Setari Cookie-uri

Concurs : Castiga 2 lotiuni de corp de la NIVEA pentru 2 momente speciale!

kudika008479
Postat pe 4 Mai 2009 20:33
Cu prietenele ceva casual, un pantalon alb + maieut galben + sandalutze ( dupa o zi plina si fara foarte mult timp ca sa iti schimbi tinuta de la job sau…cred ca e ok ).O seara cu iubitul…sa ma gandesc…da, am gasit! Un look glamour care sigur poate transforma orice femeie instantaneu in vedeta serii ( o adevarata senzatie ) combinatia mea preferata fiind o rochie pana la genunchi , neaparat de culoare turcoaz si accesorii auri.
mira_ana
Postat pe 4 Mai 2009 20:48
La o iesire cu prietenele as alege o tinuta lejera, comoda.O pereche de blugi skinny,un top intr-o culoare puternica,niste pantofi comozi+niste bijuterii finute de argint.
Pentru o seara romantica cu iubitul as alege o rochie feminina, vaporoasa.In par niste bucle lejere si niste sandale elegante.
briyanaa
Postat pe 4 Mai 2009 21:10
Cu prietenele m-as imbra in ceva vesel, optimist, pentru ca tot timpul se plange cateuna de ceva, si asa as contracara energiile pozitive cu o bluza roz.. . sau ceva de genul asta.
Cu iubitul m-as imbraca cu ceva sexy, cu siguranta un decolteu adanc si niste blugi cuminti.
cescutza
Postat pe 4 Mai 2009 21:34
1.pentru iesirea cu prietenele ma imbrac intotdeauna cu ceva alb, eu fiind bruneta, pantofi cu toc neaparat, si blugi, dar bluza va fi piesa de rezistenta, iar unghiile lacuite cu un lac de culoarea visinei putrede!!
2.pentru iubitul meu ma imbrac cat mai provocator dar nu vulgar, eventual ca sa ma joc putin ma voi costuma intr-o asistenta medicala foarte sexy, iar pe sub halat voi purta un compleu cat mai provocator, voi fi o asistenta foarte grijulie care va avea grija de el toaaaata noapteaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dienuca
Postat pe 4 Mai 2009 21:50
cand ies cu prietenele imbrsc o rochita cat mai chic...iar cand sunt cu iubitul este de ajuns o lenjerie sexy
ruxa1990
Postat pe 4 Mai 2009 21:51
Buna seara, la o iesire cu fetele m-as imbraca cu o salopeta de blugi si platforme, iar o seara cu iubitul as purta......................un ruj pe buze si atat !!!
danysuper26
Postat pe 4 Mai 2009 22:04
Pentru o seara cu fetele cea mai potrivita tinuta este una trendy si confortabila. Asa ca as opta pentru fustita polka dots (din nou in tendinte), dresul mov si tricoul mov. Cizmulitele de primavara in picioare, geanta micuta stil portofel clutch si sunt gata de o seara la film sau in mall cu fetele!

Seara cu iubitul... depinde si unde se consuma
- daca e la mine sau la el, fara "martori" pot imbraca linistita neglije-ul negru daruit de el, pe care il asortez cu rujul rosu si lacul de unghii rosu;
- daca e o seara in oras, am voie sa imbrac cea mai decoltata camasuta la care adaug fustita neagra pana la genunchi, pantofii rosii cu toc si,,, iubitul, bineinteles, el e cel mai important accesoriu!
simonik1902
Postat pe 4 Mai 2009 22:31
o seara cu fetele care sigur se va petrece intr-un club ca de obicei ma gandesc sa aleg o tinuta sexy draguta,o roghita scurta stramta colorata ca tot se poarta colorat si bineinteles un pantof sau o sandaluta cu toc....

