Setari Cookie-uri

Concurs Fitomagra

CEAIUL VERDE ANTIADIPOS SI ALERGATUL!
stefanya23
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:50
Raspuns> multe legume si fructe, si pe cat posibil mult sport
semira
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:54
Ceaiuri,apa plata,iaurt degresat,multe fructe si legume
cattie
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:57
buna eu am 1 60 si 53 54 de kg nu stiu daca mai trebuie sa slabesc,dar eu vreau sa mai dau 4 kg jos,cum pot sa le dau ??pot folosi acest produs daca am 16 ani?
ast rasp
kudika014639
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:59
Prima masa din zi este formata din fructe si nu mai maninc decat vreo 2-3 felii de paine pe zi, beau 3 cani de ceai neindulcit pe zi, da toate nu duc decat la mentinerea greutatii, asa ca as avea nevoie de un ajutor pt. slabit.
janina
Postat pe 29 Aprilie 2009 09:15
nu este nici un secret ca nu prea este nici o silueta ....
as avea de dat jos cam 20-25 kg ca sa pot vorbi de o silueta ...
deci un ajutor ar fi perfect
allexxia_m
Postat pe 29 Aprilie 2009 09:42
Nu am fost niciodata slaba. Am facut sport de performanta in tinerete si am reusit sa-mi mentin greutatea si masa musculara cu multa truda dupa ce viata sedentara m-a "inghitit". Nu pot spune ca am reusit pe deplin... au fost perioade cand nemultumirile si insatisfactiile m-au determinat sa gasesc alinare intr-o ciocolata intreaga, mancata pe nerasuflate, dupa care a urmat o cura drastica. Cu alte cuvinte, acum la peste 40 de ani, pot spune ca aproape toata viata am facut cure de slabire. Am mancat numai legume crude, fructe, carne numai la gratar, apa cat de multa... Toate acestea dau rezultate. Nu va asteptati si nici nu asteptati rezultate miraculoase. Slabesti cu adevarat numai atunci cand iti reduci greutatea cu 100- 200 gr. pe zi. Slabirile bruste nu fac decat sa-ti strice echilibrul si vei pune la loc kg. pierdute in cateva zile de "desfrau". Adevara cura... este cea pe care o tii intreaga viata, invidiind pe cele ce pot "inghiti" un frigider intreg fara sa puna un gram pe ele. Exista si femei fericite... dar, daca nu esti, bucura-te de trupul tau si nu renunta la mentinerea siluetei. Nu este numai un imperativ estetic.... ci si un imperativ al sanatatii.
kudika015828
Postat pe 29 Aprilie 2009 09:48
Secretul siluetei mele sunt copiii. Cu trei copii mici nu prea mai ai timp sa mananci si faci sport fara sa vrei, insa as mai avea de dat jos cateva sunculite...
Mitzi76
Postat pe 29 Aprilie 2009 09:53
secretul siluetei aruncatul cu privirea, Iti tonifici si modelezi corpul repede si fara efort. Rezultate sigure si vizibile..... fara antrenamente sau diete istovitoare.

la cat mai multe aruncari


mafia_nrr1
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:02
Secretul siluetei mele.....mmm.....nu am nici un secret pt ca nu am un corp de invidiat .....dar ar putea fi FITOMAGRA .Totusi ma mentin cu miscare si multa apa.
GRGRSANK
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:27
Silueta o mentin mergand la sala de forta, la masaj anticelulitic (ca tot vine vara), sauna si un regim alimentar echilibrat. Aa.. si sa nu uitam de sex :D
maraxxx
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:36
Buna ziua,
as dori sa va propun un sfat care la mine a functionat :
- dimineata pe stomacul gol un pahar plin cu apa si zeama de lamaie
- iar regimul disociat mie personal mi se pare cea mai adecvata
fodor_romeo
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:37
De la: fodor_romeo, la data 2009-04-29 10:37:56Buna ziua,
as dori sa va propun un sfat care la mine a functionat :
- dimineata pe stomacul gol un pahar plin cu apa si zeama de lamaie
- iar regimul disociat mie personal mi se pare cea mai adecvata solutie
SUCCES TUTUROR
fodor_romeo
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:40
La mine trbuie divort..ca...soțul meu m-a invațat sa papcesc..numa CARNE
berbeneciuca
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:40
Cereale, fructe, legume, fãrã dulciuri iar cand este timp ºi puþin sport. Bineanþeles sunt interesatã sã încerc ºi FITOMAGRA.
salav_gabi
Postat pe 29 Aprilie 2009 10:52
bau ceai verde zilnic, dar nu pot a ajung la silueta dorita

viosoni
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:06
e f bun,am incercat kitul
lizaki
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:06
Cu Fitomagra poti avea silueta dorita mult mai usor!

