Setari Cookie-uri

vreau s m impac q el

buna m numesk laura am 15 ani si am o mik pb pe kre nush qm s o rezolv.sunt primul an l liceu iar in primele zile de liceu un baiat a venit l mn si mi-a spus k vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat dar pb este k incet incet a faqt s imi plak de el l nebunie.dupa primul sem eu i-am spus unui pr de al lui kre este si pr meu k imi place de el si s imi fak si mie lipeala q acel baiat.a doua zi a venit l mn B(initiala baiatului kre l-am pus s imi fak lipeala q celalant baiat)si mi-a spus k i-a zis l M(baiatul meu) si mi-a cerut nr de tel s il dea lu ala.in fine am vb q acel baiat prin ms si i-am zis k vreau s am o relatie q el dar in secred el s-a supi putin crezand k imi este rusine q el .dar in scurt timp a aflat toti pr lui eu nu vroiam s fiu vazuta q el pt k era pr meu pr si nush qm s m comp.de fiekre data qnd m intalneam q el nu il lasam s m pupe dekt pe obraz el se supara.apoi o vecina de a lui mi-a spus k mai sta q una de aqolo eu ii reprosam mereu k face misto de mn.si relatia noastra s-a racit ft mult a aflat mama dar am tr peste pb asta.eu am pus pe o pr de a mea s vb q el si el i-a spus k inca ii mai place de mn dar nush dak mai vrea s fie q mn k m comp ft ciudat.el nu mai da nici un semn de viata aq k suntem in vacanta si dak ii dau un bip sau un ms nu imi ras iar eu nush ce s fac.v rog tare mult s m ajutati
adela003
Postat pe 12 Aprilie 2009 20:04
Uhm'....dak ar dori intr'adevar sa avetzi o rel..tzi'ar raspunde...nu e nici primul...dar nici ultimul baiat..:P...si cred ca cel mai bine ar fi sa stai tu de vorba ku el.Nu mai pune prietenii sa discute...asa...potzi afla tot c doresti si ii vei vedea reactziile ;)....
Sheyla19
Postat pe 12 Aprilie 2009 20:10
eu cred ca ignorarea asta e ca si cum nu ar mai vrea sa fie cu tn ..ar cel mai indicat ar fi sa vb tu cu el deschis sa-l intrebi ce vrea de fapt...pt k altceva nu vad ce e de facut ..si daca din discutie rezulta ca nu te mai vrea atunci next! inseamna ca nu te merita si nu stie sa te aprecieze...e lumea plina de baieti..exista unul calumea si pt tn
te pup si iti doresc sa fi happy si sa lamuresti situatia!!
anya016
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:49
Diavolyta_
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:51
am nevoie de concentrare maxima sa citesc si sa inteleg ce scrii tu acolo ...
Cred ca sunt prea batrana ...nu inteleg din prima limbajul asta..
ella_c
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:16
cum ai ajuns la liceu oare dak nici romana nu scrii bine...inteleg prescurtari cu k in loc de cu sau dak in loc de daca dar totusi q w m p...si ce draq de alte prescurtatri mai ai ma fac sa ma doara capu sincer....
bruneagra25
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:21
...ofof mai mai...la 15 ani ma gindeam ca abia astept sa termin scoala..sa realizez ceva in viata...altele se gindesc cum o fi sa te...f.... doamne...mai fetelor..oare am imbatrinit eu...??!!!....
pamela_1
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:22
brune...ce se intimpla cu mine?...ca tu ma cunosti?!!
pamela_1
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:23
gdkeoal ,kkldoof hjisodo.....sgbdi kkdb h ekcoof...asa o fi?
pamela_1
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:24
De la: laura93, la data 2009-04-12 20:04:07buna m numesk laura am 15 ani si am o mik pb pe kre nush qm s o rezolv.sunt primul an l liceu iar in primele zile de liceu un baiat a venit l mn si mi-a spus k vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat dar pb este k incet incet a faqt s imi plak de el l nebunie.dupa primul sem eu i-am spus unui pr de al lui kre este si pr meu k imi place de el si s imi fak si mie lipeala q acel baiat.a doua zi a venit l mn B(initiala baiatului kre l-am pus s imi fak lipeala q celalant baiat)si mi-a spus k i-a zis l M(baiatul meu) si mi-a cerut nr de tel s il dea lu ala.in fine am vb q acel baiat prin ms si i-am zis k vreau s am o relatie q el dar in secred el s-a supi putin crezand k imi este rusine q el .dar in scurt timp a aflat toti pr lui eu nu vroiam s fiu vazuta q el pt k era pr meu pr si nush qm s m comp.de fiekre data qnd m intalneam q el nu il lasam s m pupe dekt pe obraz el se supara.apoi o vecina de a lui mi-a spus k mai sta q una de aqolo eu ii reprosam mereu k face misto de mn.si relatia noastra s-a racit ft mult a aflat mama dar am tr peste pb asta.eu am pus pe o pr de a mea s vb q el si el i-a spus k inca ii mai place de mn dar nush dak mai vrea s fie q mn k m comp ft ciudat.el nu mai da nici un semn de viata aq k suntem in vacanta si dak ii dau un bip sau un ms nu imi ras iar eu nush ce s fac.v rog tare mult s m ajutati


