilului ca nu mai e cu sotia lui.. de fiecare data cand il intrebam daca nu ma bag unde nu trebuie imi spunea ca nu am unde ca intre el si sotia lui nu mai e nimic de mult timp si ca el sta cu ea doar pentru copil. un copil e cel mai sfant lucru dat de Dumnezeu si nu credeam ca ar putea sa se jure aiurea pe el mai ales ca spunea ca copilul acela e totul pentru el.. il intrebam ce o sa zica familia lui (mama, tatal, fratii) imi spunea ca eu nu am sa stau cu ei, ci cu el... il intrebam ce o sa zica si copilul lui, ca o sa ma creada vinovata ca i-am despartit parintii imi spunea ca nu o sa spuna nimic, ca el cu mine vrea sa fie... l-am mai intrebat cine imi garanteaza ca el nu o sa-mi faca ce face cu sotia lui nu o sa faca si cu mine (adica sa ma insele) si-mi spunea ca depinde cum o sa ne intelegem ca daca cu ea nu o fost sa fie...
inainte de a fi cu mine a mai avut relatii, cu una chiar a vorbit 9 luni.. deci chiar parea ca intre el si sotia lui nu mai e nimic, doar acel copil il tinea langa ea... tot imi spunea ca sa mai astept ca ea sa-si gaseasca unde sa stea cu copilul, ca copilul vroia sa ramana la ea... chiar i-am propus sa crestem noi copilul, stiind ce mult inseamna copilul pentru el, dar spunea ca vrea ca copilul sa ramana la mama lui... aproape 3 ani m-a tinut si tot imi spunea ca o sa fie bine...... dar acum 2 zile mi-a spus ca nu mai vrea sa ma vada, ca s-a impacat cu sotia lui, ca mai vrea sa faca un copil cu ea... si sa-l las in pace....
unde erau atunci toate juramintele? le-a uitat asa de repede? sincer stau si ma gandesc la sotia lui.. ea nu stie nimic.. eu intr-adevar am pierdut 3 ani, dar ea a pierdut mai mult si inca va mai pierde.... tot ce regret e ca l-am crezut dar stiu ca timpul va vindeca ranile... si va fi bine si pentru mine.. eu nu am facut decat sa-l iubesc si sa-i fiu alaturi cand a avut nevoie de mine... nu am pierdut nimic.. ce-am avut de pierdut am pierdut deja....
O_perversa_mica
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:11
de multe ori femeile cred ca tot ce zboara se mananca......... nu judec pe nimeni.......... dar cred ca noi femeile ar trebui sa ne maturizam nu barbatii........ ei macar stiu sa minta frumos iar noi (unele) credem orbeste in aberatiile lor
ariana25
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:34
daca un barbat isi poate insela sotia credeti ca nu isi poate insela si amanta????
cripantu
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:46
da stiu.. dar sa te juri si pe copilul tau.... e prea de tot.. nu te gandesti deloc la viitorul copilului tau? ca la urma urmei pacatul cade pe copil....
O_perversa_mica
Postat pe 17 Ianuarie 2009 21:16
deci am citit povestea ta ... si mi-am dat seama ca trec prin aceleasi lucruri...m.am indragostit nebuneste de sotul unei foste cologe de clasa...am fost impreuna 2 luni jumatate....dar timpul trecea si ma atasasem foarte mult de el..incepuse sa mi se para foarte aiurea faptul ca el dormea in pat cu nevasta lui....pt care stiu ca nu mai impartasea nici un sentiment...
ne-am despartit...am stat singura de craciun,de revelion...de ziua mea...:(
ma roaga intr`una sa mai am putina rabdare sa isi termine divortul....si apoi sa plecam departe de brasov undeva unde sa fim doar noi ... eu nu stiu daca sa am incredere in ce imi spune el....sper sa fie bine desi mama imi spune sa imi vad de treaba mea !
shlopy2furious
Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:03
asa imi spunea si el sa am rabdare ca mai e putin.. daca am stat atat cat mai e pana in aprilie... si uite acum.. m`a parasit... eu de caciun tot singura am stat, de revelion la fel... 3 ani la rand....