Kit-ul Fitomagra, compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren, asigura o solutie practica si eficienta pentru o silueta ideala. Special concepute pentru tine, pentru reducerea greutatii corporale, cele 2 produse, impreuna, limiteaza senzatia de foame si absorbtia caloriilor, favorizeaza actiunea activanta a metabolismului si pe cea drenanta a organismului. Alaturi de un regim alimentar corespunzator, Kit-ul Fitomagra este perfect pentru controlul greutatii.
gabi2007
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:08
cand mai vreau sadau jos ceva kg,mai ales inainte de vacante,regim disociat functioneaza:))
lizaki
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:08
Vai daca asi enumera tot toate dietele pe care le-am tinut pentru a avea o silueta cat de cat acceptabila , v-ati plictisi citind.Recunosc insa ca sportul este cel mai mare dusman al meu, merg pe jos aproape in fiecare zi, dar nici un rezultat . Stiu insa ca o alimentatie sanatoasa si cu un pic mai mult sport as putea avea o silueta si cred ca acesta ar fi un secret al siluetei .acum ca m-ati facut curioasa cu acest produs Fitomagra, cred ca si acest produs impreuna cu un regim alimentar , poate fi secretul siluetei fiecarei femei si al meu bineinteles.
bonux
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:22
secretul viitoarei mele siluete sper sa fie kit-ul Fitomagra si sport mult

Postat pe 29 Aprilie 2009 11:26
Secretul siluetei mele?
- un pic de dieta: multe legume si fructe crude, evitarea grasimilor nesanatoase si incercarea de a evita dulciurile (aici dau chix de multe ori )
- un pic de sport: mers pe jos ori de cate ori am ocazia, un pic de Pilates dimineata - cand reusesc sa ma trezesc la ora 6 (10 min, in special exercitii pentru abdomen)

botonina77
Postat pe 29 Aprilie 2009 11:34
Secretul siluetei mele?. ..........nu am pt .ca m-am delasat anul acesta....arat groaznic. asta e.../..deci ... rasp
lorena80ms
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:23
mananc putin, des si incet, merg pe jos 15 min, dimineata iau o lingurita de miere de albine pe stomacul gol si imediat beau o cana de apa cu juatate de lamaie stoarsa. cam atat!
anca_eliza2006
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:37
Kit-ul Fitomagra
deutssa
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:46
Eu incerc sa am silueta, dar nu reusesc, poate si din cauza varstei? Am 46 de ani si fac tot posibilul sa mananc cat mai putin si cat mai sanatos, dar incerc si cate putin din pastlele de slabit. Daca am sa castig kit-ul fitomagra sigur am sa slabesc
oloeriu
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:36
eu inca incerc sa mai dau cateva kilograme jos 167 si 59 kg deci mai am de lucrat pana la 54 kg ;)
miscare, ceaiuri naturale (fara zahar sau indulcitori),fara paste fainoase,chestii de genul acesta ...aa si ca sa nu uit mult optmism sper sa mearga cine mai poate sa imi recomande si altceva pentru rezultate mai rapide si eficiente ..be my guest v-am pupat si spor la mentinerea in forma sau slabit
adeea_deutza
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:03
secretul siluetei mele?..........SA FOLOSESC PRODUSUL FITOMAGRA.....
kudika018458
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:44
eu imi mentin silueta cu jogging de cel putzin 3 ori pe saptamana plus abdomene, cel putzin un fruct sau doua pe zi si sunt atenta la cat si cum mananc, evit prajelile si painea in exces...eu asa fac si sunt multzumita de felul in care arat :D
sclipicici
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:48
Din pacate eu nu ma pot lauda cu o silueta de invidiat, deci nu am nici un secret pe tema asta. :( Din cand in cand fac un tratament pentru coloana si pur si simplu ma umflu de la el si nici dupa aceea nu mai reusesc sa slabesc decat foarte putin fata de cat pun. De multe ori cand ma uit in oglinda si incep sa plang... Tare bine mi-ar prinde un astfel de kit de slabire si as fi extrem de fericita sa castig si eu unul.
Selene73
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga un voucher fashion in valoare de 600 RON oferit de B-mall.ro! 144 De la: concursKudika 24 Iunie 2014 00:37
Mistica.ro te premiaza! 41 De la: concursKudika 20 Mai 2014 13:43
Cu Baneasa Shopping City castigi 4 vouchere de 150 Euro la Miko Beauty Center! 140 De la: nan_ARIAM 10 August 2011 19:28
Concurs LISCA - noul sutien revolutionar! 1255 De la: concursKudika 9 Martie 2010 17:08
Concurs: Puma Urban Motion 579 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 18:08