Setari Cookie-uri

sotul meu infidel...amanta lui insistenta...eu ce ma fac?

mare dilema.pana acu un an eram hotarata sa-l parasesc si sa divortez.dar un accident cu final fericit m-a impiedicat.insa amanta nu vrea sa cedeze.ei nu se mai intalnesc de un an,insa ea il cauta din cand in cand.desi intr-un schimb de mesaje mi-a zis ca nu vrea sa mai auda de noi.eu inteleg ca el a dezvirginat-o la onorabila ei varsta de 29 de ani,dar totusi,daca o voia pe ea,nu avea nici o piedica din partea mea.din contra,avea numai avantaje,pentru ca are o slujba buna,e intelectuala,singura la parinti,are bani,casa,masina,....pe el l-am intele(sau macar ma mint singura ca il inteleg)dar pe ea nu o sa o inteleg in veci.pana unde poate merge ipocrizia?????????oi avea eu doar 12 clase,dar macar sunt sincera si hotarata.cea mai recenta isprava a ei s-a soldat cu un esec,caci,dupa ce s-a asigurat ca sunt la servici,l-a sunat pe el ca sa incerce marea cu degetul.insa,ghinion...el era dadaca si nu putea s-o incurce...si totusi,ce sa fac,ca ma enerveaza numai cand ii vad nr de tel pe telefonul sotului.
gabriela_35ct
Postat pe 7 Aprilie 2009 01:50
De la: gabriela_35ct, la data 2009-04-07 01:50:08mare dilema.pana acu un an eram hotarata sa-l parasesc si sa divortez.dar un accident cu final fericit m-a impiedicat.insa amanta nu vrea sa cedeze.ei nu se mai intalnesc de un an,insa ea il cauta din cand in cand.desi intr-un schimb de mesaje mi-a zis ca nu vrea sa mai auda de noi.eu inteleg ca el a dezvirginat-o la onorabila ei varsta de 29 de ani,dar totusi,daca o voia pe ea,nu avea nici o piedica din partea mea.din contra,avea numai avantaje,pentru ca are o slujba buna,e intelectuala,singura la parinti,are bani,casa,masina,....pe el l-am intele(sau macar ma mint singura ca il inteleg)dar pe ea nu o sa o inteleg in veci.pana unde poate merge ipocrizia?????????oi avea eu doar 12 clase,dar macar sunt sincera si hotarata.cea mai recenta isprava a ei s-a soldat cu un esec,caci,dupa ce s-a asigurat ca sunt la servici,l-a sunat pe el ca sa incerce marea cu degetul.insa,ghinion...el era dadaca si nu putea s-o incurce...si totusi,ce sa fac,ca ma enerveaza numai cand ii vad nr de tel pe telefonul sotului.


