Setari Cookie-uri

inca o problema a sufletului...

De la: vas25, la data 2009-04-24 22:46:26
Ella...lasa moda, ca si eu tot cam pe acolo sunt, da' zic ca sunt si un pic destupat la minte
dar mesajele tot le astept




buna seara,buna seara shi se pitreshi p aci domne??? vrei s o cuceresti pe mami?
da da daaaaaa,,oooo daaaaaaaaaa
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:52
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 22:52:51
De la: vas25, la data 2009-04-24 22:46:26
Ella...lasa moda, ca si eu tot cam pe acolo sunt, da' zic ca sunt si un pic destupat la minte
dar mesajele tot le astept




buna seara,buna seara shi se pitreshi p aci domne??? vrei s o cuceresti pe mami?
da da daaaaaa,,oooo daaaaaaaaaa


Fluturasssss!!!!
ti-am zis sa nu-mi mai spui "mami" cand vorbesc cu barbati!

Uite asa raman neconsolata
ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:55
De la: ella_c, la data 2009-04-24 22:55:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 22:52:51
De la: vas25, la data 2009-04-24 22:46:26
Ella...lasa moda, ca si eu tot cam pe acolo sunt, da' zic ca sunt si un pic destupat la minte
dar mesajele tot le astept




buna seara,buna seara shi se pitreshi p aci domne??? vrei s o cuceresti pe mami?
da da daaaaaa,,oooo daaaaaaaaaa


Fluturasssss!!!!
ti-am zis sa nu-mi mai spui "mami" cand vorbesc cu barbati!

Uite asa raman neconsolata




bine atunci pot sa zic...

vreau si eu un taticcccccccccccccc
sa vezi acus cati se arunca
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:56
De la: ella_c, la data 2009-04-24 22:55:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 22:52:51
De la: vas25, la data 2009-04-24 22:46:26
Ella...lasa moda, ca si eu tot cam pe acolo sunt, da' zic ca sunt si un pic destupat la minte
dar mesajele tot le astept




buna seara,buna seara shi se pitreshi p aci domne??? vrei s o cuceresti pe mami?
da da daaaaaa,,oooo daaaaaaaaaa


Fluturasssss!!!!
ti-am zis sa nu-mi mai spui "mami" cand vorbesc cu barbati!

Uite asa raman neconsolata
cum adica
dontworibehapi
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:56

ahhhh....de cand astept eu o mamica trecuta prin viata ...... ....dar nu cred sa am norocul asta
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:58
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 22:56:18bine atunci pot sa zic...

vreau si eu un taticcccccccccccccc
sa vezi acus cati se arunca


poate dupa bloc...
ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:00
De la: vas25, la data 2009-04-24 22:58:46
ahhhh....de cand astept eu o mamica trecuta prin viata ...... ....dar nu cred sa am norocul asta


Vas...nu mai astepta! Gata, ai gasit una!
Dar ce te faci cu restul admiratoarelor?
Eu nu prea sunt obisnuita sa ma "bat "pe barbati...iar la tine se pare ca e coada...



ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:04
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-24 22:56:30
cum adica


adica?

ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:06
De la: ella_c, la data 2009-04-24 23:06:07
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-24 22:56:30
cum adica


adica?


pai cum adica sa ramai neconsolata nu e adevarat
dontworibehapi
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:08
vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:11

undei ma coada aia, ca m-ati inebunit?
sau este o alta tehnica a femeilor de a scapa de barbatii nedoriti ?
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:12
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 23:11:26vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte


daca iti dau o acadea, o inghetata si o pereche de role este ok ?
_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:14
De la: vas25, la data 2009-04-24 23:14:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 23:11:26vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte


daca iti dau o acadea, o inghetata si o pereche de role este ok ?


hmmm...hai ca incepi sa"investesti"...
Fluturas...mai comentezi,mami?
ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:24
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-24 23:08:04pai cum adica sa ramai neconsolata nu e adevarat


E confortabil sa stii ca ai prieteni...

