Setari Cookie-uri

Nu imi place sa fac sex oral

In primul rand fata in pricina ar trebuie sa discute cu prietenul ei asta ,in al doilea rand eu gandesc treaba in felul urmator , asta e este o placere pentru barbati , iar daca fata are anumite constrangeri , trebuie discutat , care e problema fie ca ar fi o fobie de curatenie , sa se incerce mai intai sub dus , fie ca ar fi de gust , frisca etc , fie ca e doar psihologica ,este doar piele , la fel cum e si pielea de pe piept obraz ...etc , depinde de ce o deranjeaza, cu alte cuvinte niste discutii in particular cu iubitul in care sa lase deoparte stresul si toata drama si vrajeala si sa vorbesti pe sleau , ca nu vrei din cauza ca ... , iar solutii sunt destule daca vrei sa te schimbi din punctul asta de vedere ,
acum binenteles fiecare are o limita , iar daca este prea mult pentru fata si trece peste limita aia, asta este , nu o face si gata (dar bineteles sa nu aiba pretenti de la el sa ii faca oral ) ca nu este in relatie cu fata aia doar pentru posibilitatea unui oral, caci daca ar fi asta ar putea sa se cupleze cu o fata care vrea si gata , si doar asta sa fie relatie :un oral bun
acuma daca fata alege sa nu o faca , trebuie in schimb sa compenseze prin altceva ...., ca sa tina interesanta viata in dormitor, pentru ca altfel da in monotonie .....
SweetDadyD
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:58
De la: Kathara, la data 2009-04-13 09:35:53
De la: UnYang, la data 2009-04-13 09:22:53
Poate daca n-ai mai gandi ca o feminista, ti-ai da seama ca barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie. Si totusi, unii o fac, chiar daca nu se simt excelent din pricina lichidelor sau mirosurilor extrem de placute pe care le emana unele femei.


De unde pana unde? O femeie normala nu miroase neplacut. Iar felatia e mult mai scarboasa decat cunnilingusul.

daca nu ai grija de igena ta personala fie ca esti barbat sau femeie puti.....
SweetDadyD
Postat pe 13 Aprilie 2009 10:06
De la: Kathara, la data 2009-04-13 09:35:53
De unde pana unde? O femeie normala nu miroase neplacut. Iar felatia e mult mai scarboasa decat cunnilingusul.

Vezi' de treaba! Am trecut prin tot registrul. Stiu ce zic. Exista femei si femei, iar procentele sunt impartite frateste.
Apoi, de ce ar fi mai neplacuta felatia? Ai contact cu lichide si alte mirosuri (chiar daca individul e bine igienizat)?
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 10:09
UnYang iar ti-a dat 'teligenta p-afara????
ia strange-ti dejectiile de aici
kitty_krieger
Postat pe 13 Aprilie 2009 10:35
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-13 10:35:29UnYang iar ti-a dat 'teligenta p-afara????
ia strange-ti dejectiile de aici

Dar care-i problema ta? Te-ai simtit cumva lezata? Esti din categoria celor cu odorizante?
Daca ai ceva de zis, discuta la obiect, ca eu n-am jignit pe nimeni si am discutat cu bun simt.
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 10:46
De la: UnYang, la data 2009-04-13 09:22:53barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie.

asta m-a deranjat extrem

habar n-ai de nimic, crezi ca daca ti-au trecut femei prin pat esti Don Juan? In nici un caz cu gandirea asta
kitty_krieger
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:01
Asta e Never(-ever-ever-) ending story...
E dezbaterea la nesfarsit, pe sapte'jda mii de topicuri a aceleiasi probleme: O sugem sau nu....
Raspunsul e continut de insasi intrebarea in cauza: O sugem. Sau nu!
Catre cea care a deschis topicul... Draga mea, oricat am "compatimi" noi la sentimentul tau, nu putem sa ne ducem sa-i explicam noi omului tau ca tie nu iti place. De aceea eu propun singura TA varainta - indiferent de cele 500 de raspunsuri ale noastre: Du-te, dom'le, si zi-i LUI cum sta treaba, ca nu te-a lipit nimeni cu nasu' de... ea Si daca a facut-o, tranteste-i vreo doua-n nas si du-te'n drumul tau, ca nu s-au terminat barbatii... Cand o sa fii pregatita sa o faci, o vei face.
Un lucru e sigur: Ma indoiesc ca exista femeie (sau barbat, dealtfel, dar asta e alta poveste), care a fost activa sexual de-a lungul vietii si sa mearga in mormant fara sa fi facut-o macar o data in viata... (presupun ca vreo 20% din cele care s-au calugarit inca mai sunt virgine, deci ele ies din discutie - nu intentionez sa jignesc pe nimeni cu afirmatia asta)
Totul e insa chestie de timp...
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:01
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-13 11:01:11
De la: UnYang, la data 2009-04-13 09:22:53barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie.

asta m-a deranjat extrem

habar n-ai de nimic, crezi ca daca ti-au trecut femei prin pat esti Don Juan? In nici un caz cu gandirea asta

Dar de ce te-a deranjat? Ai luat-o prea personal, sau esti doar o misandra inraita?
Sunt niste realitati care trebuie luate ca atare.
Sau ai senzatia ca daca esti femeie, tot si toate din tine si despre tine ar avea legatura doar cu aspecte pozitive? Nu, nu te iluziona, ca acelasi principiu se aplica si la barbati. Fiecare dintre sexe are plusurile si minusurile sale. Trebuie sa invatam sa acceptam asta.
Intelege ca exista un procent substantial in cazul femeilor, pentru care mirosurile neplacute nu sunt straine de natura lor. Asta e fiziologia, asta e anatomia, coroborata cu o neglijare a anumitor aspecte de igiena, schimbare de parteneri ca pe ciorapi fara a realiza anumite aspecte (cu riscurile de rigoare, gen purtatoare de tricomonas, candide si alte lighioane).
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:14
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:20
Dragul meu UnYang, sa te lamuresc ca vad ca esti in ceata rau
exista o lege nescrisa, care spune sa te speli DE FIECARE DATA INAINTE DE A FACE SEX, orice fel de sex (de unde stii sigur ca ti va oferi o felatie? o vezi pe tipa ca se duce spre zone sudice si spui stai un pic sa ma duc sa ma spal??? ... sigur mai vrei sa fii in patul tipei aleia si a doua oara? ca eu as da afara pe usa un tip urgent pentru chestia asta.. adica nu era spalat din-ainte sau cum?)

Logic, si barbatul si femeia trebuie sa se spele inainte... si atunci tot ce zici tu cu neglijarea igienei nu-si are rostul

Apoi tu stii pentru ce are femeia acele secretii si mirosuri? Ca au si ele un rost foarte important in reproducere (ma rog, in atractia sexuala care duce la reproducere) asta doar in cazul in care nu a gresit Dzeu ceva p-acolo.

Daca vrei revin sa-ti spun si care-i rostul lor
kitty_krieger
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:26
De la: floryna_90, la data 2009-04-13 02:21:19
De la: UnYang, la data 2009-04-13 00:26:39
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac

Daca nu-ti place sa faci sex oral, ai pierdut 99% din barbati. S-or gasi destui care sa accepte hiba asta, dar in mod sigur te vor insela. Iar sexul oral are si alte valente pentru barbatii trecuti de 40. E nevoie de el la anii aia. Ca altfel nu se trezeste gigelu....
Scoate-ti cuiele din cap si cauta sa fii ceva mai lipsita de idei parvenite, preconcepute.
Incearca si tu mai intai cu un prezervativ pe gigel...



poate dak nu ai mai gandi cu gigelul ti-ai da seama ca nu numai prin asta ar putea o tipa sa-l tzina langa ea pe omul pe kre il iubeste. si u in niciun caz nu reprezinti gandirea a 99%dintre barbati asa k mai usor cu generalizarea
ioana, io te inteleg pt k mi-ar fi la fel de scarba sa fac asta, desi nu sunt deloc o inhibata; sunt si alte posibilitatzi prin care ai putea sa-l faci pe prietenul tau sa se simta bn si dak nu intelege, nu te mai obosi cu el.
nu e ceva anormal sexul oral, dar prefer sa nu simt gustul a nimic din ce o fi facut el la baie cu cateva minute inainte, de exemplu.

