Setari Cookie-uri

Ce putem face cu femeile care incearca sa ne strice relatia cu persoana iubita?

pfff....alea sunt doar niste tarfe:D
annnna19
Postat pe 21 Aprilie 2009 20:09
dar ce facem cu barbatii care accepta sa li se strice relatia cu femeile alea?
kudika009383
Postat pe 21 Aprilie 2009 20:12
hhmmm...mai stiti ceva??in dragoste si in razboi totul e permis fiecare isi urmareste propriile interese,fara sa se gandeasca la cei din jur!!! nu stiu daca chestia asta face ca o femeie sa fie numita tarfa!!! eu zic ca nu!!!! daca iubi tau o accepta si pe ea in viatza lui,inseamna k ea chiar nu s a bagat cu japca si ca nemernicul e el!!! eu sunt de parere 100% ca atunci cand un barbat inseala e numai si numai vina lui!! pur si simplu daca nu ar vrea sa insele,n ar face o!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Aprilie 2009 20:15
De la: kudika009383, la data 2009-04-21 20:12:10dar ce facem cu barbatii care accepta sa li se strice relatia cu femeile alea?



niste curvi...la ciomu cu ei

Postat pe 21 Aprilie 2009 20:15
ai trecut cumva printr`o experienta care te`o marcat rau de tot.....
Diavolyta_
Postat pe 21 Aprilie 2009 20:16
cu femeile???? le gaurim cu ceva capul......
cu barbatzii???? le-o taiem si le-o frigem pt cina
matracucu
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:03
Femeile pot incerca, e vina lor daca cedeaza si pe ei trebuie sa-i altoim. Ti-e frica sa nu ramai fara viata ta (iti dai seama cat de penibila esti, by the way?)?
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:34
De la: just_laura, la data 2009-04-21 21:03:00cu femeile???? le gaurim cu ceva capul......
cu barbatzii???? le-o taiem si le-o frigem pt cina
ha haaaaaa lauro pai cred ca iti place netaiata
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:37
De la: anna_bucuresteanu, la data 2009-04-21 20:09:19pfff....alea sunt doar niste tarfe:D


ale naibii femei rele
Elimina cauza ,nu efectul !
ella_c
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:46
De la: thadoog, la data 2009-04-21 21:37:34
De la: just_laura, la data 2009-04-21 21:03:00cu femeile???? le gaurim cu ceva capul......
cu barbatzii???? le-o taiem si le-o frigem pt cina
ha haaaaaa lauro pai cred ca iti place netaiata


sigur ca imi place netaiata,ca doar e plina lumea de ele........
matracucu
Postat pe 22 Aprilie 2009 10:12
De la: Kathara, la data 2009-04-21 21:34:39Femeile pot incerca, e vina lor daca cedeaza si pe ei trebuie sa-i altoim. Ti-e frica sa nu ramai fara viata ta (iti dai seama cat de penibila esti, by the way?)?
nu am zis k barbatii nu sunt vinovati asa cum nici nu l'am numit pe viitorul meu sot viata mea...pot trai si fara ei...tie ti'se pare despre mine k sunt penibila iar eu cred despre tine k esti una dintre acele femei
annnna19
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:41
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-21 20:15:41hhmmm...mai stiti ceva??in dragoste si in razboi totul e permis fiecare isi urmareste propriile interese,fara sa se gandeasca la cei din jur!!! nu stiu daca chestia asta face ca o femeie sa fie numita tarfa!!! eu zic ca nu!!!! daca iubi tau o accepta si pe ea in viatza lui,inseamna k ea chiar nu s a bagat cu japca si ca nemernicul e el!!! eu sunt de parere 100% ca atunci cand un barbat inseala e numai si numai vina lui!! pur si simplu daca nu ar vrea sa insele,n ar face o!!
stai putin sa te fac sa intelegi...ei doi au fost impreuna cu ceva timp inainte de a ne cunoaste noi dar ea inca il mai iubea si stiind k el este cu mine...a incercat sa ne desparta pe el il asalta cu mesaje telefoane si vazand k el nu ii da atentie s'a gandit sa incerce ziicandu-mi mie k ei doi sunt impreuna...ea in timp ce incerca sa ne strice noua relatia era cu un baiat cu care la acest moment sta cu el...
annnna19
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:50
si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D
annnna19
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:53
De la: anna_bucuresteanu, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D

