Setari Cookie-uri

Sa raman sau sa plec....

dute pe unde apuci..asta nu e parinte...dar la politie ai fost?....esti majora.....offff..........
pamela_1
Postat pe 18 Mai 2009 09:37
si inca un sfat pe linga faptul ca trebuie sa fugi departe....incearca dupa sa cauti un psihiatru...care trebuie neaparat pt tine..nu te jignesc...chiar iti trebuie...sa iti revii din acest calvar....sa te descarci sa devii un om normal dupa ce tia facut taicatu.....of eu una doresc sa faca pe viata puscarie pt ca este un om periculos...si cine stie cite fete a mai violat
pamela_1
Postat pe 18 Mai 2009 09:40
De la: pamela_1, la data 2009-05-18 09:35:48 fataaaaaaa da taicatu e un mare pedofil si nenorocit....nu ai mama/?....cum poti trai asa?....eu chiar nu inteleg....


pai ce a zis mai devreme? ma mama ei a acceptat acest l;ucru ba chiar au facut-o toti in 3.
de ce nu citesti cu atentie?
cathysailor
Postat pe 18 Mai 2009 23:50
offfffffffffff asta intrece toate topicurile......................
pamela_1
Postat pe 19 Mai 2009 14:53
fata da tu pina la urma ce ai facut?....mai existi?....
pamela_1
Postat pe 19 Mai 2009 14:54
ma ingrozit povestea ta tot ceea ce pot sa-ti spun este sa pelci de acolo,iti dau o adresa unde sunt trecute centre de ajutorare din mai multe judete...sper sa te ajute cu ceva!!! http://www.marieclaire.ro/features/centre-pentru-victimele-violentei-domestice/centre-pentru-victimele-violentei-domestice-m-s?page=0%2C0
sincer sper sa nu fie adevarat nimik din ce e scris aici,pt k nu stiu cum ai putea sa treci peste asa ceva
te rog intra pe linkul ce ti l-am dat poate gasesti srpijin acolo....
bruneagra25
Postat pe 19 Mai 2009 15:13
Iti dai seama, ca din afara toti putem da sfaturi, ne este foarte usor...
Ai spus ca lucrezi la videochat. Din cate stiu se catiga destul de bine, ai putea sa vi in Bucuresti, sa-ti gasesti o gazda, o garsoniera cu chirie, si apoi sa te inscrii la facultate. Ai internet, ai atatea posibilitati, cauta. Desi te incanta Bucurestiul, fiind capitala tarii, facultati de drept sunt in toate marile orase, si sunt bune. Profesori buni sau rai gasesti peste tot. Incearca sa cauti chirie mai mica intr-un alt oras, daca nu gasesti in Bucuresti.
Cat despre taica-tu, spui ca te bate, abuzeaza in continuare de tine. Du-te la politie! Iar daca politia nu te ajuta, du-te la presa, dar sunt convinsa ca te va ajuta politia.
Cred ca ti-e frica, dar daca tu nu pui punct acestei situatii, nimeni n-o va face. Nu te astepta sa-ti bata cineva la usa si sa te intrebe daca ai probleme si ai nevoie de ajutor. Cere tu ajutor, nu-ti va fi refuzat!
Imi pare rau ca treci prin asa ceva, dar mai rau imi pare ca ai trecut prin asta copil fiind si ca nu ti-ai gasit suport in mama ta.
Sper sa gasesti forta necesara sa te rupi de trecut si sa ceri legal, dreptate pt ce ti s-a intamplat!
AlexandraV
Postat pe 19 Mai 2009 15:14
este groaznica povestea aceasta sincer....cea mai groasnica de pe forum....saraca fata..si cite mai sunt asa...si nemernicii astia liberi pe strazi...eu una asi da lege sa le taie scula..si inchisoare pe viata..si f...si ei in c....sa vada cum este....pe bune
pamela_1
Postat pe 19 Mai 2009 15:19
Tu ce vrei sa faci?Sa ramai sau sa pleci?Raspunde-ti tu singura la intrebarea asta si apoi cere sfaturi...De ce vrei neaparat sa te angajezi la videochat?De ce nu incerci sa iti cauti o slujba decenta?
anairda76
Postat pe 19 Mai 2009 16:06
De la: anairda76, la data 2009-05-19 16:06:31Tu ce vrei sa faci?Sa ramai sau sa pleci?Raspunde-ti tu singura la intrebarea asta si apoi cere sfaturi...De ce vrei neaparat sa te angajezi la videochat?De ce nu incerci sa iti cauti o slujba decenta?


ori ești chioara ori ești proasta.. citește mai bine ce a spus fata... nu ce am scris noi.. și abia apoi da-ți cu apropoul.
cathysailor
Postat pe 19 Mai 2009 23:59
din cate se vede fata o cam disparut
Diavolyta_
Postat pe 20 Mai 2009 00:00
sau nu mai poate intra online din diferite motive. cred ca va puteți imagina și voi câteva.
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 00:03
Multumesc pentru raspunsuri.
M-as duce la politie dar ce s le zic?
N-am nici o dovada....
Larysaaa1
Postat pe 20 Mai 2009 05:27
tu esti dovada vie... in orice caz.. din partea meapoti sa il omori pun pariu ca la puscarie si fara el o sa fie mai bine.. dar ar fi o morate prea usoara pt el.. si nu merita.. mai bine contacteaza-ma sa te scoatem din kkt. asa ar fi frumos nu? sa fi fericita.
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 06:11
De la: Larysaaa1, la data 2009-05-20 05:27:58
M-as duce la politie dar ce s le zic?
N-am nici o dovada....


Mergi la politie si spune acolo ce ai scris aici ,in primul tau mesaj(evident ce era referitor la tatal tau).Nu stiu daca trebuiesc prea multe dovezi.Ce ti-a facut el nu se poate dovedi usor ,dar au ei metodele lor ...
Pana la urma important este sa primesti tu ajutor,sa te linistesti ...atat cat se poate .
ella_c
Postat pe 20 Mai 2009 06:48
De la: Larysaaa1, la data 2009-05-20 05:27:58Multumesc pentru raspunsuri.
M-as duce la politie dar ce s le zic?
N-am nici o dovada....

ti-am lasat un link cu niste nr de tel....deci dak vrei poti...suna la unul dintre acele nr si o sa fi ajutata!!!!! asta bineinteles numai daca vrei!!!!
bruneagra25
Postat pe 20 Mai 2009 08:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pls help me :(( 13 De la: joy_18 27 Septembrie 2010 01:12
CE AR TREBUIE SA ALEG? 14 De la: Artemis25 23 Mai 2009 17:09
despre mine PLSSS IN SPECIAL NUMA FETE SA RASPUNDA 38 De la: ella_c 4 Mai 2010 22:44
dupa 2 ani.. 12 De la: simonycik 8 Septembrie 2009 18:20
iubitul si prietenele lui 40 De la: scorpio67 28 Iulie 2009 14:51