Setari Cookie-uri

vreau permis

De la: anca0704, la data 2009-05-12 13:05:38
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 13:04:31eu am auzit ca e mai interesant asa

sporturi extreme



ihiiii !
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:07
De la: geo_x, la data 2009-05-12 13:07:29
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 13:04:31eu am auzit ca e mai interesant asa



chiar vrei sa ma vezi transpirand in spate?



si pe frunte...dai jos din burtica
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:08
cum dumnezeu reusim sa transformam un topic atat de serios!!!?
geo_x
Postat pe 12 Mai 2009 13:12
da' io vorbesc serios ...ieri am ramas fara baterie
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:14
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 13:14:00da' io vorbesc serios ...ieri am ramas fara baterie


mi-am dat seama ca ai vorbit serios!
o recomandare, cand opresti motoru', incearca sa actionezi si botonu' care stinge luminile
geo_x
Postat pe 12 Mai 2009 13:17
De la: geo_x, la data 2009-05-12 13:17:33
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 13:14:00da' io vorbesc serios ...ieri am ramas fara baterie


mi-am dat seama ca ai vorbit serios!
o recomandare, cand opresti motoru', incearca sa actionezi si botonu' care stinge luminile



dar de ce crezi ca erau aprinse ??????
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:19
de cand s-a introdus legea cu obligativitatea aprinderilor farurilor in exteriorul localitatilor si pe timp de zi , principalul motiv de consumare a baterie este uitarea farurilor aprinse.

geo_x
Postat pe 12 Mai 2009 13:23
precizare: eram in localitate...si mi-a lasat sotul masina la job....deeeeci....nu am nici macar un strop de vina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_oktober_
Postat pe 12 Mai 2009 13:25
dalila.....
cred ca ceea ce am scris eu s-a interpretat gresit....nu te sfatuiam sa-i dai medicului spaga, ci doar realizam ca e clar, el asteapta....
mai spuneam sa apelezi la un prieten, o cunostinta.....care sa te ajute sincer, "corect", sa eviti oamenii astia care ar trebui sa-si faca meseria pentru ca deja sunt platiti pentru asta si nu pentru a se inbogatii de pe urma noastra....
si as mai vrea sa adaug ceva.....nu rezultatul tau oftalmologic decide daca tu sti sa sofezi sau nu, deci nu asta pune viata cuiva in pericol, asta ar trebui sa sti deja tu! ai sau nu talentul necesar pentru a deveni soferita?
dehha1
Postat pe 12 Mai 2009 13:42
De la: _oktober_, la data 2009-05-12 12:44:22
De la: geo_x, la data 2009-05-12 12:41:13
De la: dalilapink, la data 2009-05-11 20:25:19Adica cum ce dau?Eu am fost mereu o persoana corecta si vreau sa iau pe capacitatea mea si nu pe spaga,dar ma rog,traim in Romania si este posibil orice,in ziua de azi cu corectitudinea numai pierzi si o spun din proprie experienta.




n-a zis nimeni ceva de bani!


sincer, nu urc intro masina cu sofer care si-a luat carnetul pe spaga!



nici nu vreau carnet pe spaga,dupa cum am mai scris nu as pune in pericol viata mea si nici a altora/
dalilapink
Postat pe 13 Mai 2009 20:37
De la: dehha1, la data 2009-05-12 13:42:07dalila.....
cred ca ceea ce am scris eu s-a interpretat gresit....nu te sfatuiam sa-i dai medicului spaga, ci doar realizam ca e clar, el asteapta....
mai spuneam sa apelezi la un prieten, o cunostinta.....care sa te ajute sincer, "corect", sa eviti oamenii astia care ar trebui sa-si faca meseria pentru ca deja sunt platiti pentru asta si nu pentru a se inbogatii de pe urma noastra....
si as mai vrea sa adaug ceva.....nu rezultatul tau oftalmologic decide daca tu sti sa sofezi sau nu, deci nu asta pune viata cuiva in pericol, asta ar trebui sa sti deja tu! ai sau nu talentul necesar pentru a deveni soferita?


