Setari Cookie-uri

CE SA FAC ?CUM SO FAC?

BUNA TUTUROR
NU ȘTIU CE SA MA MAI FAC ,SIMNT CA MAI AM PUTIN SI 'PLACHEZ' CUM AR SPUNE UN COLEG,AM 22 DE ANI ȘI NU REUȘESC SA ÎMI GÃSESC O PRIETENA DE LA ULTIMA RELAȚIE EȘUATA CERE A DURAT 2 ZILE .ÎMI PIERD ÎNCREDEREA ÎN MINE ȘI ÎN FORTELE MELE ÎMI FAC PREA MULTE GRIJI ÎN LEGÃTURA CU VIATA DE ZI CU ZI.MA SIMT SUFOCAT DE MÃTUȘA CU CERE SUNT NEVOIT SA LOCUIESC AICI .NU SUNT UN BÃIAT FOARTE RESPINGÃTOR , LUCREZ DIN GREU PE A REALIZA CEVA ÎN VIATA .NU AM PRETENȚII MARI DE LA VIATA DORESC O VIATA MODESTA LÂNGÃ O FEMEIE CERE SA MA IUBEASCÃ ȘI SO IUBESC ÎNTR-O CÃSUȚA A MEA.PRIETENI NU MA ÎNȚELEG PE DEPLIN ȘTIU SITUAȚIA ȘI MA COMPÃTIMESC CE POT FACE EI MAI MULT . ACUM 5 ANII ERAM ALTUL DAR PRESIUNEA LA CARE SUNT SUPUS MA SCHIMBAT TOTAL.AM NEVOIE DE CINEVA CARE SA MA INCURAJEZE ȘI SA ÎMI MAI DEA UN MOTIV SA VIN ACASÃ . SA AM CU CINE VB ÎN SERILE DE VARA SUB LUMINA LUNII .

SUNT ASA DE TRIST ÎNCÂT UNEORI ÎMI ESTE FRICA CA AM SA MOR SINGUR ÎNTR-O CAMERA ÎNTUNECATA LA 80 DE ANI .
SUNT UN SCORPION CARE ESTE PE CALE SA SE SCUFUNDE FÃRÃ A MAI AVEA PUTEREA SA FACÃ CEVA ȘI NU ESTE VINA LUI PRECUM CEL DIN POVESTE (CEL CARE DOREA SA TREACA LACUL IN SPATELE UNEI BROSCUȚE )

VA ROG SA NU FIȚI RÃUTÃCIOȘI AM SIMȚIT NEVOIA DE A MA DESCARCA UN PIC ,
NU VREAU SA ÎNȚELEGEȚI ACEST MESAJ CA PE UNUL MATRIMONIAL ESTE DOAR UN OFF PE CARE NU ȘTIU CÂT ÎL MAI POT DUCE SINGUR
niku005
Postat pe 17 Mai 2009 16:56
Nicule , o sa te ajute aia ca reusesc sa descifreze ce ai scris tu pe aici io m-am chinuit si nu inteleg ce sunt cu gandurile astea sumbre la 22 de ani , la varsta asta ti-e frica sa mori singur? cred ca problema ta e mult mai serioasa decat lipsa dragostei
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:11
Doua cuvinte am pentru tine: Caps Lock!
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 17:20
.WAKE UP MAN! si maine e o zi.o vei gasi atunci cand vei inceta sa o mai cauti cu disperare. app:gaseste-ti o locuinta numai a ta si o sa se schimbe treburile .
ETE_EU
Postat pe 17 Mai 2009 17:28
De la: ETE_EU, la data 2009-05-17 17:28:35.WAKE UP MAN! si maine e o zi.o vei gasi atunci cand vei inceta sa o mai cauti cu disperare. app:gaseste-ti o locuinta numai a ta si o sa se schimbe treburile .