Oamenii se mai si spala din cand in cand...Slava domnului ca s-a inventat apa curenta!!!
amr2009
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:29
iar oral??
Diavolyta_
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:29
De la: Kathara, la data 2009-04-13 09:35:53
De la: UnYang, la data 2009-04-13 09:22:53
Poate daca n-ai mai gandi ca o feminista, ti-ai da seama ca barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie. Si totusi, unii o fac, chiar daca nu se simt excelent din pricina lichidelor sau mirosurilor extrem de placute pe care le emana unele femei.


De unde pana unde? O femeie normala nu miroase neplacut. Iar felatia e mult mai scarboasa decat cunnilingusul.

amr2009
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:31
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-13 11:26:38Dragul meu UnYang, sa te lamuresc ca vad ca esti in ceata rau
exista o lege nescrisa, care spune sa te speli DE FIECARE DATA INAINTE DE A FACE SEX, orice fel de sex (de unde stii sigur ca ti va oferi o felatie? o vezi pe tipa ca se duce spre zone sudice si spui stai un pic sa ma duc sa ma spal??? ... sigur mai vrei sa fii in patul tipei aleia si a doua oara? ca eu as da afara pe usa un tip urgent pentru chestia asta.. adica nu era spalat din-ainte sau cum?)

Logic, si barbatul si femeia trebuie sa se spele inainte... si atunci tot ce zici tu cu neglijarea igienei nu-si are rostul

Apoi tu stii pentru ce are femeia acele secretii si mirosuri? Ca au si ele un rost foarte important in reproducere (ma rog, in atractia sexuala care duce la reproducere) asta doar in cazul in care nu a gresit Dzeu ceva p-acolo.

Daca vrei revin sa-ti spun si care-i rostul lor

Mai, tu fa bine si asculta de ceea ce spun barbatii in privinta asta, pentru ca sa fii convinsa: n-ai mirosit tu mai multe pasarici decat am facut-o eu. Nu te mai incapatana si intelege! Eu nu discut aici despre faptul ca unele nu fac baie. Ba da, fac, dar oricat s-ar spala, pur si simplu nu pot elimina mirosurile mai ciudate, caci sursa lor este in interior si ele isi fac simtita prezenta atunci cand femeia se umezeste. Deci, nu e vorba de a te spala inainte, ci e vorba de a neglija faptul ca avand din ce in ce mai multi parteneri, femeia risca sa se ploconeasca cu tot felul de musafiri microscopici, care atrag dupa sine si mirosurile de rigoare, desi in aparenta nu exista nici un fel de simptom evident al vreunei complicatii.
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:48
Si eu care credeam ca am rezolvat problema..
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 11:53
barbatii (la plural, da), adik tu???
nea mitica, tu erai???

de prezervativ n-ai auzit baiete?
kitty_krieger
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:04
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 11:53:46Si eu care credeam ca am rezolvat problema..


Am rezolvat pe naiba
O luam acushica d'a capo!
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:17
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-13 12:04:46barbatii (la plural, da), adik tu???
nea mitica, tu erai???

de prezervativ n-ai auzit baiete?

Barbatii, la plural, da, adica noi. Mai intreaba.
Prezervativ unde? Pe limba?

Am auzit eu de prezervativ, insa nu pe mine trebuie sa ma intrebi asta.
Esti foarte ciufuta, ba chiar - repet - misandra. Razboiul dintre sexe, ah? Chill !
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:19
Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:36
de obicei hotul striga hot
kitty_krieger
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:37
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 12:36:23Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..


