Setari Cookie-uri

ce s-a intamplat

am si eu o problema si daca o discut cu mai multi o suport mai usor...
sunt intr-o relatie de 3 luni si o saptamana ,pana acum totul bine,cand acum 2 zile nu m-a sunat deloc iubitul meu si am decis sa nu-l sun nici eu sa vad ce face...nimik.
a doua zi ,l-am sunat,era f rece in cuvinte si eu suparata i-am spus ce s-a intamplat ? vrea sa ne despartim si a spus ca ar fii o idee
eu i-am cerut o explicatie ce s-a intamplat si a spus ca nu are rost
nush ce s-a intamplat d-asta o safac un mic rezumat poate ma ajutati voi.
el sta intr-un oras mai mare la distanta de 20 min de mine ,are masina si venea mereu sa ma ia cam de 4-5 ori pe saptaman si in weekend seara dormeam la aprtament la el(nu la cel care doarme in cursul saptamanii),a dormit de cateva ori la mine ,dar dintr-o problema acasa cu fratele meu.pt ca eu stau la el,sau apartamentul e jumi juma cu mama ,i-am spus ca fratele meu nu mai vrea sa doarma el la mine,de atunci el nici macar nu mai intra la mine in casa ,dar asta s-a intamplat acum o luna.
mush daca e neaparat din cauza asta ,dar nu a spus nimik
si ink o chestie ..odata mi-a spus sa vin eu cu autobuzul la el ca el nu mai avea timp sa vina si trebuia sa mergem undeva eu am fost un pic irascibila,dar a fost ok pana la urma

nush ce ar fii putut sa se intample cu el,eu ii cunosc si mama ,e ok,pritenii lui ma plac,zic ca ne potrivim totul e super,dar nush d c e imatur si zice ca nu are rost sa mai discutam? eu am 23 ani si el 26..si parea f serioasa relatia noastra ,ajutati-ma ce as putea sa fac? el nu mai vrea sa mai continuam? sau vrea o pazuza?
ionelaela
Postat pe 25 Iunie 2009 23:55
Daca esti la distanta e cam greu sa stii ce se intampla. Iar daca tu nu stii, noi cu atat mai putin...
Nu cunosti pe nimeni in orasul de unde este el? Asa ai fi putut afla cate ceva. Poate a intervenit cineva...
kudikaroxi
Postat pe 26 Iunie 2009 13:51
poate a intilnit pe altcineva
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 14:07
exista multe explicatii, distanta omoara relatiile
yumy
Postat pe 26 Iunie 2009 14:09
De la: ionelaela, la data 2009-06-25 23:55:53am si eu o problema si daca o discut cu mai multi o suport mai usor...
sunt intr-o relatie de 3 luni si o saptamana ,pana acum totul bine,cand acum 2 zile nu m-a sunat deloc iubitul meu si am decis sa nu-l sun nici eu sa vad ce face...nimik.
a doua zi ,l-am sunat,era f rece in cuvinte si eu suparata i-am spus ce s-a intamplat ? vrea sa ne despartim si a spus ca ar fii o idee
eu i-am cerut o explicatie ce s-a intamplat si a spus ca nu are rost
nush ce s-a intamplat d-asta o safac un mic rezumat poate ma ajutati voi.
el sta intr-un oras mai mare la distanta de 20 min de mine ,are masina si venea mereu sa ma ia cam de 4-5 ori pe saptaman si in weekend seara dormeam la aprtament la el(nu la cel care doarme in cursul saptamanii),a dormit de cateva ori la mine ,dar dintr-o problema acasa cu fratele meu.pt ca eu stau la el,sau apartamentul e jumi juma cu mama ,i-am spus ca fratele meu nu mai vrea sa doarma el la mine,de atunci el nici macar nu mai intra la mine in casa ,dar asta s-a intamplat acum o luna.
mush daca e neaparat din cauza asta ,dar nu a spus nimik
si ink o chestie ..odata mi-a spus sa vin eu cu autobuzul la el ca el nu mai avea timp sa vina si trebuia sa mergem undeva eu am fost un pic irascibila,dar a fost ok pana la urma

nush ce ar fii putut sa se intample cu el,eu ii cunosc si mama ,e ok,pritenii lui ma plac,zic ca ne potrivim totul e super,dar nush d c e imatur si zice ca nu are rost sa mai discutam? eu am 23 ani si el 26..si parea f serioasa relatia noastra ,ajutati-ma ce as putea sa fac? el nu mai vrea sa mai continuam? sau vrea o pazuza?


Dar el unde sta?

Postat pe 26 Iunie 2009 14:11
nu sta nici foarte departe la 20 min...insa nu o mai cauta
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 14:13
'''''seara dormeam la aprtament la el(nu la cel care doarme in cursul saptamanii),''''

La ce te referi aici? in fiecare seara? si el mai are un partament in alta parte , nu unde locuieste?si apropo , in ce localitate sta?