Asa zici tu?
Cu siguranta nimeni nu este perfect si nimeni nu poate oferi nimanui absolut tot pe orice plan,atunci hai sa ne inselam cu totii sau mai bine sa desfiintam relatiile si sa ne imperechem haotic,mai ceva ca animalele...
Eu cred ca unica motivatie pentru care cineva inseala este lipsa de caracter: daca femeia/barbatul nu te mai multumeste ori relatia nu merge,mai bine inchei totul si abia apoi iti cauti implinirea in alta parte.Dar,bineinteles,pentru asta iti trebuie si ceva coloana vertebrala!
Ispite sunt pe toate drumurile daca este sa o luam asa.Eu nu as invinovati niciodata o alta femeie,oricat de lipsita de etica ar fi pentru greseala partenerului.Pana la urma el se afla in relatie cu mine si nu ea.
heaven2007
Postat pe 6 Mai 2009 13:15
PS:De ce se afla acest subiect la sectiunea "Sanatate-Avort" ?
heaven2007
Postat pe 6 Mai 2009 13:25
ea vroia doar sa aibe un topic.. ce mai conteaza unde l'o postat... e vedeta acu'
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 13:28
De la: anna_bucuresteanu, la data 2009-04-22 14:50:54
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-21 20:15:41hhmmm...mai stiti ceva??in dragoste si in razboi totul e permis fiecare isi urmareste propriile interese,fara sa se gandeasca la cei din jur!!! nu stiu daca chestia asta face ca o femeie sa fie numita tarfa!!! eu zic ca nu!!!! daca iubi tau o accepta si pe ea in viatza lui,inseamna k ea chiar nu s a bagat cu japca si ca nemernicul e el!!! eu sunt de parere 100% ca atunci cand un barbat inseala e numai si numai vina lui!! pur si simplu daca nu ar vrea sa insele,n ar face o!!
stai putin sa te fac sa intelegi...ei doi au fost impreuna cu ceva timp inainte de a ne cunoaste noi dar ea inca il mai iubea si stiind k el este cu mine...a incercat sa ne desparta pe el il asalta cu mesaje telefoane si vazand k el nu ii da atentie s'a gandit sa incerce ziicandu-mi mie k ei doi sunt impreuna...ea in timp ce incerca sa ne strice noua relatia era cu un baiat cu care la acest moment sta cu el...[/quotescuza



draga, dar la 19 ani nu esti inca matura din nici un punct de vedere
in strainatate nici macar nu se gandesc la asa ceva la 19 ani de la 28 in sus
si asta dupa ce stau ani impreuna
parerea mea e ca sunt jocuri de copii astea cu telefoanele iar tu esti copil ca le bagi in seama
si atentie!!!!!! sunt barbati carora le place jocul asta, vezi poate si al tau e unul dintre ei, astfel ii zicea sa-si vada de treaba nu te lasa pe tine sa te strofoci

Postat pe 6 Mai 2009 13:33
De la: Bloody_minnie, la data 2009-04-21 20:15:50
De la: kudika009383, la data 2009-04-21 20:12:10dar ce facem cu barbatii care accepta sa li se strice relatia cu femeile alea?



niste curvi...la ciomu cu ei



Am ras cu lacrimi.
koph
Postat pe 8 Mai 2009 12:23
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D