buna ma numesc laura am 15 ani si am o mica problema pe care nu stiu cum sa o rezolv.. sunt primul an la liceu iar in primele 2 zile de liceu un baiat a venit la mine si mi-a spus ca vrea sa ne cunoastem mai bine.. eu l-am refuzat dar problema este ca incet incet a facut sa imi placa de el la nebunie.. dupa primul semestru eu i-am spus unui prieten de-al lui care este si prietenul meu ca imi place de el si sa imi faca lipeala si mie cu acel baiat.. a doua zi a venit la mine B (initiala baiatului care l-am pus sa-mi faca lipeala cu celalalt baiat) si mi-a spus ca i-a zis lui M (baiatul meu) si mi-a cerut numarul de telefon sa il dea lui ala.. in fine am vorbit cu acel baiat prin sms si i-am zis ca vreau sa am o relatie cu el dar in secret. el s-a suparat putin crezand ca imi este rusine cu el.. dar in scurt timp au aflat toti prietenii lui, eu nu vroiam sa fiu vazuta cu el pentru ca era "prietenul meu prieten" ( ) si nu stiu cum sa ma comport.. de fiecare data cand ma intalneam cu el nu il lasam decat sa ma pupe decat pe obraz el se supara... apoi o vecina de-a lui mi-a spus ca mai sta cu o vecina de acolo eu ii reprosam mereu ca face misto de mine si relatia noastra s-a racit foarte mult, a aflat mama dat am trecut peste problema asta... eu am pus o prietena de-a mea sa vorbeasca cu el si el i-a spus ca inca ii mai place de mine dar nu stie daca mai vrea sa fie cu mine ca ma comport foarte ciudat.. el nu mai da nici un semn de viata acum ca suntem in vacanta si daca ii dau beep sau un sms nu imi raspunde si eu nu stiu ce sa fac.. va rog foarte mult sa ma ajutati



Diavolyta_
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:34
De la: pamela_1, la data 2009-04-13 14:23:49brune...ce se intimpla cu mine?...ca tu ma cunosti?!!

