Setari Cookie-uri

Vreau sa o impresionez

m-as oferi eu ...dar crezi ca nu se supara?

ella_c
Postat pe 24 Mai 2009 18:38
Daca nimic n-o face sa devina sensibila ,atunci nu te mai obosi.Alta poate apreciaza tot ce pe ea n-o misca
ionia
Postat pe 24 Mai 2009 18:39
Sunt barbati care obtin mai repede o intalnire fara sa faca atata efort...Eu cred ca ea are prea multe pretentii,vrea sa sa simta ca o printesa...nu cred ca simte ceva pentru tine... Nu te merita!
e_v_a
Postat pe 24 Mai 2009 19:38
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 21:46:54da nu e vorba ca ne-am vazut numai de 5 ori... am vorbit sute de pagini.... am vorbit ore pe la telefon... crede-ma ca o cunosc... mai ales ca este exact cum sunt eu...fara misto-uri...dar cum sunt eu, asa este ea... exact genul meu, exact personalitatea... Si da... ma provoaca nepasarea...Indiferenta ma face sa o vreau mai mult... si nu o sa ma lasa pana nu o safiu cu ea... Asa de tare o vreau... vreau sa fac orice sa o am... Si nu cred ca aud multe fete replica asta... sa vrea EL sa faca orice pentru EA ;;)


pfuaiiiiiiiii ce cunoscut mi se pare stilul asta adica"ea-nu,nu,nu...............el-da,da,da" oare tu esti?
donttouch
Postat pe 24 Mai 2009 19:43
Personal eu cred ca te cam joaca pe degete si la faza ca ti a dat de inteles ca nu ai facut nika pt ea ca sa te alegi cu un hatza-hatza , nuhs mi se pare destul de ciudat , da mna poate mi se pare , da totusi interesant nikul , faci [arte din garda secreta a kudici? ca asta erau praetorieni ,
pararea mea , nu ti mai bate capul ,
blue07scorpion
Postat pe 24 Mai 2009 20:07
In final ai sarutat-o? ca de 5 episoade.... cam stai degeaba si nu faci nimic!!!
InDark
Postat pe 24 Mai 2009 21:00
Daca nici ultima data n-ai sarutat-o... cauta alta si nu mai visa cu ochii deschisi la "hatza - hatza, lugu - lugu"
InDark
Postat pe 24 Mai 2009 21:02
De la: iris_4_ever, la data 2009-05-23 05:33:47

Off topic ....in ce film am vazut cu fluturasii aia albastrii fetelor ?


Aia nu circula prin burta in filmele americane? Ca parca asa era expresia: "simt fluturasi in burta cind il vad"...

De ce nu ii spui sincer ce simti sau sa o intrebi pe ea ce ar spune daca v-ati intalni singuri?
lonely_soul
Postat pe 24 Mai 2009 21:08
nu ai facut nimic special ca sa ...te culci cu ea? ????????? asa a zis????????
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hai ma, ca mor de ras............
morticia_adams
Postat pe 24 Mai 2009 21:21
pai cam e de ras morticia
blue07scorpion
Postat pe 24 Mai 2009 21:27
si eu care credeam ca vrei sa ai o impresionezi ca sa ai o relatie cu ea...of, ce naiva sunt..
si doar pt o partida de sex esti dispus sa faci ...cam orice sa o impresionezi ? ...
hmmm ....TRISTTTTTTTTTTTTTTTT
morticia_adams
Postat pe 24 Mai 2009 22:03
in dark , da ai vazut ce nick si a pus ? mda poate o fi zis ca ne impresioneaza , cine stie , asa e , sun you're helpless;)) go play in another place
blue07scorpion
Postat pe 25 Mai 2009 10:04
De la: blue07scorpion, la data 2009-05-25 10:04:56in dark , da ai vazut ce nick si a pus ? mda poate o fi zis ca ne impresioneaza , cine stie , asa e , sun you're helpless;)) go play in another place


neatza blue
donttouch
Postat pe 25 Mai 2009 10:06
De la: blue07scorpion, la data 2009-05-25 10:04:56in dark , da ai vazut ce nick si a pus ? mda poate o fi zis ca ne impresioneaza , cine stie , asa e , sun you're helpless;)) go play in another place


InDark
Postat pe 25 Mai 2009 11:09
care e faza paci??? tipu' vrea si el o pasa si pasa nu se lasa?? ale dreaq fomeile astea
cristi_nne
Postat pe 25 Mai 2009 11:30
cristi anne , pai din pacate e muult mai rutinata decat el
blue07scorpion
Postat pe 25 Mai 2009 15:07
De la: InDark, la data 2009-05-24 13:46:37
Din moment ce-ti spune ca n-ai facut nimik pentru ea... nu e chiar asa sfanta pe cat o crezi tu! Faza cu fiecare-si plateste e cam relativa, majoritatea fetelor care nu-s spalate pe creier (adica inteligente, cu bun simt si asa mai departe) vor sa arate ca sunt independente, puternice si ca n-au nevoie de tine ca sa bea un suc! Tipa e foarte desteapta si tu la momentul actual n-ai reusit sa-i captezi atentia cu nimik important (ok... i-ai luat un trandafir, si ce daca?! NU E UN PRODUS PE CARE SA IL CUMPERI, e o fiinta umana asa ca trebuie sa o impresionezi altfel! )

