Setari Cookie-uri

Sa raman sau sa plec....

As fi vrut sa vada cat mai multe persoanne acest "articol" , mi-as fi dorit sa apara pe prima pagina pentru ca doresc cat mai multe pareri, este foarte important pentru mine ! Practic mi se decide viata !
Am sa va spun povestea vieti mele cu speranta ca ma ve-ti ajuta sa aleg un drum !
Incep prin a va spune ca am 19 ani, o fata simpla din provincie!
Ma numesc R. si am terminat liceul , am facut un an pauza pentru ca asa au dorit parinti mei, imi doresc din suflet sa urmez o facultate, din cercetariile mele am inteles ca e ok daca ai posibilitate ca facultatea sa fie cat mai buna, imi doresc sa urmez dreptul mi-as dori in capitala, sunt mai multe posibilitati, profi buni, facultate buna...
of , doamne nu stiu cum sa incep, viata mea pot spune ca pare a fi desprinsa dintr-o telenovele de succes mai degraba decat reala! Sper sa ma intelegeti si sa nu ma criticati
de la varsta de 14 ani ,ma culc cu tatal meu,ma simt aiurea doar cand ma gandesc la asta imi vine sa vars, nu ma atrage, nu simt ca vreau sa fac asta... dar totusi se intampla...
imi amintesc cum s-a intamplat prima data.... a fost o perioada in care-i faceam doar oral, va dati seama, cata scarba am putut sa adun, pentru ca ma punea sa inghit la vro cateva luni m-a dezvierginat, si-mi tot repeta ca n-am fost virgina, in fine, toti barbati care au urmat dupa a fost tot din vina lui,a urmat un turc la vro 45 de ani, care iesea cu mine si-l "taxa" tata , cu bani, in fine dupa au mai urmat cativa aveam 16 ani , am cunoscut un tip la 28 de ani, pot spune ca i-am facut sex oral din prima , nu ma intelegeti gresit dar , ma obijnuisem, era pentru mine... ca si cum nu stiu ... ceva normal, am pastrat legatura cu tipul de 28 pana acum si acum o mai pastrez sa-i zicem M.
o sa revin la M.
intre timp am mai avut sex cu cativa tipi si de 70 , 75 de ani, tata ma folosea in continuare pentru placerile lui, in tot acest timp a aflat si mama mea, nu stiu cum a convinso ca am facut sex in 3 cu mama si cu tata, nu va dati seama cat e de scarbos, si de neplacut dupa experienta asta, mama n-a mai vrut a zis sa ne purtam ca o familie normala, am crezut ca cosmarul s-a terminat, erm fericita, dar.. din pacate el tot a continuat, de cate ori avea ocazia, ma folosea exact cum vroia , ajunsesem la un moment dat sa doarma cu mine in camera, ca nevasta si barbatul ,spuneti voi cum ea, poate sustine ca nu se intampla nimic, cum poate crede ca omul asta doarme langa mine si nu-mi face nimic,
in tot acest timp am fugit de acasa de cateva ori cu gandul ca scap de tot ceea ce aveam parte.
am fost un elev bun intodeauna la scoala, mi-a placut sa invat, nu vad viata fara scoala credeti-ma ! eu nu am vazut discoteca, ai mei nu ma lasau niciodata macar sa stau 5 minute in parc, nu am avut prieteni.
sa revin la M. nu spun ca e cine stie ce, dar, va dati seama inconjurata de atatea persoane rele, in el mi-am gasit alinarea, m-am vazut cu el timp de 2 ani, de la 16 ani si 3 luni la 18 si jumatate
In iubeam, ne vedeam relativ rar cat am fost la liceu pana in vara anului 2008 ne vedeam decat ziua cand eram la scoala venea o ora doua , vorbeam faceam sex, radeam , povesteam, ma simteam bine cu el.
m-am indragostit de el tarziu, era singurul care nu ma platea pentru ce faceam, si-mi placea tot ce faceam cu el ma facea sa ma simt ca o fata de varsta mea, n-am vrut sa-i spun situatia mea de acasa, si i-am spus ca mai am o relatie , si din aceasta cauza nu pot iesi cu el,
in fine
cand am implinit 18 ani , in ziua respectiva m-am apucat de videochat, nu mi-am sarbatorito niciodata, imi amintesc ca mi-a spus sa invit colegi acasa, prieteni sa-mi fac ziua, dar cum eu nu aveam prieteni, nu aveam pe cine sa invit, asa ca nu mi-am mai serbat nici o zi .
de atunci ma vedeam cu M. seara 3 sau 4 sau 5 noaptea, tata stia ca muncesc la videochat asa ca ieseam pe geam .
va spun sincer ca n-am mai suportat situatia si am facut in asa fel incat l-am convins p M. sa fug deacasa cu el
M. mai avea o relatie, asa ca in timpul sapt statea cu ea, in weekend cu mine
o luna jumatate m-am simtit in al noualea cer, nu vroiam sa ies, staeam cu M in casa dar ma simteam super, n-am iesit din casa decat de vro 10 ori dar era ok ca stiam ca numai profita nimeni de mine.
tata e un om foarte rau a facut multa puscarie , a aflat d M si mi-a fost frica asa ca l-am contactat si m-am intors acasa de frica ca M sa nu pateasca ceva,
asta in seara de revelion,
de atunci a reinceput calvarul, iar profita de mine, stau 24/24 in casa lucrez la videochat
as vrea sa plec
m-as angaja la un stidio de videochat din bucuresti cu cazare, si as strange bani pentrufacultate
nu stiu ce sa mai spun
imi e teama pentru mine
traiesc o viata mizerabila