Corect......................siiiii daca........noi sotiile le oferim absolut orice pe plan sexual!!!! De ce oare unii barbatii inseala??? Daca acasa au ce le trebuie???
gongonica
Postat pe 22 Iunie 2009 10:30
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:50:54
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-21 20:15:41hhmmm...mai stiti ceva??in dragoste si in razboi totul e permis fiecare isi urmareste propriile interese,fara sa se gandeasca la cei din jur!!! nu stiu daca chestia asta face ca o femeie sa fie numita tarfa!!! eu zic ca nu!!!! daca iubi tau o accepta si pe ea in viatza lui,inseamna k ea chiar nu s a bagat cu japca si ca nemernicul e el!!! eu sunt de parere 100% ca atunci cand un barbat inseala e numai si numai vina lui!! pur si simplu daca nu ar vrea sa insele,n ar face o!!
stai putin sa te fac sa intelegi...ei doi au fost impreuna cu ceva timp inainte de a ne cunoaste noi dar ea inca il mai iubea si stiind k el este cu mine...a incercat sa ne desparta pe el il asalta cu mesaje telefoane si vazand k el nu ii da atentie s'a gandit sa incerce ziicandu-mi mie k ei doi sunt impreuna...ea in timp ce incerca sa ne strice noua relatia era cu un baiat cu care la acest moment sta cu el...


anna, te-ai gandit ca poate ei "nu si-au incheiat socotelile" inainte sa apari in peisaj?
de ce nu-si schimba el nr de tel?
daca sotul/prietenul te inseala poate ca nu e doar vina lui, poate e si a ta, un om inseala daca nu e multumit de relatia pe care o are sau inseala ca e un principiu de-al lui dar el inseland mereu si trecand prin viata/patul multor femei nu are o relatie stabila.
Andia
Postat pe 22 Iunie 2009 10:57
Prostii! Sotiile inselate trebuie sa se desparta de barbatii lor. Acesti barbati nu se vor lecui niciodata de aventuri. E ca un drog. Sunt poligami. Asta este ereditar.
iris60
Postat pe 23 Iunie 2009 07:11
De la: kudika036038, la data 2009-06-23 07:11:04Prostii! Sotiile inselate trebuie sa se desparta de barbatii lor. Acesti barbati nu se vor lecui niciodata de aventuri. E ca un drog. Sunt poligami. Asta este ereditar.

Nu tot timpul.......mai sunt barbati care regreta si nu mai inseala............eu am auzit de asa ceva........
gongonica
Postat pe 23 Iunie 2009 16:14
De la: gongonica, la data 2009-06-22 10:30:27
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D

Corect......................siiiii daca........noi sotiile le oferim absolut orice pe plan sexual!!!! De ce oare unii barbatii inseala??? Daca acasa au ce le trebuie???




... multi ''masculi'' sint INFANTILI ... basca LIPSA DE CARACTER si de MORALA ... eforturile femeilor de a le oferi orice in plan sexual ii primeaza in scurt timp de INTERES ... iarasi, eforturile femeilor de a le oferi totul pe tava ii PLICTISESTE pe multi papa-lapte ... ingredientele unei vieti de familie de lunga durata sint - respect personal, refuzul compromisurilor, ceva certuri, moderatie, interese comune (copii - atunci majoritatea mamaligilor incep sa realizeze ca trebuie sa renunte la copilarie) ... ... ''copilaritul'' duce la plictiseala, monotonie, adulter, minciuni, iar pe la 40 de ani apare si o criza care pentru multi lasa urme adinci ...
marco918
Postat pe 24 Iunie 2009 00:30
De la: gongonica, la data 2009-06-22 10:30:27
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D

Corect......................siiiii daca........noi sotiile le oferim absolut orice pe plan sexual!!!! De ce oare unii barbatii inseala??? Daca acasa au ce le trebuie???