Lasa-i, se pare ca au situatia sub control Disputa, adica
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:27
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:27:20
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 12:36:23Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..


Lasa-i, se pare ca au situatia sub control Disputa, adica



Boring Vrem bataie !!!
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:42
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:42:19
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:27:20
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 12:36:23Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..


Lasa-i, se pare ca au situatia sub control Disputa, adica

Boring Vrem bataie !!!


Ui, ne cunoastem? Si daca nu, de ce? Ca "suni" ca una "de-a noastra", din clan
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:49:55
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:42:19
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:27:20
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 12:36:23Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..


Lasa-i, se pare ca au situatia sub control Disputa, adica

Boring Vrem bataie !!!


Ui, ne cunoastem? Si daca nu, de ce? Ca "suni" ca una "de-a noastra", din clan



Nu ne cunoastem,sunt noua pe'aci
Dar cu un pupicel se rezolva
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:55
o femeie nu este obligata sa faca sex oral barbatului si chiar este recomandat sa nu faca....... insa barbatul trebuie neaparat sa linga femeia pe pasarica... de ce? Pentru ca asa este constructia femeii
Baiat_Rezervat
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:57
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-13 13:57:06o femeie nu este obligata sa faca sex oral barbatului si chiar este recomandat sa nu faca....... insa barbatul trebuie neaparat sa linga femeia pe pasarica... de ce? Pentru ca asa este constructia femeii[/quo


Si cam de ce ar fi recomandat sa nu o faca ?
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:59
Nici mie
Diavolyta_
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:59
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:59:33
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-13 13:57:06o femeie nu este obligata sa faca sex oral barbatului si chiar este recomandat sa nu faca....... insa barbatul trebuie neaparat sa linga femeia pe pasarica... de ce? Pentru ca asa este constructia femeii



Si cam de ce ar fi recomandat sa nu o faca ?

Pentru ca nu este un mod normal al barbatului de excitare(asta nu inseamna ca un barbat nu se excita cand i se face sex oral).Barbatii se excita la culme cand femeile fac striptease......
Baiat_Rezervat
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:05
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-13 14:05:25
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:59:33
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-04-13 13:57:06o femeie nu este obligata sa faca sex oral barbatului si chiar este recomandat sa nu faca....... insa barbatul trebuie neaparat sa linga femeia pe pasarica... de ce? Pentru ca asa este constructia femeii



Si cam de ce ar fi recomandat sa nu o faca ?

Pentru ca nu este un mod normal al barbatului de excitare(asta nu inseamna ca un barbat nu se excita cand i se face sex oral).Barbatii se excita la culme cand femeile fac stritease......



Fiecare cu preferintele lui pana la urma .


OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:16
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:55:45
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:49:55
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 13:42:19
De la: Dor_a, la data 2009-04-13 13:27:20
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 12:36:23Asa deci sa ne intoarcem la subiectul de baza Eu cred ca mai intai de toate trebuie delimitata cauza...de ce nu vrea sa o faca...cu siguranta exista un motiv,sau mai multe poate...dupa cum zicea si SweetDady mai sus.S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre rezolvarea problemei..


Lasa-i, se pare ca au situatia sub control Disputa, adica

Boring Vrem bataie !!!


Ui, ne cunoastem? Si daca nu, de ce? Ca "suni" ca una "de-a noastra", din clan



Nu ne cunoastem,sunt noua pe'aci
Dar cu un pupicel se rezolva


Depinde unde, pupiceii aia
(o gluma de-a noastra )
Dor_a
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Orgasm 72 De la: angelradios 16 Iunie 2010 17:08
sex in 3 (m + 2f) : posibil si fara bani ? 32 De la: Barbie30_ 17 Februarie 2011 09:58
Intrebare...:D 43 De la: Simply_The_Best 20 Noiembrie 2009 14:11
Sperma trece prin haine? 300 De la: dusmanu_lu_Celina 20 Noiembrie 2010 17:57
orgasm nr1, 2, 3 ... n 18 De la: soraderazboi 8 Mai 2010 11:20