Setari Cookie-uri

Concurs : Castiga 2 lotiuni de corp de la NIVEA pentru 2 momente speciale!

Depinde de situatie... Important e sa ma simt eu bine asa cum ma imbrac... Daca e vorba de vre-o iesire deosebita, cu fetelete, optez pentru ceva mai provocator... ca doar la o iesirea cu prietenele trebuie lasati baietii cu botul pe labe..."uita-te dar nu atinge, si uite asa tu ii omori... Daca este vorba de o intalnire cu iubitu, ma imbrac asa cum ma simt eu cel mai bine, casual, ca doar iubitu ma place asa cum sunt si cum ma simt eu cel mai bine... dar si iubitul trebuie surprins cu cava mai deosebit... din cand in cand... ;)
allynna_001
Postat pe 4 Mai 2009 09:54
mm ... la o intalnire cu iubitul ...o rochie neagra ,, cambrata frumos ...3/4 ... niste tocuri cui ,,,si fara lenjerie intima:) iar la o intalnire cu fetele...tocuri inalte si o rochita scurta destul de larguta :)
bu_miki
Postat pe 4 Mai 2009 10:04
O seara cu prietenele,hm,un machiaj super,om pereche de pantaloni si bluzita sexi o seara cu iubitul?cea mai sexi rochita care o am in dulapior
cristina_brunetik
Postat pe 4 Mai 2009 10:16
pt o seara cu prietenele.........de obicei ma imbrac intr-o pereche de jeansi skinny, high heels si un top super sexy.
pt seara dedicata iubitului meu(daca tot promite nivea sa imi lase pielea catifelata si matasoasa)...lenjerie sexy, high heels si un pardesiu peste. cam atat....
roxanica85
Postat pe 4 Mai 2009 10:20
Cand ies cu fetele: o pereche de blugi scurti (asta pentru vremea cand e cald:D) o bluzita cu manecute scurte maronie,o curelusa subtire bej deschis,sandalute stil egipean aurii,o gentuta crosetata aceeasi culoare k bluza,iar daca este nevoie o pereche de ochelari bej!!
Iar pt seara cu iubitul voi alege o rochie neagra simpla,dreapta fara bretele careia ii voi adauga un brau mov la care voi asorta o pereche de sandale cu platforma aceeasi culoare cu braul,cerceii vor fii tot nuanta mov cu un inel cu o piatra simpla mov!!sper sa va placa ideea mea:D
death_butterfly
Postat pe 4 Mai 2009 10:22
Deoarece eu si fetele mele suntem persoane foarte active, intr-o seara de relaxare impreuna prefer o tinuta casual - sexy i, as alege o pereche de pantaloni scurti, un top sport si pantofi cu toc inalt; iar in ceea ce priveste o seara cu iubitul meu. .. hmmm aici e altceva ... ma voi imbraca cat mai senzual posibil, nu veau sa fiu vulgara asa ca o tinuta misterioasa, senzuala face totul; as alege o fusta creion cu slitz inalt, si o bluzita stramta pe corp cu un decolteu nu prea adanc, si bineinteles nelipsitele tocuri inalte. Sigur aceasta tinuta l-ar innebuni.
CreoLaa
Postat pe 4 Mai 2009 10:22
daca as iesi cu prietenele in oras as avea o tinuta casuel o bluza alba cu imprimeu ,o pereche de pnataloni treisferturi tot de culoare alba si in picioare as luao pereche de adidasi negri nu foarte sport!
Iar la o intalnire cu iubitul meu....... vreay sa fiu cat mai senzuala sa fiu impracta intr un val de mister m as impraca cu rochie lejera de culoare mai dechisa si mi as incalta cu pereche de sandale!!va pwp si chiar imi doresc sa castig
kudika014639
Postat pe 4 Mai 2009 10:22
pt o iesire cu prietenele: o rochita de vara in multe culori (eventual alb, cu mov si galben), vaporoasa si draguta, gen baby doll, cu balerini sau sandale joase, ca doar avem de umblat si povestit