sa intelegem?????pai nimeni nu iti poate oferi orice pe plan sexual, daca o iei asa.nu exista perfectiune. daca nu iti mai convine sotia sau sotul, dc nu ii spui si sa incerci sa iti rezolvi problemele si daca nu se mai poate, te desparti si gata. de ce trebuie sa gasesti pe altii/altele?asta e o lasitate sau o perversitate, dupa caz.si nu rezolvi nimic. produci si mai multa suferinta. sentimentele si trairile mocnite sunt cele mai periculoase si mai paguboase.
si da, exista motive pt cei care au de toate acasa:rutina, plictiseala. dar e problema lor. daca stiau ca sunt persoane care nu se pot stapani, inseamna ca nu sunt potrivite pt casatorie. dc se casatoresc, daca nu respecta principiile casatoriei?
mkdisk
Postat pe 26 Iunie 2009 12:21
mkdisk.......ai perfecta dreptate ........de ce se mai casatoresc daca nu-si respecta datoriile pe care le are un barbat insurat..........
gongonica
Postat pe 26 Iunie 2009 21:20
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D


Nu e chiar asa. Stii cum se zice: arata mi o femeie superba, si iti arat un barbat satul sa i o ... Nu e vorba ca nu i ofera nevasta ce i trebuie. Poate nevasta i ofera tot ce si poate dori de la ea. Dar daca el isi doreste UNA NOUA? Atunci poti sa stai si n cap, ca tot se duce sa si o gaseasca...
inamina
Postat pe 27 Iunie 2009 22:13
De la: inamina, la data 2009-06-27 22:13:09
De la: annnna19, la data 2009-04-22 14:53:32si in plus sa fim serioase si sa incercam sa intelegem putin de ce unii barbati inseala...poate noi,sotiile lor nu le putem oferi absolut orice pe plan sexual:D


Nu e chiar asa. Stii cum se zice: arata mi o femeie superba, si iti arat un barbat satul sa i o ... Nu e vorba ca nu i ofera nevasta ce i trebuie. Poate nevasta i ofera tot ce si poate dori de la ea. Dar daca el isi doreste UNA NOUA? Atunci poti sa stai si n cap, ca tot se duce sa si o gaseasca...

EXACT.
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 22:19
Deci ........trag eu concluzia ca in primul rand sunt si sotii nostrii de vina ca se duc.......cine e constient de consecinte nu o face.............
gongonica
Postat pe 29 Iunie 2009 11:02
De la: gongonica, la data 2009-06-29 11:02:23 Deci ........trag eu concluzia ca in primul rand sunt si sotii nostrii de vina ca se duc.......cine e constient de consecinte nu o face.............


doar sotii sunt vinovati, ei au acasa neveste, doar nu crezi ca cealalta o sa ii planga de mila sotiei....
sau poate si sotiile ca doar ei cauta la amante ceea ce nu au acasa
Andia
Postat pe 29 Iunie 2009 23:36
De la: Andia, la data 2009-06-29 23:36:25
De la: gongonica, la data 2009-06-29 11:02:23 Deci ........trag eu concluzia ca in primul rand sunt si sotii nostrii de vina ca se duc.......cine e constient de consecinte nu o face.............


doar sotii sunt vinovati, ei au acasa neveste, doar nu crezi ca cealalta o sa ii planga de mila sotiei....
sau poate si sotiile ca doar ei cauta la amante ceea ce nu au acasa

Ei au acasa de multe ori tot ce le trebuie si tot se duc si la alte femei ............................de ce ????? lasa ca mai sunt si ele de vina cA SINGURE TRAG DE EI ............si ei saraciii cedeaza........cu toate ca nu ar trebui.........
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa aflu daca o sa am un frate de 17 ani 13 De la: Barbie30_ 24 Martie 2011 20:10
Topic impotriva utilizatoarei l_diana_c 20 De la: l_diana_c 3 Iunie 2009 12:57
avortul.care ar fi decizia ta? 533 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 20:38
intrerupere sarcina bacau !! 5 De la: kudika_nikole 18 Ianuarie 2012 01:41
Avort la 17 ani 383 De la: Donna24 4 Martie 2011 11:50