Postat pe 26 Iunie 2009 14:15
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 14:13:36nu sta nici foarte departe la 20 min...insa nu o mai cauta


Ma gandeam mai exact cum se numeste orasul

Postat pe 26 Iunie 2009 14:15
oricum nu conteaza....ca nu o mai cauta...asta imi pare cunoscut
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 15:53
nu e chiar asa mare importanta cred eu... ca noi ,din orasul meu oricum toul il facem acolo pt acela e municipiul judetului si chiar si cand ieseam inainte tot acolo ieseam, sunt doar cativa km,nu as vrea sa dau numele oraselor pt ca nu are nici o relevanta

oricum m-am decis sa o las moale ca oricum nu am ce sa mai fac ...nu?
ionelaela
Postat pe 26 Iunie 2009 18:39
ba cunosc multi din orasul lui,priteni de-ai lui ,amici comuni,dar nu cred ca ar avea rost sa-i implic si pe ei pt ca normal ca or sa tina cu el...si eu as face la fel sau nu m-ar privi situatia sa dau raspunsuri

acum oricum sunt indignata si nu as vrea sa mai fiu eu care alearga dupa o posibila reconciliere

nu e valabil:"LASA-L SA PLECE DACA SE INTOARCE ESTE AL TAU,DACA NU...NICIODATA NU A FOST" ?
ionelaela
Postat pe 26 Iunie 2009 18:43
DOAR IN WEEKEND....
ionelaela
Postat pe 26 Iunie 2009 18:45
raspunsul il gasesti daca te uiti la profilul meu,nu?
ionelaela
Postat pe 26 Iunie 2009 18:46
De la: ionelaela, la data 2009-06-26 18:46:21raspunsul il gasesti daca te uiti la profilul meu,nu?



eu vroiam sa stiu un lucru.. in fine ,numai conteaza....eu cunosc orasele acolo pe langa constanta si deasta, lafel si unele persoane.....

Postat pe 27 Iunie 2009 14:42
De la: Rafinata, la data 2009-06-27 14:42:54
De la: ionelaela, la data 2009-06-26 18:46:21raspunsul il gasesti daca te uiti la profilul meu,nu?



eu vroiam sa stiu un lucru.. in fine ,numai conteaza....eu cunosc orasele acolo pe langa constanta si deasta, lafel si unele persoane.....


Si esti sigura ca are 26 ani? ai vazut in buletinul lui?

Postat pe 27 Iunie 2009 14:43
de-obicei relatiile nu se rup asa peste noapte. poate ar trebui sa arunci o privire asupra relatiei pe care ai avut-o si vei gasi mai usor raspunsurile, daca el nu vrea sa ti le dea. oricum, f urat din partea lui daca dupa 3 ani de relatie nu e instare sa-ti dea o explicatie.
greierash_is_back
Postat pe 27 Iunie 2009 14:50
De la: yumalai, la data 2009-06-26 14:09:11exista multe explicatii, distanta omoara relatiile


daca exista iubire nu pre cred
scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 19:57
3 ani nu sunt de ici de colo , e o modalitate cam ciudata sa inchei asa o relatie . poate ca el nu mai suporta chestia asta cu distanta chiar dak e mica. nu ti-a propus niciodata sa va mutati impreuna?
Peony
Postat pe 27 Iunie 2009 21:37
ha ha ...chiar ..dupa cum s-a comportat chiar nu zici,da am vazut buletinul lui
dar sunt probabil multi ca el si d-asta iti poate parea cunoscut
ionelaela
Postat pe 28 Iunie 2009 19:07
va rog fiti atenti...sunt 3 luni ,nu 3 ani
ionelaela
Postat pe 28 Iunie 2009 19:08
viata merge inainte....inseamna ca nu merita iubirea ta...fi optimista
pamela_1
Postat pe 29 Iunie 2009 10:28
rasp cu aceasi moneda...lasa.l daca nu mai da nici un semn de viata...de ce sa nu fii tu aia care nu.l mai vrea? de ce sa il cauti tu? pt 3 luni de relatie? nu se merita sa.ti bati capul cu atat....
darlading
Postat pe 30 Iunie 2009 11:43
De la: darlading, la data 2009-06-30 11:43:50rasp cu aceasi moneda...lasa.l daca nu mai da nici un semn de viata...de ce sa nu fii tu aia care nu.l mai vrea? de ce sa il cauti tu? pt 3 luni de relatie? nu se merita sa.ti bati capul cu atat....

TRUE TRUE TRUE ...TIMPUL LE VINDECA
ionelaela
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:07
aproape 4 luni mi-au trebuit sa aflu ca ..el a ales distractiile , bautele si lipsa de responsabilitati ...(" nu este facut pt relatii " )desi in tot acest timp m-a tot cautat, am vorbit ..ne-am mai intalnit,stie ce insemn pentru el,insa nu stie sa ma valoreze....acum eu spun STOP
ionelaela
Postat pe 17 Octombrie 2009 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca s-a tot vorbit de barbatul din ziua de azi,sa auzim parerea lor fata de femeia din ziua de azi...... 173 De la: etta 9 Septembrie 2009 15:20
ce a-ti face daca a-ti fi in locul meu fetelor? 15 De la: pamela_1 27 Iulie 2009 14:40
Sondaj:Single sau in o Relatie de Valentine's day 2011? 13 De la: kudika_pudika 14 Februarie 2011 21:02
vreau niste sfaturi. va rog frumos :( 16 De la: xardasxp 31 Iulie 2011 04:45
Indiferenta fata de parinti 5 De la: kudika_939450 27 Octombrie 2013 00:19