iar pt iubitul meu: ador culoarea rosie....as alege o rochie in stil spaniol, de un rosu aprins, mulata si decoltata in partea de sus, iar jos mai vaporoasa....asortand-o cu o floare mare rosie prinsa intr-un par negru ondulat si un ruj la fel de rosu pe buze.
roxy_pisu
Postat pe 4 Mai 2009 10:22
Fiind mai mica de inatime port tocuri tot timpul asa ca o seara cu fetele sau cu iubitul sau orice iesire inseamna neaparat tocuri cat mai inalte la care vad eu ce asortez
amaliarosoiu
Postat pe 4 Mai 2009 10:33
depinde de situatii... iesirea cu prietenel unde anume, club, parc, film etc, anotimp,dimineata , seara iesirea cu prietenul unde anume....
De regula imi place stilul elegant, cu prietenele, as alege un top alb si o fustita scurta rosie incaltata cu sandale cu talpa ortopedica albe si o miniposetuta; cu prietenul as alege un corset ciocolatiu cu fustita alba si aceleasi sandale cu talpa ortopedica ;pt ambele intalniri aleg un parfum fresh floral
luMichael
Postat pe 4 Mai 2009 10:36
La o iesire in oras cu prietenele as purta o fusta scurtutza si o bluzita lejera din matase in culori vii de primavara, niste pantofiori cu toc, eleganti, dar nu exagerat de inalti. Poseta ar fi si ea eleganta, nu prea mare, si deasemenea de culoare deschisa, vie.
Pt o seara petrecuta cu iubitul meu as purta o camasutza scurta neagra si decoltata si o pereche de pantofi cu toc, negrii. Asta presupune sa nu depasim perimetrul locuintei!
oanagabrielle
Postat pe 4 Mai 2009 10:45
1 cand ies c prietenele numim place s fiu nici atunci neglijenta.ma imbrac cu blugi,un tricou cu pietre putin decoltat s m accesorizez n prea incarcat.cand ies cu iubitul,ma imbrac c o pereche d pantofi cu toc,o rochie nici prea decoltata s n zica lumea cas altceva(in fond d el ma iubeste eventual se uita mai mult la mine nu la hainele mele)neagra,cu cateva pietre sau d o culoare satinata.accesoriile vor fi mai finute iar la sfarsit........ma parfumez pt a mirosi bine cu un parfum dulce(carei place lui)
alexandra123
Postat pe 4 Mai 2009 10:53
O seara cu prietenele:Pai daca e cu prietenele inseamna distractie,nu?Daca e seara...e si mai ok.O tinuta sexy, o rochita roz care sa imi scoata in evidenta formele,niste pantofiori roz,o bentita roz,parul drept sau cret,un make up misto si un corp de invidiat,stralucitor si fin .Si cum nu e distractie fara muzica,suntem gata de club , de dans si de momente speciale la fiecare poza !

O seara cu iubitul: Hmmm...Te poti distra in voie cu el cand tu esti atat de hot?Te vrea mereu langa el,nu vrea sa atraga priviri desi e mandru de podoaba cu forme,imbracata shic pe care o are langa el,asa ca ne retragem din club si mergem acasa,la un film.Niste pantalonasi scurti care sa iti scoata in evidenta piciorusele tale care sunt foarte usor remarcate si cum neaparat trebuie sa le atinga sunt fine ,fine, fiiiiiiiine+un tricou dragut .Parul prins si totusi destul de aranjat....Il voi da gata?Cu siguranta !!
roxyy_iubitik
Postat pe 4 Mai 2009 11:01
Cand ies cu prietenele ma imbrac elegant,iar cu iubitul ma imbrac casual si sexy
kudika015298
Postat pe 4 Mai 2009 11:03
o iesire cu prietenele.....hm....ceva in trend:o fusta scurta,sport cu un colant viu colorat si o bluzita pana in talie,ceva sport in picioare.si pentru el:ceva sexy oricum,dar mov sa fie,sau cel putin rosu aprins
oni_math
Postat pe 4 Mai 2009 11:04
1. o iesire cu prietenele - sml-confused0006: ...hmm... in primul rand, excesiv de mult make-up (cu iubitul nu se permite prea mult).. si, ca imbracaminte: Jeansi gri, niste toculete negre, o bluzita gri,fina, cu danteluta, cu nasturei speciali, tip camasuta (tocmai mi-am cumparat-o saptamana asta,deci stiu la ce ma refer) & o geanta shic neagra, and this is all.