hai ca am facut praf si topicul asta!
ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:28
Multumesc iar tuturor ce si-au facut timp sa citeasca povestea mea si sa-si dea cu parerea.Stiu ca lucrul cel mai corect este sa ne despartim desi si mie imi este greu si stiu ca lui ii este si mai greu dar prefer sa fiu singura decat sa-l tin langa mine si sa nu-i pot oferi ceea ce isi doreste.M-am tot gandit la ceva ce imi doream de fiecare data cand o relatie nu functiona iar eu ramaneam cu cicatricii dureroase,mi-am dorit pe cineva care sa ma iubeasca dar am uitat ceva sa mentionez ca si eu sa-l iubesc iar Dumnezeu mi-a dat exact ceea ce mi-am dorit dar ca sa-mi arate ca intotdeauna trebuie sa ai grija cu ceea ce iti doresti mi-a dat jumate...Unoeri ma gandesc ca este o alta farsa a vietii printre multe altele dar voi incerca sa fiu mai dura,sa-l indepartez pentru totdeauna stiu ca pentru el va fi greu dar sper si stiu ca exista cineva acolo care il va iubi asa cum merita si voi stii ca este fericit.Pentru prima oara in viata m-am simtit iubita si ma gandesc ca am gresit neputand sa-i intorc iubirea...asa sunt eu...cine stie poate in alta viata am fost fericita si acum este reversul medaliei.
blackheart
Postat pe 25 Aprilie 2009 10:32
Nu stiu ce sa mai zic, eu te inteleg.Ti-am spus ca nu esti singura.Vei face ce trebuie facut cand o sa vina momentul...si cand vei dori acest lucru...
ella_c
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:30
De la: ella_c, la data 2009-04-25 12:30:48Nu stiu ce sa mai zic, eu te inteleg.Ti-am spus ca nu esti singura.Vei face ce trebuie facut cand o sa vina momentul...si cand vei dori acest lucru...

Multumesc ella c.Iti dau dreptate sunt hotarata sa-i redau libertatea si sa ma urasca acum dar sa-mi multumeasca mai tarziu...Imi pare rau ca ai fost sau esti in aceeasi situatie (recunosc nu am inteles daca e vorba de trecut sau prezent la tine) dar ma bucur tare ca cineva ma intelege si pe mine.
blackheart
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:45
De la: vas25, la data 2009-04-24 23:14:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 23:11:26vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte


daca iti dau o acadea, o inghetata si o pereche de role este ok ?




cum adika acadea,inghetzata si role??????? am 20 de ani,am alte nevoi la varsta mea o masina ceva... vremea rolelor s a dus
scuze k am raspus acum,aseara eram prinsa intr o PROBLEMA!!!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:15
De la: blackheart, la data 2009-04-25 10:32:02Multumesc iar tuturor ce si-au facut timp sa citeasca povestea mea si sa-si dea cu parerea.Stiu ca lucrul cel mai corect este sa ne despartim desi si mie imi este greu si stiu ca lui ii este si mai greu dar prefer sa fiu singura decat sa-l tin langa mine si sa nu-i pot oferi ceea ce isi doreste.M-am tot gandit la ceva ce imi doream de fiecare data cand o relatie nu functiona iar eu ramaneam cu cicatricii dureroase,mi-am dorit pe cineva care sa ma iubeasca dar am uitat ceva sa mentionez ca si eu sa-l iubesc iar Dumnezeu mi-a dat exact ceea ce mi-am dorit dar ca sa-mi arate ca intotdeauna trebuie sa ai grija cu ceea ce iti doresti mi-a dat jumate...Unoeri ma gandesc ca este o alta farsa a vietii printre multe altele dar voi incerca sa fiu mai dura,sa-l indepartez pentru totdeauna stiu ca pentru el va fi greu dar sper si stiu ca exista cineva acolo care il va iubi asa cum merita si voi stii ca este fericit.Pentru prima oara in viata m-am simtit iubita si ma gandesc ca am gresit neputand sa-i intorc iubirea...asa sunt eu...cine stie poate in alta viata am fost fericita si acum este reversul medaliei.


mai este ceva ptr care este mai bine sa faci gestul asta acum, decat mai tarziu
sunteti tineri amandoi, cel putin dupa varsta ta, aveti timp sa va refaceti
stiu ca va fi greu, dar asa cum am mai zis, mai bine acum
si iti recomand ca despartirea sa fie cat mai rapida, nu in timp
cu cat se lungeste mai mult, cu atat este mai dureros, trust me, pentru amandoi
_fantoma_
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:33
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-25 13:15:33
De la: vas25, la data 2009-04-24 23:14:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 23:11:26vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte


daca iti dau o acadea, o inghetata si o pereche de role este ok ?




