imaterialul material

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
"stii, dragostea mea costa enorm de fapt. nu ma prostituez, nu cer nimic, dar frica de problemele materiale imi ingheatza sufletul. te iubesc dar nu suntem altceva decat parteneri intr-o afacere numita viata, atata timp cat balanta e pe minus. ne salutam cordial si contribuim fiecare dupa puteri la mentinerea caminului, dar nu te astepta ca sufletul meu sa functioneze"

bun bun, zi io ... dar cum se reactioneaza la asemenea 'filfizonie' de vieatza, coane Leonida? cu reactiunea strici, cu listinea amoarei ingropi sufletzelul ... poftim de mai paseste cumva inainte.
haideti, sa ne radem oleaca si de cele serioase
Raporteaza abuz de limbaj
Paul
Fosta membra Kudika.ro
De la: paultinichigiu, la data 2009-05-08 13:17:28"stii, dragostea mea costa enorm de fapt. nu ma prostituez, nu cer nimic, dar frica de problemele materiale imi ingheatza sufletul. te iubesc dar nu suntem altceva decat parteneri intr-o afacere numita viata, atata timp cat balanta e pe minus. ne salutam cordial si contribuim fiecare dupa puteri la mentinerea caminului, dar nu te astepta ca sufletul meu sa functioneze"

bun bun, zi io ... dar cum se reactioneaza la asemenea 'filfizonie' de vieatza, coane Leonida? cu reactiunea strici, cu listinea amoarei ingropi sufletzelul ... poftim de mai paseste cumva inainte.

Da eu cred ca te iubeste enorm...(daca e vb de tine)...
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

De la: paultinichigiu, la data 2009-05-08 13:17:28"stii, dragostea mea costa enorm de fapt. nu ma prostituez, nu cer nimic, dar frica de problemele materiale imi ingheatza sufletul. te iubesc dar nu suntem altceva decat parteneri intr-o afacere numita viata, atata timp cat balanta e pe minus. ne salutam cordial si contribuim fiecare dupa puteri la mentinerea caminului, dar nu te astepta ca sufletul meu sa functioneze"

io cred ca are dreptate Busu...de luni va veni vremea aia buna.......
Fosta membra Kudika.ro

hai mai chiar asa de complicata a devenit viatza ?
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: camelusha83, la data 2009-05-08 13:31:34Da eu cred ca te iubeste enorm...(daca e vb de tine)...

sa nu-ti fie cu suparare, dar mi-ar place sa stiu cam de unde deduci tu inaltele sentimente despre care vorbesti? si de ce precizarea 'daca-i vorba de tine' ...
scuzata-mi fie cererea de precizare de informatii precise
Paul
Fosta membra Kudika.ro
"stii, stii, dragostea mea costa enorm de fapt. nu ma prostituez, nu cer nimic, dar frica de problemele materiale imi ingheatza sufletul"

, asta cred ca e continuarea " barbatul cu bani e mai atractiv",

deci sufletul functioneaza cand balanta e pe plus ( la portofel) si dispare teama de probleme materiale , bine asta nu inseamna prostitutie, dar cel mai important de retinut este " dragostea mea costa enorm"
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

De la: paultinichigiu, la data 2009-05-08 15:11:20
De la: camelusha83, la data 2009-05-08 13:31:34Da eu cred ca te iubeste enorm...(daca e vb de tine)...

sa nu-ti fie cu suparare, dar mi-ar place sa stiu cam de unde deduci tu inaltele sentimente despre care vorbesti? si de ce precizarea 'daca-i vorba de tine' ...
scuzata-mi fie cererea de precizare de informatii precise

eu is ferm convinsa ca nu e vorba despre tine Paul ... !
Linie punct linie punct ....
Fosta membra Kudika.ro
:) evident ca nu, chiar masochist nu sunt, sa-mi aleg dintre frumoasele reprezentante ale partii adverse altceva decat un bun aliat ... e vorba de sa zicem 90% dintre diafanele care ne inconjoara, atunci cand le ajunge cutitul la os. cam cum arata acum patria noastra.
Paul
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

e un fel de a spune ,,erai perfect daca aveai mai multi bani''
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

urat dar,din pacate, adevarat... asta e
Fosta membra Kudika.ro
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesata, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa!