Setari Cookie-uri

Fosta......cine e de vina?ea sau el?

fostele astea sunt foarte nabadaioase..cand isi pun mintea pe un barbat nu vreau sa il mai lase in veci
kudika029282
Postat pe 14 Martie 2010 10:30
hai sa va spun io cum stau lucrurile dupa umila mea parere

fostele mereu se vor considera indreptatite in fata actualelor... k sa mai dea "o tura" cu fostul! de ce? pentru ca au fost primele, nu? il cunosc cel mai bine... shi plus de asta multe dintre foste sunt pur si simplu egoiste: nu vor ca fostii sa le uite

fostii.... se mai dau "in barci" cu fostele pentru simplu motiv k vor sa se simta bine in pat.... fostele le cunosc hibele, stiu ce le face placere shi ce nu.... asha k fostii nu trebuie sa mai munceasca asha de mult cum o fac cu actualele

asha k shi unele shi altii sunt de vina atunci cand apare triunghiul amoros : ea, osta - iubitul tau - shi tu, actuala
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 24 Martie 2010 14:47
De la: deelisha, la data 2009-04-30 19:56:23hmmm...si tu l-ai crezut..."unde scuipa nu linge"parca...de ce s-a mai intors la tine?....


pai la faza asta ea a ascuipat..nu el
ioanam859
Postat pe 24 Martie 2010 14:53
De la: sandruca, la data 2009-04-30 16:56:48Buna,

am si eu o mare nelamurire in viata mea...sunt cu un tip de un an si in acest un an "minunat" el sa intors la fosta de 3 ori....dc a facut asta cand de fiecare data zicea ca el unde scuipa nu linge....am inteles odata ptr ca au fost 7 ani impreuna si poate e normal...dar a 2 si a 3 oara ce a mai fost?ce sa fac eu cu baiatul asta ptr ca chiar il iubesc cu adevarat si vreau sa mearga...dar fara fosta....




ce mai cauti langa un asa om???? esti masochista cumva? lasa-l....fugi......uita-l....tie chiar iti palce sa fi " roata de rezerva" a unuia care nu se poate decide la o femeie?
Mai sunt foarte multi barbati....si mult mai buni decat acel el...
Domnul "unde scuip nu mai ling"....cred ca a simtit gustul si ia placut si o sa mai "linga" in continuare..atat cat o sa-i permiti sa plece si sa vina ca intr-o gara.....sincer , nu cred ca meriti sa-ti strici sanatatea si nervii pe un indecis....

ioanam859
Postat pe 24 Martie 2010 15:07
De la: ioanam859, la data 2010-03-24 15:07:17
De la: sandruca, la data 2009-04-30 16:56:48Buna,

am si eu o mare nelamurire in viata mea...sunt cu un tip de un an si in acest un an "minunat" el sa intors la fosta de 3 ori....dc a facut asta cand de fiecare data zicea ca el unde scuipa nu linge....am inteles odata ptr ca au fost 7 ani impreuna si poate e normal...dar a 2 si a 3 oara ce a mai fost?ce sa fac eu cu baiatul asta ptr ca chiar il iubesc cu adevarat si vreau sa mearga...dar fara fosta....




ce mai cauti langa un asa om???? esti masochista cumva? lasa-l....fugi......uita-l....tie chiar iti palce sa fi " roata de rezerva" a unuia care nu se poate decide la o femeie?
Mai sunt foarte multi barbati....si mult mai buni decat acel el...
Domnul "unde scuip nu mai ling"....cred ca a simtit gustul si ia placut si o sa mai "linga" in continuare..atat cat o sa-i permiti sa plece si sa vina ca intr-o gara.....sincer , nu cred ca meriti sa-ti strici sanatatea si nervii pe un indecis....

exact asa este si eu am avut unul divortat care mereu mergea sa se impace cu fosta nevasta desi spunea ca el nu mai vrea sa o linga dupa ce l-a scuipat odata...dar el una spunea si facea exact invers..adica se tot impaca si iar se certa cu fosta lui..iar la mine venea ori de cate ori il lasa fosta lui nevasta...nu pot sa mai scap nici cum de divortatul asta pentru ca fosta nevasta nu il mai primeste si acum se tine tot de capul meu....
kudika029282
Postat pe 24 Martie 2010 16:34
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:37:49
De la: michelline_bv, la data 2010-02-25 09:53:39http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=michelline&id_user=5668
eu cred ca el e de vina ca nu o mai poate uita pe fosta nevasta.....


kudika029282 ...ce faci bree scarbosenie gretoasa cu creier de gaina ?? ai ajuns si pe aici sa-ti insiri povestea cu DIVORTZATU si SEX'U oral??ha...ha....ha....MAMAIE povestea asta te-a complexat rau de tot daca o postezi pe toate topicurile pe unde ai loc!!ha..ha... tot o MAMAIE COMPLEXATA de la CUCUIETZI esti!!

