Setari Cookie-uri

confuzia sau "disparutul in ceata" = ?

Ce intelegeti voi, daca dupa 1 an de relatie..el devine brusc mai interesat de prieteni si iesiri decat de tine, "uita" sa te sune cand e cu ei... nu mai raspunde la telefon si nu suna decat cand "vrea" el... iar cand ii ceri putina atentie iti spune "nu tre sa iti dau tie raportu din 5 in 5 minute ce fac...si hai nu-mi tine tu mie morala.."
Ba mai mult dupa ce nu i-ai mai raspuns la telefon ca sa ii dai o lectie si nu il mai suni..nu mai insista...iar dupa 2 zile cand incerci tot tu sa dai de el el e deja suparat, confuz, nu mai stie ce vrea..vrea sa se gandeasca bine, dar in aceasta perioada sa nu mai vb unul cu celalalt, promite ca te suna cand ajunge in oras.. si toate astea pe motiv ca tu gandesti prea serios lucrurile si vrei totul dintr-o data...
De atunci au trecut 3 saptamani in care am continuat sa il caut mai rarut asa (prostia mea)... dar nu mai raspunde la telefon si sms si nici nu suna sa spuna macar un cuvintel...
Nicoleee
Postat pe 2 Octombrie 2008 08:53
Cam la aceeasi concluzie la care ai putea ajunge si tu:
-s-a plictisit
-are pe alta
-vrea sa termine realtie si nu stie cum sa-ti spuna [sau nu vrea]
etc.


Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Octombrie 2008 00:12
buna.s-a rezolvat situatia?sper ca e bine!
zozima2002
Postat pe 20 Octombrie 2008 09:21
Va urez si eu un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 31 Decembrie 2008 14:41
suntem cumva una si aceeasi persoana??daca mai e si taur individul e clara concluzia....acelasi prin aceeasi situatie am trecut si eu acum o luna dar s-a terminat cu bine...fiecare cu viata lui...sper ca la tine sa fie altul deznodamantul
giorgianakatalyna
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu reuseste oare sa il iubeasca? 10 De la: iulia069834 15 Februarie 2010 12:55
cum m-as putea ingrasa 9 De la: kudika_23079 2 Ianuarie 2015 22:57
curcubeaica omniprezenta plictisitoarea penibila cu strampi tricotati 1 De la: kudika_13106 27 Septembrie 2012 16:38
am nevoie de ajutor 3 De la: Barbie30_ 19 Martie 2011 09:04
stiu ca ma iubeste... dar nu mai vrea sa fim impreuna:( 22 De la: mayta 2 Martie 2012 23:21