nu se merita... parintii mei nu stiu de situatia lui, nici nu stiu cum ar reactiona daca ar afla... sincer mi-e si rusina sa le spun... ca mereu le spuneam ca ma iubeste, ca are niste probleme de nu poate veni la mine de sarbatori, mereu ii gaseam scuze.... si tot le spuneam ca din aprilie o sa fie bine, ca asa imi promisese el... dar acum totul s-a terminat.....
acum incerc sa-mi vad de viata mea si nu vrea decat sa-l scot din inima mea si sa iut ce a fost...
eu nu am pierdut nimic... ce-am avut de pierdut am pierdut... el o sa fie cel care va pierde si mai mult pe viitor....
O_perversa_mica
Postat pe 19 Ianuarie 2009 15:22
umblati cu barbati casatoriti? asa va trebuie ! ! !
softexia
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:32
papusik eu cred k ai facut bine k ai luat decizia de a te desparti de el,nu o sa spun k "nu ai facut bn k te-ai uitat la un barbat insurat",asta o stii si tu cu siguranta si totusi nu-i poti spune inimii ce sa faca si ce nu,se poate intampla oricui,nu trebuie sa te judece nimeni,important este ca tu sa incerci sa-l uiti si daca vrei lucru asta il vei obtine,orice se face cu vointa.nu te gandi k poate nu se intelege k sotia sau k poate relatia lor scartaie si sa intervii u pt k nu e bn...eu nu cred k si-ar parasi sotia,scz dak am fost prea dura dar asa se intampla in majoritatea cazurilor,promit k se despart de sotii si de fapt lucru asta nu se intampla niciodata,o spun numai pt a nu-i parasi...,asa cred...nusht,poate gresesc dar eu asa gandesc,nu te simti vinovata cu nimic si gandeste-te ca ai facut ceea ce trebuia sa faci pt k daca chiar va iubiti puteti fi impreuna si peste ani si fara ca tu sa intervii cu ceva,daca Dumnezeu asa vrea asa o sa fie.succes!pupik
angel_05
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:19
cudat si eu sunt intr-o situatie de acest gen...m-am indragostit d eun tip si dupa o luna de zambete,complimente,glumite,intalniri...chestii dragute..incerca tot timpul sa ma cucereasca si eu eram foarte rece.......care m-am facut sa-l vreau,sa vreau sa fie al meu...intr-o seara ii zic ca incep sa ma indragostesc de el si el ramane blocat(era o discutie telefonica).....mi-a picat ideea asta ca ar avea o relatie si l-am intrebat..a zis ca da de 2 ani si ceva...i-am zis dur sa nu ma mai caute, sa nu mai sune niciodata ..cu toate ca stiam ca o sa-l vad din cand in cand..lucram la aceeasi companie..nu acelasi departament dar ne vedem din cand in cand....am mai purtat discutii pe tema de ce a fcaut asta daca stia ca nu are cum sa-mi ofere nimic....el dupa 2 luni inca imi zice sa-l astept ca noi suntem facuti unul pentru altul,ca trebuie sa-si rezolve problemele,sa-l astept ca el o s avina la mine...ca si el simte la fel pentru mine,sa am incredere in el....ne mai vedem din cand in cand......ciudat este ca in ultimul timp imi spune ca ii e frica sa vina la mine ca o sa-l parasesc ..ca nu e asa cum cred eu..ca poate e doar un joc pentru mine ,un moft..ca ar vrea sa incercam o perioada de proba....sa ne cunoastem...noi nu am petrecut nici macar o noapte impreuna......mie sincer mi se pare un fricos..ii e frica sa se desparta de prietena ca poate noi nu o sa ne intelegm..nu ne potrivim...ii e frica sa ramana singur ..cu toate ca mereu imi zice cat de mult il doare situatia asta creeata.....voi ce parere aveti?sunt speriati barbatii de singuratete?sunt niste lasi?eu sunt constienta de situatia prin care trec si sunt cosntienta ca eu il vreau ..ca si om ,ca si persoana...sa fie iubitul meu...dar nu-l pot obliga sa se decida...trebuie sa o faca singur si in cunostiinta de cauza....trebuie sa stie ce sa faca cu viata lui..
printesa_a211
Postat pe 21 Ianuarie 2009 17:10
felicitari papusyka_getutza!!! nu multe femei au puterea sa faca acest lucru...
bruneagra25
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:39
De la: bruneagra25, la data 2009-01-22 10:39:24felicitari papusyka_getutza!!! nu multe femei au puterea sa faca acest lucru...