ce parere aveti? mai este cazul sa raman aici? sa traiesc incontinuare? sau sa plec.... si sa nu ma mai uit inapoi?


ma scuzati pentru scris dar am ochii scaldati in lacrimi...
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 22:46
mitura
Postat pe 17 Mai 2009 22:47
ceva mai pe scurt n'ai gasit???
Diavolyta_
Postat pe 17 Mai 2009 22:48
Felicitari! Ai o imaginatie foarte bogata! Si bolnava!
mrskattousa
Postat pe 17 Mai 2009 22:52
De la: mrskattousa, la data 2009-05-17 22:52:46 Felicitari! Ai o imaginatie foarte bogata! Si bolnava!




N-am nevoie de asemenea sfaturi , daca tu crezi ca tot ce este aici e inventat , treaba ta, nam nevoie de asemenea sfaturi, prin asta trec, am nevoie de un sfat atat, o parere !
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 22:55
Tu de politie n-ai auzit ?! Sunt socata ,probabil ca multi altii care au apucat sa citeasca ....si totusi ,,,,poate fi adevarat?! Daca da ,strange probe ,da-l pe mana politiei ,dar fa cevaaaaaa......pleaca de acolo.......CASTREAZA-L !!!!!!!!!!!!!!!!!
ionia
Postat pe 17 Mai 2009 22:55
Rezumat: ea, de mica este abuzata de tatal ei, o dezvirgineaza, o foloseste ca un smecher PIMP iar ea face ce i se cere chiar si cu barbati de 70-75 ani. Mama ei afla si culmea se decide sa o faca in trei, sa nu scape si ea momentul. Ea cunoaste un tip M cu care se simte bine, dar care e implicat intr-o relatie...se angajeaza la video chat si acum isi pune intrebarea daca sa mai ramana sau sa plece...dincolo de nori poate!
mrskattousa
Postat pe 17 Mai 2009 22:56
De la: Larysaaa1, la data 2009-05-17 22:55:06
De la: mrskattousa, la data 2009-05-17 22:52:46 Felicitari! Ai o imaginatie foarte bogata! Si bolnava!




N-am nevoie de asemenea sfaturi , daca tu crezi ca tot ce este aici e inventat , treaba ta, nam nevoie de asemenea sfaturi, prin asta trec, am nevoie de un sfat atat, o parere !