cred k ne-am blonzit de la avatar....
bruneagra25
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:37
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-13 14:34:49
De la: laura93, la data 2009-04-12 20:04:07buna m numesk laura am 15 ani si am o mik pb pe kre nush qm s o rezolv.sunt primul an l liceu iar in primele zile de liceu un baiat a venit l mn si mi-a spus k vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat dar pb este k incet incet a faqt s imi plak de el l nebunie.dupa primul sem eu i-am spus unui pr de al lui kre este si pr meu k imi place de el si s imi fak si mie lipeala q acel baiat.a doua zi a venit l mn B(initiala baiatului kre l-am pus s imi fak lipeala q celalant baiat)si mi-a spus k i-a zis l M(baiatul meu) si mi-a cerut nr de tel s il dea lu ala.in fine am vb q acel baiat prin ms si i-am zis k vreau s am o relatie q el dar in secred el s-a supi putin crezand k imi este rusine q el .dar in scurt timp a aflat toti pr lui eu nu vroiam s fiu vazuta q el pt k era pr meu pr si nush qm s m comp.de fiekre data qnd m intalneam q el nu il lasam s m pupe dekt pe obraz el se supara.apoi o vecina de a lui mi-a spus k mai sta q una de aqolo eu ii reprosam mereu k face misto de mn.si relatia noastra s-a racit ft mult a aflat mama dar am tr peste pb asta.eu am pus pe o pr de a mea s vb q el si el i-a spus k inca ii mai place de mn dar nush dak mai vrea s fie q mn k m comp ft ciudat.el nu mai da nici un semn de viata aq k suntem in vacanta si dak ii dau un bip sau un ms nu imi ras iar eu nush ce s fac.v rog tare mult s m ajutati


buna ma numesc laura am 15 ani si am o mica problema pe care nu stiu cum sa o rezolv.. sunt primul an la liceu iar in primele 2 zile de liceu un baiat a venit la mine si mi-a spus ca vrea sa ne cunoastem mai bine.. eu l-am refuzat dar problema este ca incet incet a facut sa imi placa de el la nebunie.. dupa primul semestru eu i-am spus unui prieten de-al lui care este si prietenul meu ca imi place de el si sa imi faca lipeala si mie cu acel baiat.. a doua zi a venit la mine B (initiala baiatului care l-am pus sa-mi faca lipeala cu celalalt baiat) si mi-a spus ca i-a zis lui M (baiatul meu) si mi-a cerut numarul de telefon sa il dea lui ala.. in fine am vorbit cu acel baiat prin sms si i-am zis ca vreau sa am o relatie cu el dar in secret. el s-a suparat putin crezand ca imi este rusine cu el.. dar in scurt timp au aflat toti prietenii lui, eu nu vroiam sa fiu vazuta cu el pentru ca era "prietenul meu prieten" ( ) si nu stiu cum sa ma comport.. de fiecare data cand ma intalneam cu el nu il lasam decat sa ma pupe decat pe obraz el se supara... apoi o vecina de-a lui mi-a spus ca mai sta cu o vecina de acolo eu ii reprosam mereu ca face misto de mine si relatia noastra s-a racit foarte mult, a aflat mama dat am trecut peste problema asta... eu am pus o prietena de-a mea sa vorbeasca cu el si el i-a spus ca inca ii mai place de mine dar nu stie daca mai vrea sa fie cu mine ca ma comport foarte ciudat.. el nu mai da nici un semn de viata acum ca suntem in vacanta si daca ii dau beep sau un sms nu imi raspunde si eu nu stiu ce sa fac.. va rog foarte mult sa ma ajutati




merci eu zic sa-i dai niste ore si la fata k messu asta a prostito de tot in ceea ce priveste scrisul....
bruneagra25
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:39
prietenul meu prieten
brune...da sa beau ceva licoare...ca am inebunit azi
pamela_1
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:53
laura draga mea...invata sa vorbeste mai intai... dupa sa scrii corect...si dupa vino sa ne povestesti cum sta treaba...
pamela_1
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:54
imi sare in ochi doar K,Y,K,Y...si tot asa scrie mai fata si tu cum trebe .
ETE_EU
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:56
am folosit foarte multe prescurtari deoarece eram foarte nervoasa atunci.este pb voastra daca nu stiti s descifrati cateva randuri.si eu cred ca am scris destul de clar cat sa se inteleaga pentru toata lumea
adela003
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:33
am dat bani sa ajung la liceu... acum esti lamurita?
adela003
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:36
De la: laura93, la data 2009-04-14 11:33:47am folosit foarte multe prescurtari deoarece eram foarte nervoasa atunci.este pb voastra daca nu stiti s descifrati cateva randuri.si eu cred ca am scris destul de clar cat sa se inteleaga pentru toata lumea




Cu asa atitudine sa nu te astepti la sfaturi sau ajutor din partea cuiva
OneLastBreath
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:38
De la: laura93, la data 2009-04-14 11:33:47am folosit foarte multe prescurtari deoarece eram foarte nervoasa atunci.este pb voastra daca nu stiti s descifrati cateva randuri.si eu cred ca am scris destul de clar cat sa se inteleaga pentru toata lumea


mda...puteai macar sa-i multumesti Diavolytei ca ne-a facut traducerea!

