Setari Cookie-uri

Nu pot sa-l uit, ce sa fac

Povestea mea incepe asa: am fost impreuna 2 ani si 6 luni din care 7 luni am locuit impreuna, ne-am despartit datorita mamei si surorii lui care nu au fost nici odata de acord cu faptul ca ne-am mutat impreuna(in apartament sta si sora lui).Important e faptul ca atunci cand ne-am desaprtit el inca ma iubea si cred ca inca ma mai iubeste dar e foarte orgolios.De 2 luni ne-am despartit, dar noi ne-am vazut aproape in fiecare zi.In weekend-uri ma duc la el si dorm(cand nu e sorasa, ea pleaca acasa la masa).El imi spune ca vrea sa fim prieteni, eu insa il vreau langa mine si sunt dispusa sa accept orice.Cum pot sa-mi dau seama daca chiar ma mai iubeste?Va rog dati-mi un sfat cum sa procedez.Tin sa mentionez ca eu sunt certata cu sora si mama lui(ai lui nu stiu ca noi ne vedem pe ascuns).Cum pot sa-l fac sa-si dea seama ca nu traieste cu masa sau cu sora o viata intreaga.Il iubesc si as fi in stare sa fac orice pt el,de aceea vreau sa stiu cum sa fac ca sa vad daca ma mai iubeste sau doar ma vrea ca si prietena.va rog ajutati-ma
kudika016987
Postat pe 24 Mai 2009 18:41
e nasol.......probabil ca familia ta si familia lui e contra , si probabil masa si sorsa il influenteaza....Spune-i ce iti doresti,.

Postat pe 2 Iunie 2009 10:25
ai putea sa vb cu mama si sora lui sa vezi ce nu este in regula si ce trebuie sa faci pt. a va accepta relatia si daca nu ajungeti la o intelegere finala incearca sa ai si cu el o discutie serioasa si sa'i spui ca daca te iubeste cu adevarat trebuie sa faca niste sacrificii...daca nu le face si nu e dispus lasa totul in urma si mergi mai departe
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 11:34
e nu mai petrece weekend'uri cu el,discuta ffff serios cu el,si intreabal ce vrea de la viata,
s'au lumea lui se invarte in jurul l'u masa si sorasa,
dai 2 palme sa se trezeasca la realitate,daca nu se trezeste pa ura si la gara,barbati mai sunt,nu'ti distruge viata
bafta in decizile care o sa le ei
scorpyoW
Postat pe 6 Iunie 2009 11:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dupa 4 ani .... 13 De la: iris_4_ever 18 Iunie 2009 21:00
Despartire din cauza parintilor lui.. 14 De la: kudika_970863 12 Septembrie 2014 15:08
Buna am nevoie de un sfat 77 De la: Charliemic 25 Aprilie 2013 22:53
asta a fost povestea mea 28 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 23:18
Ne-am despartit si o vreau inapoi 73 De la: blackmagic84 7 Mai 2011 20:14