Setari Cookie-uri

ceva pareri aveti?

Hey fetele.Chiar azi m-am inscris pe site-ul asta.E chiar fain sa primesti niste sfaturi atunci knd ai nevoie,sa stii macar k undeva ,cineva te intelege,.

Akm am nevoie si eu de parerea voastra,dk sunteti asa dragute sa ma ajutati...eu am 24 de ani,si sunt casatorita de 4 ani.eu si sotul meu,am fost de f tineri impr.(cel putin eu aveam 15 ani,iar el 20) ne-am iubit enorm,si nici eu,nici el n-am avut alti iubiti.Akm avem o casnicie fericita,ne iubim in continuare,dar sunt unele chestii care nu le pot intelege...numai akm dp atata timp,am descoperit asa fara sa vreau dla el k el e curios sa vada cum e si cu alte femei.dar in schimb,continua sa-mi zica k numa p min ma iubeste,si k nu m-ar inlocui cu alta ptr nik in lume...asta zic k nu inteleg dk ma iubeste pe min...cum e posibil sa fie curios sa vada cum e alta???si dc tocmai akm?el zice k dk ar fi cu alta odata,cerde k m-ar iubi mult mai mult k atunci o sa vada k nu e alta k min,..nu stiu,dar in capul meu e o zapaceala...am facut tot posibilul sa fie bine,intre e totul ok,in viata sexuala super,pare tare multumit,chiar f fericit.noi suntem f sinceri unul cu celalalt,si nu ar ascunde nik de mine.de asta bag mana in foc...voi ce ziceti?oare din cauza k n-a mai avut pe nimeni in afara de mine sa fie asa?astept sfaturile voastre,si sper sa ma ajutati.merci mult. juli
julllly
Postat pe 12 Aprilie 2009 20:55
pai este cat se poate de normal sa ishi puna astfel de intrebari daca te a avut numai pe tine..... stii vb aia ciorba ciorba.. dar shi o friptura mai merita mancata... doar asha k sa mai diversifici meniul.

sfaturi? sincer nu stiu ce as putea io una sa iti spun.... oricum daca a inceput sa isi manifeste curiozitatea... pana la urma tot shi o va satisface. e doar o chestiune de timp. si nu va fi vorba de ceva care ii lipseste acasa sau in pat. nicidecum. asta va afla dupa ce va incerca si altceva. k asta e menirea curiosului... sa descopere.... sa incerce... sa vada cum e...

shi sa stii k poate va veni o zi cand si tu vei trece prin aceeashi pasa... a curiozitatii....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:52
si vrei sa zici ca pana el pana la 20 de ani n-a avut nicio iubita ?
priest
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:58
of,curiozitatea asta..ce ma dispera..eu ma mai gandeam si la faptul k doar k majoritatea barbatilor are instinctul de a insela,sau cel putin macar de a se uita knd la una ,knd la alta,ba o fustita de-o palma,ori la un decoldeu frumos...asta urasc cel mai tare la barbati.eu il iubesc la nebunie,si nu cred k voi fi tentata sa-l insel vreodata.dar si dk el ma inseala..atunci a pus-o ,va insemna finalul nostru,k eu nu il voi ierta NICIODATA.si el stie asta,oare asta il opreste sa ma insele?ms mult si te mai astept
julllly
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:16
cum sa`mi ceara asa ceva.. mvaaiiiiii da` atata ii trebuie.. auzi sa fiu si casatorita cu el...
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:24
De la: priest, la data 2009-04-13 16:58:00si vrei sa zici ca pana el pana la 20 de ani n-a avut nicio iubita ?