ipocrizia nu are limite ..e izvor nesecat ..iar ipocrizia femeilor este superioara in relatiile cu alte femei !!!...mi-ai placut la faza cu venerabila varsta ...intr-adevar tipa are probleme, dar nu de natura sexuala ci mai degraba psihica, tocmai ca la anii ei ar trebui sa faca diferentza intre un barbat insurat si unul burlac chiar daca acesta a dezvirginat-o ( ce-o fi fost in mintea lui )...nu conteaza ca are masina, casa, slujba buna si cu atat mai putin ca este intelectuala ..din moment ce el nu o vrea ...si te-a ales pe tine ar trebuie sa aiba macar decentza si rationalitatea sa treaca peste si sa nu se mai umileasca ...cum te poti umili si decadea intr-atata dupa 1 an de zile ?Mie mi se pare absurd si dupa 1 saptamana
normal ca te deranjeaza ...prostia si tupeul enerveaza intodeauna ...
pup, succes
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 02:19
Ah, aveti si copil...
Mai, pai nu stiu ce sa zic... Barbatilor... bat campii, TUTUROR ne place atentia celorlalti... Ne place ashaa... sa viseze lumea la noi, sa ne iubeasca, sa ne accepte neconditionat... Sotul tau e in postura asta... Eu cred ca ceva-ceva (daca nu mai multe ) incurajari ii da si el... De exemplu, faptul ca el STIE ce voia ea atunci cand l-a sunat, inseamna ca i-a RASPUNS la apel... De ce? Adica... daca totul e terminat intre ei, daca el a ales deja... De ce o mai incurajeaza sa sune? Tu nu te-ai intrebat asta? Acum iti dau eu raspunsul: Pentru ca lui tare-i mai place situatia asta, d-aia! Sotia, acasa, ii accepta "iesirile" (nu zic ca ai procedat gresit, o casnicie trece prin multe, si ca sa reziste, trebuie intelegere de ambele parti...), amanta, pe de alta parte, ii face serenade... Trai, neneaca!
Dor_a
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:00
intr-adevar,lui ii sta in caracter sa fie in centrul atentiei.dar ce m-a nedumerit,este ca atunci cand am intrebat-o pe ea de ce nu a constientizat faptul ca intre ei nu va fi decat ceva fara nici un viitor,ea mi-a raspuns :"sunt constienta ca nu am fost pentru el decat doua tute."eu cel putin am avut demnitatea de a il trata de la egal la egal,dar ea i-a oferit mult prea multe,pentru ca a vrut sa-l atraga punandu-i la dispozitie totul.vreo trei luni am facut naveta cu masina ei noua(sotul imi spunea ca e a firmei ).pana cand am gasit actele ei in buzunarul de la spate al scaunului si am facut scandal.am sunat-o pe ea si mi-a zis ca e masina ei si face ce vrea cu ea.dar pe el nu l-am mai vazut cu masina.si din perioada aceea a incetat si sa o mai sune.insa si-a pus la avatar poze in care arata ea mai bine si mesaje sugestive(uite ce femeie ai pierdut:incerc sa te uit si nu pot,s.a).asa ca i-am trimis mesaje pe mail sa inceteze,iar apoi i-am dat delete la id ul ei din lista sotului.a spus atunci ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu noi si ca vrea sa o uitam.insa mi-a aflat parola la id (care de fapt era numele ei) si mi-a schimbat-o dupa ce mi-a citit mesajele.asa a aflat un lucru de care sotul meu nu stia si a incercat sa-l faca sa se certe cu mine.insa nu a mers.caci el acum vrea sa ne cununam si religios(cand am scos actele nu am mers si la biserica din cauza socrilor).afland de asta,m-a urmarit cand eram la munca si l-a sunat(chipurile sa vada ce mai face).de ce nu ne uita??si stiti care e cea mai tare faza?ca dupa ce l-a sunat ea,el m-a sunat pe mine sa-mi propuna(printre altele)sa mai facem un copil.el zicea ca vb in gluma,dar stiti si voi ca gluma-i gluma pana ce se prinde.(spun asta pentru ca noi hotarasem ca nu mai vrem copiii)
gabriela_35ct
Postat pe 7 Aprilie 2009 17:45
Mama,mama ce bataie-i trageam !! Si lui si ei,dar mai ales ei !!Chiar nu inteleg de ce mai stai la discutii cu ea.Aoleu ce-i faceam la masina,nu o mai recunostea nici distribuitorul ce marca e !! Si ei ii umflam ochii de virgina de 29 de ani de nu mai vedea tastele sa-l sune pe sotul meu,si lui ii dadeam cu mobilu'-n cap pana dadea-n amnezie de nu-si mai amintea nci cum o cheama pe aia !!
Dar de,asta as face eu,tu poti sa-ti bati capul in continuare purtand conversatii cu amanta sotului tau !!
diana1981
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:02
