Setari Cookie-uri

Cum trec peste o despartire sau mai bine zis peste o dezamagire...

Incep prin a saluta pe toata loomea si prin am-mi spune scurta povestioara.Numele meu este Mihaela,am 23ani si akm 2saptamani m-am despartit de asa zisul prietenul meu.La inceput totul a fost bine si frumos,chiar ma simteam o fata foarte norocoasa pentru k atunci ma gandeam k am intalnit baiatul perfect.Ce mi-a placut la el a fost k in ziua de azi rar mai gasesti baieti cu bunul simt si foarte atenti.La inceput nu i-am dat prea mare atentie pt k am vrut sa vad daca chiar isi doreste cva serios de la mn sau sunt doar un moft si el mi-a dovedit k ma place si vrea sa avem o relatie.Problema e k 2luni relatia noastra a decur perfect sau cel putzin asa credeam eu.Pana cand intr-o zii l-am sunat sunat si nu mi-a mai raspuns k sa vad la cateva zile pe hi5 pe profilul fostei lui prietene poze cu ei 2 imbratisati.Va dati seama k m-am simtit k ultimul gunoi si nu am facut nimic altcva pe moment decat sa ii trim un sms si sa ii zic k a fost un nesimtit si sa nu ma mai caute niciodata.Dupa aceasta intamplare nu mi-a dat nici un semn timp de 1sapt,iar dupa exact o sapt m-a sunat,si-a cerut scuze si mi-a zis k intr-o buna zii o sa ma sune sa imi povesteasca ce s-a intamplat si k lucrurile nu sunt exact asa cum par.Au trecut doar 2 sapt de cand nu mai suntem impreuna dar mie mi-e foarte greu sa ma obisnuiesc cu ideea k sunt singura si omul in care am avut incredere si-a batut joc de mine sau stiu eu ce s-a intamplat.Nu stiu cum sa trec peste acest moment si cum sa uit ce s-a intamplat,mi-e foarte foarte greu.In acest momant nu as face nimic altcva decat sa palang.Va rog ajutati-ma si pe mine cu cateva sfaturi mai intelepte....
mikydutza00
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:11
pai cel mai intelept fapt este sa te consolezi cu mine
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:15
De la: thadoog, la data 2009-04-21 21:15:32pai cel mai intelept fapt este sa te consolezi cu mine

Bine ca n-ai mai zis nimic de militie
cckitty
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:16
lasa-l! Daca o facut-o o data, o va face de fiecare data!
vikidutza
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:18
De la: vikidutza, la data 2009-04-21 21:18:59lasa-l! Daca o facut-o o data, o va face de fiecare data!
exact vrei numarul meu
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:20
eu vorbeam serios,nu la misto.daca are cineva chef de misto sa isi tzina parerea pentru el....
mikydutza00
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:22
De la: kudika014569, la data 2009-04-21 21:22:51eu vorbeam serios,nu la misto.daca are cineva chef de misto sa isi tzina parerea pentru el....
eu vorbesc si mai serios asta este lasal ca el a facuto deja asta e fi tare si sa nu suferi ,,,,,,,,,,zi vrei numarul meu,,,,ca sa ii arati ca nu esti slaba
thadoog
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:25
pai plangi daca te face sa te simti mai bine si ocupa-ti timpul cu ceva util sau cu sport
kitty_krieger
Postat pe 21 Aprilie 2009 21:59
linge-ti ranile si cauta sa renasti din propria cenusa....nu cauta sa depinzi de cineva k poti ajunge santajata sentimental si ajungi la compromisuri
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 11:56
plangi,descarca'te,vorbeste cu prietenele si iesi cu ele....o sa treaca putea sa fie si mai rau :D
inna_1688
Postat pe 13 Iunie 2009 21:18
Sincer ,eu zik k mai merita o a 2 sansa
mai ales dak e la prima abatere,eu am patit-o asemanator ,dar dak cu adevart ti la el ,te sfatuiesc sa faci tot posibilul sa recapetii inapoi.asta dak a fost ceva frumos intre voi,sau dak nu uital fracandu-ti alt prieten ,poate k inca nu ti-ai gasit iubirea cautata .
Operator_CATV
Postat pe 29 Iulie 2009 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pls am nevoie de niste sfaturi 14 De la: MaraDonna 13 Octombrie 2009 19:14
m ar putea ierta pt ce i am facut?? 70 De la: kudika193514 6 Iunie 2010 14:33
vai de cine pateste ce nu se asteapta... 4 De la: _Cryssa_ 21 Martie 2011 18:51
a doua sansa 8 De la: kind_er 6 Octombrie 2013 21:29
Despartire dupa 3 ani 31 De la: Apadeploaie 23 August 2012 00:34