Dilema profunda !!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
BUNA
ce e ciudat pentru mine e ...cum ai stat 15 ani cu o femeie fara sa-ti intemeiezi o familie?....avand in vedere cele povestite ..e clar ca atat tu cat si flo. numai simtiti nimic unul pentru celalalt ...ce va mai leaga e ...obisnuinta (sunt totusi 15 ani) ! si daca ai de gand sa incerci cu alticineva ....incepe lasand la o parte trecutul si...cat despre relatiile de pe net is posibile si eu traiesc o poveste minunta si la anul facem nunta ...eu am renuntat la cel ce a fost langa mine 1 an si mai bine dar nu este vb de 15 ca la tn si ....am inceput relatia cu cel de pe net pentru ca intra`adevar ....el imi este jumatatea ! ca sa poti merge mai departe lasa trecutul acolo unde ii este locul! si mai ;lasa si netul asta uneori ....complica lucrurile vezi ce faci cu Lidia ,,,,,sta in puterea ta de a simplifica lucrurile!
Raporteaza abuz de limbaj
De ce te miri c„ vreau tot sau nimic ?
Fosta membra Kudika.ro
de unde sti tu asta....
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
a cui este dilema???
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
priest Avatarul lui priest

744 mesaje
Oras: bucuresti

cred ca tu ai vrut sa raspunzi pe topicul cuiva nu sa deschizi unul nou
Never mess with a ninja in pijama
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Sweet Little Devil
matracucu Avatarul lui matracucu