De la: gabriela_35ct, la data 2009-04-07 17:45:56intr-adevar,lui ii sta in caracter sa fie in centrul atentiei.dar ce m-a nedumerit,este ca atunci cand am intrebat-o pe ea de ce nu a constientizat faptul ca intre ei nu va fi decat ceva fara nici un viitor,ea mi-a raspuns :"sunt constienta ca nu am fost pentru el decat doua tute."eu cel putin am avut demnitatea de a il trata de la egal la egal,dar ea i-a oferit mult prea multe,pentru ca a vrut sa-l atraga punandu-i la dispozitie totul.vreo trei luni am facut naveta cu masina ei noua(sotul imi spunea ca e a firmei ).pana cand am gasit actele ei in buzunarul de la spate al scaunului si am facut scandal.am sunat-o pe ea si mi-a zis ca e masina ei si face ce vrea cu ea.dar pe el nu l-am mai vazut cu masina.si din perioada aceea a incetat si sa o mai sune.insa si-a pus la avatar poze in care arata ea mai bine si mesaje sugestive(uite ce femeie ai pierdut:incerc sa te uit si nu pot,s.a).asa ca i-am trimis mesaje pe mail sa inceteze,iar apoi i-am dat delete la id ul ei din lista sotului.a spus atunci ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu noi si ca vrea sa o uitam.insa mi-a aflat parola la id (care de fapt era numele ei) si mi-a schimbat-o dupa ce mi-a citit mesajele.asa a aflat un lucru de care sotul meu nu stia si a incercat sa-l faca sa se certe cu mine.insa nu a mers.caci el acum vrea sa ne cununam si religios(cand am scos actele nu am mers si la biserica din cauza socrilor).afland de asta,m-a urmarit cand eram la munca si l-a sunat(chipurile sa vada ce mai face).de ce nu ne uita??si stiti care e cea mai tare faza?ca dupa ce l-a sunat ea,el m-a sunat pe mine sa-mi propuna(printre altele)sa mai facem un copil.el zicea ca vb in gluma,dar stiti si voi ca gluma-i gluma pana ce se prinde.(spun asta pentru ca noi hotarasem ca nu mai vrem copiii)
ralukama
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:27
mai femeie, zici de amanta ca nu e zdravana la cap, dar nici tu nu esti...
ce cautai tu in telefonul lui, pe adresa lui de mess? in plus, WTF e faza cu parola id-ului tau ca fiind... numele ei??? Ma mir ca altii nu au observat "amanuntele" astea!
Scuza-ma, dar cred ca sunteti amandoua la fel de proaste si ignorante, cu sau fara studii superioare!
va purtati ca la 15 ani... ceea ce e nepermis atunci cand ai spre 30! Mi se pare cea mai stupida si jenanta poveste / intamplare pe care o citesc pe aici!
ralukama
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:30
pe telefonul lui mai umblu din cand in cand,mai caut un numar pe care eu nu-l am,mai raspund atunci cand el nu vrea sa vb,iar id-ul e deschis atunci cand suntem acasa,deci nu trebuie sa umblu neaparat..iar relatia lor a inceput in urma cu vreo 2 ani,la cateva luni eu am fost anuntata de cineva binevoitor,am propus divortul,dar nu a fost de acord,au stopat intalnirile,dar ea a continuat sa-l caute.si lui nu i-a placut deloc.... cat despre atitudinea mea,nu sunt de fel certareata.am incercat sa rezolv situatia cu vorba buna,am crezut ca ea va intelege,dar se pare ca atunci cand nu pui punctul pe i de la inceput,lumea te crede fraiera.cel putin ma consolez cu ideea ca el a inteles.cat desprea parola,a fost o idee de moment,nu ceva cu un scop precis.
gabriela_35ct
Postat pe 9 Aprilie 2009 01:02
Si cum poti sa dormi alaturi de cineva care nu iti ofera stabiltatea emotionala?
Daca vrea sa iti demonstreze k nu e nimic intre ei dc nu o scoate de pe mes din tel
sa o uite
Sau foloseste varianta REZERVA-in caz de nu are chef de tine macar are alta...
bestiutza_relouded
Postat pe 9 Aprilie 2009 01:13
nu mai are id-ul ei in lista de mult,iar numarul ei de telefon l-a sters de mult.si mai este o chestie care m-a convins ca ea nu inseamna nimic pentru el:el nu profita de faptul ca are timp liber,ci incearca sa-l petreaca cu copilul.chiar daca fata are dadaca,adica o ducem la cineva cat timp suntem la servici,el vine mai devreme ca sa poata sa stea cu ea.pe cand anul trecut nu facea asa ceva....
gabriela_35ct
Postat pe 9 Aprilie 2009 11:13
De la: gabriela_35ct, la data 2009-04-09 11:13:02nu mai are id-ul ei in lista de mult,iar numarul ei de telefon l-a sters de mult.si mai este o chestie care m-a convins ca ea nu inseamna nimic pentru el:el nu profita de faptul ca are timp liber,ci incearca sa-l petreaca cu copilul.chiar daca fata are dadaca,adica o ducem la cineva cat timp suntem la servici,el vine mai devreme ca sa poata sa stea cu ea.pe cand anul trecut nu facea asa ceva....