Dupa cum iesiti in oras (adica n-ati iesit niciodata singuri) o sa fii doar un tip care se afla in cercul cu care ea iese si nimik mai mult... La ora actuala stie doar ca existi undeva pe-acolo... nu se gandeste la tine, cum ar fi sa fiti impreuna etc... la ora actuala nu da mai mult de doua cepe degerate pe tine! Nu vreau sa te descurajez dar cred ca cel mai bun lucru pe care l-ai putea face ar fi sa-ti vezi de drum(in alta directie)! A fost mult prea directa cand ti-a spus ca "n-ai reusit sa ma impresionezi cu nimik"!! Omule, asta e un semnal mare de alarma ca te indrepti spre prapastie!
Evalueaza-ti situatia, eventual discuta cu un prieten care-a iesit cu voi, poate vede mai clar lucrurile! Succes!


uite exemplu de barbat.... si destept
kitty_krieger
Postat pe 25 Mai 2009 15:29
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-25 15:29:20
De la: InDark, la data 2009-05-24 13:46:37
Din moment ce-ti spune ca n-ai facut nimik pentru ea... nu e chiar asa sfanta pe cat o crezi tu! Faza cu fiecare-si plateste e cam relativa, majoritatea fetelor care nu-s spalate pe creier (adica inteligente, cu bun simt si asa mai departe) vor sa arate ca sunt independente, puternice si ca n-au nevoie de tine ca sa bea un suc! Tipa e foarte desteapta si tu la momentul actual n-ai reusit sa-i captezi atentia cu nimik important (ok... i-ai luat un trandafir, si ce daca?! NU E UN PRODUS PE CARE SA IL CUMPERI, e o fiinta umana asa ca trebuie sa o impresionezi altfel! )

Dupa cum iesiti in oras (adica n-ati iesit niciodata singuri) o sa fii doar un tip care se afla in cercul cu care ea iese si nimik mai mult... La ora actuala stie doar ca existi undeva pe-acolo... nu se gandeste la tine, cum ar fi sa fiti impreuna etc... la ora actuala nu da mai mult de doua cepe degerate pe tine! Nu vreau sa te descurajez dar cred ca cel mai bun lucru pe care l-ai putea face ar fi sa-ti vezi de drum(in alta directie)! A fost mult prea directa cand ti-a spus ca "n-ai reusit sa ma impresionezi cu nimik"!! Omule, asta e un semnal mare de alarma ca te indrepti spre prapastie!
Evalueaza-ti situatia, eventual discuta cu un prieten care-a iesit cu voi, poate vede mai clar lucrurile! Succes!


uite exemplu de barbat.... si destept


multumesc!
InDark
Postat pe 25 Mai 2009 19:37
PraetorianKudika

14 mesaje
Membru din: 14/03/2009
Postat pe: 13 Mai 2009, ora 19:40

Nu neaparat ca am nevoie de parere, dar vreau sa aud niste pareri in plus fata de prietenii la care le-am zis despre situatia asta...
Eu sunt din Piatra-Neamt si sunt la facultate la Iasi! Am cunoscut-o acuma 6 zile pe tagged pe 8 mai... Am fost fermecat de cum arata... si am adaugat-o ca sa vorbim, ca am vazut ca este din Barlad... Dar oops... cand incepem sa vorbim imi spune ca invata si ea la Iasi... am fost placut surprins...Am inceput sa vorbesc cu ea din ce in mai multe si mi-am dat seama ca este nu numai foarte frumoasa, ci are si o personalitate placuta... si este ca mine... 90% ca mine...
La inceput imi zice ca nu-s genul ei...apoi ca nu imi da telefonul, dar cedeaza si vorbim la telefon... Nu numai ca este atata de perfecta...ci descopar ca are si o voce superba :X ii tot spun sa ne intalnim, in sfarsit duminica pe 10 mai...
Cand o vad imi place si mai tare de ea...este exact ca in multele ei poze...superba, cu un zambet seducator... deoarece m-o fermecat mai mult ca orice femeie vreodata, ma duc la prima intalnire cu un trandafir rosu... Cand ii ofer floarea, ramane fara cuvinte, in sensul pozitiv... nu mai are cuvinte....
Petrecem impreuna cele mai frumoase 5 ore din viata mea... Niciodata in viata nu am cunoscut o femeie atat de superba, atat de perfecta, o adevarata femeie care seamana atat de mult la caracter cu mine... o femeie asa cum am cautat timp de 20 de ani...

