Setari Cookie-uri

buna seara

si uite asa se nasc viitoarele ninfomane , aleuia asemenea creaturi neintelese si marginalizate de toti , vai vai vai , vezi ai grija ca atunci cand te duci in sat sa tragi , tot satul sa nu uiti si batraneii , bineeee???? sa le mai indulcesti si lor un pic viatza , get the f. out , your brainless piece , offfff........nature
blue07scorpion
Postat pe 4 Iunie 2009 11:51
valita76
Postat pe 24 Iunie 2009 13:34
de ce nu cred eu ca tu ai 20 ani?reciteste ce ai scris :

da doar ma pipait.....altceva nu sa intamplat,chiar daca ceilalti 2 amici ai mei au interpretat chestia asta altfel si nush dc


nu te supara pe mine dar la 20 ani sa faci asemenea greseli...mai bine spuneai ca ai 16 ani si era ok.in fine...sa trecem peste...excluzand povestea cu ortografia mai vine ceva...pai tu cand spui ca vrei sa fii cu el ca este baiatul perfect(ma rog...cum l-ai descris tu),cand spui ca nu poate sa tina de o relatie...imi scapa mie ceva?de ce nu ar tine de o relatie cu tine din moment ce il descrii atat de frumos si spui ca va intelegeti atat de bine?...
angel_05
Postat pe 10 Iulie 2009 16:41
De la: andra_05, la data 2009-07-10 16:41:39de ce nu cred eu ca tu ai 20 ani?reciteste ce ai scris :

da doar ma pipait.....altceva nu sa intamplat,chiar daca ceilalti 2 amici ai mei au interpretat chestia asta altfel si nush dc


nu te supara pe mine dar la 20 ani sa faci asemenea greseli...mai bine spuneai ca ai 16 ani si era ok.in fine...sa trecem peste...excluzand povestea cu ortografia mai vine ceva...pai tu cand spui ca vrei sa fii cu el ca este baiatul perfect(ma rog...cum l-ai descris tu),cand spui ca nu poate sa tina de o relatie...imi scapa mie ceva?de ce nu ar tine de o relatie cu tine din moment ce il descrii atat de frumos si spui ca va intelegeti atat de bine?...



vai doamneee...deci..nu cred ca ai 20..nu cred ca ai nici macar 17....probabi 14 sa zic eu!....cu toate ca si la 14 ani gasesti pustoaice mai...."citite" daca asta e cuvantul!!!!!
andreea_x
Postat pe 11 Iulie 2009 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TIGANE TACI CU CIUCALATA 4 De la: anastasia_m 2 Iunie 2010 21:39
o idee,un sfat..va rog !:x 12 De la: soraderazboi 1 Martie 2010 14:29
Da' pe mine ma iubeste cineva? ca is geloasa pe size! 55 De la: miss_darine 23 Iunie 2010 19:35
TOPICURI HOT MUCHAS TOPICURI CRIS+TINA CONTACT AICI. 2 De la: Shhh 2 Iunie 2010 22:09
O tara plina de frustrate:-j 0 De la: 3 Octombrie 2010 00:57