dehha1......am inteles ce ai zis tu,eu ii raspundeam si lui geox care ma intrebase cam asa"cat dai sa-ti dau permisul?" si eu i-am raspuns ca nu vreau un permis cumparat,iar in legatura cu ceea ce m-ai sfatuit tu sa apelez la cineva etc.ai avut dreptate ,cam asa se rezolva lucrurile din pacate.Mersi !
dalilapink
Postat pe 13 Mai 2009 20:42
De la: dalilapink, la data 2009-05-13 20:42:13
De la: dehha1, la data 2009-05-12 13:42:07dalila.....
cred ca ceea ce am scris eu s-a interpretat gresit....nu te sfatuiam sa-i dai medicului spaga, ci doar realizam ca e clar, el asteapta....
mai spuneam sa apelezi la un prieten, o cunostinta.....care sa te ajute sincer, "corect", sa eviti oamenii astia care ar trebui sa-si faca meseria pentru ca deja sunt platiti pentru asta si nu pentru a se inbogatii de pe urma noastra....
si as mai vrea sa adaug ceva.....nu rezultatul tau oftalmologic decide daca tu sti sa sofezi sau nu, deci nu asta pune viata cuiva in pericol, asta ar trebui sa sti deja tu! ai sau nu talentul necesar pentru a deveni soferita?


dehha1......am inteles ce ai zis tu,eu ii raspundeam si lui geox care ma intrebase cam asa"cat dai sa-ti dau permisul?" si eu i-am raspuns ca nu vreau un permis cumparat,iar in legatura cu ceea ce m-ai sfatuit tu sa apelez la cineva etc.ai avut dreptate ,cam asa se rezolva lucrurile din pacate.Mersi !


am mai citit pe un forum ca multi soferi sunt contra soferilor care poarta ochelari,daca ai citi ce umilinte ni se aduc pe acel forum si ce jigniri........de parca noi am fi vinovati cu ceva ca purtam ochelari,si ne considera un pericol public pe sosele pe acel forum,de asta mai ziceam ca nu sunt iresponsabila si daca m-as simti incapabila nu as indrazni nici macar sa ma gandesc ca vreau permis daramite sa mi-l si fac.
dalilapink
Postat pe 13 Mai 2009 20:47
De la: dalilapink, la data 2009-05-11 12:38:15salutare all

Zilele astea am m-am dus sa imi fac analizele medicale pt scoala de soferi,ca sa nu mai depind mereu de sotul sa ma duca unde am eu nevoie.Cand ajung la cabinetul oftamologic imi zice ca sunt inapta pentru a lua permisul,tin sa precizez ca eu port ochelari,am miopie.
Nu am acceptat raspunsul doctorului,si am inceput sa ma documentez pe internet si am gasit o lege data de ministerul sanatatii si familie care permite persoanelor purtatoare de ochelari si chiar si personelor care au proteza(ochi de sticla) sa conduca.Ma duc din nou la medic ,cu legea in mana ca sa zic asa,intreb de ce anume eu nu ma incadrez in respectiva lege ,la care dumealui raspunde ca el habar nu are de vreo asemenea lege desi i-am arata legea negru pe alb ,mi-a spus ca sunt inapta desi vad la optitop.Mai este cineva in situatia asta?
Nu stiu ce sa fac si unde sa ma mai adresez.Am nevoie de sfaturile voastre si va rog daca se poate fara ironii.




