Setari Cookie-uri

Barbatul fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni?

Dupa parerea voastra, voi ce credeti...barbatul Fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? Vorbesc din punct de vedere al zodiacului dar si din experientele voastre...care femeie e mai potrivita pentru el, Gemeni sau Taur?
sweetheart_05
Postat pe 31 Martie 2009 15:31
Ciao.Eu sunt in zodia gemenilor si al meu sot este in zodia fecioarei.Noi ne potrivim foarte bine,deoarece,ne guverneaza,aceeasi planeta,Mercur,doar ca el este semn de pamant,iar eu de aer,ne completam recxiproc,doar ca fecioara are spiritul critic mai dezvoltat,dar noi suntem impreuna de f.multi ani si inaintea mea a avut o prietena di zodia taurului,,pana sa ma cunoasca pe mine.In horoscop scrie,ca se potrivesc d.p.d.v.zodiacal,si ambii sunt semn de pamant,dar vreau sa-ti spun ca atunci cand ea l-a cautat dupa ce s-au despartit-deja era cu mine-el nu s-a impacat cu ea,si nici nu a terminat-o cu mine! Depinde pe cine iubeste mai mult,si ce a fost intre fiecare...numai bine.
xena_a
Postat pe 11 Iunie 2009 18:34
De la: sweetheart_05, la data 2009-03-31 15:31:28Dupa parerea voastra, voi ce credeti...barbatul Fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? Vorbesc din punct de vedere al zodiacului dar si din experientele voastre...care femeie e mai potrivita pentru el, Gemeni sau Taur?


De ce, daca e mai compatibil cu una te schimbi in ea?
liliana2005
Postat pe 23 Iunie 2009 18:31
De la: sweetheart_05, la data 2009-03-31 15:31:28Dupa parerea voastra, voi ce credeti...barbatul Fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? Vorbesc din punct de vedere al zodiacului dar si din experientele voastre...care femeie e mai potrivita pentru el, Gemeni sau Taur?


Intrebari de genu: X e compatibil cu Y? am mai vazut pe Kudika, dar ceva de genu e pentru prima data . Trebuie sa recunoastem ca asta e o noutate pe forum Dar daca barbatul Fecioara nu e compatibil nici cu femeia Taur nici cu femeia Gemeni ce ne facem? Schimbam zodia sau femeia?
MiSs_Baby_Doll
Postat pe 23 Iunie 2009 19:28
Barbatul fecioara se potriveste cel mai bine cu femeia capricorn.......
adriana_cvc2
Postat pe 23 Iunie 2009 20:06
De la: MiSs_Baby_Doll, la data 2009-06-23 19:28:55
De la: sweetheart_05, la data 2009-03-31 15:31:28Dupa parerea voastra, voi ce credeti...barbatul Fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? Vorbesc din punct de vedere al zodiacului dar si din experientele voastre...care femeie e mai potrivita pentru el, Gemeni sau Taur?


Intrebari de genu: X e compatibil cu Y? am mai vazut pe Kudika, dar ceva de genu e pentru prima data . Trebuie sa recunoastem ca asta e o noutate pe forum Dar daca barbatul Fecioara nu e compatibil nici cu femeia Taur nici cu femeia Gemeni ce ne facem? Schimbam zodia sau femeia?


Eu as schimba zodia, iete nah, de maine vreau sa fiu varsatoare, se poateee?? Si daca nu, atunci imi fac un scop in viata din a-i gasi jumatatea prietenului meu. El e berbec, ia sa-mi spuneti cu cine se potriveste si sa-mi dati si argumente. Cu varsatoare sau cu mine?? Haaa??
liliana2005
Postat pe 23 Iunie 2009 20:19
De la: sweetheart_05, la data 2009-03-31 15:31:28Dupa parerea voastra, voi ce credeti...barbatul Fecioara e mai compatibil cu femeia Taur sau Gemeni? Vorbesc din punct de vedere al zodiacului dar si din experientele voastre...care femeie e mai potrivita pentru el, Gemeni sau Taur?

dupa parerea mea e compatibil cu toate femeile
scorpyoW
Postat pe 23 Iunie 2009 20:21
eu sint geamana iar fostul meu sot a fost fecioara,viata noastra ,relatia noastra,totul.....a fost un esec total.cindva demult am citit un horoscop foarte vechi detailat unde scria ca relatia dintre un barbat fecioara si femeia geaman e un dezastru total.asa ca nu stiu ce sa iti spun,pt mine a fost valabil
byancabogdan
Postat pe 23 Iunie 2009 21:47
al meu este gemeni..eu sunt pesti.....o relatie extraordinare...din toate punctele de vedere....
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 12:23
acum si cu zodiile astea...se mai potrivesc....insa nu mereu....uneori conteaza cum esti tu ca om...nu ca zodie...de exemplu eu ca zodie pesti sunt mult mai diferita de alte zodii pesti....fiecare avem personalitati diferite...nu putem fi la fel..
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 12:25
eu sunt gemeni iar iubitul meu fecioara iar relatia nostra merge mai mult decat minunat.....
grosualisa
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrem sa adoptam un copil 66 De la: kudika081710 28 Martie 2015 18:14
prietenie..iubire... 23 De la: baiat_anonim 12 Februarie 2009 20:11
Ce sa fac? 12 De la: maimai_no1 4 Iulie 2011 02:40
Cum va alintati iubitul\a?? 24 De la: kudika023770 22 Octombrie 2009 19:22
Schimbare nickname 35 De la: kudika_27971 8 Februarie 2013 15:11