Setari Cookie-uri

oare ma iubeste sau doar ii place sa facem sex?

Acum 3 ani,in drum spre casa de la facultate, am intalnit un baiat,totul a inceput de la un cd.... acel cd n-a facut sa fcm schimb de nr de tel si asa a inceput o relatie..cu toate ca eu aveam prieten stabil atunci,am scapat de acesta pentru ce S mi se parea mai interesant... relatia a durat 2 luni pana m a sunat prietena lui si m a intrebat ce rel am eu cu S??? mda... apoi dupa un scandal monstruos am incetat sa mai vb un timp..bineinteles ca el a inceput sa ma caute,iar eu..de fraiera am acceptat sa ma mai intalnesc cu el kiar dak avea prietena...asta cred eu k a fost greseala mea..si in ziua de azi noi tinem legatura si ne mai intalnim ocazional(cam o data la 2-3 saptamani). cand ne intalnim parca suntem in alte lumi ,ne simtim super unul cu celalalt, ne inteleg reciproc si avem parte de cele mai bune partide de sex;logic k eu il iubesc dar el spune k tine la mn si il cred,numai k noi avem relatii diferite..vreau si eu un sfat .nu stiu dak se merita sa imi pun relatia in pericol! voi ce spuneti??!! tin sa precizez k noi n intalnim asa de aproape 3 ani!!!
auricassss
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:31
De la: drmirabela, la data 2009-04-08 09:31:25Acum 3 ani,in drum spre casa de la facultate, am intalnit un baiat,totul a inceput de la un cd.... acel cd n-a facut sa fcm schimb de nr de tel si asa a inceput o relatie..cu toate ca eu aveam prieten stabil atunci,am scapat de acesta pentru ce S mi se parea mai interesant... relatia a durat 2 luni pana m a sunat prietena lui si m a intrebat ce rel am eu cu S??? mda... apoi dupa un scandal monstruos am incetat sa mai vb un timp..bineinteles ca el a inceput sa ma caute,iar eu..de fraiera am acceptat sa ma mai intalnesc cu el kiar dak avea prietena...asta cred eu k a fost greseala mea..si in ziua de azi noi tinem legatura si ne mai intalnim ocazional(cam o data la 2-3 saptamani). cand ne intalnim parca suntem in alte lumi ,ne simtim super unul cu celalalt, ne inteleg reciproc si avem parte de cele mai bune partide de sex;logic k eu il iubesc dar el spune k tine la mn si il cred,numai k noi avem relatii diferite..vreau si eu un sfat .nu stiu dak se merita sa imi pun relatia in pericol! voi ce spuneti??!! tin sa precizez k noi n intalnim asa de aproape 3 ani!!!


sfaturi? noi?n-avem probabil din cauza........................... prostiei(suntem cam multzi aici pe forumul asta )asa ca te rugam sa cautzi in alta parte
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:37
Nooo, suntem d-aia prostii, care cred ca un barbat - daca te iubeste - te prezinta cu mandrie lumii intregi ca fiind iubita lui.
Ca iti e aproape cand ai nevoie, iti stie ofurile si incearca sa-ti faca viata mai usoara. Ca te ia "de-o toarta" si te duce la un restaurant sa-ti ofere o cina asa, fara nici o ocazie, doar ca sa te faca sa-ti pui rochia cea noua si sa te simti frumoasa... Ca nu ascunde faptul ca existi in viata lui...
Da' ce stim noi? Noi suntem niste proaste...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:52
De la: drmirabela, la data 2009-04-08 09:31:25Acum 3 ani,in drum spre casa de la facultate, am intalnit un baiat,totul a inceput de la un cd.... acel cd n-a facut sa fcm schimb de nr de tel si asa a inceput o relatie..cu toate ca eu aveam prieten stabil atunci,am scapat de acesta pentru ce S mi se parea mai interesant... relatia a durat 2 luni pana m a sunat prietena lui si m a intrebat ce rel am eu cu S??? mda... apoi dupa un scandal monstruos am incetat sa mai vb un timp..bineinteles ca el a inceput sa ma caute,iar eu..de fraiera am acceptat sa ma mai intalnesc cu el kiar dak avea prietena...asta cred eu k a fost greseala mea..si in ziua de azi noi tinem legatura si ne mai intalnim ocazional(cam o data la 2-3 saptamani). cand ne intalnim parca suntem in alte lumi ,ne simtim super unul cu celalalt, ne inteleg reciproc si avem parte de cele mai bune partide de sex;logic k eu il iubesc dar el spune k tine la mn si il cred,numai k noi avem relatii diferite..vreau si eu un sfat .nu stiu dak se merita sa imi pun relatia in pericol! voi ce spuneti??!! tin sa precizez k noi n intalnim asa de aproape 3 ani!!!


