Setari Cookie-uri

cum sa il fac sa comunice mai mult cu mine?

Sunt cu un barbat de trei ani. in prima perioada relatia a mers bine.eram preferata lui. ma iubea.
acum insa persista in relatia noastra incertitudinea. incertitudine din partea mea ca nu mai stiu in ce relatii suntem.eu nu prea stiu cum sa il abordez. nici nu prea am experienta in relatiile cu barbatii.zice ca nu mai vrea sa facem sex. eu la auzul vestii ma gandesc ca nici amici nu vreau sa fim ca sa il pedepsesc ca ma lasa fara motiv. motivul pe care mi l-a declarat a fost o insiruire de defecte? cum sa il fac sa imi vada si calitatile?
continui sa cred ca nici cu un alt barbat nu ma voi descurca.
Timeea1
Postat pe 21 Mai 2009 13:11
E gay de asta nu mai vrea sa faceti sex...
Diavolyta_
Postat pe 21 Mai 2009 13:13
nu e gay...
fetelor va rog ajutati-ma si pe mine.
Timeea1
Postat pe 21 Mai 2009 13:20
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:20:24nu e gay...
fetelor va rog ajutati-ma si pe mine.


dupa descrierea ta, erai una dintre preferate.
adica erati mai multe?
geo_x
Postat pe 21 Mai 2009 17:11
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:20:24nu e gay...
fetelor va rog ajutati-ma si pe mine.


imi pare rau sa iti aduc la cunostintza,insa individul si-a descoperit mana dreapta....si asta il excita mult mai mult decat persoana ta......
vestea proasta e ca nu ai ce sa ii faci.........
matracucu
Postat pe 21 Mai 2009 17:18
De la: geo_x, la data 2009-05-21 17:11:02
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:20:24nu e gay...
fetelor va rog ajutati-ma si pe mine.


dupa descrierea ta, erai una dintre preferate.
adica erati mai multe?


Exact asta mi-a atras si mie atentia: "Eram preferata lui"....

Si as ma avea o intrebare pentru Timeea: de ce te cramponezi?
Dor_a
Postat pe 21 Mai 2009 17:23
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:11:19Sunt cu un barbat de trei ani. in prima perioada relatia a mers bine.eram preferata lui. ma iubea.
acum insa persista in relatia noastra incertitudinea. incertitudine din partea mea ca nu mai stiu in ce relatii suntem.eu nu prea stiu cum sa il abordez. nici nu prea am experienta in relatiile cu barbatii.zice ca nu mai vrea sa facem sex. eu la auzul vestii ma gandesc ca nici amici nu vreau sa fim ca sa il pedepsesc ca ma lasa fara motiv. motivul pe care mi l-a declarat a fost o insiruire de defecte? cum sa il fac sa imi vada si calitatile?
continui sa cred ca nici cu un alt barbat nu ma voi descurca.

si ce legatura are sexul cu calitatile tale?
mitura
Postat pe 21 Mai 2009 17:30
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-21 17:30:24
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:11:19Sunt cu un barbat de trei ani. in prima perioada relatia a mers bine.eram preferata lui. ma iubea.
acum insa persista in relatia noastra incertitudinea. incertitudine din partea mea ca nu mai stiu in ce relatii suntem.eu nu prea stiu cum sa il abordez. nici nu prea am experienta in relatiile cu barbatii.zice ca nu mai vrea sa facem sex. eu la auzul vestii ma gandesc ca nici amici nu vreau sa fim ca sa il pedepsesc ca ma lasa fara motiv. motivul pe care mi l-a declarat a fost o insiruire de defecte? cum sa il fac sa imi vada si calitatile?
continui sa cred ca nici cu un alt barbat nu ma voi descurca.

si ce legatura are sexul cu calitatile tale?


