Setari Cookie-uri

Simt ca vreau sa ne impacam dar sunt prea orgolioasa!

Am o relatie de trei ani..o relatie la distanta..ne-am certat dintr-o prostie..nu i-am mai raspuns la telefon desi a insistat f mult.apoi mi-a trimis un mesaj de adio..m-am simtit vinovata si am incercat sa fiu draguta dar era tarziu...ce sa fac?
Delia5
Postat pe 21 Aprilie 2009 09:01
Sa-ti iei undita si sa mergi la peste. Are balta peste si poate prinzi unul mai gras si mai frumos.
Sau pusca..e acelasi lucru.
jenesaispas
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:08
De la: jenesaispas, la data 2009-04-23 17:08:47Sa-ti iei undita si sa mergi la peste. Are balta peste si poate prinzi unul mai gras si mai frumos.
Sau pusca..e acelasi lucru.

... dar sa cheme SMURD-ul mai intai ca poate greseste tinta...
Lucia1971
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:09

oricum era la distantza
gaseste una mai ....apropiata
adica unu care sa fie langa tine

_fantoma_
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:11
'neata
Cassey
Postat pe 19 Mai 2009 10:32
hi
Cassey
Postat pe 19 Mai 2009 10:57
De la: Delia5, la data 2009-04-21 09:01:40Am o relatie de trei ani..o relatie la distanta..ne-am certat dintr-o prostie..nu i-am mai raspuns la telefon desi a insistat f mult.apoi mi-a trimis un mesaj de adio..m-am simtit vinovata si am incercat sa fiu draguta dar era tarziu...ce sa fac?


sa devii tu insistenta sa il recuperezi pe baiat pentru ca l-ai alungat destul de brutal ..... la tine e cheia .....el nu mai tre sa faca nimic ..... .... ca dupa aia devine prostutz el ....daca tot el se intoarce ...si nu ai vrea un tip prostutz langa tine , nu ?
lucic07
Postat pe 19 Mai 2009 13:39
De la: Cassey, la data 2009-05-19 10:57:23hi


ia o gura de apa.....................trece
donttouch
Postat pe 19 Mai 2009 13:47
Been a long time since I
Did something good for myself
But why should I be put through hell?
He's doing what he wanna do
I finally found somebody else
Who really wants to make me feel
Things that I've been missing so long
And his love always passed the test
It's a shame I had to look somewhere else
When I'm gone and I need a man
I just hope that he understands
Forgive me baby

Si eu am zis "hai sa ramanem prieteni ", bine motive am avut destule da tot mi-a parut rau si dupa cateva zile am vb cu el si l-am intrebat daca mai avem vre-o sansa daca va mai merge vreodata :)) stiu sunt zapacita da mi-a zis nu ce ma crezi prost :)) si am mai vb de atunci da putin de tot pe net ultima data cred ca a ramas cu impresia ca am pe altu ( i-am zis ca mi so stricat calcu si el mi-a zis las ca iti cumpara peientenu altu si raspunsu meu :))))))) da clar si un q7 ))))):)):)) tre sa iti revi intr-un final iti vei gasi tu alesul , daca ati sau a vrut sa va despartiti ineamna ca ceva nu mai megea intre voi , nu ati mai fost compatibili si ca poate cineva de acolo de sus te-a ferit de o suferinta mai mare , iti va trece uite mie de exemplu mie imi trece ascultand muzica : forgive me- leona lewis , i'm good- blaque, Survivor - Destiny's Child ,Cher - Believe , bad things - jace everet :) da mai am momente critice in care ma gandesc la el , apropo a fost primul la mine asa ca nu ma prea stiu la relatii dar nu strica un sfat nu?? te pop ai griji si daca vrei sa iti mai zic melodii spune-mi :)) Si eu ma certasem o saptamana pentru ca mi s-a descarcat bateria si i-am trimis un mesaj inainte ca vb cand ajung acas nu mai am bateria offff
SexintheCity
Postat pe 20 Mai 2009 10:17
asta din cauza k nu ati trait momente pline de adrenalina si romantism care sa-ti dea fluturi in burtica numai cand ti le amintesti.....a fost o relatie plictisitoare?
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 11:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
suprize 12 De la: mimi_ca29 20 Ianuarie 2011 22:19
A plecat , desi avea totul langa mine..... 10 De la: Muse__ 18 Septembrie 2013 14:09
Comunicarea intr-o relatie. 10 De la: kudika182637 25 Mai 2010 17:53
Sa fie ceva trecator? 130 De la: 14 Ianuarie 2014 07:27
cum sa ma despart de el? 19 De la: pryntzesyta 6 August 2009 22:20