pentru o seara cu iubitul meu :daca o sa iesim in oras o sa fie o tinuta eleganta,sobra decoltata ceva care sa poate fi admirat fara a te plictisi
iar daca se petrece seara undeva unde vom fi doar noi s-ar putea sa nu avem nevoie de tinuta:)dar totus o camasuta de noapte din matase negru cu rosu ar fi ideala
miutza19
Postat pe 4 Mai 2009 23:24
mangolieeee... asta'i raspunsu' ufff nika nu stiti
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 23:25
crezi ca inteleg astia de mai sus de magnolie
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 00:20
atunci numa' bine.... iau io tot premiu'
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 00:23
Pentru o seara cu prietenele m-as imbraca asa: o rokita retro pana la genunki in nuanta bej, roz pal sau bleu si un sacou albastru inkis cu multi nasturi rosii si o pereke de sandale bej cu toc ,dar sa fie foarte comode si desigur o gentuta cat mai minuscula intr-o forma oarecare( ex: broscuta).Motivatie:cand ies cu prietenele mele niciodata nu stiu unde mergem,poate fi la pizza,la restaurant,in club,la o betie...cine stie,asa ca trebuie sa arat oricum bine oricand.
Pentru o seara cu iubitul nu as opta pentru un decolteu generos/incendiar,as alege mai bine o rokita din denim cu o croiala care sa contina dantela alba si sa fie scurtuta,sa nu fie mulata, sandale fara toc ,gen gladiator sau o pereke cu o croiala deosebita,ciudata.Motivatie: nu vreau sa-i arat din start ce este sub haina mea,il las mai bine sa ma descopere,inclusiv stilul.
Sunt genul de om care ma imbrac intotdeauna diferit,imi place sa asortez, sa-mi si cos hainute,numa ca sa ma regasesc in ele,imi plac croielile cat la complicate si in acelasi timp originale,nuantele pale,cele aprinse sunt doar pentru unele culori.
Daca ar fi fost un concurs unde puteam sa desenez tinutele,cu siguranta le-ati fi inteles mai bine.
gaidamut_t
Postat pe 5 Mai 2009 01:28
avand in vedere ca vine vara si e destul de caldutz afara, intr-o seara cu prietenele as purta o rochita scurta,satinata si viu colorata,culori la moda mov,albastru sau bleu,negru,galben...o combinatie de culori care sa curga una intr-alta,un amestec frumos si armonios...o rochita geisha style cu sandale sau pantofi platforma si o gentutza plic.
pentru o seara petrecuta cu iubitul as opta pentru un desuu sexy...partea de sus (un top sau ceva gen rochita) sa fie satinat,matasos sau dantelat...un chilotel tanga poate cu aplicatii din pietricele stralucitoare care sa imite diamantele...si bineinteles o atitudine provocatoare!
bluemoon_is_me
Postat pe 5 Mai 2009 04:01
la iesirea cu prietenele as imbraca o pereche de pantaloni negri cu o bluzita rosie foarte decoltata curea neagra geanta rosie si pantofi negri.
la intalnirea cu iubitul meu o rochita alb-negru scurta cu un decolteu decent si pantofi negrii cu un toc foarte inalt.
johnsy
Postat pe 5 Mai 2009 08:58
pt o seara cu prietenii as purta ceva casual, ca doar ma duc cu prietenii, nu la o prezentare de moda. probabil niste blugi, cu o bluza care sa fie si comoda, dar si putin eleganta, cu ceva decolteu si niste balerini, iar in loc de geanta mi-as lua un ghiozdanel maro de piele ce il am pe acasa, ca doar se cam potriveste la orice. si cu iubitul,hmmm. nu m-as imbraca foarte diferit de o seara cu prietenii. poate ca mi-as schimba bluza. si doar e iubitul meu, deja ii place de mine. ma voi imbraca cum ma imbracam si inainte de a il cunoaste. doar asta l-o atras la mine, cum eram inainte de a il cunoaste. nu as schimba nimic la mine daca mi-ar spune prietenul. ori ii place de mn asa cum sunt, ori nu
deeaz18
Postat pe 5 Mai 2009 10:13
pt o seara cu iubitul...m-as imbraca in ceva sexy...cum ar fi o rochie rosie cu un decolteu potrivit....pantofii tot de culoare rosie pentru ca stim prea bine ce semnifica aceasta culoare...cred ca l-as atrage mult mai mult decat intr-o tinuta obisnuita....iar pt iesirea cu prietenii...m-as imbraca cu ceva cool....cum ar fi blugi,adidasi,un tricou sexy....si o jacheta...depinde si de locul unde mergem....dar la o iesire prin parc sau la un suc cam asa m-as imbraca
kudika013356
Postat pe 5 Mai 2009 14:29
Buna Ziua! pt o iesire distractiva cu prietenele indiferent de locatie mizez pe ceva "jucaus" in culori pastelate de bun gust bineinteles cel putin in partea de sus...poate o ie interesanta vaporoasa,o bluza tip rochita intr un model feminin incepand a avea o lejeritate de sub sani in jos...sh colanti negri pt k se pot asorta aproape la orice,incaltaminte joasa comoda pt k nu se stie niciodata ce nebunii ne mai vin prin cap sh trebuie sa fim in forma pt a ne "juca"..noi avand un stil foarte activ,sperand sa avem o zi favorabila sh frumoasa mai ales k tot e inceput de vara!

Daca e vorba de o iesire cu iubitul aleg note ceva mai elegante care imi pun in evidenta silueta gen rochite,jeansi bine alesi pt a mi avantaja picioarele (nu pot alege kiar orice kiar daca imi plac pt k am picioarele ceva mai dezvoltate!),camasi cu linii fine simple...sh putina dantela nu ar strica pt ca scoate in evidenta feminitatea...incaltamintea perfecta pantofii cu toc rosii pt ca s ar potrivi cu tinuta mea pe care in general o aleg in non-culori! Imi place sa merg cu iubitul meu la brat sa fiu ingrijita,sa nu dau note de vulgaritate,stiind ca el e mandru intotdeauna de mine si ii place sa se afiseze cu mine oriunde in lume!