BRAVO BRAVO BRAVO de 100 de ori BRAVO pt. DIVORTATU ca te-a lasat balta! cu un rebut ca tine nici nu merita sa-si piarda timpul!! invata sa faci SEX ORAL si poate dupa aia mai trece si pe la tine sa -ti mai dea o m_ie asa din cind in cind ca doar asa ceva meriti!! de aia nici nu a vrut sa-si mai iroseasca icrele pe tine ca esti ....un material INCOLOR si INSIPID!! ha...ha,,,ha ce bine-mi pare !! ca ai ramas cu ochii in soare si s-a intors la fosta!! bine ti-a facut!!
kudika132368
Postat pe 1 Aprilie 2010 16:36
Daca s-a intors odata la fosta o s-o mai faca de multe ori de acum in colo pentru ca tu i-ai permis asta. Si vina cea mai mare o poarta el.Fata daka inca mai tine la el d-aia accepta.Gandeste-te ca si ea e ca tine:accepta din iubire.CuMm spuneam,este vina lui , el este responsabil de faptele si gesturile pe care le face, nu cei din jurul lui. Nu te-ai saturat sa plangi dupa el? Sa se joace cu tine?Il iubesti..dar demnitatea ta unde este? Unde vrei sa ajungi cu comportamentul tau?Sper sa deschizi ochii cat mai curand si sa-ti gasesti pe cineva care merita iubirea ta.O sa-ti fie greu sa-l uiti dar gandindu-te la toate rautatile care ti le-a facut si al toate noptile albe cand ai plans dupa el , o sa-l uiti incetul cu incetul daca si tu esti capabila SA TRAIESTI INDEPENDENTA fara a depinde de el la fiecare pas.Nu e buna manipularea asta psihica intr-o relatie.Pentru ca tu depinzi de el, de iubirea lui,de prezenta lui. Take care scumpo and sorry daca am fost prea rea !:D
Somo
Postat pe 13 Aprilie 2010 18:01
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 16:36:24
De la: kudika029282, la data 2010-02-25 19:37:49
De la: michelline_bv, la data 2010-02-25 09:53:39http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=michelline&id_user=5668
eu cred ca el e de vina ca nu o mai poate uita pe fosta nevasta.....


kudika029282 ...ce faci bree scarbosenie gretoasa cu creier de gaina ?? ai ajuns si pe aici sa-ti insiri povestea cu DIVORTZATU si SEX'U oral??ha...ha....ha....MAMAIE povestea asta te-a complexat rau de tot daca o postezi pe toate topicurile pe unde ai loc!!ha..ha... tot o MAMAIE COMPLEXATA de la CUCUIETZI esti!!

BRAVO BRAVO BRAVO de 100 de ori BRAVO pt. DIVORTATU ca te-a lasat balta! cu un rebut ca tine nici nu merita sa-si piarda timpul!! invata sa faci SEX ORAL si poate dupa aia mai trece si pe la tine sa -ti mai dea o m_ie asa din cind in cind ca doar asa ceva meriti!! de aia nici nu a vrut sa-si mai iroseasca icrele pe tine ca esti ....un material INCOLOR si INSIPID!! ha...ha,,,ha ce bine-mi pare !! ca ai ramas cu ochii in soare si s-a intors la fosta!! bine ti-a facut!!
kudika132368 taci scarbosenie gretoasa dumneata esti o MAMAIE complexata si frustrata..dute si arunca-te sub tren ca asa meriti sa mori....
kudika029282
Postat pe 14 Aprilie 2010 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TIMPUL SFARSITULUI 20 De la: nicossia 23 Februarie 2011 18:20
Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti 46 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:53
dilema... 22 De la: taiko 15 Octombrie 2009 15:34
amant sau prieten? 74 De la: cinderella 4 Noiembrie 2009 16:35
am nevoie de un sfat...va rog 43 De la: kudika028076 6 Noiembrie 2010 17:05