esti varza. daca era puternica nu se combina cu un barbat casatorit
softexia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:00
Trebuie sa fii o femeie puternica sa te indragostesti de un barbat insurat, sa ai un strop de nebunie sa te daruiesti stiind ca totul e oarecum in van...
Fata si-a trait viata. Nu a despartit pe nimeni de nimeni, ba din contra cred ca a ajutat mai mult ca sigur si la consolidarea casniciei celor doi.
Marina_Simona
Postat pe 23 Ianuarie 2009 06:30
puteti sa va da ti seama ca relatiile lor in familie merg bine din moment ce de sarbatori stau acolo.... cind o casnicie scirtiie nu mai fac sarbatorile impreuna....ei se simt bine si cu nevasta si amanta...dar voi aveti de pierdut.......
Dodo122004
Postat pe 23 Ianuarie 2009 12:15
De la: Marina_Simona, la data 2009-01-23 06:30:23Trebuie sa fii o femeie puternica sa te indragostesti de un barbat insurat, sa ai un strop de nebunie sa te daruiesti stiind ca totul e oarecum in van...
Fata si-a trait viata. Nu a despartit pe nimeni de nimeni, ba din contra cred ca a ajutat mai mult ca sigur si la consolidarea casniciei celor doi.


daca ar fi numai femei din astea "puternice" nu ar mai exista casnicii. pe ce se bazeaza o casnicie? pe incredere RECIPROCA nu pe amanti si amante !!! nu stiu citi ani ai dar asta e naivitate,nepasare si prostie curata. sper sa ai si tu norcul de una care iti va consolida casnicia si ne zici dupa daca ti-a placut
softexia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 12:25
hei dragutzule softexia varza esti u!!!! e o femeie care a realizat k a gresit si sa retras!!! dar voi papagali de barbati ce scuza aveti!!! el a fost un papagal care ar fi continuat asa k...ciocu mic !!!
bruneagra25
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:13
De la: bruneagra25, la data 2009-01-23 13:13:57hei dragutzule softexia varza esti u!!!! e o femeie care a realizat k a gresit si sa retras!!! dar voi papagali de barbati ce scuza aveti!!! el a fost un papagal care ar fi continuat asa k...ciocu mic !!!


trebuia sa te mai gindesti; e vorba de o femeie care nu a realizat ca trebuia sa se retraga din start!

papagali de barbati? si ce sa iti fac eu daca iti plac papagalii? poate semeni cu ei.

raspunsul tau a fost mediocru.....

softexia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:05
softexia,ce te bagi tu in discutii de femei?
esti cam efeminat asa?! mai si comentezi...asta e culmea.faci pe corectu` atata,vorbesti de principii,tu nu iti iei amanta ca nu iti permiti si te oftica treaba asta.nu mai da tu sfaturi de moralitate...mami.treci si joaca-te FIFA
kihm
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:36
De la: kihm, la data 2009-01-23 18:36:29softexia,ce te bagi tu in discutii de femei?
esti cam efeminat asa?! mai si comentezi...asta e culmea.faci pe corectu` atata,vorbesti de principii,tu nu iti iei amanta ca nu iti permiti si te oftica treaba asta.nu mai da tu sfaturi de moralitate...mami.treci si joaca-te FIFA


