Setari Cookie-uri

as vrea sa stiu ce ati face in locul meu !

nu sunt casatorita cu el ...e singurul lucru pe care nu am vrut sa-l fac (asta,dupa un divort destul de urat!)eu am 41 de ani ,el are 31 !avem impreuna o fetita de doi ani si sapte luni ...o minune...
toate lucrurile par sa mearga bine ,dar a aparut ceva :firma la care lucreaza il trimite la o conferinta in austria,pentru vreo trei zile...stiam ca s-ar putea sa plece ,dar am fost oarecum socata cand am auzit ca va pleca cu colega lui de birou!!!imi trec prin minte o multime de ganduri...voi ce credeti ca s-ar putea intampla?
altania
Postat pe 11 Mai 2009 16:24
sex.. sex... si iar sexxxx
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 16:27
hai acu' sa fim seriosi.. odata ce voi va iubiti si este incredere in voi nu ai de ce sa'ti faci griji
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 16:28
De la: altania, la data 2009-05-11 16:24:18nu sunt casatorita cu el ...e singurul lucru pe care nu am vrut sa-l fac (asta,dupa un divort destul de urat!)eu am 41 de ani ,el are 31 !avem impreuna o fetita de doi ani si sapte luni ...o minune...
toate lucrurile par sa mearga bine ,dar a aparut ceva :firma la care lucreaza il trimite la o conferinta in austria,pentru vreo trei zile...stiam ca s-ar putea sa plece ,dar am fost oarecum socata cand am auzit ca va pleca cu colega lui de birou!!!imi trec prin minte o multime de ganduri...voi ce credeti ca s-ar putea intampla?

daca vine tot acasa nu-ti mai bate capul...
daca nu, atunci sa-ti faci probleme

Postat pe 11 Mai 2009 16:29
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-11 16:28:53hai acu' sa fim seriosi.. odata ce voi va iubiti si este incredere in voi nu ai de ce sa'ti faci griji

exact si deci another sex and sex
yumy
Postat pe 11 Mai 2009 16:32
Daca vrea sa faca sex cu colega nu trebuie sa plece in Austria, o poate face si aici . Acorda-i increderea de care are nevoie. Sunt doar 3 zile. Ai ceva cu colega lui de birou, de fapt ce te framanta?
valita76
Postat pe 11 Mai 2009 17:00
De la: altania, la data 2009-05-11 16:24:18nu sunt casatorita cu el ...e singurul lucru pe care nu am vrut sa-l fac (asta,dupa un divort destul de urat!)eu am 41 de ani ,el are 31 !avem impreuna o fetita de doi ani si sapte luni ...o minune...
toate lucrurile par sa mearga bine ,dar a aparut ceva :firma la care lucreaza il trimite la o conferinta in austria,pentru vreo trei zile...stiam ca s-ar putea sa plece ,dar am fost oarecum socata cand am auzit ca va pleca cu colega lui de birou!!!imi trec prin minte o multime de ganduri...voi ce credeti ca s-ar putea intampla?

dute cu el
daca nu ai incredere in el mai devreme s'au mai tarziu totul se va narui
asta depinde numai de tine
bafta
scorpyoW
Postat pe 11 Mai 2009 19:54
multumesc celor care mi-au raspuns !!!
sunt o femeie cerebrala care crede in libertatea partenerului ,in spatiul de care are nevoie si da ,chiar am incredere in el !
totusi .... un pic de ... nu stiu cum sa-i spun si nici de unde vine ... imi incarca sufletul ... ma roade ...
in fine ,sunt chiar curioasa cum se va termina povestea asta ...
promit sa va tin la curent !!
altania
Postat pe 12 Mai 2009 21:28
Hmmm..acum depinde si cum arata colegutza, daca e buna...mi-as face ceva probleme. ..dar daca arata ca o mumie...nu m-as stresa atat de tare..
Totusi eu zic sa ai incredere in el pana la proba contrarie...daca nu exista incredere intr-o relatie, e pierduta...take care..:)
deea_elena
Postat pe 13 Mai 2009 16:08
stai linistita....bucura-te de cele 3 zile numai ale tale cu fetita voasrta minunata...
dehha1
Postat pe 13 Mai 2009 16:26


Inseamna ca-l iubesti, ca ai trecut printr-un divort urat, care poate te-a facut sa simti ca increderea iti poate fi inselata. Sa-ti traiasca fetita, sa fiti sanatosi , sa va iubiti mult si stai linistita, aceste 3 zile pot fi foarte benefice relatiei iar reintalnirea poate fi cu scantei ( in sensul bun). Sa ne tii la curent.
valita76
Postat pe 13 Mai 2009 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vise care influentzeaza realitatea 34 De la: elle29 13 Aprilie 2009 23:05
mi-e frica sa nasc 55 De la: geo_reincarcat_iara 29 Iunie 2010 17:35
Lipsa de subiecte in relatie 15 De la: Micael 15 Februarie 2011 12:22
este ceva anormal sa iti doresti un copil la varsta de 18 ani? 20 De la: Greenie 31 August 2009 13:38
Prima cina cu ai lui. I really need help ! 32 De la: Vipassana 27 Decembrie 2011 17:39