Setari Cookie-uri

imi este teama

De la: zoredia, la data 2009-05-29 17:13:16in fiecare zi constat cata prostie exista pe acest forum.. Romania este o tara plina de inculti si de messengeristi si de ingramaditi. Inca o proasta care habar nu are sa scrie corect din punct de vedere gramatical :)))
Nu i de mirare ca a plecat in Italia.. acolo nu ti mai tb carte . Doar look si disponibilitate.

nu i = nu-i
tb = trebuie
asta daca nu esti si tu "messengerista"!
anca0704
Postat pe 29 Mai 2009 19:04
Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..
zoredia
Postat pe 30 Mai 2009 23:00
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..

whatever!
si eu scriu d multe ori cum imi este mai la indemana....d multe ori din graba mai mananc si litere sau chiar un cuv....dar asta nu inseamna ca, atunci cand e cazul, nu stiu sa scriu corect...
iar daca cineva scrie ceva aici, nu o face pt a se constata cum scrie, ci pt a primi un sfat, un rasp sau ceva la o intrebare...
anca0704
Postat pe 31 Mai 2009 15:57
draga mea...pana la urma e treaba mea cum scriu...daca tu esti aici inscrisa ca sa fii profesoara de romana...atunci greseti ca nu esti asta....!!!!...teai inscris de bunavoie ca sa dai sfaTURI la persone...poate si u odata si odata ai avut nevoie de un sfat...asa ca gura mai mik....si nu e treaba ta daca aici in italia nu trebuie sa scrii corect...ca e de ajuns lookul...sau altceva..daca nu iti convine draga mea....poti sa ieside pe situ asta.....
__X_issa__X_rasfhatzata__X_
Postat pe 31 Mai 2009 16:26
De la: __X_issa__X_rasfhatzata__X_, la data 2009-05-31 16:26:49draga mea...pana la urma e treaba mea cum scriu...daca tu esti aici inscrisa ca sa fii profesoara de romana...atunci greseti ca nu esti asta....!!!!...teai inscris de bunavoie ca sa dai sfaTURI la persone...poate si u odata si odata ai avut nevoie de un sfat...asa ca gura mai mik....si nu e treaba ta daca aici in italia nu trebuie sa scrii corect...ca e de ajuns lookul...sau altceva..daca nu iti convine draga mea....poti sa ieside pe situ asta.....

pana la urma ai vb sau nu cu el??
anca0704
Postat pe 31 Mai 2009 16:43
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..

si uita-te intai la parul din ochii tai si apoi la paiul din ochii altora!! cu c te deranjeaza pe tine ca a plecat in Italia?? asta e pb ta???????
anca0704
Postat pe 31 Mai 2009 16:56
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..


mai fata din ce canal venisi?
tu de unde puii mei esti?
cand va aud ca romania e tara de inculti...bla bla bla.......dar tu parca ai fi madam chioara................culto ce esti.......ai avut cultura anu trecut ?ca anu asta e seceta .......te asigur eu........
canta la alta masa.......te si platesc
just_heaven
Postat pe 1 Iunie 2009 10:01
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..


lectzii in particuler dati?
donttouch
Postat pe 1 Iunie 2009 10:13
De la: zoredia, la data 2009-05-29 17:13:16in fiecare zi constat cata prostie exista pe acest forum.. Romania este o tara plina de inculti si de messengeristi si de ingramaditi. Inca o proasta care habar nu are sa scrie corect din punct de vedere gramatical :)))
Nu i de mirare ca a plecat in Italia.. acolo nu ti mai tb carte . Doar look si disponibilitate.



stiai ca cine se aseamana se aduna?
noroc cu tine ca ai ramas in tara sa ingrosi randurile prostilor...
cred ca nu iti mai incapi in piele de atata inteligenta...si destaptaciune dasteaphta lu mama unde era
coffeeta
Postat pe 1 Iunie 2009 10:15
iuiiiiiiiiiiiiiiiii , iote unde era profa mea de romana , in primul rand ca sa categorisesti un forum intreg de mii si mii de utilizatori iti trebuie un tupeu fantastic , si in al doilea rand frate daca nu cunosti nu categorisi , in alta ordine de idei , eu cred ca tu mori ce ciuda ca asta mica a plecat si u freci maidanele pe aici , cine spune se si acuza , INCULTO , sau te oi crede de vreo rasa superioara ?
blue07scorpion
Postat pe 1 Iunie 2009 10:27
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-01 10:27:00iuiiiiiiiiiiiiiiiii , iote unde era profa mea de romana , in primul rand ca sa categorisesti un forum intreg de mii si mii de utilizatori iti trebuie un tupeu fantastic , si in al doilea rand frate daca nu cunosti nu categorisi , in alta ordine de idei , eu cred ca tu mori ce ciuda ca asta mica a plecat si u freci maidanele pe aici , cine spune se si acuza , INCULTO , sau te oi crede de vreo rasa superioara ?