eu ma gandeam ca vrei permis la sex fiind postat la acest capitol...
mickyyo_parintele
Postat pe 13 Mai 2009 22:55
din cauza ambitiosilor ca tine nu avem noi loc pe strada.
ex : faceam ca de obicei drumul bucuresti - ploiesti , bineinteles ca rulam ca de obicei cu o viteza intre 160 - 200 cand o mioapa ca tine a trecut pe banda 1 cu 40km /h asta fiind in zona dupa pod Otopeni si bineinteles ca am propulsat-ooooooooooooooooooooo pana la Tancabesti si ''bineinteles '' ca tot eu am fost de vina rupand fundul saracului Matiz Daewoo(chinezarie intrukipata) , am pastrat legatura cu mioapa si dupa cca 2 ani am inteles ca tipa nu a mai condus de aceea te sfatuiesc sa lasi carnetul si in continuare sa depinzi de sotul tau.
Nu sunt Misogin dar de ce insisti?>
Nu ai rezista in scumpa noastra capitala cxa sunt sute de dobitoci ca mine.
Succesuri.
bebe_lush_ul
Postat pe 2 Iunie 2009 09:38
Dar ce dioptrii ai de e asa grav? Eu am -2, dar n-am avut nicio pb in a obtine permisul, nici nu purtam ochelari, aveam lentile pe vremea aia si conduc si-n ziua de azi fara ochelari. Bafta!
allexxe
Postat pe 2 Iunie 2009 11:25
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-02 09:38:09 din cauza ambitiosilor ca tine nu avem noi loc pe strada.
ex : faceam ca de obicei drumul bucuresti - ploiesti , bineinteles ca rulam ca de obicei cu o viteza intre 160 - 200 cand o mioapa ca tine a trecut pe banda 1 cu 40km /h asta fiind in zona dupa pod Otopeni si bineinteles ca am propulsat-ooooooooooooooooooooo pana la Tancabesti si ''bineinteles '' ca tot eu am fost de vina rupand fundul saracului Matiz Daewoo(chinezarie intrukipata) , am pastrat legatura cu mioapa si dupa cca 2 ani am inteles ca tipa nu a mai condus de aceea te sfatuiesc sa lasi carnetul si in continuare sa depinzi de sotul tau.
Nu sunt Misogin dar de ce insisti?>
Nu ai rezista in scumpa noastra capitala cxa sunt sute de dobitoci ca mine.
Succesuri.


l_diana_c
Postat pe 2 Iunie 2009 12:09
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-02 09:38:09 din cauza ambitiosilor ca tine nu avem noi loc pe strada.
ex : faceam ca de obicei drumul bucuresti - ploiesti , bineinteles ca rulam ca de obicei cu o viteza intre 160 - 200 cand o mioapa ca tine a trecut pe banda 1 cu 40km /h asta fiind in zona dupa pod Otopeni si bineinteles ca am propulsat-ooooooooooooooooooooo pana la Tancabesti si ''bineinteles '' ca tot eu am fost de vina rupand fundul saracului Matiz Daewoo(chinezarie intrukipata) , am pastrat legatura cu mioapa si dupa cca 2 ani am inteles ca tipa nu a mai condus de aceea te sfatuiesc sa lasi carnetul si in continuare sa depinzi de sotul tau.
Nu sunt Misogin dar de ce insisti?>
Nu ai rezista in scumpa noastra capitala cxa sunt sute de dobitoci ca mine.
Succesuri.
esti rautatea intruchipata
yumy
Postat pe 2 Iunie 2009 15:53
da iumalay sunt rautatea intrukipata
uite asa facea masina dupa care eu
bebe_lush_ul
Postat pe 2 Iunie 2009 17:45
Urasc vitezomanii aroganti ca tine. Daca ai masina puternica f bine, dar n-aveti cap sa o conduceti, de aia unde va stau picioarele va va sta si capul dupa ce intrati in stalpi, copaci etc mai omorati si oameni nevinovati!!! Asa ca prefer miopii in trafic. Si viteza nu e conditionata de miopie, am avut si eu matiz si am mers si cu 150 km/h cu el pe autostrada, deci nici matiz-ul nu e un stigmat de saracie sau orice alt ceva! S-a umplut tara asta de gogomani umflati de atatea furturi si spagi!!!
allexxe
Postat pe 2 Iunie 2009 21:19
De la: allexxe, la data 2009-06-02 21:19:59 Urasc vitezomanii aroganti ca tine. Daca ai masina puternica f bine, dar n-aveti cap sa o conduceti, de aia unde va stau picioarele va va sta si capul dupa ce intrati in stalpi, copaci etc mai omorati si oameni nevinovati!!! Asa ca prefer miopii in trafic. Si viteza nu e conditionata de miopie, am avut si eu matiz si am mers si cu 150 km/h cu el pe autostrada, deci nici matiz-ul nu e un stigmat de saracie sau orice alt ceva! S-a umplut tara asta de gogomani umflati de atatea furturi si spagi!!!