cum adika acadea,inghetzata si role??????? am 20 de ani,am alte nevoi la varsta mea o masina ceva... vremea rolelor s a dus
scuze k am raspus acum,aseara eram prinsa intr o PROBLEMA!!!!!!


masina... ....de tocat...de spalat....de calcat...
pai crezi ca io-s Rokefeller ? sa u cum?
_fantoma_
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:35
De la: vas25, la data 2009-04-25 17:35:50
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-25 13:15:33
De la: vas25, la data 2009-04-24 23:14:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-24 23:11:26vas,ca sa ti o dau pe mami tre sa discuti cu mine inainte


daca iti dau o acadea, o inghetata si o pereche de role este ok ?




cum adika acadea,inghetzata si role??????? am 20 de ani,am alte nevoi la varsta mea o masina ceva... vremea rolelor s a dus
scuze k am raspus acum,aseara eram prinsa intr o PROBLEMA!!!!!!


masina... ....de tocat...de spalat....de calcat...
pai crezi ca io-s Rokefeller ? sa u cum?




pai merita investitia...mami ella face mai mult decat un peugeot 307 CC
nu te supara vas,glumesc si eu cu tine... sau nu glumesc
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:50
iti pot prezenta "oferta" ca pe un contract...clauze,avantaje...negociem...ma pricep la afaceri!!! si ma multumesc si cu un 206 CC...e mai ieftin

fac si reclama daca vrei,pun un slogan ceva!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:53
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-25 17:53:11iti pot prezenta "oferta" ca pe un contract...clauze,avantaje...negociem...ma pricep la afaceri!!! si ma multumesc si cu un 206 CC...e mai ieftin

fac si reclama daca vrei,pun un slogan ceva!!!!



Pui ...iti multumesc ca ma apreciezi! Dar totusi sunt si eu de "fata".Chiar nu am nici un cuvant de spus?
ella_c
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:58
De la: ella_c, la data 2009-04-25 17:58:55
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-25 17:53:11iti pot prezenta "oferta" ca pe un contract...clauze,avantaje...negociem...ma pricep la afaceri!!! si ma multumesc si cu un 206 CC...e mai ieftin

fac si reclama daca vrei,pun un slogan ceva!!!!



Pui ...iti multumesc ca ma apreciezi! Dar totusi sunt si eu de "fata".Chiar nu am nici un cuvant de spus?



nu lasa ma pe mine daca am intervenit
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:01
ma bucur citind mesajele voastre ca s-a ajuns la licitatie si premiul cel mare e ella_c...dar cred ca merita mai mult decat un peugeot sau orice masina...
blackheart
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:45
Buna seara la sexosii si sexoasele mele preferate!

Voiam sa raspund si eu la intrebarea asta.... Stiti ce voiam sa raspund? Ca nu stiu ce sa raspund... Fara gluma! Eu... daca am inceput o relatie cu cineva, trebuie sa-mi fi placut... in plus... imi plac oamenii care ma iubesc, asa... neconditionat.
Tare grea trebuie sa fie situatia, ma gandesc...
Dar... desi nu stiu sa dau un sfat in cazul asta, ti-as propune tie, Blackheart, un exercitiu de imaginatie: Imagineaza-ti viata ta, in conditiile si parametrii de acum, dar FARA el. Ce ai face luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata, duminica... Si alta luni, si alta marti, si tot asa.... Cum ar fi zilele tale fara el? Fara el in nici un moment din viata ta...
Si ia hotararea in consecinta....
Dor_a
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:48
De la: blackheart, la data 2009-04-25 18:45:31 ma bucur citind mesajele voastre ca s-a ajuns la licitatie si premiul cel mare e ella_c...dar cred ca merita mai mult decat un peugeot sau orice masina...


saru'mana!
mi-ai facut seara mai frumoasa...cu toate ca am o seara destul de reusita...ca sa zic asa
ella_c
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:14
De la: Dor_a, la data 2009-04-25 18:48:24Buna seara la sexosii si sexoasele mele preferate!