De ce te revolti asa?Tu ai citit ce ai scris?
mitura
Postat pe 17 Mai 2009 22:57


inseamna ca ii place daca nu o plecat deja
Diavolyta_
Postat pe 17 Mai 2009 22:57
mda... io am plecat.. citesc cand ma intorc..... daca mai citesc...
Diavolyta_
Postat pe 17 Mai 2009 22:59
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-17 22:57:06
De la: Larysaaa1, la data 2009-05-17 22:55:06
De la: mrskattousa, la data 2009-05-17 22:52:46 Felicitari! Ai o imaginatie foarte bogata! Si bolnava!




N-am nevoie de asemenea sfaturi , daca tu crezi ca tot ce este aici e inventat , treaba ta, nam nevoie de asemenea sfaturi, prin asta trec, am nevoie de un sfat atat, o parere !

De ce te revolti asa?Tu ai citit ce ai scris?



Nu ma revolt, dar nu cred ca este cazul sa-mi spuna "ca am imaginatia bogata", daca asta crede poate sa treaca la urmatorul subiect.....offf
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 22:59
Nu pot sa cred...chiar nu pot sa cred ca asa ceva este posibil. Existau atatea alternative...ATATEA!!!
mrskattousa
Postat pe 17 Mai 2009 22:59
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-17 22:57:55

inseamna ca ii place daca nu o plecat deja



am plecat de vro 7 ori, am fugit de acasa, dar am fost si sunt incontinuare batuta, si nu stiu ce sa fac
imi doresc din suflet sa fac o facultate sa fiu pe picioarele mele, nu stiu daca intelegeti, si ma gandesc daca o sa plec in bucresti singura, sa ma angajez la un videochat, o sa reusesc?
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:01
De la: mrskattousa, la data 2009-05-17 22:59:32Nu pot sa cred...chiar nu pot sa cred ca asa ceva este posibil. Existau atatea alternative...ATATEA!!!



poate din exterior e usor, imi e frica....
v-am spus a facut multa puscarie, e foarte mare.....
nu stiu cine m-ar crede.....
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:02
daca voiai te duceai la politie dar cred ca a inceput sa-ti placa viata asta....cred ca ai mai shi inflorit-o putin povestea.....e cam de necrezut
kudika010134
Postat pe 17 Mai 2009 23:03
De la: ionia, la data 2009-05-17 22:55:45 Tu de politie n-ai auzit ?! Sunt socata ,probabil ca multi altii care au apucat sa citeasca ....si totusi ,,,,poate fi adevarat?! Daca da ,strange probe ,da-l pe mana politiei ,dar fa cevaaaaaa......pleaca de acolo.......CASTREAZA-L !!!!!!!!!!!!!!!!!


ce probe?
nu stiu ce probe as putea sa strang da-mi o idee,si o fac
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:03
De la: kudika010134, la data 2009-05-17 23:03:18daca voiai te duceai la politie dar cred ca a inceput sa-ti placa viata asta....cred ca ai mai shi inflorit-o putin povestea.....e cam de necrezut
exista pt orice o rezolvare
kudika010134
Postat pe 17 Mai 2009 23:04
De la: kudika010134, la data 2009-05-17 23:03:18daca voiai te duceai la politie dar cred ca a inceput sa-ti placa viata asta....cred ca ai mai shi inflorit-o putin povestea.....e cam de necrezut


cine m-ar fi crezut?


nu e inflorita
din contra, am omis multe , chiar ca parea rupta din filme
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:04
Fetelor,nu sariti la ea .Poate chiar este adevarat ce spune ,poate nu minte si chiar are nevoie de ajutor....Chiar credeti ca exista femeie in lume care sa ii placa sa fie violata ...auzi si de tatal ei.Povestea ei ,semana f mult cu una prezentata chiar de PRO TV ,unde mama ,culmea ,stia ,dar tatal violator ii promisese ca nu mai face .
Nu vreau sa ii tin apararea ,in caz ca minte ,dar totusi ....daca e adevarat .Mamaaaaa nu stiu cum de mai traieste !!!!
ionia
Postat pe 17 Mai 2009 23:05
De la: ionia, la data 2009-05-17 23:05:36 Fetelor,nu sariti la ea .Poate chiar este adevarat ce spune ,poate nu minte si chiar are nevoie de ajutor....Chiar credeti ca exista femeie in lume care sa ii placa sa fie violata ...auzi si de tatal ei.Povestea ei ,semana f mult cu una prezentata chiar de PRO TV ,unde mama ,culmea ,stia ,dar tatal violator ii promisese ca nu mai face .
Nu vreau sa ii tin apararea ,in caz ca minte ,dar totusi ....daca e adevarat .Mamaaaaa nu stiu cum de mai traieste !!!!



