Setari Cookie-uri

poti sa iti dai seama daca iubitul tau te-a inselat...?adica daca a facut-o cu alta...?

poti sa iti dai seama atunci cand iubitul tau te inseala....adica daca o face cu alt6a?
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:31
Depinde de baiat.. Dar in general da, iti poti da seama. In primul rand din comportamentul lui mai rece. Faptul ca este irascibil mai tot timpul, indiferent cu relatia voastra si implicit cu tine. Asta daca este atras de cealalta persoana mai mult decat de tine. Dar nu este o regula... Multi stiu sa ascunda asta foarte bine!
kamara
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:35
nu e schibat deloc./...decat in bine,pot sa zic....mai ales ca nu ne intalnim foarte des,fiind o distanta mai mare,decat odata la saptamana,maxim de doua ori,pare chiar nerabdator sa ma aiba....
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:38
Pai si atunci de ce iti faci probleme?
kamara
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:39
pt ca el locuieste cu sotia lui desi sunt sacatoriti doar in acte....si atat....e in curs de divort....si nu stiu daca ar putea dormi in acelasi pat cu o femeie fara sa se culce cu ea....desi el zice ca de un an si ceva nu a mai facut o cu ea...
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:45
Aha!! Asta era... De cat timp sunt ei casatoriti?
kamara
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:47
de 8 ani...mentionez ca s au casatorit doar din cauza faptului ca ea a ramas insarcinata...nu au avut niciodata o relatie prea buna....decat chiar la inceput....
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:48
Si tu de cand il cunosti pe el? Sincer, din punctul meu de vedere nu cred ca poate sta atata timp cu o femeie, si in acelasi pat fara sa se culce cu ea! Daca au si copii nu cred ca se va termina atat de repede toata povestea asta! Stiu ca este o situatie cam aiurea, si sunt sigura ca ti-a spus ca doar la tine se gandeste, ca pentru sotia lui nu mai simte nimic, ca doar copilul il leaga de ea! Asta sunt doar simple szuce! Daca totul mergea asa de prost de la inceput, o terminau de atunci! De ce nu incerci sa iti gasesti pe cineva liber? Nu crezi ca meriti?? Eu zic sa astepti sa-l vezi divorat si dupa aceea sa vb despre "voi".. pentru ca momentan este "el cu ea" si "tu".. Nu exista voi. Ar trebui sa te iubesti mai mult.. Bafta :*
kamara
Postat pe 9 Noiembrie 2009 17:10
merci mult....faza e ca chiar si parintii lui stiu de mine...pt ca la inceputul relatiei noastre,eu nu am stiut ca el este casatorit....iar el pleaca des in germania...iar ultma data cand s-a intor a gasit lucrurile altui barbat in baie...nu stiu ce sa mai cred.....
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:29
au doar un copil...el nu mai vrea copii cu ea...incearca sa ma convinga sa avem impeuna unul...sa isi inceapa o noua viata pt ca ii e frica sa o i-a de la capat singur....a trecut prin multe si stiu ca sufera...
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:31
Pai asteapta sa divorteze, si apoi faci planuri. Pt ca daca nu s-ar divorta, te vei simti urat si tu, si poate apoi te vei simtii vinovata de distrugerea unei familii.Si cred ca cel mai rau ar fii sa te simti TU folosita. Asteapta "dovada" apoi fa pasul cel mare!
ralukutzza
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:35
da,nici nu se pune problema...pt ca atata timp cat el este casatorit.,eu nu am cum sa ma mut cu el sau sa am un cpopil cu el,asa cum isi doreste el.....
kudika081856
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:37
De la: kudika081856, la data 2009-11-09 18:31:25au doar un copil...el nu mai vrea copii cu ea...incearca sa ma convinga sa avem impeuna unul...sa isi inceapa o noua viata pt ca ii e frica sa o i-a de la capat singur....a trecut prin multe si stiu ca sufera...

saracutzuuu...
Totaia
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:37
De la: kudika081856, la data 2009-11-09 18:31:25au doar un copil...el nu mai vrea copii cu ea...incearca sa ma convinga sa avem impeuna unul...sa isi inceapa o noua viata pt ca ii e frica sa o i-a de la capat singur....a trecut prin multe si stiu ca sufera...


L-ai cautat mult?
Deci ingredientul minune in acceptiunea lui pt o relatie noua, este inca un copil? Pregateste-te sa fi barbatul in casa!
miss_darine
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:40
Dap, cel mai bine ar fi sa astepti sa divorteze de actuala lui sotie! Si nu te grabi sa faci un copil cu el. Mai astepta, macar sa fi convinsa 100% ca e serios. Vroiam sa te intreb, daca el chiar nu mai simte nimic pentru ea, si nici ea pentru el, de ce nu pleaca de acasa? Adica sa va mutati impreuna, sau sa doarma in alta parte decat in patul sotiei lui? Asa mi se pare logic. La fel cum mi se pare logic ca atat timp cat sunt despartiti sa doarma separat! Macar in camere diferite daca nu in case diferite! Strange.. ..
kamara
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:05
pei el e dispus sa se mute cu mine ...doar ca nu pot eu deocamdata pt ca nu as putea sa le spun parintilor mei(eu locuiesc cu ei) ca ma mut cu un barbat casatorit....
kudika081856
Postat pe 11 Noiembrie 2009 14:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea dintr-o femeie maritata care are 35 ani si un.......tanar.... care are 22 ani. 18 De la: Barbie30 2 Noiembrie 2010 23:06
Sa mai dau o sansa acestei relatii?? 49 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 04:13
Sa merg mai departe ? 162 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
Eternitatea nu este un timp foarte lung! 14 De la: Ame_ly 31 Ianuarie 2011 15:28
UNDE POT GASI UN SUBIECT DE-AL MEU POSTAT IERI 10 De la: Adrian1992 11 Ianuarie 2014 12:25