"desteapta" tatii unde scrie ca barbatii nu au voie pe aici??? pai chiar sint corect in comparatie cu tine. daca femeia de linga mine ma iubeste de ce sa vreau amanta??? stii ce nu mi-a placut niciodata? oamenii asa ca tine care vorbesc fara sa stie pe ce lume se afla. FIFA? probabil asta joci tu de stii asa de bine
softexia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:59
De la: softexia, la data 2009-01-23 18:59:30
De la: kihm, la data 2009-01-23 18:36:29softexia,ce te bagi tu in discutii de femei?
esti cam efeminat asa?! mai si comentezi...asta e culmea.faci pe corectu` atata,vorbesti de principii,tu nu iti iei amanta ca nu iti permiti si te oftica treaba asta.nu mai da tu sfaturi de moralitate...mami.treci si joaca-te FIFA


"desteapta" tatii unde scrie ca barbatii nu au voie pe aici??? pai chiar sint corect in comparatie cu tine. daca femeia de linga mine ma iubeste de ce sa vreau amanta??? stii ce nu mi-a placut niciodata? oamenii asa ca tine care vorbesc fara sa stie pe ce lume se afla. FIFA? probabil asta joci tu de stii asa de bine

......bine daca fifa asta nu-ti place....poti face ceva util tie....decat sa critici fetele...
au dreptate sa stii,nu trebuie sa te ataci....
nico1234
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:16
nico1234 vorbesti de util dar tu ce ai facut? nimic util..... vorbe goale.

daca zici matale atunci de asa dreptate sa ai parte tu toata viata

daca faceai ochii mai mari observai ca eu am fost atacat dar probabil domi acum
softexia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:16
Felul in care raspunzi comentariilor mele si nu numai imi demonstreaza ca tu ai niste frustrari ascunse. Probabil te-au cam refuzat femeile pe care le doreai, in favoarea unor barbati insurati. Altfel nu pot sa imi explic felul tau insolent si ar fi bine sa incerci sa te controlezi. Cu nesimtire si aere de superioritate nu ajungi nicaieri.
Fiecare are dreptul sa isi spuna parerea.
Si sa fie cum zici tu sa ma ajute o femeie sa imi consolidez casnicia, daca eu sunt atat de proasta incat sa nu stiu cum sa imi tin barbatul alaturi.
Tot timpul acuzati sunt cel ca insala si cea cu care insala, dar cea inselata oare de ce e inselata? Nu intotdeauna din lipsa de ocupatie a barbatului, ci de cele mai multe ori pentru ca uita sa fie femeie, uita sa isi cucereasca sotul/iubitul in fiecare zi etc.
Marina_Simona
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:03
De la: shlopy2furious, la data 2009-01-19 14:03:44deci am citit povestea ta ... si mi-am dat seama ca trec prin aceleasi lucruri...m.am indragostit nebuneste de sotul unei foste cologe de clasa...am fost impreuna 2 luni jumatate....dar timpul trecea si ma atasasem foarte mult de el..incepuse sa mi se para foarte aiurea faptul ca el dormea in pat cu nevasta lui....pt care stiu ca nu mai impartasea nici un sentiment...
ne-am despartit...am stat singura de craciun,de revelion...de ziua mea...:(
ma roaga intr`una sa mai am putina rabdare sa isi termine divortul....si apoi sa plecam departe de brasov undeva unde sa fim doar noi ... eu nu stiu daca sa am incredere in ce imi spune el....sper sa fie bine desi mama imi spune sa imi vad de treaba mea !
nu te gandesti ca asa o sa iti faca si tie?cum poti sa ia incredere in el?
nor_pufos
Postat pe 24 Ianuarie 2009 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-am indagostit de cumnatul meu,fratele partenerului actual. 57 De la: kudika_972942 26 Ianuarie 2016 15:41
nu-l pot uita... 21 De la: kudika066423 16 Septembrie 2009 23:36
rutina sau altcineva? 20 De la: luyyzz 23 Septembrie 2009 15:22
EU leu, EL berbec 27 De la: sirghea 1 Octombrie 2010 22:34
ce parere aveti? 3 De la: tematoare 3 Septembrie 2010 14:49