VREAU UN SFAT, SA SCAP DE AICI, VREAU SA FAC CEVA, VREAU SA INVAT, NIMENI NU MA INTELEGE...
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:06
Primul pas ar fi sa mergi la poitie ,iar acolo te vor invata chiar ei cum sa -l prinda pe nemernic . Nu esti obligata sa faci nimic din ce spun MAMA SI TATAL tau, mai ales ca te-au dus intr-o viata neagra.Ai curaj si mergi la politie sau de ce nu la un post de TV foarte cunoscut ,care a mai ajutat persoane ca tine.
ionia
Postat pe 17 Mai 2009 23:09
este absolut incredibil ce scrii tu aici...Mai ...ce intrebare este asta?Sa mai ramai???
Pleaca fato ...Cauta-ti de lucru si pleaca.Dar totusi mi se pare prea simplu ...ca totul sa ramana asa.
Taica-tau este un mare cretin ...un om bolnav,si acum eu vorbesc frumos . Cred ca nu are ce cauta printre oameni...Asa ca mergi si denunta-l..

Iar tu... cred ca si tu ai nevoie de ajutor .Din pacate nu stiu sa te indrum unde ...nu am mai auzit asa caz ca al tau.Dar cand faci reclamatia la politie ,cred ca se vor sesiza ei si te vor indruma ...



ella_c
Postat pe 17 Mai 2009 23:09
De la: ella_c, la data 2009-05-17 23:09:35este absolut incredibil ce scrii tu aici...Mai ...ce intrebare este asta?Sa mai ramai???
Pleaca fato ...Cauta-ti de lucru si pleaca.Dar totusi mi se pare prea simplu ...ca totul sa ramana asa.
Taica-tau este un mare cretin ...un om bolnav,si acum eu vorbesc frumos . Cred ca nu are ce cauta printre oameni...Asa ca mergi si denunta-l..

Iar tu... cred ca si tu ai nevoie de ajutor .Din pacate nu stiu sa te indrum unde ...nu am mai auzit asa caz ca al tau.Dar cand faci reclamatia la politie ,cred ca se vor sesiza ei si te vor indruma ...






Multumesc frumos,pt sfat
Larysaaa1
Postat pe 17 Mai 2009 23:13
De la: kudika010134, la data 2009-05-17 23:03:18daca voiai te duceai la politie dar cred ca a inceput sa-ti placa viata asta....cred ca ai mai shi inflorit-o putin povestea.....e cam de necrezut


Asa a fost invatata (obligata) sa traiasca ...inca de mica! E usor sa dai cu vorbele ...
A avut curaj sa-si scrie povestea ,cred ca nu e cazul sa scriem doar ca sa ne vedem postarea pe un topic..Este chiar socant ce a scris ea...
Nimanui nu i-ar place viata asta!
ella_c
Postat pe 17 Mai 2009 23:14
De la: ionia, la data 2009-05-17 23:09:12 Primul pas ar fi sa mergi la poitie ,iar acolo te vor invata chiar ei cum sa -l prinda pe nemernic . Nu esti obligata sa faci nimic din ce spun MAMA SI TATAL tau, mai ales ca te-au dus intr-o viata neagra.Ai curaj si mergi la politie sau de ce nu la un post de TV foarte cunoscut ,care a mai ajutat persoane ca tine.