Mai, pana la urma fiecare isi face viata (mai ales cea de cuplu) cum vrea si cum - cateodata - poate. Eu raman la parerea mea: daca EL chiar ar fi vrut sa dispara definitiv din viata ei, ar fi facut-o. Dar nu-i displace faza... Nu-i displace deloc!
Nici nu-l blamez, cum ziceam, tuturor ne place sa fim adulati si sa ni se accepte micille (sau marile) iesiri... Eu vad ca voi faceti un frumos menage a trois... Mai... neobisnuita situatia, dar nici cu paruiala si cu scandalul, sa devii circul cartierului nu-s de acord... Daca el chiar vrea sa ramana in contact cu ea, doar o sa se ascunda mai bine...
Dar asta e doar o parere!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 11:29
eu sint sigura ca amanta nu a disparut din peisaj......altfel nu ar face scene si el nu i-ar permite!faptul ca vine sa stea cu,copilul nu este relevant .......ce crezi ca nu poate sa plece o ora de la serviciu sa io traga aleia? poate ca nu are nevoie de nr ei de telefon deoarece il cunoaste!s-au poate este inregistrata in telefon cu un alt nume! asa m-am mintit si eu singura ca tine multi anisori si in final au facut si un bebe iresponsabilii! din telefon nu disparuse ci era cu un nume de firma numele ei!.............................persoanele care intreaba ce cauti in telefonul lui ....pe mes etc.......le raspund eu cu o intrebare:de ce sa nu caute?intr-un cuplu nu trebuie sa existe secrete........ar fi culmea sa am nevoie de telefonul sotului si sa nu pot umbla pe el ca ii subimez intimitatea........ce intimitate frate? ca atunci cind te casatoresti este in doi! devine deranjant pentru cei ce au ceva de ascuns! in final revin la ce a spus Dora ca daca vrea sa scape de ea ........scapa sigur.....dar nu vrea ! va tine pe amindoua de farfuze! asa era si exul meu ..........;nu putea sa renunte la nici una .......la mine cica nici atit! dar eu spre deosebire de tine i-am dat papucii dupa 13 ani........am lasat omu liber......si surpriza :amanta a divortat sa fie cu el...........(a mea era maritata).....in conditiile in care el se jura pe toti sfintii ca nu a mai vazut-o de ani de zile....................eu zic sa reflectezi mai bine!
FRANNNCE
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:00
Incepi asa "mare dilema"...care e dilema?
Daca dupa un an inca il cauta ,asculta-ma ...mai e "ceva". Daca un barbat vrea sa scape de o femeie o face .Zici ca il intelegi pe el?
Pai de ce te mai plangi daca il intelegi?Pe el nu ar trebui sa-l intelegi!
"ea" poate fi oricare ,nici nu conteaza.Dar el e sotul tau ...Sau crezi ca a fost obligat de "nemernica" sa intretina relatii sexuale in mod repetat..