asa, spuneti tot!! poate se simte!!
anca0704
Postat pe 1 Iunie 2009 10:55
nu exista zi sa intru si pe cel putin 3 topicuri sa nu se certe cineva.
l_diana_c
Postat pe 1 Iunie 2009 11:15
De la: l_diana_c, la data 2009-06-01 11:15:58nu exista zi sa intru si pe cel putin 3 topicuri sa nu se certe cineva.

da nu se cearta nimeni!! doar se subliniaza niste lucruri!! :P
anca0704
Postat pe 1 Iunie 2009 11:20
aha......ok....ca era pacat sa ne certam si azi....de ziua copiilor.app: bezele pt toti!!!!
l_diana_c
Postat pe 1 Iunie 2009 11:28
De la: l_diana_c, la data 2009-06-01 11:28:57aha......ok....ca era pacat sa ne certam si azi....de ziua copiilor.app: bezele pt toti!!!!



anca0704
Postat pe 1 Iunie 2009 11:46
dontworibehapi
Postat pe 1 Iunie 2009 11:48
nu mai ca fluieri a paguba!
l_diana_c
Postat pe 1 Iunie 2009 11:57
da anca am vorbit cu el...:D...si a ramas ca ne vedem miercuri ca am zi libera si sa iesim in oras:D:D.....si pana sa inchidem...trebuia sa incarcam frigiderele...si el scapase 2 sticle de apa..si leam luat eu..si a zis aruncale...si cand am intins mainile...ma prins de ele..si ma luat in brate:D:D:D:D...sunt asa de fericitaaa...nu pot sa cred sincer...o sa mai vorbim si maine ca vine iar la munca...:D:Dpup dulce pe cei care ma sprijina:*
__X_issa__X_rasfhatzata__X_
Postat pe 1 Iunie 2009 12:57
De la: __X_issa__X_rasfhatzata__X_, la data 2009-06-01 12:57:17da anca am vorbit cu el...:D...si a ramas ca ne vedem miercuri ca am zi libera si sa iesim in oras:D:D.....si pana sa inchidem...trebuia sa incarcam frigiderele...si el scapase 2 sticle de apa..si leam luat eu..si a zis aruncale...si cand am intins mainile...ma prins de ele..si ma luat in brate:D:D:D:D...sunt asa de fericitaaa...nu pot sa cred sincer...o sa mai vorbim si maine ca vine iar la munca...:D:Dpup dulce pe cei care ma sprijina:*

happy for you!!!
anca0704
Postat pe 1 Iunie 2009 13:22
pamela_1
Postat pe 1 Iunie 2009 16:04
De la: just_heaven, la data 2009-06-01 10:01:47
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..


mai fata din ce canal venisi?
tu de unde puii mei esti?
cand va aud ca romania e tara de inculti...bla bla bla.......dar tu parca ai fi madam chioara................culto ce esti.......ai avut cultura anu trecut ?ca anu asta e seceta .......te asigur eu........
canta la alta masa.......te si platesc



Fuckubitch!!! Facy parte din aceashy tagma cumva de itzy sare maneaua ashea p nas? :)))
Huuuuuuuuuuuuuu.. atata shtii tu sa faky? sa plateshty dansatul pe masa ? Fara numar satzy danseze tzigancele :)))
Mai documenteazate sa afliiiiiiiiiii catzy incultzy shy catzy analfabetzy royesk in jurul tau babe , shy may
mult de juma' dyn iey sunt kyar aycy pe forum( a se vedea tona de topyckuri de megashyt)

Baftala fuste :)))
zoredia
Postat pe 2 Iunie 2009 16:26
De la: zoredia, la data 2009-06-02 16:26:57
De la: just_heaven, la data 2009-06-01 10:01:47
De la: zoredia, la data 2009-05-30 23:00:57Hai mai lasa ma te rog.. una e sa vezi cu ochiul liber un spatiu intre "nu i" si alta e sa citesti fraze intregi cu "lam,numi,iam,zimi,spunetimi,iam,iau,mia,mie" si lista poate continua..
Nu cred ca pentru faptul ca am folosit tb in loc de trebuie ma califica in a fi o mare messengerista.Tb, pt,Dl,Dr,Dna,Zoo etc si multe alte abrevieri i de genul acesta , sunt uzuale, intalnite zi de zi...




