Setari Cookie-uri

Concurs Fitomagra

Servus la toata lumea.Nu fac nimic deosebit sa ma mentin, poate faptul ca alerg de dimineata pana seara conteaza foarte mult, insa chiar imi doresc sa incerc ceva tratament naturist, sa ma ajute mai mult, mai ales ca in curand voi fi mireasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sudista
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:44
problema mea este ca mi-am pierdut silueta si nu o mai gasesc. NU o declar nula. inca o mai caut cu toate fortele: dieta, sport. as mai adauga ceva, dar e criza si vreau sa imi recapat silueta si ieftin si repede.
ema_7
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:48
Secretul siluetei mele...nu am un astfel de secret momentan, dar cu ajutorul Fitomagra vreau sa ajung la silueta pe care o visez; Fitomagra va fi secretul siluetei mele! ;)

citez : "Cu Fitomagra poti avea silueta dorita mult mai usor!"
Tzochi
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:34
Eu am o silueta de invidiat si nu fac nimic pentru asta. Mananc, beau, fac dragoste si toate atat cat vreau . Si nu am nevoie de fitofrectielapiciordelemn. Unele femei au probleme cu greutatea si din alte motive, medicale poate, nu neaparat din cauza poftei de mancare si a dietei nesanatoase.
valita76
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:43
multa miscare, dupa ora 7 seara nu mai mananc si am grija de ce si cum mananc
iuliaiulia
Postat pe 29 Aprilie 2009 17:56
mancat sanatos si miscare !
coldwind
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:15
ca sa slabesti... fa sex in grup... si slabestiiiii mullllllllllllllllllllttttttttttttttttttttttt
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:18
Secretul unei siluete? Depinde de foarte multe lucruri. Eu am 51 ani si pana acum doi ani, cand am intrat la menopauza si s-a dereglat si tiroida ( am hipotiroidie cu tendinte de ingrasare) nu am avut nici-o problema cu greutatea, nu am reusit toata viata sa trec de 50 Kg. Acum am 55 kg.
Deci, totul tine de metabolismul fiecarui individ, de mostenirea genetica si de modul de viata.
Acum, eu incerc sa fac multa miscare si sa mananc sanatos.
Si inca ceva, ATENTIE LA STRES face multe probleme si la silueta.
doinapief
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:21
Kit-ul Fitomagra, compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren, asigura o solutie practica si eficienta pentru o silueta ideala. Special concepute pentru tine, pentru reducerea greutatii corporale, cele 2 produse, impreuna, limiteaza senzatia de foame si absorbtia caloriilor, favorizeaza actiunea activanta a metabolismului si pe cea drenanta a organismului. Alaturi de un regim alimentar corespunzator, Kit-ul Fitomagra este perfect pentru controlul greutatii.
silvia_chirila
Postat pe 29 Aprilie 2009 19:15
Kit-ul Fitomagra, compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren
JuliaJoy
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:29
sper ca secretul siluetei mele sa devina fitomagra, si sa dobandesc silueta visata cu unul dintre kuturile de slabit puse in joc :)
GiorgianaD
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:56
fitomagra
moldar
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:12
Nu e un secret, pt.ca ma chinui sistematic sa slabesc...in orice caz cea mai eficienta dieta pt.mine e dieta Scarsdale ( o gasiti pe net).Si mai este dieta Balerina( mananci din 2 in 2 ore) care e foarte eficienta.Va pup si succes, fetelor
kudika002418
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:37
Kit-ul Fitomagra, compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren, asigura o solutie practica si eficienta pentru o silueta ideala. Special concepute pentru tine, pentru reducerea greutatii corporale, cele 2 produse, impreuna, limiteaza senzatia de foame si absorbtia caloriilor, favorizeaza actiunea activanta a metabolismului si pe cea drenanta a organismului. Alaturi de un regim alimentar corespunzator, Kit-ul Fitomagra este perfect pentru controlul greutatii.


