Setari Cookie-uri

vreau permis

De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-13 22:55:39eu ma gandeam ca vrei permis la sex fiind postat la acest capitol...


asta este o remarca pertinenta
ella_c
Postat pe 8 Iunie 2009 21:43
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-08 21:35:51 mai puiule de ce s a te iei si tu de mine.
te-ai luat exact de ce iti place tie cel mai mult : SULAU . iti place SULAUL daca vrei ti l dau si tie Sulaul si ti-l dau la 250km/h .
apropo masina ajunge si la 300 . nici nu-ti imaginezi cate iepe am in motor.
auzi Sulau. asta e Buna.
in cinstea Sulaului

si inca ceva....
sulắu, s.n. (reg.) prãjinã de brad.
asta ca sa vezi ce inseaman de fapt si la ce te-ai gandit tu...
anca0704
Postat pe 8 Iunie 2009 21:47
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-03 16:25:10bunaaaaaaa! deci spun : dupa ce ca esti incomnstienta mai esti si proasta.
nu sunt vitezoman : aveam 200 / h cu o masina clasa a de lux.
tu mergi cu un jeg de matiz cu 150 la ora : esti inconstienta :? offfffffffffffffffffff
Doamane iti dai seama daca intram frontal unul in altul :? iti dai seama>?ca ziceau astia ca masina mea din negru a devenit rosie?
iti dai seama ?
vaaaaaaai puiule , incerca sa ma eviti in trafic : vezi ca am numarul : B . 81 . F U T .
EVITA-MA.
PUPICI SI AI GRIJA LA MIOAPE CA SUNT MULTE


"jeg de matiz"?mai baiatule tu suferi de grandomanie ...Ai impresia ca esti singurul care are masina puternica? Au si altii ,dar nu se sparg in figuri pe aici...Cand te adresezi unor femei incearca sa folosesti cuvinte mai decente .Daca vrei sa-ti refulezi figurile pe un forum nu l-ai gasit pe cel potrivit.
Cat despre numarul acela...poti sa ti-l bagi (vari) undeva...
ella_c
Postat pe 8 Iunie 2009 21:52
De la: ella_c, la data 2009-06-08 21:52:47
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-03 16:25:10bunaaaaaaa! deci spun : dupa ce ca esti incomnstienta mai esti si proasta.
nu sunt vitezoman : aveam 200 / h cu o masina clasa a de lux.
tu mergi cu un jeg de matiz cu 150 la ora : esti inconstienta :? offfffffffffffffffffff
Doamane iti dai seama daca intram frontal unul in altul :? iti dai seama>?ca ziceau astia ca masina mea din negru a devenit rosie?
iti dai seama ?
vaaaaaaai puiule , incerca sa ma eviti in trafic : vezi ca am numarul : B . 81 . F U T .
EVITA-MA.
PUPICI SI AI GRIJA LA MIOAPE CA SUNT MULTE


"jeg de matiz"?mai baiatule tu suferi de grandomanie ...Ai impresia ca esti singurul care are masina puternica? Au si altii ,dar nu se sparg in figuri pe aici...Cand te adresezi unor femei incearca sa folosesti cuvinte mai decente .Daca vrei sa-ti refulezi figurile pe un forum nu l-ai gasit pe cel potrivit.
Cat despre numarul acela...poti sa ti-l bagi (vari) undeva...

toata stima mea pt ceea ce ai scris, ella!!
anca0704
Postat pe 8 Iunie 2009 21:55
De la: anca0704, la data 2009-06-08 21:55:15 />
toata stima mea pt ceea ce ai scris, ella!!


Anca , un barbat care se respecta nu i se adreseaza asa unei femei...
Parerea mea!
ella_c
Postat pe 8 Iunie 2009 22:01
De la: ella_c, la data 2009-06-08 22:01:46
De la: anca0704, la data 2009-06-08 21:55:15 />
toata stima mea pt ceea ce ai scris, ella!!


Anca , un barbat care se respecta nu i se adreseaza asa unei femei...
Parerea mea!

tocmai de aceea subscriu!
anca0704
Postat pe 8 Iunie 2009 22:40
De la: allexxe, la data 2009-06-02 21:19:59 ......... am avut si eu matiz si am mers si cu 150 km/h cu el pe autostrada,......