subscriu!
anca0704
Postat pe 2 Iunie 2009 21:30
De la: yumalai, la data 2009-06-02 15:53:13
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-02 09:38:09 din cauza ambitiosilor ca tine nu avem noi loc pe strada.
ex : faceam ca de obicei drumul bucuresti - ploiesti , bineinteles ca rulam ca de obicei cu o viteza intre 160 - 200 cand o mioapa ca tine a trecut pe banda 1 cu 40km /h asta fiind in zona dupa pod Otopeni si bineinteles ca am propulsat-ooooooooooooooooooooo pana la Tancabesti si ''bineinteles '' ca tot eu am fost de vina rupand fundul saracului Matiz Daewoo(chinezarie intrukipata) , am pastrat legatura cu mioapa si dupa cca 2 ani am inteles ca tipa nu a mai condus de aceea te sfatuiesc sa lasi carnetul si in continuare sa depinzi de sotul tau.
Nu sunt Misogin dar de ce insisti?>
Nu ai rezista in scumpa noastra capitala cxa sunt sute de dobitoci ca mine.
Succesuri.
esti rautatea intruchipata

eu as zice ca altceva intruchipata!!
anca0704
Postat pe 2 Iunie 2009 21:32
De la: anca0704, la data 2009-06-02 21:30:35
De la: allexxe, la data 2009-06-02 21:19:59 Urasc vitezomanii aroganti ca tine. Daca ai masina puternica f bine, dar n-aveti cap sa o conduceti, de aia unde va stau picioarele va va sta si capul dupa ce intrati in stalpi, copaci etc mai omorati si oameni nevinovati!!! Asa ca prefer miopii in trafic. Si viteza nu e conditionata de miopie, am avut si eu matiz si am mers si cu 150 km/h cu el pe autostrada, deci nici matiz-ul nu e un stigmat de saracie sau orice alt ceva! S-a umplut tara asta de gogomani umflati de atatea furturi si spagi!!!

subscriu!





bunaaaaaaa! deci spun : dupa ce ca esti incomnstienta mai esti si proasta.
nu sunt vitezoman : aveam 200 / h cu o masina clasa a de lux.
tu mergi cu un jeg de matiz cu 150 la ora : esti inconstienta :? offfffffffffffffffffff
Doamane iti dai seama daca intram frontal unul in altul :? iti dai seama>?ca ziceau astia ca masina mea din negru a devenit rosie?
iti dai seama ?
vaaaaaaai puiule , incerca sa ma eviti in trafic : vezi ca am numarul : B . 81 . F U T .
EVITA-MA.
PUPICI SI AI GRIJA LA MIOAPE CA SUNT MULTE
bebe_lush_ul
Postat pe 3 Iunie 2009 16:25
Bebe mic, in primul rind scoate-ti sulau ala din gura ca arati ca un porc cu paiul si e pacat sa se strice vremea.
Apoi nu te mai kk pe dumneata cu masina super lux, cu 200 km/ora si nu mai fa pe desteptul vis a vis de mioape.
Vezi sa nu dai pe sosea peste unul care are o masina super-super lux care conduce cu 250 km/ora.
Multi idioti in lumea asta iar tu esti unul dintre ei.
Si al naibi ID ti-ai gasit ti se potriveste de minune.
micabis
Postat pe 5 Iunie 2009 20:46
De la: micabis, la data 2009-06-05 20:46:39Bebe mic, in primul rind scoate-ti sulau ala din gura ca arati ca un porc cu paiul si e pacat sa se strice vremea.
Apoi nu te mai kk pe dumneata cu masina super lux, cu 200 km/ora si nu mai fa pe desteptul vis a vis de mioape.
Vezi sa nu dai pe sosea peste unul care are o masina super-super lux care conduce cu 250 km/ora.
Multi idioti in lumea asta iar tu esti unul dintre ei.
Si al naibi ID ti-ai gasit ti se potriveste de minune.