Daca dilema ta este ce sa faci...ca te enerveaza cand ii vezi numarul de telefon (vad ca-l stii bine - daca nu cumva chiar il mai pastreaza in agenda tel) iti rezolv eu problema...Nu te mai uita!


ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:10
Asta incercam sa-i spun si eu, Ella... dar ea... IL INTELEGE... si lui ii place!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:12
O sa rezolve problema atunci cand chiar isi va dori acest lucru!Daca nu vrea sa vada anumite lucruri nu o poate convinge nimeni ... Acum vrea doar sa-l inteleaga!
Dar am eu o dilema...Fata plina de calitati ...si nu numai ...cum era singura si fecioara la 29 de ani?
Cum s-a pastrat atat si i-a dat "trofeul" tocmai unuia foarte insurat..?

Totusi eu inclin sa cred ca l-a folosit...Incep si eu sa-l inteleg, a fost doar o victima !
ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:24

hai sa dau si eu un pic din casa, dar e contra cost , imi dai nr de tel al amantei daca tot zici ca e buna , ca are bani, casa , masina si toate cele

deal ?

ca si celelalte fete, si eu zic ca el inca intretine relatii cu ea
altfel aia nu ar mai face scene, nu l-ar mai cauta si chestii de genu

faza cu cautatu in telefon si pe mess si io mai stiu unde, eu nu sunt de acord cu ea si chiar nu am nimic de ascuns, faza asta apare la oamenii ff gelosi, posesivi sau la cei care nu au incredere in partenerii lor

ma rog, parerea mea

_fantoma_
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:51
De la: vas25, la data 2009-04-09 12:51:53
hai sa dau si eu un pic din casa, dar e contra cost , imi dai nr de tel al amantei daca tot zici ca e buna , ca are bani, casa , masina si toate cele

deal ?

ca si celelalte fete, si eu zic ca el inca intretine relatii cu ea
altfel aia nu ar mai face scene, nu l-ar mai cauta si chestii de genu

faza cu cautatu in telefon si pe mess si io mai stiu unde, eu nu sunt de acord cu ea si chiar nu am nimic de ascuns, faza asta apare la oamenii ff gelosi, posesivi sau la cei care nu au incredere in partenerii lor

ma rog, parerea mea



da nu mai bine iti dau nr meu????
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:55

Bravooo! Si uite asa, totul e bine cand se termina cu bine!
Laura si Vasu' se intalnesc, se plac, se insoara si fac copii... (e o zicala copilareasca in inglish, da' mie nu-mi place sa vorbesc inglish cand pot vorbi limba mea... ) si va pun de nasi... Pe toti trei!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:58
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 12:58:43
Bravooo! Si uite asa, totul e bine cand se termina cu bine!
Laura si Vasu' se intalnesc, se plac, se insoara si fac copii... (e o zicala copilareasca in inglish, da' mie nu-mi place sa vorbesc inglish cand pot vorbi limba mea... ) si va pun de nasi... Pe toti trei!


e muuult mai simplu dora.......
laura si vasul se iau.si gata.
copiii sunt deja crescutzi,nu mai trebuie muncitzi....
doar friki friki toata ziulica
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:00
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:00:16
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 12:58:43
Bravooo! Si uite asa, totul e bine cand se termina cu bine!
Laura si Vasu' se intalnesc, se plac, se insoara si fac copii... (e o zicala copilareasca in inglish, da' mie nu-mi place sa vorbesc inglish cand pot vorbi limba mea... ) si va pun de nasi... Pe toti trei!


e muuult mai simplu dora.......
laura si vasul se iau.si gata.
copiii sunt deja crescutzi,nu mai trebuie muncitzi....
doar friki friki toata ziulica


Si-i puneti de naashii... Va rog ioo...
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:01
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:01:35
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:00:16
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 12:58:43
Bravooo! Si uite asa, totul e bine cand se termina cu bine!
Laura si Vasu' se intalnesc, se plac, se insoara si fac copii... (e o zicala copilareasca in inglish, da' mie nu-mi place sa vorbesc inglish cand pot vorbi limba mea... ) si va pun de nasi... Pe toti trei!


e muuult mai simplu dora.......
laura si vasul se iau.si gata.
copiii sunt deja crescutzi,nu mai trebuie muncitzi....
doar friki friki toata ziulica


Si-i puneti de naashii... Va rog ioo...


sigur,sigur,nici o problema
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:03
De la: vas25, la data 2009-04-09 12:51:53
hai sa dau si eu un pic din casa, dar e contra cost , imi dai nr de tel al amantei daca tot zici ca e buna , ca are bani, casa , masina si toate cele

deal ?