si nu si-a luat zboru'?
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 12:01
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-02 09:38:09 din cauza ambitiosilor ca tine nu avem noi loc pe strada.
ex : faceam ca de obicei drumul bucuresti - ploiesti , bineinteles ca rulam ca de obicei cu o viteza intre 160 - 200 cand o mioapa ca tine a trecut pe banda 1 cu 40km /h asta fiind in zona dupa pod Otopeni si bineinteles ca am propulsat-ooooooooooooooooooooo pana la Tancabesti si ''bineinteles '' ca tot eu am fost de vina rupand fundul saracului Matiz Daewoo(chinezarie intrukipata) , am pastrat legatura cu mioapa si dupa cca 2 ani am inteles ca tipa nu a mai condus de aceea te sfatuiesc sa lasi carnetul si in continuare sa depinzi de sotul tau.
Nu sunt Misogin dar de ce insisti?>
Nu ai rezista in scumpa noastra capitala cxa sunt sute de dobitoci ca mine.
Succesuri.


buna ziua bebelule

ma amuza foarte tare topicu asta
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 13:36
Ancutzo cred ca m ai injurat : mi-a loc foc masina
poate ai vazut la televizor
dar nu-i nimic
cica imi da Ferrari alta :)))))))))))))))))))))))))))))
bebe_lush_ul
Postat pe 10 Iunie 2009 12:09
Diavolyta_
Postat pe 10 Iunie 2009 22:12
Mda, pacat de masina ca n-avea nici o vina saraca.

Ia-ti mai bine o Dacia d-aia facuta de japonezi ca e mai buna de cit ferrari. La modul coleric in care conduci o masina sigura iti poate salva viata.ferrari...ma indoiesc.

Si uite am si eu o intrebare de baba curioasa :in afara de soseaua Bucuresti - Ploiesti (care cit e de lunga?????) unde in alta parte conduci tu in Romania cu 200 km/h?
micabis
Postat pe 11 Iunie 2009 05:20
200? hmmmmmmmmm
279 km /h radar bucuresti - pitesti - craiova - turnu severin -(24km care se merge cu 30 km/h) - timisoara
drumul bucuresti - urziceni - buzau ----.> deviatie Iasi.-312 km /h
se p[oate crede-ma.
la 400 km /h decoleaza un avion cu 200 pasageri.
daca ii pui aripi zbori puiule zbori :)))))))
Apropo imi e teama ssa zbor cu avionul.
bebe_lush_ul
Postat pe 11 Iunie 2009 10:07
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-10 12:09:05 Ancutzo cred ca m ai injurat : mi-a loc foc masina
poate ai vazut la televizor
dar nu-i nimic
cica imi da Ferrari alta :)))))))))))))))))))))))))))))

de luai si tu foc odata cu ea! mai scapam de un grandoman ca tine!!
anca0704
Postat pe 11 Iunie 2009 11:54
ufffff si eu tot astept permisu' ala....
Diavolyta_
Postat pe 11 Iunie 2009 12:03
Cu alte cuvinte zbori jos!!!
Well, iti doresc o viata intensa ca lunga... ma indoiesc ca o sa fie.
micabis
Postat pe 11 Iunie 2009 18:52
daca luam foc arata,m asa dar se pare ca D-zeu ia doar oamenii buni ceea ce rezulta ca eu sunt un ce frumoasa e viata asta ma duc la calarie desi e foarte simplu , nu are farmec si adrenalina.
iti dai seama 1 calut putere
cat sa fuga'?
bebe_lush_ul
Postat pe 11 Iunie 2009 23:01
De la: allexxe, la data 2009-06-02 11:25:50Dar ce dioptrii ai de e asa grav? Eu am -2, dar n-am avut nicio pb in a obtine permisul, nici nu purtam ochelari, aveam lentile pe vremea aia si conduc si-n ziua de azi fara ochelari. Bafta!