off, offf da tu pa unde traiesti????
cristi_nne
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:52
ce vrei s aspui cu asta? cum adik pe unde traiesc?
auricassss
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:52:14Nooo, suntem d-aia prostii, care cred ca un barbat - daca te iubeste - te prezinta cu mandrie lumii intregi ca fiind iubita lui.
Ca iti e aproape cand ai nevoie, iti stie ofurile si incearca sa-ti faca viata mai usoara. Ca te ia "de-o toarta" si te duce la un restaurant sa-ti ofere o cina asa, fara nici o ocazie, doar ca sa te faca sa-ti pui rochia cea noua si sa te simti frumoasa... Ca nu ascunde faptul ca existi in viata lui...
Da' ce stim noi? Noi suntem niste proaste...






buna dragelor...imi era dor de voi .Mi-ati lipsit.....
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:03
De la: bl_de, la data 2009-04-08 15:03:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:52:14Nooo, suntem d-aia prostii, care cred ca un barbat - daca te iubeste - te prezinta cu mandrie lumii intregi ca fiind iubita lui.
Ca iti e aproape cand ai nevoie, iti stie ofurile si incearca sa-ti faca viata mai usoara. Ca te ia "de-o toarta" si te duce la un restaurant sa-ti ofere o cina asa, fara nici o ocazie, doar ca sa te faca sa-ti pui rochia cea noua si sa te simti frumoasa... Ca nu ascunde faptul ca existi in viata lui...
Da' ce stim noi? Noi suntem niste proaste...




buna dragelor...imi era dor de voi .Mi-ati lipsit.....


Si noua de tine, pe unde ti-au sticlit ochishorii?
Vino, ca am sarit toate pe Aratosu' si amaratu' da din coltz in coltz, a inceput sa se gandeasca cu nostalgie cand era el singurel cu berea si folbalu'...
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 15:05:18
De la: bl_de, la data 2009-04-08 15:03:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:52:14Nooo, suntem d-aia prostii, care cred ca un barbat - daca te iubeste - te prezinta cu mandrie lumii intregi ca fiind iubita lui.
Ca iti e aproape cand ai nevoie, iti stie ofurile si incearca sa-ti faca viata mai usoara. Ca te ia "de-o toarta" si te duce la un restaurant sa-ti ofere o cina asa, fara nici o ocazie, doar ca sa te faca sa-ti pui rochia cea noua si sa te simti frumoasa... Ca nu ascunde faptul ca existi in viata lui...
Da' ce stim noi? Noi suntem niste proaste...




buna dragelor...imi era dor de voi .Mi-ati lipsit.....


Si noua de tine, pe unde ti-au sticlit ochishorii?
Vino, ca am sarit toate pe Aratosu' si amaratu' da din coltz in coltz, a inceput sa se gandeasca cu nostalgie cand era el singurel cu berea si folbalu'...


sunt numai bun de o tavaleala
am avut treaba,dar recuperez eu
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:06
ii place doar sa te f u t a,,oare chiar nu ti-ai dat seama?
doamneeee,deschide-ti ochii si nu te mai lasa folosita,asta daca nu iti face chiar placere....ma rog....
matracucu
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:08
asta este din categoria post sa fii, noroc ca esti
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:11
De la: drmirabela, la data 2009-04-08 10:05:06ce vrei s aspui cu asta? cum adik pe unde traiesc?


te-a lamurit just. eu nu aveam atata rabdare.
cristi_nne
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:11
De la: just_laura, la data 2009-04-08 15:08:05ii place doar sa te f u t a,,oare chiar nu ti-ai dat seama?
doamneeee,deschide-ti ochii si nu te mai lasa folosita,asta daca nu iti face chiar placere....ma rog....


Ups!
S-a inervat Laura... Nu credeam ca traiesc s-o vad si p-asta!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:13
hm e clar k u pentru el nu prea insemni nik .u esti in viata lui pe locul 2 km suporti ?chiar daca al iubesti dar asta nu inseamna sa-l lasi sa faca ce vrea el din tine tre sa te gand si la tine .eu una nu as mai sta cu el .o viata ai si cred k ti-ai dori si u o relatie mai normala ...asa ati pierzi zilele pt cineva kre nu merita
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:13
De la: just_laura, la data 2009-04-08 15:08:05ii place doar sa te f u t a,,oare chiar nu ti-ai dat seama?
doamneeee,deschide-ti ochii si nu te mai lasa folosita,asta daca nu iti face chiar placere....ma rog....



