casatorie tam nesam

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent casatorie tam nesam: (4 din 1 vot)

lil_mariuk Avatarul lui lil_mariuk

88 mesaje

Buna! Am si eu o intrebare, oameni buni...pt casatoria de la starea civila trebe tot felul de analize, acte plus o data planificata acolo? sau te poti trezi d dimineata si sa ti vina sa te casatoresti...iti iei partenerul, o floare, certificatele de nastere, buletinele si se rezolva acolo? pe scurt..merge si la noi ca in vegas sau trebe planificata treaba?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
ai planuri maretze????
missalexandra Avatarul lui missalexandra

2043 mesaje
Oras: braila

De la: lil_mariuk, la data 2009-05-28 14:08:06 Buna! Am si eu o intrebare, oameni buni...pt casatoria de la starea civila trebe tot felul de analize, acte plus o data planificata acolo? sau te poti trezi d dimineata si sa ti vina sa te casatoresti...iti iei partenerul, o floare, certificatele de nastere, buletinele si se rezolva acolo? pe scurt..merge si la noi ca in vegas sau trebe planificata treaba?

trebe planificat! traim in Romania...
I waiting for you!
Tlilica Avatarul lui Tlilica

6 mesaje
Oras: sibiu

cu regret te anunt ca nu te poti trezi dimineata si sa spui "eu astazi ma casatoresc" daca nu ai intocmit o "gramada de acte" si analize, care trebuie sa stea 10 la starea civila INAINTE de casatorie. Deci... . dar consoleaza-te e totusi bine, daca intre timp te razgandesti......
scorpyoW Avatarul lui scorpyoW

2054 mesaje

De la: lil_mariuk, la data 2009-05-28 14:08:06 Buna! Am si eu o intrebare, oameni buni...pt casatoria de la starea civila trebe tot felul de analize, acte plus o data planificata acolo? sau te poti trezi d dimineata si sa ti vina sa te casatoresti...iti iei partenerul, o floare, certificatele de nastere, buletinele si se rezolva acolo? pe scurt..merge si la noi ca in vegas sau trebe planificata treaba?

sa nu uiti certificatul de inmatriculare a masini,ca altfel nu va casatoreste
am fost si voi ramane acelasi baiat cuminte cu o minte nu prea cuminte...
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

chiar vrei sa faci asa ceva?
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tlilica, la data 2009-05-28 14:12:30cu regret te anunt ca nu te poti trezi dimineata si sa spui "eu astazi ma casatoresc" daca nu ai intocmit o "gramada de acte" si analize, care trebuie sa stea 10 la starea civila INAINTE de casatorie. Deci... . dar consoleaza-te e totusi bine, daca intre timp te razgandesti......

10 c??? ani?

6 mesaje

scuze.... 10 zile doar nu ani...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tlilica, la data 2009-05-28 14:14:59scuze.... 10 zile doar nu ani...

2043 mesaje

De la: anca0704, la data 2009-05-28 14:14:28
De la: Tlilica, la data 2009-05-28 14:12:30cu regret te anunt ca nu te poti trezi dimineata si sa spui "eu astazi ma casatoresc" daca nu ai intocmit o "gramada de acte" si analize, care trebuie sa stea 10 la starea civila INAINTE de casatorie. Deci... . dar consoleaza-te e totusi bine, daca intre timp te razgandesti......

10 c??? ani?

daaaaaaa ani! si dupa aia iti trece
I waiting for you!

6 mesaje

6 mesaje

De la: missalexandra, la data 2009-05-28 14:16:34

10 c??? ani?

daaaa. ║i dacŃ vine DOAMNA CU COASA trece de tot......
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

da... sa stii ca'i si asta o chestie
Sweet Little Devil

2043 mesaje

De la: Tlilica, la data 2009-05-28 14:18:23
De la: missalexandra, la data 2009-05-28 14:16:34

10 c??? ani?

daaaa. ║i dacŃ vine DOAMNA CU COASA trece de tot......

asta era si scopul!
I waiting for you!
Anonima_007 Avatarul lui Anonima_007

192 mesaje
Oras: buzau

la mine una nu a mers...a trebuit sa ne facem analize pt contractele prenuptiale,sa ne programam oziua si ora,sa completam nu stiu ce formulare,o adevarata bataie de cap
Fosta membra Kudika.ro
how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:20:10

tu numai sa aplauzi stii??
Fosta membra Kudika.ro
De la: anca0704, la data 2009-05-28 15:21:20
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:20:10

tu numai sa aplauzi stii??

how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!

88 mesaje

n am planuri de maritis..dar ma gandeam si eu asa....nu sunt adepta planificarilorsi d aia ma gandeam ca daca intre o zi ni se pune pata mie si iubitului meu... ..dar daca trebe cu zeci de drumuri facute inainte...mai bine ma las pagubasa...multumesc pt raspunsuri
Fosta membra Kudika.ro
De la: lil_mariuk, la data 2009-05-28 18:21:28n am planuri de maritis..dar ma gandeam si eu asa....nu sunt adepta planificarilorsi d aia ma gandeam ca daca intre o zi ni se pune pata mie si iubitului meu... ..dar daca trebe cu zeci de drumuri facute inainte...mai bine ma las pagubasa...multumesc pt raspunsuri

da si apoi ce te faci daca ti se pune pata sa divortezi? ..ar fi funny sa fie unu are sa zica oriunde..oricand...sunteti casatoriti..sunteti divortati...
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!

88 mesaje

daca mi se pune pata sa divortez..naspa moment pentru mine ..dar nu inteleg dece nu poate fi si la noi cum e la americani?ei au casatoriile din las vegas si la 1 noaptea...noi sa avem o casa de casatorii deschisa non stop la caracal.. glumeam...brasov..sau un alt oras..da' sa fie...n ar fi frumos? pleci la party, te imbeti, vrei sa casatoresti cu ala/aia cu care ai baut toata noaptea, faci marele pas si de dimineata iti dai palme
_diana_ Avatarul lui _diana_

307 mesaje
Oras: cluj

De la: lil_mariuk, la data 2009-06-01 11:36:59daca mi se pune pata sa divortez..naspa moment pentru mine ..dar nu inteleg dece nu poate fi si la noi cum e la americani?ei au casatoriile din las vegas si la 1 noaptea...noi sa avem o casa de casatorii deschisa non stop la caracal.. glumeam...brasov..sau un alt oras..da' sa fie...n ar fi frumos? pleci la party, te imbeti, vrei sa casatoresti cu ala/aia cu care ai baut toata noaptea, faci marele pas si de dimineata iti dai palme

imi place ideea........
ce nu ma omoara, ma face mai puternic
Fosta membra Kudika.ro
De la: lil_mariuk, la data 2009-06-01 11:36:59daca mi se pune pata sa divortez..naspa moment pentru mine ..dar nu inteleg dece nu poate fi si la noi cum e la americani?ei au casatoriile din las vegas si la 1 noaptea...noi sa avem o casa de casatorii deschisa non stop la caracal.. glumeam...brasov..sau un alt oras..da' sa fie...n ar fi frumos? pleci la party, te imbeti, vrei sa casatoresti cu ala/aia cu care ai baut toata noaptea, faci marele pas si de dimineata iti dai palme

Si eu sunt foarte de acord cu ideea asta.
_diana_ Avatarul lui _diana_

307 mesaje
Oras: cluj

De la: Lucia1971, la data 2009-06-01 11:42:32

Si eu sunt foarte de acord cu ideea asta.

luci.......pe cine vrei sa corupi la betie?.........

ce nu ma omoara, ma face mai puternic