2. o seara cu iubitul : pai, toculetele putin mai inalte (tot negre!), o rochita neagra nu foarte decoltata, strampi cu model discret, ceva in jurul gatului (esarfa, perle, medalion) si gentuta neagra (cat mai mica ). Si mai putin make-up, cat sa se vada.
mihaela_yi
Postat pe 4 Mai 2009 11:15
pt o iesire cu prietenele, m-as imbraca cu o fusta de bugi si o bluzita
pt o intalnire cu iubitul,as alege o rochita alba,vaporoasa,pt o intalnire pe plaja,asa cum imi place...
venusph2004
Postat pe 4 Mai 2009 11:38
In ambele cazuri depinde de locatia in care merg.Daca e la un restaurant ma adaptez si eu la ceva elegant...daca e ceva obisnuit:cum ar fi o plimbare,ma imbrac in ceva sport.Oricum in ambele cazur(cu prietenele sh cu prietenu)i imi place sa ma imbrac frumos sa ma simt bine in acele vestimentatii....dar tinand cont ca ies cu prietenul meu trebuie sa fiu cat mai speciala:P:*:*:*:
kudika012211
Postat pe 4 Mai 2009 11:47
prima tinuta cu fetele: rochie neagra pana la genunchi pe gat, ciorapi lila mat si pantofi negri.
a doua tinuta: o fusta tutu neagra, ciorap mat, pantofi sau sandale.. depinde de moment , iar sus un maieu si un sacou sau un bolero cred ca din denim.. aaa si evident in par o diadema cu fundita sau o voaleta acum depinde de ce simt...
mvlaura
Postat pe 4 Mai 2009 11:48
Sa fac si un scenariu...Fie cu fetele,fie cu iubitul..trebuie sa te imbraci in ambele situatii cum te simti tu mai bine,in primul rand pentru tine....iar apoi daca mama natura te-a si inzestrat....succesul e garantat!Cu fetele ies in club....si atunci m-as imbraca intr-o pereche de colanti de piele,se poarta si arata f bine....:D....si o bluzita mai lunga,alba...dintr-un material vaporos...cu o curea turcoise in talie...platforme negre....si o geanta mare albastru-metalic!Si partea mea preferata...un machiaj cu negru...un gloss simplu....si o coafura....formata din o "dezordine ordonata"....niste cercei bobite,turcoise....un ceas mare visiniu.Cu iubitul merg la ziua unui prieten comun,la un restaurant..si ma imbrac intr-o rochita alba deasupra de genunchi....vaporoasa...in voaluri....cu niste cizme din piele intoarsa,cu talpa ortopedica,cul neagra.....deasupra o geaca neagra de piele....si o geanta mare cul verde inchis.Un machiaj simplu,iar parul prins intr-o coada de cal.
sally
Postat pe 4 Mai 2009 11:55
La intalnirea cu prietenele mele as purta o rochie alba si vaporoasa, o palarie cu boruri imense si ochelari de soare....iar la intalnirea cu iubitul meu, as folosi lotiunea de corp si as imbraca o rochie neagra...atat!