E de asemenea mirata si surprinsa unpic cam negativ sa zicem, castiu totul despre ea...
A doua zi ma duc sa o caut la facultate deoarece vreau sa o vad... Ma duc eu sa o caut...si ma gaseste ea...
Pe la miezul noptii incepem sa discutam... Si imi spune ceva ce ma raneste profund: "imi place de tine ca persoana,cu toate ca ma vezi pe mine indiferenta sa stii ca mi-a placut ca mi-ai adus trandafirul ala superb...imi place ca ma faci sa ma simt bine ca imi spui ca sunt frumoasa...adica poate ceea ce vroiam sa aud din partea unui baiat,dar.....nu prea exista atractie.....si la mine conteaza fff mult chestia asta....poate si de asta iti spun tot timpul sa nu stai asa lipit de mine.....nu as vrea sa te fac sa suferi...cred ca nu as fi avut tupeu sa iti zic asta face to face....." urmat de "sincer sunt putin confuza.......in momentul asta chiar nu stiu ce vreau........de fapt stiu ce vreau si tocmai de aia zic ca nu am timp sa ma intalnesc cu tine sa te cunosc mai bine sa te vad in mai multe situatii...nu stiu ce sa zic...dar sa ramanem prieteni daca vrei....si sa stii si ca faptul ca stateai in sufletul meu a contribuit putin...."

Simt ca am gasit femeia pe care am cautat-o toata viata, am inceput sa tin la ea, desi ca o stiu de cateva zile...dar ea... Eu vreau sa lupt pana cand o sa ajung sa fiu cu ea, deoarece in acest moment asta imi doresc cel mai mult...
Fiind foarte sincer pot marturisi ca e unica femeie pentru care am simtit fluturasi in stomac cand am vazut prima oara si ca eram atat de emotionat.... Dar de asemenea e singura care m-a ranit cel mai adanc... Poate parea ca exagerez pentru unii si poate si pentru ea...dar nu iti trebuie mult timp sa iti dai seama dak ea este aleasa sau nu... :(( Eu mi-am dat seama acest lucru din cum este ea, la look, la personalitate, la fel de a fi, si datorita replicilor a 2 persoane si poate si din cateva intamplari...

Pot cere de asemnea opinii referitoare dak am inceput sa tin la ea....si am aceste sentimente pentru ea... Eu sunt Anul I, ea este an terminal, anul III si vrea sa dea masterul la Bucuresti! Cum pot cuceri singura femeie care o vreau din lume, cand intr-o luna o sa inceapa sa ne desparta distanta? =((


FARA CUVINTE ....
Floare_de_castan
Postat pe 25 Mai 2009 19:57
Off...petale pe jos...dulciuri..lumanarele..iti spune ceva?...e usor sa impresionezi o fata, numai ca tu esti singurul care sti ce-i place deci alte pareri sunt de prisos
simonycik
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:49
nu se simte atrasa de tine. e clar.....

de obicei chestiile astea nu merg, sau daca merg tot tu iesi sifonat. nu stiu cum o poti face sa fie atrasa....nu prea te poti schimba fizic.
DayC
Postat pe 24 Septembrie 2009 18:00
Mai bine fa ceea ce simti tu.Vei primi o gramada de sfaturi.Daca o vrei si ai rabdare fa totul ca sa fii cu ea.Pina la urma ce ti se poate intimpla?Sa-ti dea papucii in cel mai rau caz.Si?Citi din cei ce scriu nu li s-a dat papucii sau nu au dat papucii cuiva.Eu personal cred ca daca reusesti sa o cuceresti veti fi fericiti macar o vreme.Poate asa e ea,are incredere mai greu in cineva.Daca tu o vrei si crezi ca va potriviti fa tot posibilul si fii cu ea.Restul.......vei vedea cu timpul.
kudika033765
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:04
da i o pamaa sa vz ce impresionata o sa fiee
thadoog
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:08
palma
thadoog
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:09
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-23 10:11:07
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P




v ati intalnit de 5 ori si n ati facut sex??? lasa te de trandafri si buruieni d astea,si iesire cu toate prietenele ei de fiecare data ... daca se asteapta la ceva special.... ... sex oral ai incercat??dar vezi nu in parc,lasa parcu putin,mai schimba directia...LOL


in "printul meu" sau "printul si eu"... ceva in genul asta se numea filmul.
daniella_s
Postat pe 25 Septembrie 2009 13:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
impacare cu fostul 7 De la: amelie_a1990 8 Aprilie 2010 14:09
Inel de logodna 26 De la: unu_sexy 3 Noiembrie 2009 17:58
:sml-ashamed0001: Ce ziceti??? 18 De la: Adelina_P 28 Septembrie 2009 17:21
Cred ca-mi place de medicul meu....! 265 De la: geo_x 27 Iulie 2009 21:22
Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:( 266 De la: cristiana_cris 26 Octombrie 2009 14:42