Setari Cookie-uri

vreau s m impac q el

in vacanta am incercat sa uit de baiatul respectiv si nu ma mai gandeam asa mult l el si nu i-am mai dat nici un semn de viata,iar acum cand am inceput sc incepe sa imi revina acel sentiment care il aveam inainte pt el,deoarece el se uita mereu l mn si imi zambeste.eu cred ca el inca ii mai place de mine pt k l-am intrebat pe varasu pe mess.poate vrea sa ne impacam dar asteapta sa fac eu primul pas deoarece am vb q varasu pe mess si i-am trimes niste poze cu mn si s-o fi suparat.ce ma sfatuiti sa fac?
adela003
Postat pe 23 Aprilie 2009 15:16
De la: laura93, la data 2009-04-23 15:16:34in vacanta am incercat sa uit de baiatul respectiv si nu ma mai gandeam asa mult l el si nu i-am mai dat nici un semn de viata,iar acum cand am inceput sc incepe sa imi revina acel sentiment care il aveam inainte pt el,deoarece el se uita mereu l mn si imi zambeste.eu cred ca el inca ii mai place de mine pt k l-am intrebat pe varasu pe mess.poate vrea sa ne impacam dar asteapta sa fac eu primul pas deoarece am vb q varasu pe mess si i-am trimes niste poze cu mn si s-o fi suparat.ce ma sfatuiti sa fac?


sa pui serios mana pe carte si sa inveti sa scrii corect
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:26
of of mai mai.... Laurooo
ralu_zar
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:32
bai frate,
dar cum scriu??????????
adela003
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:09
De la: laura93, la data 2009-04-25 11:09:53bai frate,
dar cum scriu??????????

scrii fb nu mai fii supy
yumy
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:15
sunt foarte fericita.........l-am ignorat,nu l-am mai cautat si el a inceput s imi trimeata iar ms.acum este k la inceput...............acum depinde de mn dak p s mai continuam......
adela003
Postat pe 3 Mai 2009 14:47
De la: laura93, la data 2009-05-03 14:47:42sunt foarte fericita.........l-am ignorat,nu l-am mai cautat si el a inceput s imi trimeata iar ms.acum este k la inceput...............acum depinde de mn dak p s mai continuam......

intrebai cum scrii mai sus...reciteste ce ai scris aici si vei vedea cum scrii.... si chiar asa ai 15 ani pune mana pe carte!!!!! ori dai capacitatea ori esti cl a 9-a deci oricum ar fi ar trebuii sa te preocupe invatatu.....
bruneagra25
Postat pe 4 Mai 2009 09:03
m preocupa si scoala......(dar prea multa scoala strica )
adela003
Postat pe 4 Mai 2009 14:56
De la: laura93, la data 2009-05-04 14:56:40m preocupa si scoala......(dar prea multa scoala strica )

daca te-ar preocupa ai sti k ma preocupa se scrie asa si nu m preocupa plus multe altele....da nu cred k are rost sa-mi bat capu cu tine pt k na prea multa scoala strica...in schimb falusurile din capul tau nu strica deloc....chiar fac un bine fenomenal hormonilor tai....iar o sa-mi iau suturi k am fost rea da cum pana mea la 15 ani sau cat are fatuca asta sa spui k prea multa scoala strica...vai de-ar sti maicata cu ce te indeletnicesti cum ai sta la manastire pana la 18 ani....imi e mila de parinti tai, de tine nu k ai minte cat o gainusa congelata!!!!!
bruneagra25
Postat pe 5 Mai 2009 10:03
credeti ca la 15 ani nu este normal sa ai un pr?si dc am spus k prea multa scoala strica?pentru ca asa e................................acum se invata in scoli numai prosti .....................
adela003
Postat pe 5 Mai 2009 14:43
De la: laura93, la data 2009-05-05 14:43:51credeti ca la 15 ani nu este normal sa ai un pr?si dc am spus k prea multa scoala strica?pentru ca asa e................................acum se invata in scoli numai prosti .....................


Nu... nu este normal... Ai 15 ani ce stii tu de iubire?? Hai spune'mi ce e iubirea pentru tine? ......
"Prea multa carte strica".... Bun o sa vedem noi peste cativa ani ce'o sa mai zici tu legat de acest aspect... Atunci ai sa vrei sa dai anii inapoi sa fii din nou de varsta asta.... numa' ca nu o sa se mai poata
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 01:23
normal k nu stiu ce este iubire pt k nici nu am cum sa stiu...................dar totusi la mine in liceu esti vazut prost daca nu ai un pr ........si este frumos sa ai pe cineva dar problema este ca mie imi plac baieti astia golani in loc sa imi placa aia mai cuminti
adela003
Postat pe 9 Mai 2009 11:38
De la: laura93, la data 2009-05-09 11:38:21normal k nu stiu ce este iubire pt k nici nu am cum sa stiu...................dar totusi la mine in liceu esti vazut prost daca nu ai un pr ........si este frumos sa ai pe cineva dar problema este ca mie imi plac baieti astia golani in loc sa imi placa aia mai cuminti

atunci fate golanca si u
bruneagra25
Postat pe 9 Mai 2009 21:04
eu zic sa pui mana pe carte si sa inveti, nu sa-ti pierzi timpul cu baietii, deageaba cauti dragoste la varsta asta ca te alegi numai cu cucu...