unul din secretele mele sunt fructele,dupa care legumele,multa apa si uneori exercitii.
palmyra
Postat pe 29 Aprilie 2009 23:51
Secretul siluetei mele este kit-ul Fitomagra compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren.
efsd
Postat pe 30 Aprilie 2009 00:58
miscarea , nu trebuie sa faci neaparat sport de performanta e suficient sa mergi zilnic pe jos si din cand in cand la o piscina. sa avem grija la alimentatie , sa mancam fructe , legume , preferabil fierte sau crude si carnita la gratar ; iar cand vine vorba de dulciuri le putem gusta ( atentie : a gusta nu e egal cu a manaca ) daca nu putem renunta total la ele
ramonat15
Postat pe 30 Aprilie 2009 07:24
Nu mi-ar strica chiar deloc sa castig premiul, mai ales ca am luat ceva in greutate ( a se citi 5 - 6 kg)
Bafta tuturor si de nu o fi sa fie ,.......la alergat fetelor!
kudika014824
Postat pe 30 Aprilie 2009 07:29
Daca asociem fitomagra cu un pic de regim si miscare rezultatele vor fi cu siguranta pe masura asteptarilor.
Eu am reusit dupa cel de-al 2-lea copil sa dau jos 13 kg numai fara paine si miscare, dar acum putin ajutor de la fimagra mi-ar prinde f f bine.
kudika014824
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:05
De la: donttouch, la data 2009-04-28 12:40:58
De la: etta, la data 2009-04-28 12:37:21
De la: just_laura, la data 2009-04-27 15:51:27
De la: just_heaven, la data 2009-04-27 15:48:56
De la: concursKudika, la data 2009-04-27 15:48:22Cu Fitomagra poti avea silueta dorita mult mai usor!

Kit-ul Fitomagra, compus din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren, asigura o solutie practica si eficienta pentru o silueta ideala. Special concepute pentru tine, pentru reducerea greutatii corporale, cele 2 produse, impreuna, limiteaza senzatia de foame si absorbtia caloriilor, favorizeaza actiunea activanta a metabolismului si pe cea drenanta a organismului. Alaturi de un regim alimentar corespunzator, Kit-ul Fitomagra este perfect pentru controlul greutatii.

Ce trebuie sa faci ?

Raspunde pe forum la intrebarea Care este secretul siluetei tale ? si poti castiga unul dintre cele 6 Kit-uri Fitomagra format din Fitomagra Limita Dima Fibra si Fitomagra Actidren.

Concursul se desfasoara in perioada 27 aprilie – 4 mai 2009

Succes !



sexul


subscriu


suntem trei !!!...........

oare cum s-o-mparti premiul ???..........


io nu .................shaorma ................sigur eu am castigat
pandurilor
Postat pe 30 Aprilie 2009 08:53
Si eu am aceeasi problema ca si tine.Desi cunosc toate regulile pt slabit nu pot sa urmez mai niciuna pt k timpul nu imi permite deloc.Sunt studenta la medicina si am programul extrem de incarcat (de dimineata pana seara tarziu):stau la cursuri aproximativ 6 ore pe zi,am practica 4 ore pe zi si 3 ore sunt la serviciu( pt k ,nu-i asa,trebuie sa facem rost de bani de undeva).Am uitat sa va spun k sunt la facultate in Bucuresti,dar eu locuiesc in judetul Giurgiu si fac naveta in fiecare zi ,progranul meu incepand la 8.00 si terminandu-se la 20.00 (timpul pierdut pe drumurile acasa-Bucuresti si Bucuresti-acasa esste si el de 2.5 ore).La un asa program de abia reusesc sa mananc cate ceva in timpul zilei,dimineata nu pot sa mananc pt k e prea devreme (trezirea e la 5.30)si seara cand ajung acasa infulec orice gasesc.O alta slabiciune este aceea ca atunci cand invat fiindca am foarte multa materie de retinut simt nevoia sa infulc cate ceva si asta destul de des.In concluzie kilogramele s-au adunat din ce in ce mai multe atat din cauza stilului de viata(alimentatie,program,stres etc)cat si a unei predispozitii genetice (in fam. mea mai toti au cateva kg in plus),iar kit-ul dv mi-ar fi de mare ajutor si m-ar indemna cel putin sa mananc mai sanatos si mai echilibrat(nu doar cantitativ ci si ca orar al meselor).
Multumesc !
ingerasulkris
Postat pe 30 Aprilie 2009 09:03
Secretul siluetei mele este:un pahar de apa la temperatura camerei baut in fiecare dimineata pe stomacul gol si..bieinteles sportu(alerg)
stefaniastf
Postat pe 30 Aprilie 2009 09:35
nu am deleoc o silueta ideala, insa ma starduiesc sa o fac mergand aproape in fiecare zi la sala(cel putin de 5 ori pe saptamana, uneoori merg si de 7 ori) si cu manacrea incerc sa ma btin cat pot de mult(sunt o pofticioasa ). daca uneori imi scapa sa manac mai mult decat ar trebui mai fac o ora de sala in plus:D

