Setari Cookie-uri

Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Am fost cu un baiat 5 luni de zile,cele mai minunate luni din viata mea chiar daca stam in orase diferite venea la mn din doua in doua zile.Dar dintr-o data totul s-a terminat pentru ca el are niste probleme in familie,este cu licenta anul acesta si mi-a spus sa luam o pauza ca el nu o sa mai poata veni la mn din cauza problemelor in familie si ca e mai bine asa chiar daca ma iubeste. Dupa 2 zile de la despartire am vazut ca are poza cu una pe mess si l-am intrebat cine e si mi-a spus ca e una la care sta el ca a plecat de acasa ca nu mai suporta ce se int in familia lui,dar ca tot pe mn ma iubeste si ca nu mai putem vb o perioada la tel,nici pe mess ca se supara aia la care sta si ca depinde de ea.Pe hi5 culmea are pozele cu noi 2,nu le-a sters si ink ceva cand ne-am despartit plangea si nu cred ca erau lacrimi de crocodil si mi-a spus ca asta e situatia,nu are ce face.....Ce sa fac?oare mai e vreo sansa sa ne impacam?oare chiar ma iubeste?
kudika005984
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:58
De la: kudika005984, la data 2009-04-17 14:58:56Am fost cu un baiat 5 luni de zile,cele mai minunate luni din viata mea chiar daca stam in orase diferite venea la mn din doua in doua zile.Dar dintr-o data totul s-a terminat pentru ca el are niste probleme in familie,este cu licenta anul acesta si mi-a spus sa luam o pauza ca el nu o sa mai poata veni la mn din cauza problemelor in familie si ca e mai bine asa chiar daca ma iubeste. Dupa 2 zile de la despartire am vazut ca are poza cu una pe mess si l-am intrebat cine e si mi-a spus ca e una la care sta el ca a plecat de acasa ca nu mai suporta ce se int in familia lui,dar ca tot pe mn ma iubeste si ca nu mai putem vb o perioada la tel,nici pe mess ca se supara aia la care sta si ca depinde de ea.Pe hi5 culmea are pozele cu noi 2,nu le-a sters si ink ceva cand ne-am despartit plangea si nu cred ca erau lacrimi de crocodil si mi-a spus ca asta e situatia,nu are ce face.....Ce sa fac?oare mai e vreo sansa sa ne impacam?oare chiar ma iubeste?


UITA-L!
missalexandra
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:03
Te duce cu vorba, adica daca nu-i iese cu tipa cealalta sa poata sa se intoarca la tine. Nu se merita.
Kathara
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:08
asa este uitalllll un derbedeu ,,,,iti dau telefonul meu sa iti versi naduful
thadoog
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:09
De la: kudika005984, la data 2009-04-17 14:58:56Am fost cu un baiat 5 luni de zile,cele mai minunate luni din viata mea chiar daca stam in orase diferite venea la mn din doua in doua zile.Dar dintr-o data totul s-a terminat pentru ca el are niste probleme in familie,este cu licenta anul acesta si mi-a spus sa luam o pauza ca el nu o sa mai poata veni la mn din cauza problemelor in familie si ca e mai bine asa chiar daca ma iubeste. Dupa 2 zile de la despartire am vazut ca are poza cu una pe mess si l-am intrebat cine e si mi-a spus ca e una la care sta el ca a plecat de acasa ca nu mai suporta ce se int in familia lui,dar ca tot pe mn ma iubeste si ca nu mai putem vb o perioada la tel,nici pe mess ca se supara aia la care sta si ca depinde de ea.Pe hi5 culmea are pozele cu noi 2,nu le-a sters si ink ceva cand ne-am despartit plangea si nu cred ca erau lacrimi de crocodil si mi-a spus ca asta e situatia,nu are ce face.....Ce sa fac?oare mai e vreo sansa sa ne impacam?oare chiar ma iubeste?


nu cred ca e iubire...mi se pare dubioasa chestia asta...imd dp ce a dorit o pauza in rel voastra...sta cu alta...
asa rpd???si daca te iubea gasea o solutie la problm...iti cerea tie sprijinul...nicidecum sa mearga la alta...imi pare rau pt tn...dar sfatul meu e sa treci peste si sa-l uiti...
no_name27
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:09
pff... din moment ce tzi-a zis ca nu mai putetzi vb nici pe mess, nici la telefon, e clar ca are o relatzie cu tipa... cat despre faptul ca inca mai are pozele cu voi pe hi5, e foarte probabil ca ea sa nu aiba un cont pe site

iar daca tzi-a zis ca inca te iubeste shi vrajeli din.astea.... asa o fi... poate ca mai simte ceva pt tine... insa... ce-a facut el este de neiertat.

nu tre sa te pretezi la asa ceva... sa mai speri ca o sa va impacati...

daca el zice ca sta, intr-un fel, pe interes, cu tipa... e shi mai grav...

nu-tzi da de gandit?

fata mea... incearca sa-l uiti... shi repede!!!

o sa-ti vina greu... dar fa-o...


gandeste.te la ea... shi o sa ti se faca scarba... ceea ce shi merita nesimtitul|
Gianna_on_Kudika
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:11
Cred ca aveti dreptate,dar cum sa-l uit? Vineri noaptea m-au dus si la spital de urgenta,am facut o cadere de calciu...bineinteles inainte am vb cu el si mi-a spus niste chestii care m-au durut si apoi imi zicea ca ma iubeste....of
kudika005984
Postat pe 19 Aprilie 2009 19:30
in caz ca esti inca nehotarata... uita-l!

http://alicedamian.blogspot.com
kudika013988
Postat pe 20 Aprilie 2009 13:33
scuze...dar e un porc , e greu sa uiti pe cineva dar macar incearca pt binele tau
ralu_zar
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau si eu un sfat..... 6 De la: alexa923 18 Noiembrie 2009 19:01
nu inteleg... 33 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 13:49
NU IL MAI SUPORT.... dar il iubesc... 39 De la: Rocs 15 Iulie 2009 23:31
m-a parasit dupa 2 ani 23 De la: luminita_dy 3 Aprilie 2009 11:33
Heelp:( 2 De la: Valy90 23 Aprilie 2011 20:56