eeee lasa k eu locuiesc singura si tot nimik nimik....
unde erai mai baiatule,de cand te caut????
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Mai 2009 17:41
ai tot timpul din lume.......mai asteapta ai doar 22 ani
kudika010134
Postat pe 17 Mai 2009 23:09
pffffff,ma dor ochii!!! sa trecem peste...da de ce esti tu asa suparat pe viata la 22 de ani???incearca sa ai mai multa incredere in tine si fi optimist,nu ai 80 ani sa te gandesti ca o sa mori singur! ai incredere in tine,cheia succesului se afla la tine si daca iti doresti ceva o sa ai! mult succes si numai bine!
angel_05
Postat pe 10 Iulie 2009 16:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-17 17:41:40 unde erai mai baiatule,de cand te caut????



Aici eram iubire....de cand te tot caut si nu te gaseam...


Noi am fost ca in videoclipul ala al lui Florin Chilian "Chiar daca": ne tooot cautam si nu ne gaseam
AndreiD
Postat pe 10 Iulie 2009 16:29
bunã
intr+adevar condiþiile te obosesc psihic si de descurajeazã, însã cautãþi lucruri care te liniºtesc, ºi fã ceva ce-þi place, ceva care eºti tu însuþi, ceva care, dupã ce termini, începi sã zâmbeºti, sã îþi recapeþi încrederea în tine, apoi vei suport mult mai uºor mediu, când ai un antidot, când ai acea pastilã care pur ºi simplu te determinã sã învingi mediul, nu sã fii învins. Cautã-þi ceva în care te suprasoliþi, dar care sã-þi placã. Mediul e problema la început, comunicã cu el ºi te vei adapta, apoi vor veni ºi relaþiile alea alea, ºi, nu îþi crea un MARE COMPLEX din situaþia ta, ci scapã de el.
andremis
Postat pe 10 Iulie 2009 17:18
intradevar singuratatea e oribila dar cred ca raul ti-l faci cu mana ta.nu-ti mai plange de mila pt ca viata e prea frumoasa.....dragostea vine cand nu te astepti dar tre sa fii optimist...curaj dragule si rabdare si toate se vor rezolva
puyaroxy
Postat pe 10 Iulie 2009 21:44
hey,usor...ce-i cu disperarea asta...te inteleg prin ce treci...si eu mai aveam momente de suparare din cauza asta,si simteam ca ceva lipseste din viata mea.ceva f important,iubirea...afectiunea.
DAR totusi...stai si judeca un pic..ai doar 22 de ani.ai toata viata inainte,de unde pesimismul asta...stiu ca e greu sa gasesti fata potrivita care sa te faca fericit.in ziua de azi fetele bune sunt din ce in ce mai rare.dar cauta in continuare,nu dispera.nu te mai strofoca atat pe subiectul asta,pt ca cu cat te cramponezi pe o chestie CU ATAT nu iti iese...nici eu nu am prietena si am 24 de ani deci sunt "mult mai batran" dekat tn :P,nu pot sa spun ca imi convine situatia dar in nici un caz nu am intrat in panica.stiu ca sunt tanar,daka Dumnezeu ma ajuta am toata viata inainte pentru a gasi si acea fata pe care o caut.singuratatea intradevar nu e plakuta dar nici sfarsitul lumii nu este dak inca nu ai o prietena.
deci fii barbat,accepta situatia si gandeste pozitiv si lucrurile sigur se vor rezolva ;) daca te vaiti si esti disperat nu rezolvi nimik.din contra...amani momentul acela pe care tu ti-l doresti sa se indeplineasca.
bafta
razz
Postat pe 11 Iulie 2009 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dezamăgire 1 De la: 18 Iunie 2017 07:48
Relatia dentist medic stomatolog 24 De la: Shhh 23 Iulie 2010 17:12
ce pot sa fac? 5 De la: kudika_16543 17 Iulie 2014 06:59
Ce va deranjeaza la barbatii din ziua de azi? 191 De la: leo_ 30 Iulie 2010 08:45
Sa te cunosc pe tine !😏 9 De la: kudika_1000552 21 Martie 2016 09:38