Postat pe 30 Aprilie 2009 09:50
sportul in combinatie cu masajul anticelulitic(de 2 ori pe saptamana) si un pic de salata (zilnic daca se poate), fara dulciuri,( asta daca nu mai trisez din cand in cand ) am obtinut rezultate satisfacatoare

ps:si o sauna o data pe saptamana ce ar merge..ihuhuhuhu
claudyaa
Postat pe 30 Aprilie 2009 09:53
Mananc putin...Cand mananc mult ma ingras...Asta e...ghinionul meu
mikixcrisu
Postat pe 30 Aprilie 2009 09:54
Nu manac mult...daca mananc mult ma ingras..
mikixcrisu
Postat pe 30 Aprilie 2009 09:58
Un regim alimentar corespunzator si cu putin ajutor.......reusim.
efremt160
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:08
Constitutia corpului meu este ca o oglinda a familiei mele. Fiecare femeie din familia mea este voluptoasa si lata in solduri, drept pentru care...trebuie sa avem grija de aspectul nostru.Majoritatea au slabit dupa 35 de ani, datorita glandei tiroide de slabire, pe care o mostenesc si eu...insa deocamdata la mine inca nu are nici un efect, asa ca trebuie sa am grija de mine cum pot mai bine, prin exercitii fizice regulate, de 5 ori pe saptamana incerc, si minim de 3 ori. De 8 ani incoace fac intre 1- 3 luni de dieta echilibrata pe an, care sa depureze corpul de impuritati si de efectele sarbatorilor de orice tip. Nu am facut excese alimentare niciodata, insa ador ciocolata, slabiciunea mea...si incerc sa o inlocuiesc cu fructe. Intre 1 litru si 2 de apa pe zi sunt indicati, iar verdeturile de tot felul sunt binevenite. Vom vedea si vara aceasta daca ajung la greutatea mea preferata, eu incerc, nu ma chinui insa, ci vreau sa fie ceva obisnuit, mai ales din sportul practicat.Tuturor va doresc sa va simtiti excelent in pielea voastra si sa va iubiti asa cum sunteti!
diana43
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:15
nimica.Mi-o mentin pur si simplu
SOrySo
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:23
secretul siluetei mele este ca fac multa miscare si mananc sanatos .
coris_cpt2001
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:26
secretul siluetei mele este sa incerc sa nu mananc , sau am obiceiul dea uita sa mananc , dar durerea de stomac imi aduce aminte pe la 10-11 seara
carmenciumpi
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul dintre cele 10 premii oferite de SABON! 449 De la: concursKudika 11 Iunie 2012 08:15
Castiga unul dintre cele trei vouchere in valoare de 100 ron oferite de Bio-Cosmetics! 599 De la: concursKudika 22 Iulie 2011 16:05
Concurs Charm! 1282 De la: concursKudika 5 Octombrie 2009 16:36
Concurs Meli Melo – Paris 228 De la: concursKudika 5 Ianuarie 2010 12:03
Relaxeaza-te la Shakti Spa! 77 De la: concursKudika 11 Septembrie 2016 01:59