Esti inconstienta dc la -2 sf tu iti permiti sa conduci fara ochelari...nici macar nu realizezi ca esti un pericol pe sosea si mai ai tupeul sa faci si comentarii de genul celuide mai sus.Vorbesc in cunostinta de cauza deoarece cu asta ma ocup in general ...adica le spun unor pacienti ca tine ca acesti ochelari sunt permanenti,iar ei pleaca pe usa asa cum au intrat,asta ca sa nu fac niste comparatii jignitoare.Tu nu realizezi ca ai reflexele intarziate uneori si nu apreciezi distanta corect ca sa nu mai vb de faptul ca noaptea e o catastrofa condusul fara ochelari in cazul tau,dar de...tu "vezi foarte bine"...si "le stii pe toate"...si mai dai si sfaturi pe deasupra.vezi-ti de treaba ta si poarta ceea ce ti s-a recomandat ca nu e tampit medicul care a facut-o.Si dc te descurcai asa de bine si vedeai f. bine de ce ai mai fost la oftalmolog..?..incearca sa te abtii sa vb despre lucruri pe care nu le stapanesti f bine..pacienti ca tine am avut f multi .,si tot ei vin peste un anumit timp sa se planga de dureri de cap ,stare constanta de oboseala,dureri de ochi,etc...etc...ar fi bine ca at cand mergi la medic sa asculti ceea ce spune acesta si sa intrebi ce nu ai inteles,nu sa aprobi iar cand iesi din cabinet sa faci ce te duce capul..mai bine nu mai pierde nici timpul tau nici pe al lui.
nikkitt_a
Postat pe 12 Iunie 2009 09:06
ella...nu te mai supara..aces om ..omulet zis bebelushul....a fost si este un nesimtit de multa vreme pe acest forum....el jigneste....orice fata......mai ales cind da private ca vrea adresa de mesinger...sau vreo intilnire..si este refuzat....daca vrea mai multe sa sune la matrimoniale eventual....
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 10:35
vad ca tot te tii de capul meu Pami.
trebuie mereu sa ma urmaresti si sa-mi vizualizezi profilul?
pe bune
esti penibila si mai esti si ''maritata'' vezi-ti fata mea de familia ta..............si.....apropo?
ai mai invatat sa scrii ? ca ultima oara gramatica de clasaII era mult pentru tine :))))
iti9 aduci aminte ? cuvintele tale?? :: SA SCRI , MIAM , NAM , offff sper ca ai facuit meditatii nu meditati.
salutari sotului.
bebe_lush_ul
Postat pe 12 Iunie 2009 15:20
bebelusuleeee lasa fata in pace ca iti ruppp aripioareleee
thadoog
Postat pe 12 Iunie 2009 15:24
catea e cine te-a crescut impertinentule.......te-ai vazut refuzat in private....crezi ca fetele de aici de pe forum intra in cautare de fericire si obsedati ca tine?.....aici intra sa piarda timp...sa discute diverse....insa cind apare cite un obsedat ca tine....iti vine sa versi
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 15:37
da doog....este unu de ma tot zapacit pe private .....un obsedat...ca nu pot sa ai zic altfel...care imi zice el mie ca daca sunt maritata...sunt si sechestrata de sot..ca nu stau pe mess cu el sau altii..eventual si o intilnire...poate si ...altceva....imi da lectii de viata mie....cica...ca are o iubita care il lasa cu altele...si ca are el bani...firma..si dracu sa il ia.....de pedofil
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 15:39
dece tre sa raspunzi la asemenea mesaje?
oga_RUL
Postat pe 12 Iunie 2009 15:40
gata ..dragii mei....acest bebelus nu mai exista...am avut grija de el...in caz ca intra cu alt nik...va fi si acela inchis.....pai pina cind sa suporti asa oameni
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 15:44
De la: pamela_1, la data 2009-06-12 15:44:02gata ..dragii mei....acest bebelus nu mai exista...am avut grija de el...in caz ca intra cu alt nik...va fi si acela inchis.....pai pina cind sa suporti asa oameni
haaaaaaa da ce ai facut pameooo,,,,vrajiii ceva
thadoog
Postat pe 12 Iunie 2009 15:46
estii sora cu ,,,,kudikaa
thadoog
Postat pe 12 Iunie 2009 15:47
cind un obsedat...sau cineva te supara trimitand mesaje obscene la adresa ta raportezi la site...si este ok....sunt super de treaba acesti oameni de pe site
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 15:49
te-ai prins doog....pup ca imi esti drag uite exemplu sti bine ca ai incercat si tu la mine...daca sunt singura etc...insa am vb civilizat nu?...si suntem prieteni
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 15:50
De la: pamela_1, la data 2009-06-12 15:50:14te-ai prins doog....pup ca imi esti drag uite exemplu sti bine ca ai incercat si tu la mine...daca sunt singura etc...insa am vb civilizat nu?...si suntem prieteni
asa e pamelooo te ca imi esti dragaa,,,iar eu nu am fost cu nimeiii golann ,,,in vorbire,,,,,,si am incercat eu si la kudika
thadoog
Postat pe 12 Iunie 2009 15:59
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 16:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau mai multa actiune in pat!! ce pot face? 67 De la: Papusikmika 11 Iunie 2009 21:28
help 7 De la: one_size 27 Aprilie 2010 13:02
Cu ce actori v-ati dori sa faceti sex? 295 De la: cotyca 28 Aprilie 2011 08:29
Oare relatia sexuala ne va indeparta? 174 De la: bruneagra25 2 Iunie 2009 08:22
DE CE SE MASTURBEAZA BARBATII CASATORITI? 147 De la: _oktober_ 26 Martie 2009 23:54