So ..


mai fata din ce canal venisi?
tu de unde puii mei esti?
cand va aud ca romania e tara de inculti...bla bla bla.......dar tu parca ai fi madam chioara................culto ce esti.......ai avut cultura anu trecut ?ca anu asta e seceta .......te asigur eu........
canta la alta masa.......te si platesc



Fuckubitch!!! Facy parte din aceashy tagma cumva de itzy sare maneaua ashea p nas? :)))
Huuuuuuuuuuuuuu.. atata shtii tu sa faky? sa plateshty dansatul pe masa ? Fara numar satzy danseze tzigancele :)))
Mai documenteazate sa afliiiiiiiiiii catzy incultzy shy catzy analfabetzy royesk in jurul tau babe , shy may
mult de juma' dyn iey sunt kyar aycy pe forum( a se vedea tona de topyckuri de megashyt)

Baftala fuste :)))



uau..vreau traducere.....nu stiam ca sunt atatea cuvinte cu 'h' si cu 'k' in limba romana..........ar trebui sa-mi reimbogatesc vocabularul.......deci cine mi le explica?
_diana_
Postat pe 2 Iunie 2009 16:39
De la: coffeeta, la data 2009-06-01 10:15:33
De la: zoredia, la data 2009-05-29 17:13:16in fiecare zi constat cata prostie exista pe acest forum.. Romania este o tara plina de inculti si de messengeristi si de ingramaditi. Inca o proasta care habar nu are sa scrie corect din punct de vedere gramatical :)))
Nu i de mirare ca a plecat in Italia.. acolo nu ti mai tb carte . Doar look si disponibilitate.



stiai ca cine se aseamana se aduna?
noroc cu tine ca ai ramas in tara sa ingrosi randurile prostilor...
cred ca nu iti mai incapi in piele de atata inteligenta...si destaptaciune dasteaphta lu mama unde era


In oryce qaz nu am plekt yn Italya sa spal ball italenilor shy sa l myros beshynyle
:))))
zoredia
Postat pe 2 Iunie 2009 16:41
zore hai sa nu fim chiar asa frustati .....orice om are voie sa isi exprime pe acest forum orice problema are....daca nu te intereseaza..ignori..nu jignesti...ok....fata a spus ceva puteai sa nu scrii...ok...sa nu mai zic ca si tu scrii ...dezastru...nu tre sa fim aroganti.....nu cade bine
pamela_1
Postat pe 2 Iunie 2009 16:46
De la: pamela_1, la data 2009-06-02 16:46:03zore hai sa nu fim chiar asa frustati .....orice om are voie sa isi exprime pe acest forum orice problema are....daca nu te intereseaza..ignori..nu jignesti...ok....fata a spus ceva puteai sa nu scrii...ok...sa nu mai zic ca si tu scrii ...dezastru...nu tre sa fim aroganti.....nu cade bine


pai scriu asa pt k vreau sa fiu shi yo la fashion, intelegi? vad ca asa s poarta..



gata.
zoredia
Postat pe 2 Iunie 2009 16:51
cum vrei...insa natural cred ca e mai bine....
pamela_1
Postat pe 2 Iunie 2009 16:53
De la: zoredia, la data 2009-06-02 16:26:57Mai documenteazate sa afliiiiiiiiiii catzy incultzy shy catzy analfabetzy royesk in jurul tau babe , shy may
mult de juma' dyn iey sunt kyar aycy pe forum( a se vedea tona de topyckuri de megashyt)

Baftala fuste :)))


Corect ! dar nu trebuie sa te stresezi pt toate topicurile idioate, deschise de niste iidoti...eu ma amuz pe moment si cam atat !

Postat pe 2 Iunie 2009 17:20
Subscriu si eu,umila si plina de admiratie pentru noile forme ale limbii romane ce tind spre ''gloaba-lizare''................................................
messalinda
Postat pe 2 Iunie 2009 17:35
zoreida! save the planet, kill yourself!
anca0704
Postat pe 2 Iunie 2009 18:32
deci trebuie sa va zic ceva....:D:D:D....ieri cand a venit la munca nu prea ma baga in seama....pana la un moment..cand imi zice unchisu ca un baiat sa indragostit de mine....si a auzit si el....si tot zambea....ma intreba daca o sa fiu iubita lui...daca pe el il las sa ma sarute....,,si ii zic nu nu il las ....si el..da pe mine ma lasi...si ii zic da!!!.....si cik bine..cand te chem sa vii in bucatarie....si ma chemat...si neam sarutat ....de 2 ori....:D:D.....da noi nu suntem impreuna....da cum el vrea sa se distreze..o sa il las....si o sa vada el mai tarziu.....:D:D:D.....voi ce ziceti...am facut bine....????
__X_issa__X_rasfhatzata__X_
Postat pe 5 Iunie 2009 09:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog spuneti-mi daca ati procedat la fel? 49 De la: kudika_21232 13 Decembrie 2012 22:34
Altele 4 De la: IMF 15 Mai 2009 12:48
Virgina la 22 de ani..de ras sau de plans? 25 De la: JustElla 11 Ianuarie 2015 18:33
Ia-ma asa cum sunt. 24 De la: Arutzu28 11 August 2011 16:52
Nu stiu cum sa il ajut..... 10 De la: ilovethisgame 18 Martie 2010 16:31