Setari Cookie-uri

The end....forever..?

salut...da...sunt aceeasi bleaga de la horoscop.....el s-a enervat....mi-a spus ca nu mai suporta...a trantit usa si a plecat..m-a facut in toate felurile posibile...dupa 4 zile imi trimite mesaj ca vrea sa vorbeasca cu mine sa clarificam lucrurile..nu m-am intalnit cu el....mi-a mai trimis mesaje spunandu-mi ca sunt cea potrivita pt el..ca ma iubeste....eu simt ca mor..pe de o parte vreu sa il vad iar...pe cealalta parte..im vine sa ii dau cu ceva in cap...mi se rupe inima.. ...nu suport sa il vad trist...dar in acelasi timp nu inteleg de ce s-a razbuna asa pe mine... ...va roog...un sfat ceva...nu mai pot..nu mai pot nici sa plang..stau amortita in scaun si ma uit pe tavan..si ma..gandesc..la tot ce a fost intre noi...ma simt nefolositoare...
Sweet_angel_of_light
Postat pe 8 Septembrie 2008 21:50
Incearca sa te calmezi putin , scoate capu pe geam ( ai grija sa nu cazi sau sa faci vre-o prostie) trage putin aer in piept, si incearca sa te linistesti cat de mult poti ,eu totusi nu inteleg daca el spune ca te iubeste si e potrivit pt u dc te-a jignit in toate felurile, eu inteleg ca la nervi se intampla multe dar deja aici este o problema, dar nici tu nu esti prea departe vad ca si tu vrei sa ' ii dai cu ceva in cap', si totusi ti se rupe inima ...oameni buni, vorbiti, discutati problema ca 2 oameni maturi, chiar le puteti pune pe foaie ,by the way de cat timp sunteti impreuna?
G_Bogdan
Postat pe 8 Septembrie 2008 22:32
de un an..aproape...dar ne certam mai tot timpul...cica el ar fi vrut sa se casatoreasca cu mine....
Sweet_angel_of_light
Postat pe 8 Septembrie 2008 22:33
buna...dk iti doresti sa cont rel cu el el zic totusi sa va intalniti si sa clarificati lucrurile si vezi dk se mai poate rezolva ceva, daca nu lasa'l in pace si vezi'ti de viata ta ca mai tarziu sa nu regreti...mult succes si sper sa va impacati dk intr'adevar il iubesti si dk t iubeste si el
andy23
Postat pe 8 Septembrie 2008 22:41
mda...am fost si eu in situatia asta...ma trezesc ca ma suna si incepe sa vorbeasca numai baliverne...i-am inchis de vre-o cateva ori si tot continua...dupa care la vre-o jumate de ora trimite un sms cat 5 :)) in care spunea ca regreta ca ma iubeste sa-i mai dau o sansa...sa ma gandesc ce vreau sa fac....eu zic sa te gandesti si mai dai o sansa dar nu inainte de a-l intreba din ce motiv a spus acele lucruri urate...eu una cand nu sunt cu el as vrea sa-i zic multe dar cand ne intalnim parca dispar toate cuvintele pe care mi le propusesem sa i le zic...totul depinde de tine,tu iei ultima decizie se pare...
paola01
Postat pe 9 Septembrie 2008 00:34
asa fac eu cu prietenul meu...cand ma enerveaza sau am nervi pe mine,ma razbun pe el saracu si il injur in toate felurile dar in inima mea il iubesc si nu vreau sa ne despartim!acum el s-a obisnuit cu mine si cand ma ia pandaliile ma lasa pana ma calmez si apoi imi cer iertate bla bla bla si totul revine la normal...off nervii astia....draga lasa-l sa se calmeze si calmeaza-te si tu si nu mai pune la suflet!sunt sigura ca nu te jigneste din inima ci doar ptr ca e nervos si esti prima care ii iese in cale!iarta-l draga...
playboy
Postat pe 2 Noiembrie 2008 16:57
eu nu prea inteleg ?! cum poti jigni pe cineva cand tu se presupune ca simti "iubire" ptr el??

inteleg sa fii nervoasa, necomunicativa , sa te inchizi in tine dar sa jignesti SA INJURI?

eu am avut problema asta ...el lucreaza din 3 in 3 zile ..eu 10 ore pe zi 5-6 zile pe saptamana si seara cand ajungeam acasa de ce adorm si de ce sunt nervoasa ( am si un job in care eu centrez eu dau cu capul)

in timp ..ne straduim : el ma asculta si ma descarc eu sunt o dulceata apoi
CMBSTPMN
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:35
Uneori pentru a-ti exprima liber sentimentele fata de persoana iubita, pentru a te simti lipsit de inhibitii si prejudecati, ai nevoie sa fii intr-un loc care rezoneaza cu sufletul tau, care sa te inspire si sa-ti dea putere in acelasi timp. Trimite mesaj la 1266 cu textul TXT SWEET pentru a descoperi cel mai potrivit loc, si in acelasi timp, cadoul pe care vi-l puteti oferi reciproc. Ciocolata, florile si sampania sunt incluse in oferta.
robo_sr
Postat pe 21 Februarie 2009 02:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt casatorita si totusi singura!! 53 De la: kudika445445 25 Decembrie 2011 11:34
Oare ma mai iubeste? 73 De la: Gina1989 22 Noiembrie 2011 14:17
Un sfat se poate? :( 15 De la: criss84 29 Septembrie 2010 10:40
Divort dupa 9 luni de casatorie 21 De la: zoredia 30 Mai 2009 22:49
Decizie majora in doar 2 zile. Help :( 19 De la: kudika_9329 25 Iunie 2012 16:48