Sa zicem ca trec peste usoara ta agresivitate verbala,pentru ca esti in vacanta si poti bate campii pe net!Si pentru ca esti de-o seama cu fiica-mea..
Saptamana asta sunt buna!
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:40
De la: pamela_1, la data 2009-04-13 14:24:59gdkeoal ,kkldoof hjisodo.....sgbdi kkdb h ekcoof...asa o fi?


Ashea, ashea! Ai subliniat perfect idea
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:45
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 11:45:48
De la: pamela_1, la data 2009-04-13 14:24:59gdkeoal ,kkldoof hjisodo.....sgbdi kkdb h ekcoof...asa o fi?


Ashea, ashea! Ai subliniat perfect idea




Neatza Dora
OneLastBreath
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:49
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-14 11:49:44
De la: Dor_a, la data 2009-04-14 11:45:48
De la: pamela_1, la data 2009-04-13 14:24:59gdkeoal ,kkldoof hjisodo.....sgbdi kkdb h ekcoof...asa o fi?


Ashea, ashea! Ai subliniat perfect idea


Neatza Dora


'Neatza, domnitza Picioare Lungi
Dor_a
Postat pe 14 Aprilie 2009 11:59
pai dora asa am inteles..o ajut.....ddgfdf dfsert fgyju rghh....nu?
pamela_1
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:06
imi cer scuze pentru comportamentul meu..........dar chiar am nevoie de niste sfaturi
adela003
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:08
De la: laura93, la data 2009-04-14 12:08:31imi cer scuze pentru comportamentul meu..........dar chiar am nevoie de niste sfaturi


Astea sunt copilarii.Acum le acorzi o prea mare importanta si chiar ti se pare ca este o nenorocire daca baiatul respectiv nu te baga in seama asa cum ti-ai dori.
Cred ca daca iti gasesti o alta activitate care sa te intereseze si sa te tina ocupata, o sa uiti de el in maxim doua saptamani..
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:15
pamela_1
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:06
De la: laura93, la data 2009-04-14 12:08:31imi cer scuze pentru comportamentul meu..........dar chiar am nevoie de niste sfaturi

nu trebuie sa-ti ceri scz...dar chiar va credeti asa de cool k scrieti cu atatea prescurtari??ok unele le folosim toti dar cand se incepe cu "q" si alte chestii deja ma depasesc...in fine si k sa fiu on topik sfatul meu este sa-ti traiesti adolescenta si sa nu-ti doresti sa te maturizezi inainte de termen...cu alte cuvinte vezi-ti de scoala si prieteni si lasa iubirile,relatii si lacrimile pt mai tarziu k ai toata viata la dispozitie....
bruneagra25
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:14
nu ma cred cool ca folosesc atatea prescurtari dar asa m-am obijnuit...si nici nu am nevoie s ma bage cineva in seama,dar nu cred ca am facut ceva rau cerand niste sfaturi...oricum stiu ce o sa fac in continuare si va multumesc pentru sfaturile primite...
adela003
Postat pe 14 Aprilie 2009 18:15
De la: laura93, la data 2009-04-14 18:15:02nu ma cred cool ca folosesc atatea prescurtari dar asa m-am obijnuit...si nici nu am nevoie s ma bage cineva in seama,dar nu cred ca am facut ceva rau cerand niste sfaturi...oricum stiu ce o sa fac in continuare si va multumesc pentru sfaturile primite...


vezi`ti de scoala si lasa baiatul sa respireeeeeeeeeeeeeee
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:19
De la: bruneagra25, la data 2009-04-13 14:39:39
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-13 14:34:49
De la: laura93, la data 2009-04-12 20:04:07buna m numesk laura am 15 ani si am o mik pb pe kre nush qm s o rezolv.sunt primul an l liceu iar in primele zile de liceu un baiat a venit l mn si mi-a spus k vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat dar pb este k incet incet a faqt s imi plak de el l nebunie.dupa primul sem eu i-am spus unui pr de al lui kre este si pr meu k imi place de el si s imi fak si mie lipeala q acel baiat.a doua zi a venit l mn B(initiala baiatului kre l-am pus s imi fak lipeala q celalant baiat)si mi-a spus k i-a zis l M(baiatul meu) si mi-a cerut nr de tel s il dea lu ala.in fine am vb q acel baiat prin ms si i-am zis k vreau s am o relatie q el dar in secred el s-a supi putin crezand k imi este rusine q el .dar in scurt timp a aflat toti pr lui eu nu vroiam s fiu vazuta q el pt k era pr meu pr si nush qm s m comp.de fiekre data qnd m intalneam q el nu il lasam s m pupe dekt pe obraz el se supara.apoi o vecina de a lui mi-a spus k mai sta q una de aqolo eu ii reprosam mereu k face misto de mn.si relatia noastra s-a racit ft mult a aflat mama dar am tr peste pb asta.eu am pus pe o pr de a mea s vb q el si el i-a spus k inca ii mai place de mn dar nush dak mai vrea s fie q mn k m comp ft ciudat.el nu mai da nici un semn de viata aq k suntem in vacanta si dak ii dau un bip sau un ms nu imi ras iar eu nush ce s fac.v rog tare mult s m ajutati


buna ma numesc laura am 15 ani si am o mica problema pe care nu stiu cum sa o rezolv.. sunt primul an la liceu iar in primele 2 zile de liceu un baiat a venit la mine si mi-a spus ca vrea sa ne cunoastem mai bine.. eu l-am refuzat dar problema este ca incet incet a facut sa imi placa de el la nebunie.. dupa primul semestru eu i-am spus unui prieten de-al lui care este si prietenul meu ca imi place de el si sa imi faca lipeala si mie cu acel baiat.. a doua zi a venit la mine B (initiala baiatului care l-am pus sa-mi faca lipeala cu celalalt baiat) si mi-a spus ca i-a zis lui M (baiatul meu) si mi-a cerut numarul de telefon sa il dea lui ala.. in fine am vorbit cu acel baiat prin sms si i-am zis ca vreau sa am o relatie cu el dar in secret. el s-a suparat putin crezand ca imi este rusine cu el.. dar in scurt timp au aflat toti prietenii lui, eu nu vroiam sa fiu vazuta cu el pentru ca era "prietenul meu prieten" ( ) si nu stiu cum sa ma comport.. de fiecare data cand ma intalneam cu el nu il lasam decat sa ma pupe decat pe obraz el se supara... apoi o vecina de-a lui mi-a spus ca mai sta cu o vecina de acolo eu ii reprosam mereu ca face misto de mine si relatia noastra s-a racit foarte mult, a aflat mama dat am trecut peste problema asta... eu am pus o prietena de-a mea sa vorbeasca cu el si el i-a spus ca inca ii mai place de mine dar nu stie daca mai vrea sa fie cu mine ca ma comport foarte ciudat.. el nu mai da nici un semn de viata acum ca suntem in vacanta si daca ii dau beep sau un sms nu imi raspunde si eu nu stiu ce sa fac.. va rog foarte mult sa ma ajutati




merci eu zic sa-i dai niste ore si la fata k messu asta a prostito de tot in ceea ce priveste scrisul....


n`ai pentru ce..
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare ce are in cap? 21 De la: pamela_1 14 Iulie 2009 14:19
viata/casnicia in "curtea " parintilor ( socrilor) 62 De la: G_I_JOE 22 Decembrie 2009 10:36
combatibilitate 12 De la: amr2009 3 August 2009 11:48
Ce sa fac?Pe care il iubesc? 26 De la: manumarius 31 Mai 2010 20:20
just married 1 De la: kika25 27 Septembrie 2009 23:16