pai are,sa stii...si anume ca sexul e invers proportzional cu calitatzile....acuma mai ramane sa vedem proportzia
matracucu
Postat pe 21 Mai 2009 17:32
dai papucii repejor
ETE_EU
Postat pe 21 Mai 2009 17:32
[/quote]

pai are,sa stii...si anume ca sexul e invers proportzional cu calitatzile....acuma mai ramane sa vedem proportzia [/quote]
aka.....cu cat ai parte de sex mai mult si mai mult si pe peste tot si in orice directie si in orice pozitie,calitatile tale tind catre minus infinit??
mitura
Postat pe 21 Mai 2009 17:36
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-21 17:36:55


pai are,sa stii...si anume ca sexul e invers proportzional cu calitatzile....acuma mai ramane sa vedem proportzia [/quote]
aka.....cu cat ai parte de sex mai mult si mai mult si pe peste tot si in orice directie si in orice pozitie,calitatile tale tind catre minus infinit?? [/quote]

exact iar daca iei coordonata OX catre minus infinit,cu o mica deviere,itzi vei da seama ca sexul a fost o apa de ploaie....pt ca facand...oriunde(si aici ma refer la zone),muschii la un momendat cedand....te-ai facut de tot ra hatul..........
matracucu
Postat pe 21 Mai 2009 17:50
De la: just_laura, la data 2009-05-21 17:50:49
De la: yrtdssdd, la data 2009-05-21 17:36:55


pai are,sa stii...si anume ca sexul e invers proportzional cu calitatzile....acuma mai ramane sa vedem proportzia

aka.....cu cat ai parte de sex mai mult si mai mult si pe peste tot si in orice directie si in orice pozitie,calitatile tale tind catre minus infinit?? [/quote]

exact iar daca iei coordonata OX catre minus infinit,cu o mica deviere,itzi vei da seama ca sexul a fost o apa de ploaie....pt ca facand...oriunde(si aici ma refer la zone),muschii la un momendat cedand....te-ai facut de tot ra hatul.......... [/quote]
hmm..matematica aplicata? De cand nu am mai auzit de asemenea intrebuintari ale geometriei anal itice..
jenesaispas
Postat pe 21 Mai 2009 20:58
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:11:19Sunt cu un barbat de trei ani. in prima perioada relatia a mers bine.eram preferata lui. ma iubea.
acum insa persista in relatia noastra incertitudinea. incertitudine din partea mea ca nu mai stiu in ce relatii suntem.eu nu prea stiu cum sa il abordez. nici nu prea am experienta in relatiile cu barbatii.zice ca nu mai vrea sa facem sex. eu la auzul vestii ma gandesc ca nici amici nu vreau sa fim ca sa il pedepsesc ca ma lasa fara motiv. motivul pe care mi l-a declarat a fost o insiruire de defecte? cum sa il fac sa imi vada si calitatile?
continui sa cred ca nici cu un alt barbat nu ma voi descurca.


pai daca esti d 3 ani cu el , ce te face sa crezi ca nu te-ai descurca si cu altul vreo 3-4 ani ?
dar nu inteleg de ce te gandesti deja la altul daca tu totusi vrei sa fii cu el ....
oricum...simpla idee ca ai zis de alt barbat ....e cam clar
morticia_adams
Postat pe 21 Mai 2009 22:01
De la: Timeea1, la data 2009-05-21 13:11:19Sunt cu un barbat de trei ani. in prima perioada relatia a mers bine.eram preferata lui. ma iubea.
acum insa persista in relatia noastra incertitudinea. incertitudine din partea mea ca nu mai stiu in ce relatii suntem.eu nu prea stiu cum sa il abordez. nici nu prea am experienta in relatiile cu barbatii.zice ca nu mai vrea sa facem sex. eu la auzul vestii ma gandesc ca nici amici nu vreau sa fim ca sa il pedepsesc ca ma lasa fara motiv. motivul pe care mi l-a declarat a fost o insiruire de defecte? cum sa il fac sa imi vada si calitatile?
continui sa cred ca nici cu un alt barbat nu ma voi descurca.