stiu k suna cam ciudat asta,dar nu,n-a avut iubita ,cel putin nu in adevaratul sens al cuvantului.eu l-am cunoscut chiar knd iesise din armata,si inainte de asta numai pla scoala a avut o prietena care mai iesea in oras,sau asa,dar nik mai mult,.el oricum era un tip ff linistit,usor timid,care canta toata ziua la ghitara sau pian,e inebunit dp instrumente.
julllly
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:25
da` i`a intreaba`l ce`ar face daca locurile ar fi invers.. lui i`ar convine ca tu sa`i spui asa ceva?? sa te duci la altul sa vezi cum e??
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:27
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 17:24:37cum sa`mi ceara asa ceva.. mvaaiiiiii da` atata ii trebuie.. auzi sa fiu si casatorita cu el...
k sa fiu mai exacta, e curios mai mult numa in privinta sanilor,cum or fi aia siliconati,sau sanii mici ,etc.m-am suparat tare pe el,k m-am simtit jignita intr-un fel,k nu pot sa zic k arat rau,am 1.68 si 56 kg.si sanii sa zic..dla medium in sus.
julllly
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:35
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 17:27:05da` i`a intreaba`l ce`ar face daca locurile ar fi invers.. lui i`ar convine ca tu sa`i spui asa ceva?? sa te duci la altul sa vezi cum e??

k bine zici tu,sa stii k chiar l-am intrebat,si mi-a zis k nu stie ce ar face... k ii treb timp sa se gandeasca,
julllly
Postat pe 15 Aprilie 2009 17:38
De la: kudika009623, la data 2009-04-15 17:38:17
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 17:27:05da` i`a intreaba`l ce`ar face daca locurile ar fi invers.. lui i`ar convine ca tu sa`i spui asa ceva?? sa te duci la altul sa vezi cum e??

k bine zici tu,sa stii k chiar l-am intrebat,si mi-a zis k nu stie ce ar face... k ii treb timp sa se gandeasca,
pey daca e asa o sa se tot gandeasca.....................si o sa se tot gandeasca....
yumy
Postat pe 15 Aprilie 2009 18:59
E scorpion cumva,sotul?Nu cred ca se gandeste la alte femei pt ca au ceva ce-ti lipseste tie,ci doar pt ca sunt altele...Dak e fixat pe idei de astea,probabil chiar va gasi ocazia sa vada si cum e cu alte femei.Faza ca va stii sa aprecieze mai mult calitatile tale ,dak va putea sa le compare cu ale altora,e vrajeala,o scuza doar,o motivatie pt ceea ce vrea sa faca.L-ai intrebat dak ai vrea sa faci si tu acelasi lucru cum ar reactiona?Conditiile date sunt aceleasi,nu?Si tu esti tot in aceeasi situatie,n-ai mai avut pe nimeni ,ziceai...Eu stiu ca n-ai face-o,dar el ce ar spune dak ai pune problema si asa?Nu e neaparat o lume a barbatilor,si femeile au aceleasi drepturi Iar dak se intampla chiar sa ,,calce stramb",eu cred ca nu trebuie sa-l parasesti neaparat,daca este un sot bun si cu multe alte calitati,ar trebui sa te gandesti serios,mai ales dak aveti si copii.Iar aici mai e o diferenta:o aventura difera de o relatie....aici e problema,dak se ajunge la o relatie cu altcineva...
lumimari
Postat pe 29 Iunie 2009 07:43
Asa e LUMI, nu are sens despartirea,dar mai stii,ca la acea varsta din nimic te desparti!
Insa dupa multi ani de fidelitate, e imposibil sa ramana tot asa pana la sfarsitul vietii. Functie de acest adevar,fiecare se orienteaza,se gandeste si face ce considera.
Dupa mine e normal ca el sa-si doreasca si altceva si cred ca si ea isi va dori mai tarziu.Daca sunt sinceri si pot trece peste,nu e nici o paguba,doar sa nu fie relatie pe bune.

Postat pe 29 Iunie 2009 15:00
corect,ai vazut ,suntem cam pe aceeasi lungime de unda...tineretea e frumoasa pt ca e inconstienta
lumimari
Postat pe 29 Iunie 2009 17:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu-mi da pace gandul de a fi departe de el 19 De la: hoppe 24 Martie 2010 11:42
OARE DE CE SUNT FEMEILE ATAT DE NEFERICITE???? 4 De la: geo_reincarcat_iara 21 Septembrie 2010 18:33
Barbatii si epilarea 9 De la: Barbie30 4 Septembrie 2010 11:48
Confesiune 26 De la: ralu_michael 21 Iunie 2009 18:43
va rog sa ma ajutati! 7 De la: felixcat 23 Decembrie 2009 15:21