Setari Cookie-uri

Mamele soacre... bate-le vina... sau?

Hai sa-ti zic paradoxul la mine
Mama iubitului meu e deranjata ca sunt PREA timida!! Ar vrea sa fiu mai tupeista, mai indrazneata.
Cum o dai...n-o nimeresti


Stai cu ea sau doar o vizitezi? Fiindca toate la inceput cat e "sita noua" se poarta frumos, sa vezi "cand s-o invechii" cum o sa fie.
quantex
Postat pe 31 Iulie 2009 20:57
[quote name='arhanghel' date='2009-07-29 20:38

Hai sa-ti zic paradoxul la mine
Mama iubitului meu e deranjata ca sunt PREA timida!! Ar vrea sa fiu mai tupeista, mai indrazneata.
Cum o dai...n-o nimeresti [/quote]

Stai cu ea sau doar o vizitezi? Fiindca toate la inceput cat e "sita noua" se poarta frumos, sa vezi "cand s-o invechii" cum o sa fie.

Scuze de greseli .....
quantex
Postat pe 31 Iulie 2009 21:10
IUBESTE RATIONAL :))))
Tu vorbesti de iubire sau de rationament ? Sau nu poti face diferenta pentru ca nu stii ce inseamna sa iubesti ? Daca amesteci iubirea cu ratiunea ....... e trist. Cat despre soacre...... nu poti generaliza teoria cu soacrele care au numai baieti. Sau ai tu o suparare cu o anume .......:)) ?
Soacra-mea are doar un baiat dar ne intelegem de minune. Neintelegerile dintre mine si mama soacra sunt cat se poate de normale. cred ca doar se exagereaza cand apare cea mai mica problema legata de soacre.
sper sa nu ma razgandesc :)))))))
malascusalfa
Postat pe 3 Aprilie 2010 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre fetele care lucreaza in cazino-uri? 86 De la: Arnaxela 3 Octombrie 2013 08:59
insarinata dupa viol 7 De la: kudika_959030 20 Aprilie 2014 20:14
"Legi scrise care permit agresarea femeilor": 2 De la: Tharr 9 Mai 2011 10:06
Mirare 4 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 20:39
Noua constiinta = singuratate? 220 De la: contesina 10 Martie 2011 20:26