Setari Cookie-uri

Buna.

Buna . Am si eu o intrebare. O fata cum poate sa iti faca iubit?
Mi se pare foarte greu sa cunosti pe cineva. Trebuie sa ai si noroc in dragoste. Unele fete au zis ca prin cunostiinta sau printr-o imprejurare. Stiu ca intrebarea mea e poate ridicola. Dar unele fete au asa un noroc nu stiu cum reusesc sa iti faca iubiti. Voi ce parere aveti? La voi cum s-a intamplat ,cum l-ati cunoscut.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:22
deci ...rad de una singura ...in internet l-am cunoscut ..era infipt bine rau de tot in internet ...si m-am gandit sa-l destzepenesc !

Si la piatza poti sa-l intalnesti numai ca nu tre sa-l cauti disperata ''ca cu ochii dupa el '' da accidentu' peste tine.. relaxeaza-te daca e sa fie e ....
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:28
Buna sunt Ana si stau in Brasov, in legauta cu iubitii, eu sunt sigura ca iubirea vine ea la tine si nu te duci sau tu la ea. Pe iubitul meu (viitorul sot) l-am cunoscut in perioada faculatii si la inceput era greu pt ca nu putem sa nu il privesc decat ca si coleg, dar el afost perseverent si foarte rabdator cu mine si uite asa s-a nascut o frumoasa poveste de dragoste. Eu nu cred in dragoste la prima vedere, dragostea vine in timp pe masura ce il cunosti, daca te indragostesti de cineva asa rapid, rapid se va si termina. Asa ca draga mea ai incredere in tine si lasa sa vina totul de la sine, nu se cine de unde iti vine celalta jumate, si de obicei vine de unde te astepti mai putin.....Multa bafta si astept raspuns sa mai vorbim...O zi/seara faina.
ana_viorela
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:30
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:22:35Buna . Am si eu o intrebare. O fata cum poate sa iti faca iubit?
Mi se pare foarte greu sa cunosti pe cineva. Trebuie sa ai si noroc in dragoste. Unele fete au zis ca prin cunostiinta sau printr-o imprejurare. Stiu ca intrebarea mea e poate ridicola. Dar unele fete au asa un noroc nu stiu cum reusesc sa iti faca iubiti. Voi ce parere aveti? La voi cum s-a intamplat ,cum l-ati cunoscut.
hai mai.....chiar asa?....la varsta ta sa nu stii cum?!.....ce naiba....
marialecs
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:37
De la: ana_viorela, la data 2009-04-07 16:30:35Buna sunt Ana si stau in Brasov, in legauta cu iubitii, eu sunt sigura ca iubirea vine ea la tine si nu te duci sau tu la ea. Pe iubitul meu (viitorul sot) l-am cunoscut in perioada faculatii si la inceput era greu pt ca nu putem sa nu il privesc decat ca si coleg, dar el afost perseverent si foarte rabdator cu mine si uite asa s-a nascut o frumoasa poveste de dragoste. Eu nu cred in dragoste la prima vedere, dragostea vine in timp pe masura ce il cunosti, daca te indragostesti de cineva asa rapid, rapid se va si termina. Asa ca draga mea ai incredere in tine si lasa sa vina totul de la sine, nu se cine de unde iti vine celalta jumate, si de obicei vine de unde te astepti mai putin.....Multa bafta si astept raspuns sa mai vorbim...O zi/seara faina.

Multumesc frumos pt mesaj. Mi-e teama sa nu raman fata batrana. Am si 23 de ani si alte fete la varsta mea au relatii de lunga durata sau unele se pregatesc sa se marite. Iti doresc si tie o zi buna.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:38
De la: marialecs, la data 2009-04-07 16:37:06
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:22:35Buna . Am si eu o intrebare. O fata cum poate sa iti faca iubit?
Mi se pare foarte greu sa cunosti pe cineva. Trebuie sa ai si noroc in dragoste. Unele fete au zis ca prin cunostiinta sau printr-o imprejurare. Stiu ca intrebarea mea e poate ridicola. Dar unele fete au asa un noroc nu stiu cum reusesc sa iti faca iubiti. Voi ce parere aveti? La voi cum s-a intamplat ,cum l-ati cunoscut.
hai mai.....chiar asa?....la varsta ta sa nu stii cum?!.....ce naiba....

