Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre italieni?

NISTE CURVARI
kudika085739
Postat pe 24 Noiembrie 2009 08:52
sunt foarte afemeiati , iti spun eu ca traiesc printre ei dar sunt si exceptii. astia tineri se ingrijesc mult mai mult decat femeile de acolo , multi metrosexuali si sunt posesivi si gelosi rau , dar si pasionali
Lorena26
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:53
Dupa 2 ani in Italia,am ajuns la concluzia ca tot un roman e mai bun....(bineinteles daca il nimeresti bine ),pentru ca italienii au alta mentalitate si cred ca tot li se cuvine!
ankris
Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:27
Nu cunosc nici unul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:34
neshte tzarani frate,neshte tzarani
_curly
Postat pe 4 Ianuarie 2010 11:28
De la: kudika085739, la data 2009-11-24 08:52:17NISTE CURVARI
Cata manie proletara ! Dar ce ai draga cu acesti crestini ca doar sunt si ei tot oameni ! Eu am un prieten bun italian si pot spune ca singura diferenta intre un roman si un italian consta in faptul ca cel din urma este mult mai bine crescut si manierat !
Trecatorul
Postat pe 5 Ianuarie 2010 21:02
Eu am cunoacut un italiano in Irma cu 13 ani (Avram pe atunci 19 ani iar el 31).Initial el m-a placut foarte mult,dar eu nu l-am putut vedea ca PE un posibil pretendent,asa ca am devenit foarte buoni prieteni (desi chimie era ceva intre noi...).Ani au trecut,prietenia a continuat,eu m-am maritat cu un roman ,,gresit,,tare,am facut un baietel,dupa care a urmat un divort pe motivo de violenta domestica.Cu cine credenti ca sunt pe cale sa ma casatoresc acum :D ? Cu ,,macaronarul,,meu,sau my best friend,daca putem spspube si asa Este un barbat deosebit,nebun de pasional,un om pe care te poti vaza si in care poti aveva in credere,este sensibil -dar nu siropos,extrem de dulce,dar foarte masculin in egala masura.EU locuiesc in Italia,si am remarcat faptul ca barbatii italiani sunt foarte diferiti de romani,ei apreciaza femeia,sunt romantici,volubili,iubitori de experiente inedite (adora sa fie surprinsi placut),sunt extrem de pasionali in cuplu,si foarte sociabili - deci nu incerca sa ii ingradesti libertatea si obiceiurile (gen mersul la bar sau iesirile vocazionale cu amici),cu un italian lucrurile functioneaza diferit,daca vrei sa il si pastrezi dupa ce l-ai cucerit,trebuie sa iti folosesti inteligenta si farmecul feminin,si toate vor fi OK (citeste ,,Infernul ,,lui Dante si vei patrunde esenza iubirii barbatului italian).
Elena_Diana_Andreea_1
Postat pe 1 August 2016 01:17
Scuze pentru oribilele greseli de ortografie,este T9 care isi face de cap cu randurile scrisse de mine(autocorect in italiana)
Elena_Diana_Andreea_1
Postat pe 1 August 2016 01:20
Si tot dante zicea ca astea ca tine , fac de rusine alte romance !
Ai face bine sa nu mai zici italienilor sau altor natii , ca esti romanca iar T9 te scuza de toate ineptiile ce ti-le debiteaza mintea , ca eu cand va citesc raman
kudika_988778
Postat pe 1 August 2016 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti in iubiri ``pe neve``? 78 De la: etta 24 Octombrie 2009 00:02
ce cadou se potriveste pentru un amant? 70 De la: FRANNNCE 21 Aprilie 2009 21:42
E posibila asa o relatie? 38 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:17
help...... 11 De la: kudika380044 4 Aprilie 2011 23:20
cum sa o agatz? 34 De la: papusik_bad 15 Iunie 2009 05:02