ca si celelalte fete, si eu zic ca el inca intretine relatii cu ea
altfel aia nu ar mai face scene, nu l-ar mai cauta si chestii de genu

faza cu cautatu in telefon si pe mess si io mai stiu unde, eu nu sunt de acord cu ea si chiar nu am nimic de ascuns, faza asta apare la oamenii ff gelosi, posesivi sau la cei care nu au incredere in partenerii lor

ma rog, parerea mea


O alta idee...
Imi dai mie nr. ei de telefon... Si dupa ce ma pui in tema cu toate cele, o sun eu pe ea si ii spun ca sunt o alta amanta a lui... Si ii povestesc ei despre lucruri intamplate intre ei... Iar ea... sigur isi va lua talpasita...
Dar cred ca sunt cam diabolica
kristinaCT
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:20
mai buna varianta mea
imi dai mie adresa ei si ma duc sa o calc in picioare,fu tui crucea mamii ei de taratura
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:34
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:34:02mai buna varianta mea
imi dai mie adresa ei si ma duc sa o calc in piciare,fu tui crucea mamii ei de taratura




Ba mie mi se pare ca tu o dai la intors, Lauro mama... Pe mine nu ma intereseaza! Ai zis ca te iei cu Vasu' mie asa sa-mi faci!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:38
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:38:09
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:34:02mai buna varianta mea
imi dai mie adresa ei si ma duc sa o calc in piciare,fu tui crucea mamii ei de taratura




Ba mie mi se pare ca tu o dai la intors, Lauro mama... Pe mine nu ma intereseaza! Ai zis ca te iei cu Vasu' mie asa sa-mi faci!


pai pot sa ma ocup si de fleandura...insa nu stiu cand....inainte ori dupa nunta cu vas
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:40
Aaaa! Asa da!
Io zic dupe, Lauro! Intai o pui de nasa, ca asa am stabilitara... Cica are bani, deci sa scoatza de dar frumos!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:53
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:34:02mai buna varianta mea
imi dai mie adresa ei si ma duc sa o calc in picioare,fu tui crucea mamii ei de taratura



Laurico... imi placi ca esti pasionala!
kristinaCT
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:58
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:53:41Aaaa! Asa da!
Io zic dupe, Lauro! Intai o pui de nasa, ca asa am stabilitara... Cica are bani, deci sa scoatza de dar frumos!


se pare ca vas a dat bir cu fugitzii....nu vrea sa imi traga inelu pe dejt
matracucu
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:58
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:58:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:53:41Aaaa! Asa da!
Io zic dupe, Lauro! Intai o pui de nasa, ca asa am stabilitara... Cica are bani, deci sa scoatza de dar frumos!


se pare ca vas a dat bir cu fugitzii....nu vrea sa imi traga inelu pe dejt


Las' ca-l prindem noi data viitoare, Laura! Io-i pun piedica, tu il tii, il aducem si pe nenea preotu' si gata! Viespiutzele sunt la datorie, deci martori ai cu duiumu'... Ce sa mai! S-a rezolvat!
Dor_a
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:26
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 14:26:36
De la: just_laura, la data 2009-04-09 13:58:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-09 13:53:41Aaaa! Asa da!
Io zic dupe, Lauro! Intai o pui de nasa, ca asa am stabilitara... Cica are bani, deci sa scoatza de dar frumos!


se pare ca vas a dat bir cu fugitzii....nu vrea sa imi traga inelu pe dejt


Las' ca-l prindem noi data viitoare, Laura! Io-i pun piedica, tu il tii, il aducem si pe nenea preotu' si gata! Viespiutzele sunt la datorie, deci martori ai cu duiumu'... Ce sa mai! S-a rezolvat!

....buna......incurcatura.........
......o zi buna fete......
nico1234
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AVEM DI'TÃTI-CAFENEAUA LUI PIKARD 3 De la: geo_revitalizat 5 Aprilie 2012 15:13
Ce e de facut cand trebuie sa faci un lucru contra vointei tale si nu ai d ales 24 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:48
Love Moon - absorbante terapeutice 1 De la: kudika028076 30 Iunie 2009 19:56
intrerupere sarcina bacau !! 5 De la: kudika_nikole 18 Ianuarie 2012 01:41
avortoni pentru supa..da.. e adevarat! din pacate! 12 De la: 29 Februarie 2012 22:11