Lucrul cel mai important la o femeie care se respecta indiferent de ocazie sau persoanele ce o inconjoara este sa fie ea insusi,ingrijita pt a se putea simti bine in pielea ei!

Sa aveti o zi frumoasa!
mardusha
Postat pe 5 Mai 2009 14:54
Cu prietenele ma imbrac sport sau casual functie de evenimentul la care particip ,iar cu iubitul ma imbrac elegant.
remimaibine
Postat pe 5 Mai 2009 16:23
buna...daca ies in orash cu prietenele aleg o tzinuta casual...gen rochita, culori calzi,un crem cu ceva model pe ea,dar nu prea strident,niste pantofiori foarte dragutzi care sa imi avantajeze gambele si daca e destul de frig afara blugi,cu o pereche de pantofiori finutzi si o bluzita....in orash cu prietenul as alege ceva sexy,dar nu foarte extravagant; tot o rochita cu un decolteu de invidiat si o pereche de sandalute sau pantofi,
anamaryea
Postat pe 5 Mai 2009 16:31
atat cand ies cu fetele cat si cand ies cu iubitul meu imi place sa ma simt cat se poate de bine in hainele pe care le aleg. de obicei nu conteaza in compania cui ma aflu si ma imbrac intotdeauna dupa starea mea, tinand cont mai mult de locul in care voi merge si alegand cea mai adecvata tinuta. consider ca stilul in confera atitudine iar in momentul in care iti schimbi vestimentatia in functie de persoanele cu care iesi dupa parerea mea inseamna ca ai si o atitudine diferita si usor prefacuta cu fiecare dintre ei. mie imi place sa raman asa cum sunt, si sa mi exprim cat mai bine personalitatea atat prin tinuta mea cat si prin comportament, fapte.. etc
RobertaMissy
Postat pe 5 Mai 2009 16:32
cu petale de mangoliee
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 16:34
buna fetelor cand plec cu pretena mea merg in sport imbracata ,mai bine zis cat de sport dar lejer ,dar am perioade cand ma imbrac dupa gustul meu ,pentru ca o femeie este frumoasa dupa cum este aranjata si chocheta este o zicala pe om il apreciez dupa cum este imbracata si depinde cum se asorteaza in functie de evenimente ,dar dupa mine o femeie trebuie sa arete mereu aranjata ori ce varsta are,eu zic ca o femeie apreciez dupa tinuta si cum este de ingrijita.noi femeile trebuie sa avem mare grija ca sa ne aranjam cu stil si cu rfinament ca sa ne scoatem in evidenta in ori ce imprejurare.
pop50
Postat pe 5 Mai 2009 17:05
De obicei cand ne adunam noi fetele mergem la o cafea si o barfa mica la cafeneaua noastra preferata din oras,asa k orice tinuta casual-chic este binevenita.Tinuta pe care as alege'o ar fi formata dintr'o pereche de jeansi de culoare gri, o bluzita alba pana peste fund si putin larguta dintr'un material subtire, o vestuta neagra iar in picioruse o pereke de balerini de culoare neagra.
Iar o seara cu iubitul as petrece'o in intimitate asa ca tinuta ar fi foarte lejera, fiind formata doar dintr'un babydoll care ar cere s fie dat jos pentru ca pielea sa se bucure de mangaierile,atingerile si sarutarile iubitului.
ElenushDePlush
Postat pe 5 Mai 2009 17:10
eu zic..in ambele cazuri...costumul Evei
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 17:24
la o iesire cu prietenele as purta o bluza sport si o pereche de blugi, de asemenea machiajul ar fi unul natural, iar la o iesire cu sotul ceva deosebit-depinde de eveniment. in general, daca mergem la un restaurant, port ceva casula-o pereche de pantaloni de stofa si o bluza chic.
andreeastancila
Postat pe 5 Mai 2009 17:25
doina_panait
Postat pe 5 Mai 2009 18:07
ce patisi Doinoo
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 18:09
doina_panait
Postat pe 5 Mai 2009 18:11
Im...intr-o seara cu prietenele,presupunand ca mergem la un restaurant m-as imbraca elegant...o rochita stil office neagra sau bej cu niste perlute,iar la o iesire cu iubitul(la o petrecere)cu o rochita lunga,cu spatele gol...
yony_yony17
Postat pe 5 Mai 2009 18:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mistica.ro te premiaza! 41 De la: concursKudika 20 Mai 2014 13:43
Castiga una dintre cele 5 pijamale din colectia Sofiaman in valoare de 1 milion fiecare! 235 De la: concursKudika 28 Martie 2011 14:55
Castiga una dintre cele 3 cutii Bijoux Leonidas! 528 De la: concursKudika 18 Martie 2012 23:25
Castiga unul dintre cele 3 seturi Welness oferite de Bio-Cosmetics! 458 De la: margohertan_condo 30 Aprilie 2011 20:35
Castiga o invitatie dubla la deschiderea Art Yourself Gallery si un produs original marca Rob Brandt ! 20 De la: concursKudika 19 Septembrie 2011 19:37