Laura,de ce esti rea?
Mai fata...te iubeste,nu vezi ca e topit dupa tine?Dar ne spui si noua ce face dupa ce ti-o trage,cum te dezmiarda,te alinta...aiii?
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:14
De la: drmirabela, la data 2009-04-08 09:31:25Acum 3 ani,in drum spre casa de la facultate, am intalnit un baiat,totul a inceput de la un cd.... acel cd n-a facut sa fcm schimb de nr de tel si asa a inceput o relatie..cu toate ca eu aveam prieten stabil atunci,am scapat de acesta pentru ce S mi se parea mai interesant... relatia a durat 2 luni pana m a sunat prietena lui si m a intrebat ce rel am eu cu S??? mda... apoi dupa un scandal monstruos am incetat sa mai vb un timp..bineinteles ca el a inceput sa ma caute,iar eu..de fraiera am acceptat sa ma mai intalnesc cu el kiar dak avea prietena...asta cred eu k a fost greseala mea..si in ziua de azi noi tinem legatura si ne mai intalnim ocazional(cam o data la 2-3 saptamani). cand ne intalnim parca suntem in alte lumi ,ne simtim super unul cu celalalt, ne inteleg reciproc si avem parte de cele mai bune partide de sex;logic k eu il iubesc dar el spune k tine la mn si il cred,numai k noi avem relatii diferite..vreau si eu un sfat .nu stiu dak se merita sa imi pun relatia in pericol! voi ce spuneti??!! tin sa precizez k noi n intalnim asa de aproape 3 ani!!!


Ce relatie pui in pericol? Chiar iti pasa???Din moment ce umbli cu doi odata......
Tu sti ce e aia iubire???
Si alta chestie.....normal ca e cu tine doar pt sex.........din moment ce te vede asa de doritoare...
andreea1976
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:15
exact fata mea pe ce lume traiesti?
kudika008020
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:16
De la: bl_de, la data 2009-04-08 15:14:23
De la: just_laura, la data 2009-04-08 15:08:05ii place doar sa te f u t a,,oare chiar nu ti-ai dat seama?
doamneeee,deschide-ti ochii si nu te mai lasa folosita,asta daca nu iti face chiar placere....ma rog....



Laura,de ce esti rea?
Mai fata...te iubeste,nu vezi ca e topit dupa tine?Dar ne spui si noua ce face dupa ce ti-o trage,cum te dezmiarda,te alinta...aiii?



da,rectific...
nu vede viatza fara tine,o sa isi taie venele daca o sa il lasi,esti aerul pe care il respira...apropo de respirat,cat de tare gafaie?????
matracucu
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:16
De la: kudika008020, la data 2009-04-08 15:16:27exact fata mea pe ce lume traiesti?

pe marte,nu?!
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:18
Taaare si sacadat Laura, bine-nteles!... D-aia e ea asa convinsa ca o iubeste!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:18
De la: drmirabela, la data 2009-04-08 09:31:25Acum 3 ani,in drum spre casa de la facultate, am intalnit un baiat,totul a inceput de la un cd.... acel cd n-a facut sa fcm schimb de nr de tel si asa a inceput o relatie..cu toate ca eu aveam prieten stabil atunci,am scapat de acesta pentru ce S mi se parea mai interesant... relatia a durat 2 luni pana m a sunat prietena lui si m a intrebat ce rel am eu cu S??? mda... apoi dupa un scandal monstruos am incetat sa mai vb un timp..bineinteles ca el a inceput sa ma caute,iar eu..de fraiera am acceptat sa ma mai intalnesc cu el kiar dak avea prietena...asta cred eu k a fost greseala mea..si in ziua de azi noi tinem legatura si ne mai intalnim ocazional(cam o data la 2-3 saptamani). cand ne intalnim parca suntem in alte lumi ,ne simtim super unul cu celalalt, ne inteleg reciproc si avem parte de cele mai bune partide de sex;logic k eu il iubesc dar el spune k tine la mn si il cred,numai k noi avem relatii diferite..vreau si eu un sfat .nu stiu dak se merita sa imi pun relatia in pericol! voi ce spuneti??!! tin sa precizez k noi n intalnim asa de aproape 3 ani!!!