Postat pe 4 Mai 2009 12:02
la intalnirea cu prietenele imbrac ceva lejer cum ar fi jeans tricou o geanta mare sport o esarfa colorata bratari si balerini
iar la intalnirea cu iubitul meu o rochie neagra care cade pe umeri, 3/4 pantofi decupati mov si un plic
creatza123
Postat pe 4 Mai 2009 12:05
pentru intalnirea cu prietenele mele: m-as imbraca intr-o tinuta lejera, colorata si un pic exentrica. de exemplu: o pereche de jeansi cu aspect uzat de culoare gri, o bluza vaporoasa colorata vesel (porocaliu sau bleu aprins), tenisi in ton si daca e vreme racoroasa o geaca de piele. nu se stie niciodata ce ce vom face in ziua respectiva, asa ca e bine sa fiu pregatita;)

cat despre intalnirea cu prietenul meu: o tinuta care sa-mi puna in valoare calitatile intr-un mod feminin si subtil. as alege o roche clasica, vaporoasa si scurta, cat mai putin decoltata, verde (pentru ca este culoarea lui preferata), la care sa adaug accesorii metalice si avident sa nu uitam de pantofii cu toc ;)
chargerreloaded
Postat pe 4 Mai 2009 12:09
la o intalnire cu prietenele cred ca m-as imbraca asa ... pantaloni scurti cu o camasuta simpatica si cu sandalute tip gladiator , iar pentru intalnirea cu iubitul meu as dori sa fiu ceva mai sexy insa nu dezbracata ci sa deduca el ce s-ar ascunde :) eventual o rochita foarte vaporoasa si cu un imprimeu dragut, finut insa nu extravagant insotita de pantofiori cu toc
andruca
Postat pe 4 Mai 2009 12:12
o seara cu prietenele:ma imbrac cu o tinuta casual.cu balerini albi,jeans inchisi la culoare si o bluza colorata in special verde nu prea excentrica si o geaca simpla.pentru o seara cu iubitul meu ar vrea sa port o tinuta mai sexy bineinteles de exemplu o rochie scurta si decoltata de culoare bleu pentru ca imi scoate in evidenta ochii aceesori simple nu incarcate si bineinteles sandale cu toc si atat..
lucyana1990
Postat pe 4 Mai 2009 12:25
Cu pritenele ma imbrac in jeansi , tricou colorat si balerini , ma dau cu un parfum fresh si totul e ok, iar la o cina cu iubitul ma imbrac in ceva sexi si neaparat pantofi cu toc, ma dau cu lotiune sa-mi hidratez pielea si un parfum discret si seducator(care ii palce lui).
pisiccris
Postat pe 4 Mai 2009 12:31
Ciao!
Pentru o seara placuta cu fetele as opta pentru o pereche de blugi, o capa alba (scurta sau medie), tricou negru, geanta din piele lacuita, scurta, si o pereche de pantofi din piele lacuita.
iar pentru iesirea cu iubitul o rochie din voal si matase, cu o geanta din piele lacuita, de culoare crem, asortate cu bijuterii din argint.
Va pup!
amitzu23
Postat pe 4 Mai 2009 12:46
Cand ies cu prietenele: blugi, tocuri si o bluza vaporoasa
Can ies cu iubitul : fusta lunga si o bluzita fina, amandoua din in, sandale cu talpa joasa pentru o plimbare romantica

Postat pe 4 Mai 2009 12:49
la o iesire cu prietenele ,ma imbrac lejer.
la o intalnire cu sotul nu ma imbrac deloc
ETE_EU
Postat pe 4 Mai 2009 12:50
pentru o iesire cu o prietena as purta o tinuta cat mai lejera constand in jeansi,un tricou si o pereche de staruri,iar pentru o iesire cu iubitul as purta o rochie de seara,neagra,mulata pe trup si o pereche de sandale impreuna cu o poseta plic.
mirana20
Postat pe 4 Mai 2009 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lenjerie sexy pentru Ziua Indragostitilor! 1153 De la: alexandra_princess 17 Februarie 2010 17:29
Castiga 4 sedinte Olimpic Body Fit! 54 De la: concursKudika 18 Martie 2015 16:21
Concurs Moulinex 942 De la: Emma4 11 Ianuarie 2011 11:40
concurs easy shape 124 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:23
Castiga unul dintre cele 10 premii oferite de SABON! 449 De la: concursKudika 11 Iunie 2012 08:15