Setari Cookie-uri

Cele mai PENIBILE / CIUDATE / AMUZANTE momente/intamplari in timpul unui interviu!!!

hellou`!
m`am gandit sa deshid topicul asta sa vedem si noi cine ce a mai patzit in timpul unui interviu shi cum va`tzi simtzit dupa.....alias "ce sa nu faci la un interviu???!!"

ashtept mesajele
nu va rushinatzi sa scrietzi!
sa va vad!
yassSmin
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:22
mie chiar imi e rushine
Diavolyta_
Postat pe 1 Septembrie 2009 22:35
ce momente atat de penibile se pot intampla in timpul unui interviu? doar nu suntem intr-un film de comedie
Lorena26
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:20
nu sunt vedeata sa dau interwiuri
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 11:39
thoamne! ma refeream la interviul pt un loc de munca....da` vad k voi suntetzi perfecte shi nimeni nu a facut vreo greseala ....
ma gandeam sa invatzam shi noi din greselile altora...shi de aceea am deschisa acest topic...shi pt amuz .. logik`
yassSmin
Postat pe 9 Septembrie 2009 20:00
dap mie mi sa intamplat ceva amuzant..aveam 21 de ani si am mers la un interviu pt job,si tipa m-a intrebat cati ani am..ia cu cv-ul in fata...eu i-am raspuns politicos 19..ea m-a intrebat iar..domnisoara cati ani aveti..deja ma enervasem..ce naiba are asta de ma tot intreaba cati ani am..v-am mai raspuns 19...ea eu cred ca aveti mai multi..si apoi am intrat in pamant de rusine..da stiu ma scuzati..am 21...,nu m-a sunat inapoi..asta e cateodata riscul ca te simti mai tanar .
ggeolina
Postat pe 10 Septembrie 2009 10:54
lol kred k aveai emotzii ceva normal de fapt..dar chiar in halu` asta...... o sa am grija sa nu o uit shi yo pe a mea
yassSmin
Postat pe 11 Septembrie 2009 14:21
mai scrietzi !
yassSmin
Postat pe 11 Septembrie 2009 14:22
Acum juma` de an m-am dus la un interviu pentru postul de DJ intr-un club, si a trebuit sa dau o proba de aptitudini. Totul bine si frumos, cand la jumatatea probei, tzac ! A cazut curentul Pana la urma, m-au angajat, dar eram atat de emotionata, imi tremurau mainile pe platane si se auzea ca dracu Zici c-aveam Parkinson La fel a fost si in prima noapte: imi tremurau mainile si picioarele in ultimul hal Incurcasem si melodiile, am zis ca ma dau dracu` aia afara Culmea e ca publicul era incantat, am primit si alte oferte, maine o sa merg in Brasov pentru un guest-mix Va fi primul meu concert in afara orasului
Frankie_Zuzu
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:53
simonycik
Postat pe 24 Septembrie 2009 17:00
La categoria penibil.......
Acum vreo 9 ani am fost la un interviu pt un post de secretara...se cereau cunostinte de contabilitate,lb engleza.
Ok....ma prezint...si incepe interviul....prima data intrebarile legate de scoala,bla bla...
apoi viitorul sef ma intreaba...ce cred eu ca trebuie sa faca o secretara pt seful ei,daca am prieten,daca sunt credincioasa
din momentul acela mi-am dat seama ce cauta de fapt si mi-am pierdut interesul pt acea slujba.....asa ca in momentul in care am fost intrebata : cum as reactiona daca un client important al firmei s-ar da la mine.......i-am raspuns ..... l-as pocnii asa de tare...incat nu ar mai incerca a doua oara
A doua zi am fost sunata si anuntata ca nu am primit postul deoarece nu cunosc lb germana
andreea1976
Postat pe 24 Septembrie 2009 17:17
De la: ggeolina, la data 2009-09-10 10:54:26dap mie mi sa intamplat ceva amuzant..aveam 21 de ani si am mers la un interviu pt job,si tipa m-a intrebat cati ani am..ia cu cv-ul in fata...eu i-am raspuns politicos 19..ea m-a intrebat iar..domnisoara cati ani aveti..deja ma enervasem..ce naiba are asta de ma tot intreaba cati ani am..v-am mai raspuns 19...ea eu cred ca aveti mai multi..si apoi am intrat in pamant de rusine..da stiu ma scuzati..am 21...,nu m-a sunat inapoi..asta e cateodata riscul ca te simti mai tanar .


Deci tu esti pe aceeasi mentalitate de la 19 ani? Ciudat... Se poate? Si ai de castigat?
Diannnnnnna
Postat pe 25 Septembrie 2009 09:09


@ andreea1976
bun raspuns ! nu te lasa.....
yassSmin
Postat pe 26 Septembrie 2009 15:07
De la: andreea1976, la data 2009-09-24 17:17:19La categoria penibil.......
Acum vreo 9 ani am fost la un interviu pt un post de secretara...se cereau cunostinte de contabilitate,lb engleza.
Ok....ma prezint...si incepe interviul....prima data intrebarile legate de scoala,bla bla...
apoi viitorul sef ma intreaba...ce cred eu ca trebuie sa faca o secretara pt seful ei,daca am prieten,daca sunt credincioasa
din momentul acela mi-am dat seama ce cauta de fapt si mi-am pierdut interesul pt acea slujba.....asa ca in momentul in care am fost intrebata : cum as reactiona daca un client important al firmei s-ar da la mine.......i-am raspuns ..... l-as pocnii asa de tare...incat nu ar mai incerca a doua oara
A doua zi am fost sunata si anuntata ca nu am primit postul deoarece nu cunosc lb germana



asta da
dark_princes
Postat pe 27 Septembrie 2009 09:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna Sunt Robert si am 16 ani si sunt un tip extrem de timid 8 De la: l_diana_c 29 Mai 2009 20:15
Cine a fost la vrajitoare? 28 De la: Alina1842 22 Iulie 2018 23:09
am o retinere in a pronunta un nume..sunt nebuna la cap? 54 De la: fluturas_ 27 Noiembrie 2009 02:22
denisutza 24 De la: dandanaua_reloaded 24 Octombrie 2009 08:08
MAME VERSUS TATI 16 De la: Youky 5 Decembrie 2010 12:32