Acum m-am luminat!!! Mi-a cazut fisa de ce nu se legalizeaza prostitutia si se infiinteaza bordelurile.... ....Va spun io....pentru ca exista hmmm"femei "ca tine care nu e nevoie sa le platesti ca sa le parlesti(vai ce limbaj am ) E nevoie de olecuta de minte ca sa poti sa ai un aparat ca tine

P.S Stiu ca am fost cam dur...dar sunt convins ca nu ai sa intelegi nimic ...asa ca.....mai ai verisoare ,surori,rude....ca pot face niste bani....
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:23
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 15:18:23
De la: kudika008020, la data 2009-04-08 15:16:27exact fata mea pe ce lume traiesti?

pe marte,nu?!


Acolo asa se faceee? Atunci stau linistita pe c u r u' meu, nu ma dau dusa da pa Pamant nici moarta!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:31
da fetito.......te iubeste! se topeste dupa tine.............................Doamne ce bine ca nu doare prostia ca multi ar urla
FRANNNCE
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:32
ce va bateti joc,daca ea il iubeste asta e traiasca pe ce lume vrea
kudika008020
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:36
doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??
bruneagra25
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:40
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:40:48doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??


nu brunetzico,nu te inseli tu absolutalmente deloc....doar ca la fel de importanta ar fi si mintea....dar daca nu e...nu e....ce sa faci?
matracucu
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:42
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:40:48doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??

andreea1976
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:42
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:40:48doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??


Romeo si Julieta cu Cd, te pui? Dragoste mare!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:46
De la: just_laura, la data 2009-04-08 15:42:16
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:40:48doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??


nu brunetzico,nu te inseli tu absolutalmente deloc....doar ca la fel de importanta ar fi si mintea....dar daca nu e...nu e....ce sa faci? [/qmai laura mai nu ai invatat nimik de cand stai acilea pe forum!!!la ce-ti trebe minte cand ai cd,ciucurel masini etc...???nu vezi ce simplu sunt de multumit fatucile astea??cu un cd ia si cucerit inima...si eu cand ma gandesc la cate l-am supus...sa-mi fie rusine pup laurici
bruneagra25
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:48


zau k am postat numai cuvinte lipsite de orice vulgaritate!!!!!!!!

ma rog! opate acu am mai mult succes!

deci prostia din mn abera acolo unde nu s a postat k se pare k tipu in 3 ani de zile a avut ocazia cam o data la 2 3 sapt - frecventa actelor lor sexuale - sa o faca femeie cinstita... shi s o scoata de sub pat shi in orash... shi in grupu de prieteni. dar pt k el a iubit o enorm.... cred k o tine la conserva... shi o mai scoate asha.. regulat.... de 2 ori shi juma pe luna....

pai bn mah fata draga! cata ineptia! cum sa te iubesca tipu cu cdu dc el sta asha cu tine... de 3 ani?! ai nevoie de un sut in fund k sa ce? sa ieshi din sit asta deplorabila?

k zau asha... alt sfat zau k n am pt tn... shi cele k tn!!!!!!!!!




shi zau asta pt kudika! d c nu mi postati toate aberatiile?! k io s cuminte acu shi nu mai spun nimik vulgar..... promit
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:49
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:48:21
De la: just_laura, la data 2009-04-08 15:42:16
De la: bruneagra25, la data 2009-04-08 15:40:48doamne ce rele e lumea pe acilea...cum nu inteleg fetilii astea importanta unui cd....eu am inteles de aici k, CD si ciucurelul sunt mai importante decat orice pe lumea asta...ma insel??


nu brunetzico,nu te inseli tu absolutalmente deloc....doar ca la fel de importanta ar fi si mintea....dar daca nu e...nu e....ce sa faci? [/qmai laura mai nu ai invatat nimik de cand stai acilea pe forum!!!la ce-ti trebe minte cand ai cd,ciucurel masini etc...???nu vezi ce simplu sunt de multumit fatucile astea??cu un cd ia si cucerit inima...si eu cand ma gandesc la cate l-am supus...sa-mi fie rusine pup laurici



ele se numeste Pitzi
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pe cine e mai bine sa aleg? 12 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:46
buna.. 13 De la: kudika052974 22 Iulie 2009 17:08
buna..as vrea s imi dati si mie un sfat... 13 De la: franziska_eu 14 Februarie 2012 11:36
Cand expira o relatie? 9 De la: mkdisk 24 Septembrie 2009 10:25
sa zic da sau sa ascult de tata? 40 De la: izaellene 2 Octombrie 2010 21:48