Daaaaa,la un post tv..daca se poate si national si daca se difuzeaza la ore cat mai indecente si mai bine,sa vaza cat mai multi ochi .Sa facem public,sa dam si altora idei ..
Daca este adevarat ce tocmai a povestit Larisa,este foarte foarte grav..daca nu este adevarat,este la fel de grav,insa televiziunea nu rezolva in nicio masura situatia.
mitura
Postat pe 17 Mai 2009 23:16
Cred ca nu te uiti la Tv si nici de stiri nu stii nimic.Ironia ta ieftina nu-si avea rostul . Ca sa te luminez : nu are pe nimeni de partea ei ,nu stie unde sa se duca si singura nu ar putea rezolva .Daca erai o persoana la zi cu monstruozitatille ai fi stiut ca ,mass media a rezolvat multe cazuri .
Data viitoare gandeste inainte de a o face pe inteligenta , ca idei dintr-un asemenea caz nu ar lua nimeni.Din fericire parinti denaturati si dezechiibrati sunt ffffffffffffff putini.Ma indoiesc ca ar putea fi pilda ptr altii cazul ei.
ionia
Postat pe 17 Mai 2009 23:42
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-17 23:16:36
De la: ionia, la data 2009-05-17 23:09:12 Primul pas ar fi sa mergi la poitie ,iar acolo te vor invata chiar ei cum sa -l prinda pe nemernic . Nu esti obligata sa faci nimic din ce spun MAMA SI TATAL tau, mai ales ca te-au dus intr-o viata neagra.Ai curaj si mergi la politie sau de ce nu la un post de TV foarte cunoscut ,care a mai ajutat persoane ca tine.

Daaaaa,la un post tv..daca se poate si national si daca se difuzeaza la ore cat mai indecente si mai bine,sa vaza cat mai multi ochi .Sa facem public,sa dam si altora idei ..
Daca este adevarat ce tocmai a povestit Larisa,este foarte foarte grav..daca nu este adevarat,este la fel de grav,insa televiziunea nu rezolva in nicio masura situatia.


Mass media rezolva multe ...slava domnului ca este asa !
Cred ca este cea mai puternica putere in stat nu a enshpea cat zic ei...
Mergi la politie si la tv in acelasi timp, adica in aceiasi zi! E prea mult ce zici tu akolo !!!
A si n-ai plecat inca ???E o lume atat de libera ..atata timp cat iti e rau nu mai sta pe ganduri !!!
___LL___
Postat pe 18 Mai 2009 00:14
povestea ta este absolut incredibila.
vreau sa te ajut personal sa ne intalnim si sa discutam.. sa gasim impreuna o solutie.
sa-mi spui cum esti.. in fine.. nu potri trece prin toate astea singura...
unchiul meu a incercat sa abuzeze de mine.. din fericire am reusit sa fug.. inteleg cat poate sa fie de rau mai ales ca ereai mica.. dar din nefericire nu stiu cata durere poti sa acumulzi in tine.. in fine... nu mai conteaza.. trebuie sa treci peste.. dar vreau sa vorbim intre 4 ochi fara nimeni altcineva.. poate la un suc.. fac eu cinste.. astept un mesaj privat... astept.
cathysailor
Postat pe 18 Mai 2009 02:56
De la: Larysaaa1, la data 2009-05-17 23:02:43 poate din exterior e usor, imi e frica....
v-am spus a facut multa puscarie, e foarte mare.....
nu stiu cine m-ar crede.....


Nu stiu la ce te gandesti cand spui ca ,,este foarte mare'' dar tocmai ca a facut puscarie si ca are deja cazier lucrurile ar trebui sa fie simple pentru tine asta daca nu cumva are deja politia de partea lui .....o fi vreun gangster de zici ca-i foarte mare

iris_4_ever
Postat pe 18 Mai 2009 04:40
fataaaaaaa da taicatu e un mare pedofil si nenorocit....nu ai mama/?....cum poti trai asa?....eu chiar nu inteleg....
pamela_1
Postat pe 18 Mai 2009 09:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Leu-Capricorn??!! 2 De la: one_size 7 Mai 2010 10:20
sex 7 De la: kudika_4637 9 Aprilie 2012 19:37
la distanta 8 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:41
relatii interzise 67 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 7 August 2010 11:21
Sunt femeile voluptoase mai focoasa in pat?... 19 De la: scorpio67 28 Iulie 2009 13:24