anca0704
Postat pe 5 Iunie 2009 20:57
cand am vazut titlul credeam ca vrei alt permis...dar citind am aflat ca era vb de cel de condus.
roscatika23
Postat pe 6 Iunie 2009 03:12




deci de conducere era permisu
eu stiam ca se platesc analizele astea pe mine m'a dus instructorul auto si mi'a aranjat toata fisa cu analize pt. doar 60 de lei
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 12:08
la naiba.... mie tot nu mi'au dat permisu' pentru arma....

hmmm oare de ce?
Diavolyta_
Postat pe 8 Iunie 2009 20:56
mai puiule de ce s a te iei si tu de mine.
te-ai luat exact de ce iti place tie cel mai mult : SULAU . iti place SULAUL daca vrei ti l dau si tie Sulaul si ti-l dau la 250km/h .
apropo masina ajunge si la 300 . nici nu-ti imaginezi cate iepe am in motor.
auzi Sulau. asta e Buna.
in cinstea Sulaului
bebe_lush_ul
Postat pe 8 Iunie 2009 21:35
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-03 16:25:10
De la: anca0704, la data 2009-06-02 21:30:35
De la: allexxe, la data 2009-06-02 21:19:59 Urasc vitezomanii aroganti ca tine. Daca ai masina puternica f bine, dar n-aveti cap sa o conduceti, de aia unde va stau picioarele va va sta si capul dupa ce intrati in stalpi, copaci etc mai omorati si oameni nevinovati!!! Asa ca prefer miopii in trafic. Si viteza nu e conditionata de miopie, am avut si eu matiz si am mers si cu 150 km/h cu el pe autostrada, deci nici matiz-ul nu e un stigmat de saracie sau orice alt ceva! S-a umplut tara asta de gogomani umflati de atatea furturi si spagi!!!

subscriu!





bunaaaaaaa! deci spun : dupa ce ca esti incomnstienta mai esti si proasta.
nu sunt vitezoman : aveam 200 / h cu o masina clasa a de lux.
tu mergi cu un jeg de matiz cu 150 la ora : esti inconstienta :? offfffffffffffffffffff
Doamane iti dai seama daca intram frontal unul in altul :? iti dai seama>?ca ziceau astia ca masina mea din negru a devenit rosie?
iti dai seama ?
vaaaaaaai puiule , incerca sa ma eviti in trafic : vezi ca am numarul : B . 81 . F U T .
EVITA-MA.
PUPICI SI AI GRIJA LA MIOAPE CA SUNT MULTE

in primul rand nu ma intereseaza cu ce masina erai!
in al doilea rand daca tie um matiz 150 km/h ti se pare ca e jeg, atunci scuteste-ma de impresii de cocalar!
in al 3lea rand as vrea sa iti spun ca sunt pers care poarta ochelari si conduc mult mai bine decat altii care nu au ochelari! (poate eu fata de tine!!)
asa ca pls abtine-te de la comentarii care dau impresia ca ai fi tu buricul pamantului si soferul soferilor!
anca0704
Postat pe 8 Iunie 2009 21:37
Bacsis, bacsis si iarasi bacisi, majoritatea doctorilor asta vor
Aphrodite
Postat pe 8 Iunie 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Capitolul 17 Isaia,,Siria de azi 3 De la: kudika_991915 20 Februarie 2016 14:22
se gandeste la tine si se masturbeaza 160 De la: Lucia38 27 Iulie 2009 12:30
De ce ma atrag mamicile? 10 De la: Erikvanderty 20 Februarie 2016 13:24
Sa raman cu un barbat cu care nu fac sex aproape deloc? 166 De la: 5 August 2013 16:51
ai face streaptease pt iuby tau? 71 De la: eross 3 Martie 2009 16:32