Vorbesc serios chiar nu stiu cum. Nu e asa de usor. Trebuie sa fie reciproc. Stiu ca la unele s-au intamplat prin cunostiinta, la facultate etc
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:40
De la: marialecs, la data 2009-04-07 16:37:06
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:22:35Buna . Am si eu o intrebare. O fata cum poate sa iti faca iubit?
Mi se pare foarte greu sa cunosti pe cineva. Trebuie sa ai si noroc in dragoste. Unele fete au zis ca prin cunostiinta sau printr-o imprejurare. Stiu ca intrebarea mea e poate ridicola. Dar unele fete au asa un noroc nu stiu cum reusesc sa iti faca iubiti. Voi ce parere aveti? La voi cum s-a intamplat ,cum l-ati cunoscut.
hai mai.....chiar asa?....la varsta ta sa nu stii cum?!.....ce naiba....
mergi si tu la un club....alea ,alea.....mai pe net.....gasesti tu ceva......nu tre' neaparat sa cauti tu......fate un picut remarcata intr-un fel sau altul.......
marialecs
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:40
De la: marialecs, la data 2009-04-07 16:40:52
De la: marialecs, la data 2009-04-07 16:37:06
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:22:35Buna . Am si eu o intrebare. O fata cum poate sa iti faca iubit?
Mi se pare foarte greu sa cunosti pe cineva. Trebuie sa ai si noroc in dragoste. Unele fete au zis ca prin cunostiinta sau printr-o imprejurare. Stiu ca intrebarea mea e poate ridicola. Dar unele fete au asa un noroc nu stiu cum reusesc sa iti faca iubiti. Voi ce parere aveti? La voi cum s-a intamplat ,cum l-ati cunoscut.
hai mai.....chiar asa?....la varsta ta sa nu stii cum?!.....ce naiba....
mergi si tu la un club....alea ,alea.....mai pe net.....gasesti tu ceva......nu tre' neaparat sa cauti tu......fate un picut remarcata intr-un fel sau altul.......
.
Multumesc pentru sfat.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:42
Stai mama linistita, ca nu ramai!

Singura ta problema trebuie sa fie sa iesi cu prietenii, sa te amuzi, nu sa cauti "iubiti"... Si vine si el, stai linisita!
23 de ani! Pai esti o pushtanca! Ce? voiai sa te mariti la 13 ani, ca tziganii? (nu ma luati ca sunt rasista, ca nu asta am vrut sa zic. Am vrut sa zic ca la ei e TRADITIA asta, si atat! )
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:42
De la: Dor_a, la data 2009-04-07 16:42:19Stai mama linistita, ca nu ramai!

Singura ta problema trebuie sa fie sa iesi cu prietenii, sa te amuzi, nu sa cauti "iubiti"... Si vine si el, stai linisita!
23 de ani! Pai esti o pushtanca! Ce? voiai sa te mariti la 13 ani, ca tziganii? (nu ma luati ca sunt rasista, ca nu asta am vrut sa zic. Am vrut sa zic ca la ei e TRADITIA asta, si atat! )

Merci pentru incurajare.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:46
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:38:20
De la: ana_viorela, la data 2009-04-07 16:30:35Buna sunt Ana si stau in Brasov, in legauta cu iubitii, eu sunt sigura ca iubirea vine ea la tine si nu te duci sau tu la ea. Pe iubitul meu (viitorul sot) l-am cunoscut in perioada faculatii si la inceput era greu pt ca nu putem sa nu il privesc decat ca si coleg, dar el afost perseverent si foarte rabdator cu mine si uite asa s-a nascut o frumoasa poveste de dragoste. Eu nu cred in dragoste la prima vedere, dragostea vine in timp pe masura ce il cunosti, daca te indragostesti de cineva asa rapid, rapid se va si termina. Asa ca draga mea ai incredere in tine si lasa sa vina totul de la sine, nu se cine de unde iti vine celalta jumate, si de obicei vine de unde te astepti mai putin.....Multa bafta si astept raspuns sa mai vorbim...O zi/seara faina.