Voiam sa raspund si eu la intrebarea asta.... Stiti ce voiam sa raspund? Ca nu stiu ce sa raspund... Fara gluma! Eu... daca am inceput o relatie cu cineva, trebuie sa-mi fi placut... in plus... imi plac oamenii care ma iubesc, asa... neconditionat.
Tare grea trebuie sa fie situatia, ma gandesc...
Dar... desi nu stiu sa dau un sfat in cazul asta, ti-as propune tie, Blackheart, un exercitiu de imaginatie: Imagineaza-ti viata ta, in conditiile si parametrii de acum, dar FARA el. Ce ai face luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata, duminica... Si alta luni, si alta marti, si tot asa.... Cum ar fi zilele tale fara el? Fara el in nici un moment din viata ta...
Si ia hotararea in consecinta....

Situatia este dificila dar asta incerc sa fac acum...sa-mi traiesc viata asa cum stiu,pot si vreau.azi sunt un pic mai optimista si referitor la viata fara el...un lucru bun care imi trece prin cap este ca am patul TOT numai pentru mine
blackheart
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:14
De la: Dor_a, la data 2009-04-25 18:48:24Buna seara la sexosii si sexoasele mele preferate!

Voiam sa raspund si eu la intrebarea asta.... Stiti ce voiam sa raspund? Ca nu stiu ce sa raspund... Fara gluma! Eu... daca am inceput o relatie cu cineva, trebuie sa-mi fi placut... in plus... imi plac oamenii care ma iubesc, asa... neconditionat.
Tare grea trebuie sa fie situatia, ma gandesc...
Dar... desi nu stiu sa dau un sfat in cazul asta, ti-as propune tie, Blackheart, un exercitiu de imaginatie: Imagineaza-ti viata ta, in conditiile si parametrii de acum, dar FARA el. Ce ai face luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata, duminica... Si alta luni, si alta marti, si tot asa.... Cum ar fi zilele tale fara el? Fara el in nici un moment din viata ta...
Si ia hotararea in consecinta....


Buna Dora!
frumos raspuns!
ella_c
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:15
De la: blackheart, la data 2009-04-25 19:14:14
De la: Dor_a, la data 2009-04-25 18:48:24Buna seara la sexosii si sexoasele mele preferate!

Voiam sa raspund si eu la intrebarea asta.... Stiti ce voiam sa raspund? Ca nu stiu ce sa raspund... Fara gluma! Eu... daca am inceput o relatie cu cineva, trebuie sa-mi fi placut... in plus... imi plac oamenii care ma iubesc, asa... neconditionat.
Tare grea trebuie sa fie situatia, ma gandesc...
Dar... desi nu stiu sa dau un sfat in cazul asta, ti-as propune tie, Blackheart, un exercitiu de imaginatie: Imagineaza-ti viata ta, in conditiile si parametrii de acum, dar FARA el. Ce ai face luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata, duminica... Si alta luni, si alta marti, si tot asa.... Cum ar fi zilele tale fara el? Fara el in nici un moment din viata ta...
Si ia hotararea in consecinta....

Situatia este dificila dar asta incerc sa fac acum...sa-mi traiesc viata asa cum stiu,pot si vreau.azi sunt un pic mai optimista si referitor la viata fara el...un lucru bun care imi trece prin cap este ca am patul TOT numai pentru mine


What about.... serile triste, cand am avut probleme la serviciu si - desi ai sunat cateva prietene - cumva s-a facut ca ori erau ocupate, ori nu raspundeau? Asa ca a trebuit sa-ti aduci tristetea acasa... In casa... pustie, in patul tot numai al tau... (nu ma intelege gresit, eu doar iti dau un contra-argument la ce ai zis... Nu spun ca ar fi mai bine... uite, putem chiar incerca jocul asta... Tu spui una buna, eu, una la polul opus... dupa care tragem linie si... Tot acolo ajungem, tu o sa te desparti de el oricum.... Treaba e sa o faci convinsa ca e pasul cel mai bun... Sa nu te trezesti ca abia dupa ce pierzi iti dai seama de valaoarea reala a ceea ce ai pierdut.... Atat! )
Dor_a
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu ma descurc... 26 De la: krissy_3 20 Octombrie 2011 03:43
Cum as putea sa il uit definitiv? 15 De la: fetita_cu_fitze 12 Septembrie 2009 22:33
barbatii 9 De la: 2007anna32 20 Iulie 2009 16:47
relatie discreta 98 De la: 8 Iunie 2018 15:06
Cat de greu e sa fii sincer ? 159 De la: cornelia_leia 1 Iunie 2011 12:12