adica are migrene sau cum?
da erai preferata lui dintre mai multe?!
s-apoi daca iti iniruie doar defectele inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tine...asa ca nu te mai agita..treci la next
coffeeta
Postat pe 22 Mai 2009 10:46
cum adica ,,erai preferata lui"" ????????????????????? adica din mai multe femei? dc nu vrea sa faceti sex, inseamna nu ca nu te iubeste, ci ca o face cu alta!!!!!!!!!!!!! CREDE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TU CE VIRSTA AI?? DAR EL?? e casat? sunt imp amanuntele. dar e prea clar ca are alta rel- alte relatii!!! pt a nu suferi mai tirziu, parerea mea e sa inchei cit mai rapid rel asta, care nu are se pare nici sens , nici viitor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cris_cristina
Postat pe 22 Mai 2009 10:57
Eu nu inteleg cum va multumiti cu atat de putin!?!
Cum adica ”preferata lui” ? Pe asta se bazeaza rel , mai nou: pe ”preferinte”?
Cat despre ce se intampla in prezent, e clar ca nu mai este multumit si forteaza : daca cedezi si te schimbi , e f bine pt el, dc nu, este un motiv ca sa te lase!
Din pctul meu de vedere nu merita compromisul. Daca l-ai fi iubit ar fi fost altceva...
kudikaroxi
Postat pe 22 Mai 2009 11:21
naspa sa va spun nu stiu cat va intereseaza.
acum disper si la next nu vreau sa trec niciodata.
nu avea mai multe. ma bucur ca vad ca cele cu calitati putine fac si mai mult sex, sunt bune de tavaleala.
Timeea1
Postat pe 24 Mai 2009 20:14
ma schimb. nu vreau sa il pierd. sper sa inteleaga si el.
Timeea1
Postat pe 24 Mai 2009 20:15
pai draga mea acum sincer vorbind cineva care vede la tine doar defecte inseamna ca nu te mai iubeste.Atunci cand iubesti vezi in cel de langa tine persoana perfecta,fiinta suprema.Incearca totusi o schimbare de look,o alta tunsoare,alta culoare a parului sau poate o schimbare in felul in care te comporti,o schimbare prinde intotdeauna bine.Succes!
Anonima_007
Postat pe 25 Mai 2009 12:49
De la: Timeea1, la data 2009-05-24 20:14:13naspa sa va spun nu stiu cat va intereseaza.
acum disper si la next nu vreau sa trec niciodata.
nu avea mai multe. ma bucur ca vad ca cele cu calitati putine fac si mai mult sex, sunt bune de tavaleala.


niciodata
the ideea este in halul asta : esti fraiera cu initiale
cristi_nne
Postat pe 25 Mai 2009 14:19
daca vrei sa te schimbi fa-o, dar pentru tine, iti spun din propria mea exp nu se merita sa te schimbi pentru nimeni. este clar ca ti-a prins slabiciunea, decat sa suferi mai mult....
uite ce as face in locul tau: putin mai multa indiferenta din partea ta nu ar strica, atunci o sa-ti dai seama daca vei ramane in continuare "preferata lui" desi suna tare aiurea, daca nu, uita-l nu se merita. fiecare avem calitati si defecte, dar cine te iubeste te accepta asa cum esti asa cum si tu cred ca faci la fel, si tot din exp iti spun ca o asfel de relatie te inhiba, te face sa-ti pierzi increderea in tine, te face sa nu mai fi tu si nu e deloc bine. gandeste-te daca merita sa faci aceste sacrificii.
eu zic ca nu !!! tu alegi, depinde numai de tine.
ina_clau
Postat pe 26 Mai 2009 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce masuri sa iau 54 De la: kudika462277 14 Decembrie 2011 02:52
Un sfat! 0 De la: 18 Septembrie 2010 14:44
de ce iubim femeile 11 De la: ionelaela 16 Septembrie 2009 21:52
Good boy Bad boy 32 De la: kudika053522 4 Decembrie 2009 17:34
Cele 2 intrebari, pe care orice femeie vrea sa le stie despre barbati 279 De la: Enigmaticul 15 Mai 2012 20:33