Multumesc frumos pt mesaj. Mi-e teama sa nu raman fata batrana. Am si 23 de ani si alte fete la varsta mea au relatii de lunga durata sau unele se pregatesc sa se marite. Iti doresc si tie o zi buna.


si eu tot atat am si nu 's disperata ca o sa raman fata batrana ...s-o gasi vreunul care sa ma placa si pe mine ...ca doar orice turc isi are pistolul la bracinar !
Lasa-le sa fie ele fericite, bucura-te ca esti sanatoasa ca traiesti, bucura-te de viatza, simte-te bine singura, tu cu tine, baietzii or sa vina atunci cand ai cel mai mare nevoie de ei
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:48
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 16:38:20
De la: ana_viorela, la data 2009-04-07 16:30:35Buna sunt Ana si stau in Brasov, in legauta cu iubitii, eu sunt sigura ca iubirea vine ea la tine si nu te duci sau tu la ea. Pe iubitul meu (viitorul sot) l-am cunoscut in perioada faculatii si la inceput era greu pt ca nu putem sa nu il privesc decat ca si coleg, dar el afost perseverent si foarte rabdator cu mine si uite asa s-a nascut o frumoasa poveste de dragoste. Eu nu cred in dragoste la prima vedere, dragostea vine in timp pe masura ce il cunosti, daca te indragostesti de cineva asa rapid, rapid se va si termina. Asa ca draga mea ai incredere in tine si lasa sa vina totul de la sine, nu se cine de unde iti vine celalta jumate, si de obicei vine de unde te astepti mai putin.....Multa bafta si astept raspuns sa mai vorbim...O zi/seara faina.

Multumesc frumos pt mesaj. Mi-e teama sa nu raman fata batrana. Am si 23 de ani si alte fete la varsta mea au relatii de lunga durata sau unele se pregatesc sa se marite. Iti doresc si tie o zi buna.


nu te speria ca nu ai de ce.am o prietena care are 28 de ani si e singura,nu are pe nimeni de foarte multa vreme.ea ce sa mai zica?tu inca mai poti spera.dar ea nici sperante nu mai are.vei cunoaste pe cineva la momentul potrivit.si sa nu te "arunci"pe primul care iti iese in cale, ca cine stie ce are in cap.
jennyxlove
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:29
Inteleg din spusele tale ca tu nu socializezi. Daca doresti sa-ti gasesti un iubit ,trebuie sa-l cauti ;il vei gasi in cercul tau de prieteni, la locul de munca ,discoteca,dupa caz.Un prim pas,iesi in oras cu mai multi prieteni si prietene,asa va puteti cunoaste,si incepe orice relatie.
mery_aida
Postat pe 12 Aprilie 2009 01:26
eu l.am cunoscut la metrou. pe altii in club, la scoala, printre prietene. nu stiu cum sa faci tu sa gasesti...uita.te prin vecini, pe la fratii/ verisorii prietenelor tale. mi.e greu sa cred ca locuiesti intr.o zona ferita de testosteron. sau daca nu gasesti si nu gasesti intra pe net, la site.urile de profil. dar...ai mare grija! sunt multi ciudati pe net! spor!
l_diana_c
Postat pe 12 Aprilie 2009 02:01
nu e chiar asa de greu sa il cunosty dar depinde ce fel de cunostinta sa stii ce vrea ce ii poate capu e cam greu si sa ai incredere in el iti trebuiee mult timp asa poti trai k unu care sta k tine doar din interes poate...eu nu ma plang la mine neam cunoscuta din pura intamplare...a gasit id-ul meu la cneva la luat doar sa vb k mn si dupa 2 sapt sa ajuns sa ne intalnim si nu regretam nici unu...
kudika008925
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:56
Nu dispera! O sa vina si iubirea la tine o data si-o data. Incearca iesi cu prietenele, mergeti prin club, iesiti la cumparaturi, socializeaza.

Viatza e frumoasa si singura. Bucura-te ca tu nu ai trecut prin deceptii, despartiri etc. Priveste partea buna a faptului ca esti singura.

Pe actualul meu l-am cunoscut prin intermediul unui fost. Pe vremea aia eram cu altcineva, dar el a atins o coarda sensibila a mea Asa ca posibilitatile sa il intalnesti pe EL sunt o gramada.

Nu uita un lucru: indiferent daca esti singura sau nu, HAVE FUN, viatza e prea scurta sa ni-o petrecem intrebandu-ne de ce suntem singure
gazutza
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog mult!!! sunt disperata 19 De la: Diavolyta_ 30 August 2009 19:31
Transplantul de Ficat 5 De la: stem_29 19 Noiembrie 2010 00:24
Am nevoie de un sfat intr-o relatie cu violenta de cuplu 66 De la: kudika228167 15 Iulie 2010 11:17
Eternitatea nu este un timp foarte lung! 14 De la: Ame_ly 31 Ianuarie 2011 15:28
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 30 De la: PICCKARD 1 Noiembrie 2011 06:17