Postat pe 9 Mai 2009 21:09
acu trebuie sa stau toata ziua sa invat?????invat dar cat imi este necesar.......si nu caut dragoste la varsta asta doar asa ca nu am cu ce sa imi ocup timpul liber..............eu pot si sa invat si sa fac un sport de performanta si sa am si un 'amic'
adela003
Postat pe 10 Mai 2009 14:10
De la: laura93, la data 2009-05-10 14:10:27acu trebuie sa stau toata ziua sa invat?????invat dar cat imi este necesar.......si nu caut dragoste la varsta asta doar asa ca nu am cu ce sa imi ocup timpul liber..............eu pot si sa invat si sa fac un sport de performanta si sa am si un 'amic'


sunt multe alte lucruri care le poti face, parerea mea e ca numai iti pierzi timpul, e o joaca de copii...
nu, nu trebuie doar sa inveti, nici sa afli ce e dragostea la varsta asta, pt ca nu ai s-o gasesti, crede-ma pe cuvant....
ocupa-ti timpul cu alte chestii care sa merite, din asta nu inveti nimic...
du-te si canta in corul bisericii de exemplu...

Postat pe 10 Mai 2009 16:15
poate nu o sa ma credeti dar chiar sunt in corul bisericii
adela003
Postat pe 10 Mai 2009 17:00
De la: laura93, la data 2009-05-10 17:00:49poate nu o sa ma credeti dar chiar sunt in corul bisericii

atunci pastreaza-l ca amic...nimic mai mult...

Postat pe 10 Mai 2009 17:10
poi cred ca asa o sa fac
adela003
Postat pe 10 Mai 2009 17:17
De la: laura93, la data 2009-05-10 17:17:02poi cred ca asa o sa fac


asta pana cand??
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 20:42
cu siguranta pe el il voi pastra doar ca amic pt ca asa e cel mai bine
adela003
Postat pe 12 Mai 2009 15:04
oare chiar ti'o venit mintile'n cap??
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 15:13
pamela_1
Postat pe 12 Mai 2009 15:38
laura....la 15 ani inca eram un copil..ma gindeam ce o sa fac pt viitor...dragostea este frumoasa insa trebuie sa o lasi pe ultimul loc...esti mika....mai intai sa ajungi cineva in viata..sa nu depinzi de nimeni....la 15 ani sa sti ca dragostea este inselatoare....mai bine pune mina sa inveti...ca dupa 10 ani sa vezi ce bine este....un servici bun..si ai timp si de dragoste bafta
pamela_1
Postat pe 12 Mai 2009 15:44
nu e vb ca mi-au venit mintiile la cap dar mi-am dat seama cum sunt baieti......si stiu foarte bine ca dragostea la varsta asta este inselatoare pt ca prietena mea cea mai buna a avut un prieten de 24 de ani si el a vrut altceva.pot spune ca a obtinut si ea a ramas cu buza umflata
adela003
Postat pe 12 Mai 2009 20:07
Buna fetelor!Poate iar o sa ma credeti nu stiu cum dar mai am nevoie de un sfat,acum stau cu un baiat ft cuminte si fostul meu prieten a aflat de asta si ma ameninta ca dak nu ma despart de actualul meu pr ne bate pe amandoi.Deja a pus pe niste pr de a lui sa ma urmareasca pt k el face parte dintr-un anturaj ft prost..............
adela003
Postat pe 23 Mai 2009 20:28
De la: adela003, la data 2009-04-12 20:04:07buna m numesk laura am 15 ani si am o mik pb pe kre nush qm s o rezolv.sunt primul an l liceu iar in primele zile de liceu un baiat a venit l mn si mi-a spus k vrea s ne cunoastem mai bn.eu l-am refuzat dar pb este k incet incet a faqt s imi plak de el l nebunie.dupa primul sem eu i-am spus unui pr de al lui kre este si pr meu k imi place de el si s imi fak si mie lipeala q acel baiat.a doua zi a venit l mn B(initiala baiatului kre l-am pus s imi fak lipeala q celalant baiat)si mi-a spus k i-a zis l M(baiatul meu) si mi-a cerut nr de tel s il dea lu ala.in fine am vb q acel baiat prin ms si i-am zis k vreau s am o relatie q el dar in secred el s-a supi putin crezand k imi este rusine q el .dar in scurt timp a aflat toti pr lui eu nu vroiam s fiu vazuta q el pt k era pr meu pr si nush qm s m comp.de fiekre data qnd m intalneam q el nu il lasam s m pupe dekt pe obraz el se supara.apoi o vecina de a lui mi-a spus k mai sta q una de aqolo eu ii reprosam mereu k face misto de mn.si relatia noastra s-a racit ft mult a aflat mama dar am tr peste pb asta.eu am pus pe o pr de a mea s vb q el si el i-a spus k inca ii mai place de mn dar nush dak mai vrea s fie q mn k m comp ft ciudat.el nu mai da nici un semn de viata aq k suntem in vacanta si dak ii dau un bip sau un ms nu imi ras iar eu nush ce s fac.v rog tare mult s m ajutati




Auzi da tu in ce limba scrii?
Aphrodite
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:39
dak vrei cv d la acel baiat ia tu initiativa si termina cu copilariile d genul : pun p altcnv sa vb in locu' meu NU AJUNGI NICAIERI Si nu crd k s merita fc un topic doar pt o asemenea chestie nesimnificativa
JustMe05
Postat pe 30 Septembrie 2009 21:00
mai vreau si eu la 15 ani
tikky11
Postat pe 13 Octombrie 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma autodistrug ... 49 De la: kudika_33716 18 Iulie 2013 08:32
SATULA DE ATATEA TOPICURI,LEGATE DE IUBIREA LA DISTANTA,COMPATIBILITATEA ZODIILOR 22 De la: Ele_ely 3 Ianuarie 2010 21:48
De ce intr-o relatie unul dintre parteneri iubeste mai mult decat celalalt? 25 De la: yumalai 7 Mai 2009 08:02
BUNA ............. 38 De la: anastasia_m 23 Septembrie 2009 20:45
Relatie romanca-algerian 31 De la: kudika050320 5 Octombrie 2014 15:51